غمینو ( صنایع غذایی مینو شرق )

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
همه غذای ها یکی یکی در حال صف خرید سنگین

این سهم هم پول بک خوبی کرد و آماده یک صف میلیونی است
دیروز هم صندوق سرمايه گذاري هميان سپهر به ترکیب سهامداران اضافه شد

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
#غمینو در 12ماهه 593 ریال سود محقق کرده است که 149% از مدت مشابه بیشتر است نسبت به دوره قبل از تحقق سود خوبی برخوردار بوده است

عالی گزارش داده است
شرکت با سرمایه جدید در 9 ماهه 330 ریال سود ساخته بود و در 12 ماهه 593 ریال یعنی فقط در سه ماهه پایانی 262 ریال سود ساخته با همین عملکرد که قطعا با توجه به تحریم ها و شرایط واردات کالاهای مشابه خارجی بهتر هم خواهد شد شرکت رد سال 98 حدود 105 تومان سود دارد و ارزنده است

حامدمریمسارا

Well-Known Member
کاربر فعال
طبق گفته شرکت ، خط تولید ، ابنبات مغزدار و تافی جدید مینو 15 خرداد راه اندازی میشود که به سود شرکت میافزاید ..... لذا با این اوضاع و احوال شرکت ، و افزایش نرخ و راه اندازی خط تولید ، قیمت سهم
شرکت بسیار ارزنده هست

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
صف غگل نشان دهنده پتانسیل های این گروه است ، این سهم هم بزودی صف خرید سنگین می شود

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
#غصینو و 34% افزایش نرخ محصولات با عنایت به افزایش نرخ مواد اولیه،بسته بندی و تاثیر آن بر بهای تمام شده محصولات این شرکت، جدول تغییر قیمت برخی از محصولات که مجوز افزایش قیمت آنها از انجمن شیرینی و شکلات اخذ گردیده

اینهم افزایش نرخ

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
صندوق سرمايه گذاري هميان سپهر هر روز در حال خرید سهم است دیروز هم محصولات از شمول قیمت گذاری خارج شد

غمینو.JPG

با توجه به شرایط سخت وادرات و گرانی افسارگسیخته دلار دیگر محصولات خارجی در سبد مردم جایگاهی ندارند و پیش بینی فروش بالایی برای این دست سهم ها وجود دارد

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
حجم معاملاتش دوست داشتنی شد
صندوق سرمايه گذاري مشترك سپهرآتي و شركت آتيه سپهرقرن وارد ترکیب سهامداران بالای یک درصد شدند ، شركت خدمات مالي ومديريت معين آزادگان هم 2 میلیون بیشتر نداره تا شرش کم بشه ، بخ نطرم یک حرکت شارپ قوی خواهد کرد

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان گوشه چشمی هم به خودکفا داشته باشید بالاخره حکم بزرگ خاندان سهام قاسم ، غصینو....مینو شرق ..غشوکو....را دارد تمام سهام ذکر شده رشد حداقل ۳ برابری داشتند در حالیکه پدر سالار این گروه ۵۰ درصد هم رشد نداشته و از قافله خیلی عقب است.....خودکفا میتواند بسرعت این عقب ماندگی را جبران کند

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
صندوق سرمايه گذاري مشترك سپهرآتي و شركت آتيه سپهرقرن وارد ترکیب سهامداران بالای یک درصد شدند ، شركت خدمات مالي ومديريت معين آزادگان هم 2 میلیون بیشتر نداره تا شرش کم بشه ، بخ نطرم یک حرکت شارپ قوی خواهد کرد
بلعیدن یعنی این

غمینو.jpg

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بعد از مدتها نسبت خریدار به فروشنده سهم عالی شده

هر سه صندوق هم شدیدا در حال جمع آوری سهم هستند

صف خرید خیلی محتمل است

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه

skyman

Well-Known Member
کاربر فعال
یکی از غذایی های خوبی که امسال طبق تحلیل 200 تومان سود میسازه و از امروز استارت رشد رو زده و هدف اول 1000 تومان ...!

arad700

Well-Known Member
کاربر فعال
من که با نرخهای فروش خرداد و هزینه های تمام شده فعلی تحلیل کردم به سودهای عجیبی رسیدم! من ۲۴۰ تومن به دست آوردم ! سهمی که در ۱۲ ماه با حفظ شرایط موجود ۲۴۰ می سازه الان قیمت حدود ۷۵۰ یعنی پی به ای ۳.

iman1360

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من که با نرخهای فروش خرداد و هزینه های تمام شده فعلی تحلیل کردم به سودهای عجیبی رسیدم! من ۲۴۰ تومن به دست آوردم ! سهمی که در ۱۲ ماه با حفظ شرایط موجود ۲۴۰ می سازه الان قیمت حدود ۷۵۰ یعنی پی به ای ۳.
لطفا يك چيزي بگيد كه با عقل و منطق بخونه. 240 تومن سود براي هر سهم يعني شركت 42.7 ميليارد تومن سود خالص بسازه و اين مستلزم اينه كه بتونه بين 52 تا 55 ميليارد سود ناخالص بسازه. حاشيه سود ناخالص رو هم بالاتر از پارسال كه 19 درصد بوده در نظر مي گيريم 25 درصد. حالا شركت براي اينكه بتونه همون 52.5 ميليارد سود ناخالص رو بسازه بايد 210 ميليارد فروش داشته باشه. سه ماه 25 ميليارد فروش داشته آيا اصلا ميتونه به 210 ميليارد برسه؟ كاملا نشدنيه چون به اين معني هست كه در هر سه ماهه باقيمانده 60 ميليارد تومن فروش. براتون محاسبات خودتون رو تحليل كردم كه بدونين چقدر دارين اشتباه روي سودش فكر مي كنين

بالا