غویتا

کاپیتان لیچ

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
IMG_20191202_194839_589.jpg

#غویتا
ويتانا

عملکرد دوره یازده ماهه فروش شرکت
فروش آبان ماه 434 میلیارد ریال
مجموع فروش یازده ماهه 2856.9 میلیارد ریال
فروش نسبت به مهر ماه 23% افزایش
میانگین فروش ماهانه 259.7 میلیارد ریال
میانگین فروش ماهانه سال پیش 128.5 میلیارد ریال
نسبت به میانگین فروش سال قبل 102% افزایش
فروش کل سال گذشته پوشش 185%

nesvatb

Very Good Member
کاربر فعال
دوستان درمیان سهام غذایی غویتا به نظرمن شرایط بسیار مناسبی دارد که بازار ازان غافل است امتیازات این سهم اینه که نسبت به بقیه سهام رشد خیلی زیادی نداشته است .این سهم نسبت به اول سال 1398 تقریبا 3.5برابر شده است واین درحالی است که سایر سهام غذایی نسبت به ان تاریخ 9برابر یا بیشتر شده اند (غشهداب وغدشت اینطور نیستند) ضمنا این سهم افزایش سرمایه 140درصدی هم دارد که به تایید حسابرس رسیده است نسبت پی بر ای این سهم هم مانند غشهداب ازبقیه سهام گروه بهتر است.

دوستانی که ا حیانا علت این عدم توجه به این سهم را میدانند لطفا اعلام نمایند

yegane2050

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
کسی از داخل شرکت هست؟ این حجم فروش تو منفی کامل یعنی چی؟

mohamad88

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام در مورد سود افزایش سرمایه وسهام جایزه کی میشینه کسی خبر داره وینکه سود اون جداست

webbadboy

Very Good Member
کاربر فعال
امروز یک دوستی که درصد پیشنهاداتش بالای 70 هست، این سهم را سیگنال داد. پس از سیگنالش حقوقی خوب خرید کرد. اگر کسی تحلیل خبر و یا بررسی ازش داره برامون بزاره. سپاس

webbadboy

Very Good Member
کاربر فعال
خدا را شکر انگاری انتخاب خوبی بود. کل پولم را ریختم توش. یک ریسک سنگین کردم و تک سهم شدم. امروز 5% سرمایه را به صف خرید واگذار میکنم. سپاس غویتا

webbadboy

Very Good Member
کاربر فعال
امروز هم 5+ حدود 5% فروشنده هستم. اگر هسته مسته خسته راه بیفته! تازه امروز سیگنال خرید دادند ولی خوب چون تک سهم هستم کمی احتیاط می کنم.

webbadboy

Very Good Member
کاربر فعال
امروز هم 5% در 5+ می فروشم. انگار فعلن قصد داره همینطور حال بهمون بده! عالی بود. 5 روز متوالی صف خرید و هر روز 5+. سپاس بیسکویت

بالا