غچین ...

ghazalina

New Member
کاربر فعال
من غچینی نیستم اما داداشم غچین داره :-d شرط می بندم فردا باز میشه و شما غچینیا شاد میشید

ادیسون

Well-Known Member
کاربر فعال
متاسفانه با تعدیل مثبت بالای 300 درصدی به علت نامعلوم همان قیمت که بسته شد بازش کردن!!!!
چقدر این سازمان ......
تعدیلش را سوزاندن

hamidf

Active Member
کاربر فعال
دوستان غچيني حتما با شماره 84083701 و 83083702 آقاي طاهري ظاهرا ناظر بازار تماس بگيريد و ضمن اعتراض به بازگشايي نا جوانمردنه و مشكوك خواستار ابطال اين معاملات ساختگي بشيد. من كه تمام تلاشمو كردم ولي تعداد اعتراضها بايد بيشتر باشه.

hamidf

Active Member
کاربر فعال
دوستان غچيني حتما با شماره 84083701 و 83083702 آقاي طاهري ظاهرا ناظر بازار تماس بگيريد و ضمن اعتراض به بازگشايي نا جوانمردنه و مشكوك خواستار ابطال اين معاملات ساختگي بشيد. من كه تمام تلاشمو كردم ولي تعداد اعتراضها بايد بيشتر باشه.

ادیسون

Well-Known Member
کاربر فعال
با این وضعیت چند ماه طول مبکشه به قیمت واقعیش برسه؟
دزدی بالاتر از این؟

hamed1372

New Member
کاربر فعال
وااای خدا هیشکی پیدا نمیشه بگه چرا اینکارو با غچین کردن......بابا دزدی از این واضح تررررررر؟؟؟؟؟ ای خدا

alireza80

New Member
عضو تازه
اگه به تعداد كل سهم و شناوريش، پي به اي خودش در مقايسه با گروهش، و قدرت سودآوري آيندش نگاه كنين مي بينيد كه چه گوهري تو دستاتونه.... براي همين سازمان هم خوشش نيومده ؟؟!! داره .......... ميندازه، قيمتاي 1200 و 13000 كه هست رو وقتي ميبينن بايد خجالت بكشن با اين سهم چيكار كردن :-d
من موندم روز اول اگه اونايي كه از 100 سال پيش تو 4 درصد مثبت 416 گذاشته بودن، نبودن چه اتفاقي براي سهم پيش ميومد ؟؟!!! هنوز برام معماست:-?

hamed1372

New Member
کاربر فعال
واقا عجیبه با پی ای 2/3 باز شده در صورتی که هم گروهاش پی به ای 9 یا 10 دارن واقعا خجالت نمیکشن؟؟؟ ای خدا دزدی از این واضح تر؟؟؟میدونی چرا اینکارو کردن؟؟ چون آدم کله گنده تو این سهم نبود...دسته خوداشون نبود بهشون زور میومد...فقط میتونم بگم خدا لعنتشون کنه

mhjmeshkaat

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان غچینی همه خریدهام تو 420 بوده و الان هنوز تو ضررم بعد از 7 ماه و 300 درصد تعدیل مثبت..... خدا از سر تقصیراتشون نگذره.... بخدا حساب کرده بودم برای چندرغازی که از حداقل دوبرابر بازشدنش گیرم میومد...
منکه اصلا نمیفروشم تا حداقل 1500
حتی یه دونه

امید امید

New Member
کاربر فعال
به نظر میرسه سهم یه تعدیله دیگه تو دلش داره... سهم تونو یه دونم نفروشید...با پی بر ای 0 که نمی تونه باز شه که فقط یک ماه صبر کنید فقط یک ماه...

neo1364

Well-Known Member
کاربر فعال
كسي تو اين قيمت فروشنده نيست تازه خود سهامدار عمده هم دلش نياد حجم مبنا بده تا قيمت پاياني بياد بالا!!!!
ظلم از اين بالاتر نديده بودم
من روز بازگشايي گداشتم 1720 تومن معتبر تا لغو!!!!!

hamed1372

New Member
کاربر فعال
دقیقا منم مثل شما من 60 درصد پرتفویمو غچین خریدم میدونستم با ارزشه ولی این بلارو سرش اوردن......کله گروه غذاییها پی به ای 8 به بالا دارن اونموقع سهم با این تعدیل سود دهی با پی به ای 2.3 باز میشه...اینجوری نمیمونه

hamed1372

New Member
کاربر فعال
هرروز زنگ بزنید به این سازمان بورسه لعنتی شاید دست از این کاراشون برداشتن...این سهم باید باز بدون محدودیت بشه...02184083701

بالا