غچین ...

مهراد آریانا

Well-Known Member
کاربر فعال
#غچین
حضرت سفته باز سلیم امروز فروشنده غچین بوده وارد نشده فروخته پایین از سهامدار عمده خریده با یک نوسان پ15% با چیدن صف صوری فروخته به بازار
 

m_parizad21

Well-Known Member
کاربر فعال
سر سلیم بصورت کاملا هماهنگ شده و توافق با سهامدار عمده بعد از گرفتن 1 میلی سهم از ارایا ملل و 500 تا ار آریا ملل به کد حقیقی در روز های گذشته با حوصله در حال جمع آوری خورده سهام سهامداران خورد خسته است. در دو روز گذشته هر روز 20 هزارتا و امروز 110 هزارتا بصورت رو به بالا خرید نموده و سهم را تا صف خرید نیز برد. این سهم بسیار خشک تست و شناور چندانی ندارد و خریدار برای خرید مجبور است در قیمت های مثبت بالا خرید نماید. معاملات این چند روز اخیر غچین آدم را یاد معاملات غمهرا 600 تا 1000 می اندازه. توصیه اکید به سهامداری با این سهم داریم مطمن باشید به زودی غچین با قیمت زیر 1000 خداحافظی خواهد کرد و صعود پرقدرت را از آن خواهیم دید. در آینده نزدیک شاهد افزایش سرمایه 200 % از سود انباشته در غچین خواهیم بود.
 

m_parizad21

Well-Known Member
کاربر فعال
عمده محصول تولیدی غچین رب گوجه فرنگی می باشد. در بازار عمده فروشی و تولید کننده ها در یک ماه گذشته شاهد افزایش قیمت 15 تا 20 درصدی قیمت رب گوجه فرنگی بوده ایم. البته در صورت های مالی غچین چون بصورت تفکیک شده و جزییات قیمت فروش ذکر نشده نمی توان به راحتی اثر آن را بر روی سود دهی غچین بررسی کرد. اما به هر صورت افزایش قیمت مطمنن اثر مثبت بر ای پی اس شرکت خواهد داشت.
 

m_parizad21

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز هم شاهد خرید های حقوقی در سقف قیمتی و بدور از هیجان و صف خرید کردن هستیم. این سهم به راحتی صف خرید خواهد شد اما در صورت صف شدن احتمال عرضه حتی حجم مبنا هم ضعیف است چه برسد به جمع کردن سهم بنابر این حقوقی در سقف برای تحریک فروشنده در سقف قیمت به آرامی در حال خرید است.:):)
 

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
درقیمت مثبت 5فرداخواهشمنداست سیوسودکنیدوووووووووووووووووووووووووووووووو.................................
 

Ram60

Well-Known Member
کاربر فعال
#غچین
شرکت: مجتمع کشت و صنعت چين چين

اولین پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1397/03/31 (حسابرسی نشده) اصلاحیه

به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت مجتمع کشت و صنعت چين چين طی نامه شماره مورخ 1396/06/12 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1397/03/31 با سرمایه 100,000 میلیون ریال مبلغ 666 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

سود هر سهم گزارش قبل: 654 ریال
سود هر سهم گزارش جدید: 666 ریال
درصد تغییر: 2% تعدیل مثبت

▪دلایل تغییرات دوره منتهی به 1397/03/31

با توجه به آگهي مزايده منتشره در 31 خرداد 96 و انعقاد قرارداد اجاره از مرداد 96 براي بخشي از توليد، گزارش اصلاح شده است. کارخانه در تيرماه 96 طبق روند قبل فعاليت داشته و از ابتداي مرداد 96 به مدت 11 ماه بخشي از توليد از طريق قرارداد اجاره واگذار گرديده و مابقي توليد توسط خود چين چين انجام و به فروش مي رسد. دلايل تغييرات پيش بيني نسبت به آخرين گزارش منتشر شده: 1. افزايش فروش از مبلغ 115.953 م ريال به 319.351 به دليل فروش غيرکارمزدي 2. افزايش بهاي تمام شده کالاي فروش رفته از 51.328 م ريال به 285.308 م ريال به دليل فعاليت غيرکارمزدي 3. کاهش هزينه هاي عمومي، اداري و فروش از 22.640 م ريال به 20.447 م ريال ناشي از کاهش تبليغات 4. کاهش خالص ساير درامدهاي عملياتي از 57.977 به 35.261 م ريال ناشي از حذف درامد حاصل از فروش برند به دليل تغيير نوع فعاليت 5. افزايش درامد حاصل از سرمايه گذاريها از 100 به 500 م ريال ناشي از افزايش گردش حساب بانک به دليل فعاليت غيرکارمزدي 6. پيش بيني خالص درامدهاي غيرعملياتي به مبلغ 38.500 م ريال بابت قرارداد اجاره
 

m_parizad21

Well-Known Member
کاربر فعال
غچین از نظر فاند در شرلیط بسیار مطلوب قرار دارد و سودی بیشتر از پیشبینی را برای سال مالی جاری محقق خواهد نمود. قیمت محصولات شرکت به شدت در حال افزایش است و در چند روز اخیر شاهد افزایش 10% قیمت محصول رب ب و ده ایم. از طرفی از نظر تکنیکال غچین هم اکنون در کف کانال صعودی سالانه خود و در پایین ترین قیمت یک سال اخیر قرار دارد. از نظر نوع معاملات هم نشان دهنده ورود پول به سهم و افزایش حجم معاملات و.حذاب شدن قیمت برای سرمایه کاران است و به زودی غچین را در فچقیمت تای 1000 به بالا خواهیم دید;)
 

m_parizad21

Well-Known Member
کاربر فعال
در صورت افزایش تحریم ها علیه ایران یکی از گروه هایی که به شدت دچار سوداگری بالا می شوند گروه غذایی است. این گروه یکی از صنایعی است که کمترین وابستگی را به واردات دارد و از طرفی در صورت افزایش قیمت ارز به شدت توانایی صادرات نیز دارند. علاوه بر این اغلب سهام گروه غذایی اصلاح قیمتی بسیار زیادی را داشته اند و همانطور که مشاهده کردیم در روز های معاملاتی کم دشته به شدت مورد توجه خریداری واقع شدند. غچین در گروه غذایی از بنیاد بسیار عالی برخوردار است و تراز نظر تکنیکال تم در موقعیت مناسب است و در قیمت های کنونی سهام دار عمده حقیقی و حقوقی در حال جمع آوری شناور بسیار ناچیز سهم هستند. بررسی و زیر نظر داشتن این سهم پیشنهاد اکید می شود.
 

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
به نظر میاد غچین هر لحظه برای اعلام نرخ جدید مثل غشهداب شفاف سازی بده و بسته بشه مجددا

جالبه هیچ کس تو کنفرانس سوالی از شرکت نکرده...این یعنی هنوز بازار و کسی این سهم رو نداره! (-: و ازش غافل بودن...
به نظرم امسال سال غذایی ها هم میتونه باشه!

به دلیل هجوم مردم به مواد غذایی در اینده ای نه چندان دور...........

لذا میشه رو این سهم هم کار کرد......

غچین در مقابل غشهداب ..هنوز رشد خاصی نکرده! ضمن اینکه سرمایه غشهداب 10 برابر غچینه!
در حالی که فروش غشهداب کمتر از 2.5 برابر غچینه!
این یعنی غچین رو بخوایم به غشهداب برسونیم ...

غجین باید 70 درصد رشد کنه! تا شرکتی مشابه غشهداب بشه!
درباره‌ی چین‌چین
با بیشتر از ۴۰ سال قدمت و خوش نامی، چین‌چین یکی از برندهای ماندگار در ذهن مصرف کنندگان ایرانی و مرجعی قابل اعتماد برای متخصصین صنایع غذایی است
مجتمع کشت و صنعت چین چین در سال ۱۳۵۱ توسط علیرضا (بیژن) قدس‌طینت پایه گذاری شد. در آن زمان شرکت چین‌چین اولین کارخانه‌ی تولید رب گوجه‌فرنگی در ایران بود و یکی از اولین تولیدکنندگان مرباجات و آبمیوه در ایران به شمار می‌رفت. هم‌زمان با تأسیس کارخانه، دستگاه‌های تولید رب، آبمیوه و مرباجات از ایتالیا وارد و توسط متخصصان اروپایی نصب و راه اندازی شد.
بعد از انقلاب اسلامی این مجتمع تحت نظارت دستگاه‌های دولتی اداره می‌شد تا اینکه در سال ۱۳۸۸ گروه تولیدی آریا ملل زرین مجتمع کشت و صنعت چین چین را خریداری کرد. پس از آن این گروه به عنوان یکی از بزرگترین سرمایه‌گذاران صنایع غذایی، بازسازی و تجهیز ماشین‌آلات چین چین را آغاز کرد. در سال ۱۳۸۹ کارخانه‌ی چین‌چین بین الملل نیز در کنار این مجموعه قرار گرفت و وارد فرایند تولید رب گوجه‌فرنگی شد.

در حال حاضر ظرفیت تولید رب گوجه‌فرنگی در مجموعه‌ی کشت و صنعت چین چین و چین چین بین الملل روزانه بیش از 800 هزار قوطی است که این حجم تولید، چین چین را به یکی از بزرگترین مجتمع های تولید رب گوجه فرنگی تبدیل کرده است.

وجود ماشین آلات مدرن، بهره‌مندی از مجهزترین آزمایشگاه جهت بررسی کیفی محصولات و همچنین به کار گیری نیروی انسانی متخصص و پویا منجر به اخذ گواهینامه‌های ملی و بین‌المللی شده است و به تبع آن، مجتمع کشت و صنعت چین چین مجددا به عنوان برندی پیشتاز در تولید رب گوجه‌فرنگی مطرح شده و سهم بزرگی از بازار ایران را به خود اختصاص داده است.

گروه تولیدی آریا ملل زرین با توجه به سیاست گسترش برند و بر اساس نتایج واحد تحقیق و توسعه و نیز تقاضای بازار، برنامه جامعی را برای افزایش سبد محصولات چین چین به 45 محصول طرح‌ریزی کرده و با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از سوی مجموعه‌ی چین چین بین‌الملل، در آینده‌ی نزدیک شاهد صادرات تولیدات چین چین به کشورهای اروپایی، خاورمیانه، حوزه خلیج فارس و کشورهای آسیای میانه خواهیم بود.
 

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
شرکت سال قبل همین موقع تا شهریور 12.4 میلیارد تومان فروش داشته!

ولی امسال بر اساس گزارش رو کدال 27.5 ملیارد تومن فروخته!

تازه با رب کیلویی 7900 تومنی ...

در حالی که قیت رب رفته بالا 15000 تومن!
یعنی تا همین جای کار .............فروش شرکت 2.2 برابر شده...

حالا فرض کنید رب شرکت بشه 15000 تومن! اون موقع فروش شرکت 4 برابر میشه!
 

m_parizad21

Well-Known Member
کاربر فعال

 1. غچین
  گزارش عملکرد 3 ماهه و 1 ماهه اخیر شرکت بر روی کدال قرار گرفت. همچنین نامه کنفرانس شرکت هم منتشر شد و در ان به رشد 9.9% قیمت محصولات اشاره شده است.
  با بررسی های انجام شده مشخص گردید نرخ فروش رب در یک ماهه شهریور 97 نسبت به ماه گذشته 37% و نسبت به میانگین قیمت فروش رب در سال گدشته مالی 124% رشد داشته است. همچنین حجم فروش رب در ماه اخیر نسبت به ماه قبل از 800 تن به 2300 تن افزایش پیدا کرده است. کل فروش شرکت در سال مالی قبا حدود 64 میلیارد تومان بوده که منجر به 6.5 میلیارد تومان سود خالص گردید به عباریتی حاشیه سود شرکت 10% می باشد.
  در سه ماهه اول سال مالی جاری کل مبلغ فروش شرکت 27.5 میلیارد تومان گزارش گردیده است که با توجه به شرایط موجود بازار مواد غذایی برارود 110 میلیارد تومانی فروئش برای کل سال مالی اخیر دور از ذهن نمی باشد. لذا با توجه به حاشیه سود سازی 10% حداقل سودی معادل 11 میلیارد تومان برای شرکت براورد می گردد. که ممکن است با توجه به شرایط حاکم بر بازار حتی به 18 تا 20 میلیارد تومان هم برسد.
  به عبارتی برای هم سهم غچین در سال مالی جاری سودی حداقل 110 تا 200 تومان می توان انتطار داشت.
  با توجه به شناور بسیار پایین این سهم و از طرفی هوش بالای سهامداران خرد و کلان شرکت در صورت تقاضای زیاد خرید سهام، مطمنن سهم در صف خرید قفل خواهد شد. بنابراین توصیه اکید به دارندگان در نگهداری سهم و به خریداران برای تکمیل عملیات خرید در بازگشایی داریم.
  با توجه به بازگشایی بسیار عالی غشهداب و رشد45% قیمت سهام در بازگشایی می توان انتظار رشد خوبی را برای سهم در روز بازگشایی که --احتمال قریب به یقین شنبه می باشد -- برای سهم داشت.

  موفق .و پر سود باشید
 

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
رب چین چین ۱۷۶۰۰ الان خریدم

فروش غچین سال اینده حداقل ۴ برابر سال ۹۶ میشه! امسال هم سه برابر...


اتفاقات مهمی در غچین رخ خواهد داد با این افزایش قیمت..

رب ۴ هزار تومنی. ...

شده ۱۵-۱۶ هزار تومن...

فروش غچین سال اینده ۴ برابر میشه....

غچین راه غشهداب و غمهرام رو میره!

غمهرام ۷۰۰ -۸۰۰ تومنی پرواز کرد تا...
غشهداب ۱۵۰ داره میره ۵۰۰..

غچین....؟؟؟!!


غچین ۱۲۰۰ رو رد کنه ...

بعدش ۱۵۰۰

بعدش ۲۰۰۰


اینا همه در دسترسه...
 

kami_fu2001

Well-Known Member
کاربر فعال
چنان داغي رو دست فروشنده ها بذاره اين غچين……
امروز ميبنده يك سود مجمع تو دلش داره و سود عالي براي سال مالي جديد داره كه اعلام نميكنم چون دركش خيلي سخته
توجه دوستان رو به شفاف سازي غشهداب و قيمت خريد مواد أوليه جلب ميكنم و گزارش ماهانه و نرخ هاي فروش اين شركت و مقايسه حجم فروش غچين و غشهداب با نسبت سرمايه يك به ده……
اهرم به شدت بالا در غچين
 

kami_fu2001

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان كسي اطلاعي از مجمع داره ببينيم چه خبر بوده چقدر تقسيم كرد اين غچين كوچولو
 
بالا