غمینو ( صنایع غذایی مینو شرق )

menterprise

Well-Known Member
کاربر فعال
با توجه به شفاف سازی شرکت در خصوص افزایش نرخ بیسکویت ساقه طلایی که بیشترین وزن تولید محصول بیسکویت را دارد غمینو میتواند سود خوبی امسال محقق کند. در صورت افزایش نرخ 10 درصدی سودی معادل 100 تومان می سازد
در صورت تمایل عضو کانال ما شوید
CapitalMarketAnalysis@

سعیدحاج حیدری

Well-Known Member
کاربر فعال
با توجه به شفاف سازی شرکت در خصوص افزایش نرخ بیسکویت ساقه طلایی که بیشترین وزن تولید محصول بیسکویت را دارد غمینو میتواند سود خوبی امسال محقق کند. در صورت افزایش نرخ 10 درصدی سودی معادل 100 تومان می سازد
در صورت تمایل عضو کانال ما شوید
CapitalMarketAnalysis@
سلام دوستان امار نرخ بیسکویت هاش رو دارید که چند داره میفروشه ؟؟؟
این اتفاق مبارکی هست

سعیدحاج حیدری

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان نرخ فروش بیسکویت ساقه طلایی رو در مینو شرق بررسی کنید ۳۷ زده در بودجه در بازار صحبت از تنی ۴۷ هست اول بررسی کنید نکته هر ۱۰ درصد افزایش ۵۰ تومان به سود شرکت اضافه میکند .....

menterprise

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان نرخ فروش بیسکویت ساقه طلایی رو در مینو شرق بررسی کنید ۳۷ زده در بودجه در بازار صحبت از تنی ۴۷ هست اول بررسی کنید نکته هر ۱۰ درصد افزایش ۵۰ تومان به سود شرکت اضافه میکند .....
نرخ بیسکویت به طور میانگین در بودجه 4 هزار تومان به ازای هر کیلو هست، 3700 تومان رو من پیدا نکردم
توی گزارشات ماهانه شرکت تقریبا نزدیک به همین نرخ فروخته بیسکویت رو به علاوه اینکه طی شفاف سازی اعلام کرده که در دو مرحله افزایش نرخ خواهند داشت حالا مقدارش معلوم نیست ولی در صورت افزایش 10 درصدی نرخ سود سهم میتونه به 100 تومان افزایش پیدا کنه

bagher1005

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام.... ارتباط غمینو و غشوکو در چیست؟ در ضمن سود غمینو را چطور دریافت میکنند؟

bagher1005

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام با تشکر از جوابتان این اطلاعیه را خبر دارم و در مورد زمان پرداخت سود است ولی سوال من از نحوه پرداخت سود بود چون قدیم ترها سود را میبایست میرفتیم از بانک صنعت و معدن میگرفتیم حالا چطور است؟

menterprise

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام با تشکر از جوابتان این اطلاعیه را خبر دارم و در مورد زمان پرداخت سود است ولی سوال من از نحوه پرداخت سود بود چون قدیم ترها سود را میبایست میرفتیم از بانک صنعت و معدن میگرفتیم حالا چطور است؟
خواهش می کنم
توی این فایل هستش گفته کسایی که تا الان شماره حساب ندادن مشخصات حسابشون رو بدن

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان گوشه چشمی به سهم خودکفا داشته باشید
این سهم سهامدار ( غشوکو، غصینو، مینو شرق ، قاسم و...) میباشد با رشد چند صد درصدی سهام فوق این سهم هنوز نسبت به آنها اصلا رشدی نداشته است......امروز ۱۵۳۰ در حال معامله شدن بود که بازار ریخت و بازیگران سهم را تا ۱۴۰۰ رنج زدن که متاسفانه نقدینگی نداشتم از این بذل و بخشش حقوقی استفاده ببرم

hossein35

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز فکر کنم شرکت خدمات مالی ومدیریت معین آزاد گان از سهم خارج .وچند وقته حقوقی های زیر درصدی جمع می کنند چطور که1725000سهم توسط همان حقوقی ها جمع شد غمینو یک سهم عالی وسود رسان در میان گروه خود میباشد بنده هم امروز اضافه کرده موفق وپر سود باشید

بالا