غپينو ( پارس مينو )

آرش و نوید

Well-Known Member
کاربر فعال
شاید پولبک به مقاومت خط روند نزولی که در روزهای گذشته داشته را امروز تمام کرد

البته کندل روز بعد هم مهمه
ولی الان از روی نمودار در موج 3 خودش هست

برنده

Well-Known Member
کاربر فعال
رنج اول صبح رو من زدم با خریدها 10 روز اخیر حجم نسبتا خوبی دارم . این سهم قفل بشه گیر فلک هم نمیاد .

برنده

Well-Known Member
کاربر فعال
امروزم صبح با یک رنج 50 هزار تایی سهم اومد رو 5 مثبت و تعدادیشم تازه صف شد که دادن . ولی سهم خشک خشک و اصلا فروشنده نداره .

برنده

Well-Known Member
کاربر فعال
فکر کنم فقط دو نفر موندیم تازه صف داره محکم میشه و غذایی ها امروز از مثلث دراومدن . رنجهای سه روز پشت سر هم که زدم کمی سهمو تکون داد . البته حجمی هم نبود و سهم فروشنده ای نداشت سهم خشکه خشکه .

برنده

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام به دوستان احتمالی که البته مثل اینکه هیچکی نداره هر روز واسه خودمون مینویسم و یه پست میزاریم . حجم امروز 1 میلیون و هفتصد هزار سهم . سهمی که هر روز با 50 هزار تا و 100 هزار تا رنج میشد صف و فروشنده نداشت امروز با این حجم معامله شد فکر میکنم انشالله روند سهم شروع شد و توجه بازار جلب شد .

برنده

Well-Known Member
کاربر فعال
فکر کنم فقط دو نفر موندیم تازه صف داره محکم میشه و غذایی ها امروز از مثلث دراومدن . رنجهای سه روز پشت سر هم که زدم کمی سهمو تکون داد . البته حجمی هم نبود و سهم فروشنده ای نداشت سهم خشکه خشکه .
یاد مارگارین 90 افتادم فقط و فقط خودم مونده بودم و تو 110 و 120 مینوشتم سهم بالای 650 و کسی حتی یه پستم نمیزد چه برسه به لایک سهم رفت تو 1 سال شد 1200 .

نوين بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام به دوستان احتمالی که البته مثل اینکه هیچکی نداره هر روز واسه خودمون مینویسم و یه پست میزاریم . حجم امروز 1 میلیون و هفتصد هزار سهم . سهمی که هر روز با 50 هزار تا و 100 هزار تا رنج میشد صف و فروشنده نداشت امروز با این حجم معامله شد فکر میکنم انشالله روند سهم شروع شد و توجه بازار جلب شد .
واقعا يكي از ارزنده هاي بازار و گروه غذايي هست
امروز معاملات جالبي بالاي مقاومت مهمش داشت
اين مقاومت مثل اينكه به سلامتي و با قدرت زياد شكسته شد
اهداف بسيار بالايي در انتظار سهم هست
عليرغم اينكه اكثر گروه غذا امروز حتي تا محدوده هاي منفي هم پيش رفتند ولي غپينو با قدرت هر چه تمام نزديكيهاي مثبت 5 معامله ميشد
گروه مينو خريداران جديد و محكمي پيدا كرده
غمينو هم از اين گروه فوق العاده است
كساني كه تحليل بلد هستند كافيست نگاهي به بودجه غمينو بيندازند و ببيند از محل كاهش قيمت خريد مواد اوليه چه تعديل وحشتناكي تو دلش خوابيده

misim1363

New Member
کاربر فعال
سلام برنده جان.کسانی که مثل منو شما سهمو دارن و به آیندش امیدوارن.فقط زیر آبی هستن.این سهم به زیبایی هرچه تمامتر قوائد تکنیکال رو مو به مو اجرا میکنه و جلو میره.فاند سهم هم بسیار قوی و امیدوار کنندست.
شک نکنین گروه صنایع غذایی و مخصوصا هلدینگ مینو از بهترین های بازار سرمایه هست و با طرح های خوبی که دارن مطمئنا به شایستگی جواب صبر سهامدارانشونو میدن.فقط یه چیز بگم به این زودی ها فروشنده نباشین.و تا جایی که توان مالیتون اجازه میده جیبتونو از این سهام پر کنین.قیمت های رویای غپینو رو بزودی میبینین.مخصوصا با این حجم عالی امروز و گزارش 9 ماهه و همچنین پیش بینی 95.
من قیمت های باور نکردنی از غپینو در تالار شنیدم.اگه درست باشه مطمئنا پدیده جدید بورس خواهد بود.
به امید موفقیت و سود آوری برای همه سهامدارای بازار سرمایه

برنده

Well-Known Member
کاربر فعال
سهم بسیار خشکه و با توجه به ای پی اس و پی ای مناسبش در غذایی ها حتما توجه بازار رو جلب خواهد کرد . رفتار غپینو همیشه رشد با تاخیر ولی سریع بوده .

برنده

Well-Known Member
کاربر فعال
[TABLE="class: table1"]
[TR]
[TH="class: redtd"][/TH]
[/TR]
[TR]
[TD]1[/TD]
[TD]9,210[/TD]
[TD]3,241[/TD]
[TD]3,330[/TD]
[TD]1,000[/TD]
[TD]1[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]1[/TD]
[TD]1,930[/TD]
[TD]3,240[/TD]
[TD]3,339[/TD]
[TD]1,000[/TD]
[TD]1[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]1[/TD]
[TD]10,000[/TD]
[TD]3,230[/TD]
[TD]3,340[/TD]
[TD]1,000[/TD]
[TD]1[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="colspan: 6"][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
این نحوه مفت خریدن و خشک کردن سهم در بسیاری از سهامی که میخان رشد خوبی بکنن قدیمی شده . تقریبا کهنه های بازار اکثرشون این چیزا رو بلدن .اگر بازی دیگری بلدین انجام بدین . تا بازارم نیومده رو سهم .اردرهای خنده داره فروش 1000 تایی .

برنده

Well-Known Member
کاربر فعال
[TABLE="class: table1"]
[TR]
[TH="class: redtd"][/TH]
[/TR]
[TR]
[TD]2[/TD]
[TD]41,464[/TD]
[TD]3,288[/TD]
[TD="class: highlight2"]3,337[/TD]
[TD="class: highlight2"]500[/TD]
[TD]1[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]1[/TD]
[TD]917[/TD]
[TD]3,255[/TD]
[TD="class: highlight2"]3,338[/TD]
[TD="class: highlight2"]200[/TD]
[TD]1[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]1[/TD]
[TD]9,210[/TD]
[TD]3,241[/TD]
[TD="class: highlight2"]3,339[/TD]
[TD="class: highlight2"]50[/TD]
[TD]1[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="colspan: 6"][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
بدون شرح اردر فروش .

m_719

Member
کاربر فعال
دوستان من نمي دونم افزايش سرمايه به من تعلق گرفته يا نه. توي تعداد سهم من كه تغييري ايجاد نشده. كسي از وضعيت سهام افزايش داده شده اطلاع داره؟ كجا بايد ازش اطلاعات بگيرم؟ امور سهام شركت جواب نميده اصلا.

امین 8

New Member
کاربر فعال
شنییده ها حکاییت از تعدییل مثبت دوباره با توجه به مبلغ بالایی تسعییر بدهیی ارزیی وجود دارد

davod67

Well-Known Member
کاربر فعال
عرضه اولیه آسان پرداخت بزودی انجام می شود

اگر دوست داشتید از کانال زیر بازدید کنید......

این کانال مخصوص آنهایی است که می خواهند رشد کنند:

[FONT=&amp]https://***********/manoTED[/FONT]

بالا