غشهداب ( کشت و صنعت شهداب ناب خراسان )

iman1360

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
هر كس كه ديروز غشهداب رو فروخت تبرك خريد برد كرد، اوني هم كه نفروخته داره از عصبانيت منفجر ميشه

STINGER

Well-Known Member
کاربر فعال
هر كس كه ديروز غشهداب رو فروخت تبرك خريد برد كرد، اوني هم كه نفروخته داره از عصبانيت منفجر ميشه
گاهی فکر میکنم یه بچه قنداقی داره پست میزنه وقتی نوشته هات میخونم خخخ اسباب خنده ای مایی که 290 خریدیم شهداب چرا باید منفجر شیم یامثلا منی که فاراک 175 خریدم الان مثلا باید بگم کاش کل سبدم فاراک بود؟؟؟فک کنم کلا 1میلیون سرمایه داری دو روزم هست کد بورسی گرفتی قرارنیست کل سبد هر روز مثبت باشه از اون تحلیلای اب دوغ خیاریت که تا شب غش غش خندیدیم با بچه ها بهت فک کنم درس عبرت نگرفتی

iman1360

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
گاهی فکر میکنم یه بچه قنداقی داره پست میزنه وقتی نوشته هات میخونم خخخ اسباب خنده ای مایی که 290 خریدیم شهداب چرا باید منفجر شیم یامثلا منی که فاراک 175 خریدم الان مثلا باید بگم کاش کل سبدم فاراک بود؟؟؟فک کنم کلا 1میلیون سرمایه داری دو روزم هست کد بورسی گرفتی قرارنیست کل سبد هر روز مثبت باشه از اون تحلیلای اب دوغ خیاریت که تا شب غش غش خندیدیم با بچه ها بهت فک کنم درس عبرت نگرفتی
از سبد من كه ختور و ختراك و تبرك صف خريد هست، بكام و بهپاك هم مثبتن، ديروز هم همينطور بود و همه مثبت. ضمنا پارامتر زمان و ميزان سود خيلي مهمه مثلا كسي كه دو سه ماه صبر كرده روي غشهداب و 30 تا 35 درصد گرفته و يا حتي يكماه، با اوني كه در يك ماه 50 تا 90 درصد از ختور و ختراك سود گرفته خيلي فرق مي كنه. ضمنا سرمايه من بالاي 400 م هست

STINGER

Well-Known Member
کاربر فعال
از سبد من كه ختور و ختراك و تبرك صف خريد هست، بكام و بهپاك هم مثبتن، ديروز هم همينطور بود و همه مثبت. ضمنا پارامتر زمان و ميزان سود خيلي مهمه مثلا كسي كه دو سه ماه صبر كرده روي غشهداب و 30 تا 35 درصد گرفته و يا حتي يكماه، با اوني كه در يك ماه 50 تا 90 درصد از ختور و ختراك سود گرفته خيلي فرق مي كنه. ضمنا سرمايه من بالاي 400 م هست
تو سبد منم فاراک و ذوب صف خریدن مثلا چه معنی داره عین بچه مهدکودکیا بیام پز بدم!!!سرمایت هرچقدرم باشه همونی که گفتم اخلاقت بچه قنداقیه :D:D:D:D

STINGER

Well-Known Member
کاربر فعال
کسی سرمایش400میلیون باشه محاله اخلاقش قنداقی باشه هدایت شدی به لیست چشم پوشی امثال تو توی وبیمه هم زیاد بودن یاسمن نامی بود میگفت وبیمه 70تومن بعد که شد 700 بدجور رفت تو چشش خخخ توهم چندوقت دیگه میبینیم اسکرین شات گرفتم از نوشته هات بعنوان درس عبرت نشون بقیه بدم :D :D

iman1360

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تو سبد منم فاراک و ذوب صف خریدن مثلا چه معنی داره عین بچه مهدکودکیا بیام پز بدم!!!سرمایت هرچقدرم باشه همونی که گفتم اخلاقت بچه قنداقیه :D:D:D:D
ذوب بعد عمري كه درجا زده حالا دو تا مثبت 5 هم خورده، فاراك هم همونطور، برو با همين سودهاي اندك خوش باش

STINGER

Well-Known Member
کاربر فعال
ذوب بعد عمري كه درجا زده حالا دو تا مثبت 5 هم خورده، فاراك هم همونطور، برو با همين سودهاي اندك خوش باش
سودی که من از ذوب گرفتم تو توی خوابم نمیبینی قنداقی من ذوب 70تومنی قبل افزایش دوم دارم اونموقع تو سرمایت 1 میلیونم نبود خوستی بیا کلاس اموزش ببین بسوزززز خخخخ عشق میکنم از سوختنت وقتی خودت دوست داری مضحکه خاص و عام بشی دیگه کاری از ما برنمیاد از دیشب تا حلا بست نبوده اینقدر مسخرت کردن؟؟

iman1360

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سودی که من از ذوب گرفتم تو توی خوابم نمیبینی قنداقی من ذوب 70تومنی قبل افزایش دوم دارم اونموقع تو سرمایت 1 میلیونم نبود خوستی بیا کلاس اموزش ببین بسوزززز خخخخ عشق میکنم از سوختنت وقتی خودت دوست داری مضحکه خاص و عام بشی دیگه کاری از ما برنمیاد از دیشب تا حلا بست نبوده اینقدر مسخرت کردن؟؟
واقعا كه ..ي ، اگر چيزي بارت بود اينقدر نگهش نمي داشتي و قبل عيد با سهم ديگه اي عوضش كرده بودي، ذوب بالاي 200 تومن رو نفروختي حالا كه با دو تا مثبت حتي به 160 هم نرسيده ذوق مي كني؟ پارامتر سود در مقايسه با زمان در بورس خيلي مهمه من حق تقدم شلرد رو 10 تومن خريدم فقط سه چهار ماه نگه داشتم 75 حراج شد، حالا اين بهتره يا ذوبي كه 1 سال و نيم يا دو سال روش موندي كه تخمش جوجه بشه؟

STINGER

Well-Known Member
کاربر فعال
واقعا كه ..ي ، اگر چيزي بارت بود اينقدر نگهش نمي داشتي و قبل عيد با سهم ديگه اي عوضش كرده بودي، ذوب بالاي 200 تومن رو نفروختي حالا كه با دو تا مثبت حتي به 160 هم نرسيده ذوق مي كني؟ پارامتر سود در مقايسه با زمان در بورس خيلي مهمه من حق تقدم شلرد رو 10 تومن خريدم فقط سه چهار ماه نگه داشتم 75 حراج شد، حالا اين بهتره يا ذوبي كه 1 سال و نيم يا دو سال روش موندي كه تخمش جوجه بشه؟
ک....ز جان من مثل تو سرمایم 1میلیون نیست که کل خاندانتو میخرم میفروشم واسه همین دیدم بلندمدته اول سال یه سهم انتخاب میکنم اخر اسل با 200درصد خارج میشم من نمیدونم تو که غشهداب نداری چرا اینقدر تو کفشی خورشی جالبه

STINGER

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان مرض جدیدی پیدا شده که تا این لحظه داشنمندان هیچ درمانی براش پیدا نکردن و اسمی هم برا این مرض پیدا نکردن این مرض این شکلیه که شخصی سهمی رو نداره ولی صبح تا شب داره راجب اون سهم مطلب مینویسه و پاچه خوارشه از دوستان خواهش میشه اسمای پیشنهادی برای این مرض رو اعلام کنن به بهترین اسم 50هزارتا غشهداب هدیه داده میشه

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بازار الان جوری شده که حقوقی بخواد مسخره بازی در بیاره حقیقی ها پودرش میکنن،
صبر کنید تا نوبت سهم برسه هیچ چیز نمیتونه جلو رشد سهم را بگیره کافیه یه گروه حقیقی از سهم های دیگه سیو سود کنن و دنبال سهم جامانده بگردن و غشهداب را پیدا کنن. حقوقی را له میکنن

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یه عده *** هم اینو فروختند تا غبخار رو بخیال خودشون مفت بخرند!!!! خخخخخ

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
واسه غبهار قیمت 999999 ریال گذاشتن..!! عجب مسخره بازی در آوردن... لااقل باعث شد غشهداب برگرده قیمتش.

STINGER

Well-Known Member
کاربر فعال
پس ختراک داري اهان پس همون ادم کثيف که راجب ختراک پست منفي ميزاشت اسمش ايمان بود خود توعي خاک عالم بر سرت همون ادمي که حسن ديروز معرفي کرد دروغگو کم حافظست گفتي من نيستم منتها الان معلوم شد خودت بودي نکنه اينجا هم داري *** کاري ميکني که غشهداب مفت بخري دوستان ايشون رو بشناسيد امثال اين ادما مثل زالو خون مردم رو ميمکن ميان راجب سهم حرفاي منفي ميزنن بعد سهمو مفت ميخرن ایشون خودش خودش رو لو داد همون ايمان هست که راجب ختراک هر روز مطالب منفي ميزد همگي ايشون رو گزارش کنيد به ناظر امثال اين اشغالا با سرمايه مردم بازي ميکنن

بالا