غچین ...

m.r_moradi

New Member
کاربر فعال
خب سهم بالاخره بازگشایی شد،معاملات امروز واقعا جالب بود...از باز شدن رو مقاومت،تا رنج منفی و صف فروش،تا جمع شدن صف فروش و ...

با این اوضاع الان شناوری سهم حوالی 13% هست،یعنی ارزش ریالی کل سهمهایی که دست بازاره حدود 1.3 میلیارد تومنه!!!!!یعنی اگه سهامدار عمده عرضه نداشته باشه،با کوچکترین تقاضایی ممکنه سهم رو به بالا قفل بشه...

حمایت 1900 قبل از افزایش سرمایه الان میشه 500 تومن...

مقاومت مهم سهم هم حوالیه 540-550 هست که در صورت شکسته شدن نمودار یزر میتونه یه سناریوی خیلی محتمل باشه به نظر من:

m.r_moradi

New Member
کاربر فعال
این تصویر برای گزارش حسابرسی شده شش ماهه اس که چند روز پیش اومد:

شرکت عملا از تولید کارمزدی خارج شده و برای خودش وام گرفته و داره تولید میکنه،تا مدتی دیگه پول افزایش سرمایه هم که به شرکت تزریق بشه بخش بیشتری از تولید رو از حالت کارمزدی خارج میکنه...
اریا ملل هم که مثه شیر پشت سهمشه و قبل افزایش سرمایه رو 1900 حمایت میکرد از سهم(الان میشه حوالی 500 تومن این حمایت)...ضمن اینکه از روی چارت هم تو هر سه تایم فریم روزانه و هفتگی و ماهانه با روشهای مختلفی حمایت مستحکمی در بازه ی 470-500 تومن میشه برای سهم مشاهده کرد...
ضمنا شناوری سهم رسیده به 13%،یعنی چیزی حدود 2.9 میلیون سهم کلا که در حال حاضر حدود 1.3 میلیارد تومن میارزه کلا،و این سهم رو شدید مستعد صعود میکنه...
فقط ممکنه کمی عرضه ها روی حق تقدم ازار دهنده باشه که اونم اگه خود سهم رو به بالا حرکت کنه،بازار خریدار حق تقدم های عرضه شده خواهد بود یقینا.
ریسک سهم حداکثر 6% و بازده سهم حداکثر 88%...ریسک به ریوراد واقعا جذابیه به نظرم...
با این تفاسیر شاید خرید سهم حوالی 500 تومن برای بخش بلند مدتی سبد خالی از لطف نباشه!
البته خودتون بررسی کنید حتما،من فقط سعی کردم دانسته های خودم رو به اشتراک بزارم.
یا علی❤️

amirasian69

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام دوستان یک گروه غدایی تشکیل شده است در صورت تمایل شماره خود را به خصوصی من بفرستید برای اد شدن

مهراد آریانا

Well-Known Member
کاربر فعال
یکی از سهام زیر خاکی بازار غچین هست

سهمی با 58 میلیارد ارزش بازار که فقط برندش یعنی چین چین 200میلیارد میرزه

یکسال و اندی هست سهم رشدی نکرده با 93 تومن سود انباشته

راجب این سهم بیشتر توضیح خواهم داد

زیر نظر باشد

مهراد آریانا

Well-Known Member
کاربر فعال
مجتمع کشت و صنعت چین چین در سال ۱۳۵۱ توسط علیرضا (بیژن) قدس‌طینت پایه گذاری شد. در آن زمان شرکت چین‌چین اولین کارخانه‌ی تولید رب گوجه‌فرنگی در ایران بود و یکی از اولین تولیدکنندگان مرباجات و آبمیوه در ایران به شمار می‌رفت. هم‌زمان با تأسیس کارخانه، دستگاه‌های تولید رب، آبمیوه و مرباجات از ایتالیا وارد و توسط متخصصان اروپایی نصب و راه اندازی شد.
بعد از انقلاب اسلامی این مجتمع تحت نظارت دستگاه‌های دولتی اداره می‌شد تا اینکه در سال ۱۳۸۸ گروه تولیدی آریا ملل زرین مجتمع کشت و صنعت چین چین را خریداری کرد. پس از آن این گروه به عنوان یکی از بزرگترین سرمایه‌گذاران صنایع غذایی، بازسازی و تجهیز ماشین‌آلات چین چین را آغاز کرد. در سال ۱۳۸۹ کارخانه‌ی چین‌چین بین الملل نیز در کنار این مجموعه قرار گرفت و وارد فرایند تولید رب گوجه‌فرنگی شد.

در حال حاضر ظرفیت تولید رب گوجه‌فرنگی در مجموعه‌ی کشت و صنعت چین چین و چین چین بین الملل روزانه بیش از 800 هزار قوطی است که این حجم تولید، چین چین را به یکی از بزرگترین مجتمع های تولید رب گوجه فرنگی تبدیل کرده است.

وجود ماشین آلات مدرن، بهره‌مندی از مجهزترین آزمایشگاه جهت بررسی کیفی محصولات و همچنین به کار گیری نیروی انسانی متخصص و پویا منجر به اخذ گواهینامه‌های ملی و بین‌المللی شده است و به تبع آن، مجتمع کشت و صنعت چین چین مجددا به عنوان برندی پیشتاز در تولید رب گوجه‌فرنگی مطرح شده و سهم بزرگی از بازار ایران را به خود اختصاص داده است.

گروه تولیدی آریا ملل زرین با توجه به سیاست گسترش برند و بر اساس نتایج واحد تحقیق و توسعه و نیز تقاضای بازار، برنامه جامعی را برای افزایش سبد محصولات چین چین به 45 محصول طرح‌ریزی کرده و با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از سوی مجموعه‌ی چین چین بین‌الملل، در آینده‌ی نزدیک شاهد صادرات تولیدات چین چین به کشورهای اروپایی، خاورمیانه، حوزه خلیج فارس و کشورهای آسیای میانه خواهیم بود.

مهراد آریانا

Well-Known Member
کاربر فعال
#غچین تو گزارش 6ماهه حسابرسی شدش با فروش 7 میلیاردی 38تومن سود ساخته یعنی هر یک میلیارد تومن ..5/5تومن سود شرکت میشه حاشیه سود بالای 50% ............تا اخر 9ماهه یعنی اسفند ماه فروش شده 12 میلیارد تومن ............یعنی نزدیک 28تومن تا همین 9ماهه به سودش اضافه میشه ...........حالا ما میگم 20 تومن .....با اون 38تومن میشه 58 تومن ............تا همین گزارش 9ماهه 60تومن حداقل سود ساخته شرکت ...........یکی از نکات مثبت گزارش تولید و فروش ماهانه اینکه ....قبل اینکه به راحتی قبل اینکه شرکتها گزارشهای دوره ای 3ماهه بدن از محل فروش ماهانه میشه تعدیل مثبت یا منفیش رو متوجه شد ..................

مهراد آریانا

Well-Known Member
کاربر فعال

با احتمال قوی اخر وقت شنبه بسته میشه برا تعدیل سود بودجه کل فروش رو تا 9ماهه 30% بیشتر پوشش داده و یک اکازیون هست حداقل سود تحلیلی من 70/80 تومن میدونم با بهره برداری خط تولید کنسانتره از2ماه دیگه
01.jpg

سود شرکت بالای 150 خواهد بود

مهراد آریانا

Well-Known Member
کاربر فعال
این سهم وقتی بشه 1000تومن تازه بازار میاد سمتش

غچپین اهداف بالایی دارد

به ازی هر سهم 93تومن سود انباشته دارد و تعدیل بالای 100% خواهد داشت

صورتهای مالی بررسی کنین بودجه 46 تومن اعلام کرده که 9 ماهه 65 تومن ساخته و تا اخر برج 3 سال مالی شرکت به 80/90 تومن خواهد رسید

به زودی گزارش 9ماهه میاد ظرف روزای اینده

مهراد آریانا

Well-Known Member
کاربر فعال
غچین مثل کوه استوار مثل ماه درخشان

چند روز دیگه گزارش با 56تومن سود و پوشش 100% اعلام میکند با تعدیل 19% مثبت

سهم تعدیلش بالای 100% هست ولی سهم نمیخوان ببندن

این سهم 100تومن سود اعلام میکنه تا 40 روز دیگه برا سال مالی جدید

مهراد آریانا

Well-Known Member
کاربر فعال
شکارچی سهام های خفته بازارم

دمش گرم به خودم بابت شکار غچیین

تاپیکش وقتی میاد تند تند بالا که من 100% رو سودم

تازه اون موقع همه میان چارت و نقاشی و بوق سهم میزنن

m_parizad21

Well-Known Member
کاربر فعال
نحوه فروش حقوقی آریا ملل در دو روز گذشته که یک روز 500 هزارتا به حقوقی و روز بعد 500 هزارتا به حقیقی مشخص داد نشان از عرضه های هدف‌مند در معاملات این نماد دارد

m_parizad21

Well-Known Member
کاربر فعال
هدف فروختن سهام به یک یا چند نفر حقی یا حقوقی معین در مف قیمتی و.قبل از شروع رالی صعودی سهم است. این سهم شناور بسیار پایین داره بنابر این نمی شه حجم زیادی را در کف قیمتی از بازار جمع کرد. سر سلیم با هماهنگی با سهامدار عمده بعنوان بازیگر سهم ظاهر شذه و این برای همه خوبه چون سهم رالی صعودی خود را شرو ع کرده و به سرعت به سمت تارگت بالای 1000 حرکت خواهد کرد. اوضاع بنیادی و نیز تکنیکال سهم نیز برای لین رشد قیمتی بسیار مناسب است

مهراد آریانا

Well-Known Member
کاربر فعال
بازیگر برا این سهم من پیدا کردم و سهم به سلیم معرفی کردم 2ماه بابت این روزای غچین زحمت کشیدم و قراره شده بود بازیگر وارد سهم بشه حق مشاوره ما بدن ولی با نامردی حق ما خوردن

خدا ازشون نگذره

سهمی که 6ماه صف فروش بود قبلا و تا همین چند وقت پیش هم تو صف فروش 20هزارتایی قفل بود و کسی حتی حاضر به خرید اون 20هزار سهم نبود

متین و سلیم اوردم تو سهم و الان اروین ملل داره بهشون میلیونی میفروشه

البته منم جای نمیخوابم زیرش نم بده من کلاغ رنگ میکنم جای قناری میفروشم

و سر وقتش رسواشون میکنم

فعلا تا تنور داغه خمیر باید چسبوند

بالا