فارس ( صنایع پتروشیمی خلیج فارس )

مسعود ۱۹

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
#نوري

پتروشيمي نوري از زير مجموعه هاي #فارس و #تاپيكو كه در صف ورود به بازار سرمايه قرار دارد در يك گزارش عالي توانسته ٥٢٣٠ ريال براي هر سهم سود بسازد كه ٣٢٤ درصد !! رشد را نسبت به پارسال نشان ميدهد و البته از كل سود پارسال شركت هم ١٠ تومان بيشتر هست .

البته از سود ١٦٠٠ ميليارد توماني قبل ازكسر ماليات ، ٩٠٣ ميليارد تومان سود تسعير ارز و در يك فقره ديگر ٤٣١ ميليارد تومان زيان تسعير ارز ( در مجموع ٤٧٢ ميليارد تومان ) سود تسعير ارز شناسايي شده كه بدون آن سود محقق شده شركت به ٣٨٧ تومان ميرسد كه باز هم سه برابر پارسال هست .

البته با اين گزارش احتمال عرضه نوري در بازار تقويت ميشود .

١٧ درصد نوري هم متعلق به تاپيكو هست

mrafiey

Active Member
کاربر فعال
امروز با امور سهام فارس تماس گرفتم و در مورد اعمال افزایش سرمایه پرسیدم که گفتند تا 2 ماه طول می کشه که بیاد تو پرتفوی شما. یعنی 2 ماه بعد میشه معامله کرد

ازاد

Well-Known Member
کاربر فعال
توسط شرکت ملی صنایع پتروشیمی:
قیمت خوراک سه ماه دوم شرکت های پتروشیمی تعیین شد/ افزایش پلکانی
شرکت ملی صنایع پتروشیمی، قیمت گاز خوراک سه ماه دوم سال جاری را به مدیران عامل ۱۳ شرکت بورسی و فرابورسی ، منطقه ویژه اقتصادی و دبیر کل انجمن ابلاغ کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در آخرین رویداد مهم صنعت پتروشیمی ، شرکت ملی صنایع پتروشیمی اقدام به ابلاغ قیمت گاز خوراک شرکت های پتروشیمی کرد.

براساس این گزارش، جلال هاشمی رئیس کل امور هماهنگی و تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی با ارسال نامه ایی به مدیران عامل 13 شرکت بورسی و فرابورسی ، منطقه ویژه اقتصادی و دبیر کل انجمن، قیمت گاز خوراک برای سه ماه دوم سال جاری و دوره زمانی تیر تا شهریور سال جاری را ابلاغ کرد.

در این میان قیمت هر متر مکعب گاز خوراک طی سه ماه تابستان به ترتیب 4253، 4293 و 4851 ریال تعیین شده است.

انتهای پیام

shabi10

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام امروز با تمام اعتقادم به دشیمی خارج شدم وکلا فارس گرفتم امیدوارم اشتباه نکرده باشم پرسود باشید.

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
این هم یک گزارش بسیار عالی ماه منتهی به 97/7/30 پتروشمی نوری یکی اززیر مجموعه های تاپیکو وفارس
تاپیکو وفارس خیلی به بازار بدهکار هستند وباید این بدهکاری را جبران کنند که با وارد شدن پتروشیمی نوری بخشی از این بدهکاری پرداخت خواهد شد

shabi10

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
گزارش نوری نشان میده هیچ کدام از پتروشیمی ها فروشی نیستند.مخصوصا هلدینگ خلیج فارس و تاپیکو. فروشندگان سخت پشیمان خواهند شد.
سلام کسی از دوستان از زمان عرضه پترو نوری اطلاع دارن ؟؟؟؟؟

mrafiey

Active Member
کاربر فعال
سلام من به بانک تجارت مراجعه کردم و کد بورسی و مشخصاتم رو دادم ولی اطلاعات منو نیاورد. کسی می‌تونه راهنمائیم کنه و دلیلش چی می تونه باشه. اگه راهنمائیم بکنید ممنون می‌شم

فرهنگی

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام من به بانک تجارت مراجعه کردم و کد بورسی و مشخصاتم رو دادم ولی اطلاعات منو نیاورد. کسی می‌تونه راهنمائیم کنه و دلیلش چی می تونه باشه. اگه راهنمائیم بکنید ممنون می‌شم
سلام.
اگر ساکن تهران هستید، سری به دفتر مرکزی شرکت بزنید.
میدان هفت تیر.
امور سهامداری خوش برخوردی داره.

UORI TIMANOV

Member
کاربر فعال
عضو تازه
مشکل پرداخت سود همه گیر شده . از وقتی که بانک رو عوض کردن و همه افزایش سرمایه بهش تعلق گرفته این مصیبت عدم""" موجود بودن اطلاعات سهامدار"""" هم درست شده .. قبلا براحتی از بانک ملت دریافت میشد . اما الان از هر 10 مورد سهامدار فقط یکی دوتا رو شناسی میکنه . امروز(97/8/10) چن نفر دیگه هم همین مشکل رو داشتن من چنتا شعبه تجارت رو عوض کردم اما بازم نشد .. یه ماهه دیگه هم کد شناسه رو میبندن ...رفت برای یک سال دیگه . یعنی فک کنم چوب دوسر سوز شدیم ... اداره سهام هم اصن جوابگو نیست ... ای تف تو این روزگار

kasra.ghorbani

New Member
عضو تازه
مشکل پرداخت سود همه گیر شده . از وقتی که بانک رو عوض کردن و همه افزایش سرمایه بهش تعلق گرفته این مصیبت عدم""" موجود بودن اطلاعات سهامدار"""" هم درست شده .. قبلا براحتی از بانک ملت دریافت میشد . اما الان از هر 10 مورد سهامدار فقط یکی دوتا رو شناسی میکنه . امروز(97/8/10) چن نفر دیگه هم همین مشکل رو داشتن من چنتا شعبه تجارت رو عوض کردم اما بازم نشد .. یه ماهه دیگه هم کد شناسه رو میبندن ...رفت برای یک سال دیگه . یعنی فک کنم چوب دوسر سوز شدیم ... اداره سهام هم اصن جوابگو نیست ... ای تف تو این روزگار
سلام . من هم امروز مراجعه کردم ولی کارمند بانک نتونست مشخصات منو پیدا کنه ... قرار شد شنبه باز هم مراجعه کنم

haghili

Active Member
کاربر فعال
من هم ابتدا یک شعبه رفتم مشکل داشت و نتونست مشخصات منو پیدا کنه بعد رفتم شعبه میدان امام خمینی اونجا راحت پرداخت کرد

رویای بورس بازان

Well-Known Member
کاربر فعال

در لیست شرکت ها در سیستم بانک تجارت به نام پتروشیمی خلیج فارس ثبت شده این رو به کارمند بانک یاد آوری کنید.

mrafiey

Active Member
کاربر فعال
بالا