غشهداب ( کشت و صنعت شهداب ناب خراسان )

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با این قیمت غبهار
الان عشهداب بازای هر سهمش فقط ۳۰۰ تومان غبهار داره!!!!

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
غبهار بالای ۱۰۰۰ را باید دید و غشهداب ۴۰۰ تومنی را فقط درو کرد،
تا شهریور غشهداب ۵۰۰ و بعدش بزودی بالای ۱۰۰۰ هست

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ای جونم موند واسه شنبه! چه هیجانی داره این غشهداب
حال اونایی دیدن داره که ۳۸۵ فروختندش!!!!

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز عرضه غبهار کنسل شد ولی یه حسنی داشت که غشهد اب رو با هیجان از منفی به مثبت برد. عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد.

khosravi.bijar

Active Member
کاربر فعال
سلام دوستان عزیز
لطفا به حرمت چند ده کاربر حاضر در این تاپیک و احترام به سایر دوستانی که امدند در اینجا تا خبری از سهم بگیرند یا نظرات دیگران را بدانند و تجربه کسب کنند این کل کل کردنها را کنار بگذارید . خواهش می کنم بیخیال شوید .

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام دوستان عزیز
لطفا به حرمت چند ده کاربر حاضر در این تاپیک و احترام به سایر دوستانی که امدند در اینجا تا خبری از سهم بگیرند یا نظرات دیگران را بدانند و تجربه کسب کنند این کل کل کردنها را کنار بگذارید . خواهش می کنم بیخیال شوید .
کسی که درک این را نداره که اینجا برای بحث و تحلیل در خصوص غشهداب هست و بحث شخصی میکنه را فقط باید گذاشت لیست نادیده ها

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز عرضه غبهار کنسل شد ولی یه حسنی داشت که غشهد اب رو با هیجان از منفی به مثبت برد. عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد.
فایده اصلیش خروج بی تدبیران از لیست سهامداری بود و ضایع شدن یه مشت احمقی که رو ۳۸۵ سهم رو عرضه کردند تا غبهار رو مثلا رو ۳۰۰ بخرند! اسکولهای بی خرد!!!

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
هر كس كه ديروز غشهداب رو فروخت تبرك خريد برد كرد، اوني هم كه نفروخته داره از عصبانيت منفجر ميشه
کی منفجر شد؟ فروشنده ها یا خریدارا؟
تو هنوز بازی دادن رو نمی فهمی! دارند ملت رو پیاده می کنند کد به کد میزنند تدبیر بی شعور رو بندازنش بیرون

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دستت درد نکنه ان شاالله با پولش یه چیز خوب بگیری
قسمت که نباشه همینه! نه میتونی چیز خوب بخری با پولت، ۵ دقیقه بعدش سهم ۶ درصد میپره بالا!
ما که مستفیذ شدیم
120D2E98-CA1E-450A-9576-C632F6A9F2A7.jpeg

iman1360

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
واسه غبهار قیمت 999999 ریال گذاشتن..!! عجب مسخره بازی در آوردن... لااقل باعث شد غشهداب برگرده قیمتش.
من اگه جاي سهامدار عمده مي بودم توي همون قيمت عرضه مي كردم بهشون تا ديگه احمقانه اردر خريد نذارن

iman1360

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
کی منفجر شد؟ فروشنده ها یا خریدارا؟
تو هنوز بازی دادن رو نمی فهمی! دارند ملت رو پیاده می کنند کد به کد میزنند تدبیر بی شعور رو بندازنش بیرون
مهم سودي هست كه ميره به جيب سهامدار، اينكه دارن بازي ميدن يا درجا ميزنه يا هر چيز ديگه وقتي نتيجش اين باشه كه سودي عايد سهامدار حقيقي جز نشه ارزش نداره نگهداريش. اونم در اين بازاري كه اغلب سهم ها دارن روزي 5 درصد مثبت ميخورن و پيوسته در صف خريد قفل هستن

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من اگه جاي سهامدار عمده مي بودم توي همون قيمت عرضه مي كردم بهشون تا ديگه احمقانه اردر خريد نذارن
یعنی شما فکر میکنی اون چند تا سفارش خرید در قیمتهای عجیب و غریب مثلا 90000 تومنی مال مردم عادی بوده!!
اگه چنین تفکری دارید کاملا در اشتباه هستید ... اون اردرها از طرف مالک سهم واسه فریب بازار و سازمان انجام شد که در ظاهر نشون بدهند سهمشون چقدر ارزشمنده که چنین قیمتهایی واسه خرید نشسته اند و در ثانی بیان لطف کنند و مثلا 10000 تومن عرضه کنند و فرداش هم بگن به بازار لطف کردیم و در صورتیکه قیمت 99000 تومنی داشتیم ولی 10 هزار تومن دادیم.... اون اردرها مثل تیر مشقی بود و خودم شخصا تماس گرفتم و خواستار برخورد با اون عوضی شدم که مردم رو از صبح سر کار گذاشته و سازمان بورس را به سخره گرفته با چنین سفارشات فیک وقیحانه ایی... که خوشبختانه جلوی ادامه این روند گرفته شد. از هر شخص دیگه ایی هم که با تماس با ناظر و یا هر مسئولی جلوی این بی اخلاقی رو گرفته ممنونم.

3digh

Well-Known Member
کاربر فعال
یعنی شما فکر میکنی اون چند تا سفارش خرید در قیمتهای عجیب و غریب مثلا 90000 تومنی مال مردم عادی بوده!!
اگه چنین تفکری دارید کاملا در اشتباه هستید ... اون اردرها از طرف مالک سهم واسه فریب بازار و سازمان انجام شد که در ظاهر نشون بدهند سهمشون چقدر ارزشمنده که چنین قیمتهایی واسه خرید نشسته اند و در ثانی بیان لطف کنند و مثلا 10000 تومن عرضه کنند و فرداش هم بگن به بازار لطف کردیم و در صورتیکه قیمت 99000 تومنی داشتیم ولی 10 هزار تومن دادیم.... اون اردرها مثل تیر مشقی بود و خودم شخصا تماس گرفتم و خواستار برخورد با اون عوضی شدم که مردم رو از صبح سر کار گذاشته و سازمان بورس را به سخره گرفته با چنین سفارشات فیک وقیحانه ایی... که خوشبختانه جلوی ادامه این روند گرفته شد. از هر شخص دیگه ایی هم که با تماس با ناظر و یا هر مسئولی جلوی این بی اخلاقی رو گرفته ممنونم.
درودبرشما شهروزجان بنظرتون اگه بخواهیم سهم غبهار را بخریم شما چه قیمتی رامنطقی میدونید ممنون

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
درودبرشما شهروزجان بنظرتون اگه بخواهیم سهم غبهار را بخریم شما چه قیمتی رامنطقی میدونید ممنون
والله با این وقایعی که پیش اومد معلومه فروشنده بشدت طمع کاره و قصدش فرو کردن هستش نه فروختن. به همین جهت قیمت اعلام کردن برام امکانپذیر نیستش ولی اینکاری که فروشنده کرد یه سیگنال قوی بود برای هجوم مردم به سمت غشهداب... منهم در 395 و 397 یه تعدادی برداشتم.
در ضمن اطلاعات بنده در مورد غبهار و اوضاع کسب و کارش در حد صفر هستش. پس قیمت روی هوا و بی منطق ندم بهتره. با عرض پوزش

3digh

Well-Known Member
کاربر فعال
والله با این وقایعی که پیش اومد معلومه فروشنده بشدت طمع کاره و قصدش فرو کردن هستش نه فروختن. به همین جهت قیمت اعلام کردن برام امکانپذیر نیستش ولی اینکاری که فروشنده کرد یه سیگنال قوی بود برای هجوم مردم به سمت غشهداب... منهم در 395 و 397 یه تعدادی برداشتم.
در ضمن اطلاعات بنده در مورد غبهار و اوضاع کسب و کارش در حد صفر هستش. پس قیمت روی هوا و بی منطق ندم بهتره. با عرض پوزش
درودبرشما.سپاسگزارم دوست عزیز ممنون

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تحلیل آب دوغ خیاری!
این اوردرها مال ماها بود که سبب هجوم شماها و بیداری تان شویم که غشهداب چقدر می ارزد میداد هم خیالی نبود ۵۰۰ هزار تومان به درک!
چه اشکالی داره یه مدت تدبیری ها عوضی باشند یه مدت هم ما!!!!
شنبه هم همینه! مگه دامنه رو ببندند!!! خخخخخخ
شنبه با این تکنیک تدبیر بی شعور رو خلاص می کنیم

آخرین ویرایش:
بالا