غشهداب ( کشت و صنعت شهداب ناب خراسان )

iman1360

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شما هم یه دوره کلاس بنیادی تشریف ببرید توان سود سازی خخخخخ عزیزم با رب 8000تومانی 36 تومن ساخته با رب 18000 تومنی به افکارت رجوع کن ببین چقدر میسازه!!
مگه سه ماهه اول امسال با همين نرخ جديد كه ميگي نفروخته؟ پس چرا فقط 12 تومن سود ساخته، اينم در نظر بگير كه ديگه افزايش نرخ نخواهد داشت و پله پر سود امسالش 50 تومنه

iman1360

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بازنشر کرده
ايمان حسني
iman1981@

.
6 روز پیش

#ختراک من دیروز و امروز خریدم برای همین حرفهای منفی دربارش می زدم، دیگه آنچنان نقدینگی ندارم كه بخوام بازم بخرم برای همین انگیزه ای دیگه برای منفی بافی در موردش ندارم، لطف دارید متشكرم

حواستون به این کاربر باشه. البته حرفش روی سهم اثری نداره ولی دوستان تازه وارد رو گول نزنه.
ايني كه فرستادي من نيستم، يك نگاه به آيديش بندازي متوجه ميشي با آيدي من فرق داره، قصد خريد غشهداب رو نداشتم و ندارم

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
مگه سه ماهه اول امسال با همين نرخ جديد كه ميگي نفروخته؟ پس چرا فقط 12 تومن سود ساخته، اينم در نظر بگير كه ديگه افزايش نرخ نخواهد داشت و پله پر سود امسالش 50 تومنه

چون فصل تولید اصلیش مرداد و شهریوره

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
مقاومت فیبو4200 ومقاومت قله ها (خطوط قرمز )را در هنگام صعود داریم.ولی حمایت روند صعودی(خط سبز )را هم داریم تا از 4250 ریال رد نشود سهم همین مدلی معامله هی شود .احتمالا فروشهای تدبیرگران علتش می باشد .ولی مادامی که بالای خط سبز است روند خوبی داردمشاهده پیوست 60903
تدبیرگران عمدی و یا از سر لجاجت میفروشه یا داره با بهم زدن بازی کدهای حقیقی رو از بازار سیراب می کنه! دیروز رو ۳۸۹ بالای ۲۳ میلیون صف داشت یه دونه بعد صف شدنش نداد امروز رنج تا ۳۹۵ کشید پدر سوخته!

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
به نظرم کسی سهمی رو نداره و قصد خریدش رو هم نداره نباید وارد فرومی بشه چه برسه اظهار نظر هم بکنه!

STINGER

Well-Known Member
کاربر فعال
خودت جواب خودتو دادی!!3ماهه پارسال چقدر سود ساخته 3ماهه امسال چقدر ساخته؟؟3 ماه پارسال 7 تومن ساخته با نرخ جدید 12.5 از این واضح تر؟؟؟؟گرونتر فروخته بیشترم سود ساخته در ضمن 6ماهه شرکت خیلی بهتر خواهد بود چون مرداد و شهریور اوج فروشه

iman1360

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خودت جواب خودتو دادی!!3ماهه پارسال چقدر سود ساخته 3ماهه امسال چقدر ساخته؟؟3 ماه پارسال 7 تومن ساخته با نرخ جدید 12.5 از این واضح تر؟؟؟؟گرونتر فروخته بیشترم سود ساخته در ضمن 6ماهه شرکت خیلی بهتر خواهد بود چون مرداد و شهریور اوج فروشه
در مقايسه با ساير سهم ها حتي سهم هاي هم گروه و سودآوري امسال اونها نسبت به پارسال اصلا موفقيت به حساب نمياد. ضمنا همون مقدار كه سودش اضافه شده قيمتش بيشتر رشد كرده. ديگه نميتونه پي بر اي بالاتر از 10 كه بگيره

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
در مقايسه با ساير سهم ها حتي سهم هاي هم گروه و سودآوري امسال اونها نسبت به پارسال اصلا موفقيت به حساب نمياد. ضمنا همون مقدار كه سودش اضافه شده قيمتش بيشتر رشد كرده. ديگه نميتونه پي بر اي بالاتر از 10 كه بگيره
سود غچین با غشهداب یکیه! قیمت غچین ۱۰ برابره

STINGER

Well-Known Member
کاربر فعال
شما فقط افزایش نرخ فروش را میبینی ولی افزایش انواع هزینه های تولید از جمله قیمت مواد اولیه (گوجه) قوطی..کارگر..بسته بندی..کرایه حمل و مالیات آب و برق و گاز و .....را کلا ندید گرفتید..!! اگه قرار بود 8000 تومن پارسال 18000 تومن امروز بطور خالص باشه سود سهم میرفت بالای 100 تومن.
شما پس کلا از مرحله پرتی قیمت مواد اولیه شرکت 47درصد ارزون شد شرکت شفاف سازی هم داد گوجه کیلو 1700میفتاده براش گفت 1000میفته جدیدا منتها میدونی که انتظار نداشته باش رب شرکتم 47 درصد ارزون شه اره قربونش این از مهمترین چیز که مواد اولیست کاهش 50درصدی داشته در مورد اب و گاز و مالیات و کارگر مختص غشهداب نیست مربوط به همه شرکتای تولیدی بورس هست بازم با احتساب همه اینا و تعطیلی 15 روزه فروردین شرکت حدود 100 درصد افزایش رشد سود در 3 ماهه داشته تازه اوج فروش مربوط به مرداد و شهریور خواهد بود خیلی واضحه دنبال چی میگردین 3ماهه 100درصد رشد سود 6ماهه قطعا بهتر سود پارسال 36تومن بوده با رشد 100درصدی میشه 75تازه بدبینانه حالا شهداب با 75 سود چند میرزه؟!!

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
هر چند سود سازیش ترکونده
هر چند فردا زیر مجموعه اش میاد تو بورس
هر چند گوجه اومده زیر ۱۰۰۰ مثل پارسال بلکه ارزونتر و رب رفته بالای ۲۰ هزار میشه ۴۰۰ درصد افزایش قیمت!!!!محصول! میفهمید؟؟؟؟
ولی ولی
کدهایی سهمو خریدند که بفهمید الکی بحث چرت نمی کنید

STINGER

Well-Known Member
کاربر فعال
اقا بده شما نخر ما خودمون برا پول خودمون تصمیم میگیریم سهم غذایی با سود 80 تومن بخریم یا نه مثلا الان غپاک با سود تک رقمی چرا بالای 300 هست؟؟؟الان غچین 100تومن سودشه چنده قیمتش؟؟والا تو گروه غذایی هر سهمی بالای 50تومن سودشه قیمت سهم رفته بالای 500 نمیدونم شما فک کنم با گروه دیگه داری مقایسه میکنی!!

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بچه ها دارید با ناکسان سر سهمی بخث می کنید که الان بایست ۱۰۰۰ میبود حداقل!!
بزارید واق واق کنند
منتظر خروج کامل بی تدبیران باشید!
جالبه بی تدبیران بالای ۱۰۰ میلیون سهمو داشته تا دو ماه پیش! با خرید سنگین حق ها و جمع شناوری بالا براحتی میتونست تا ۳۰ درصد حتی ۴۰ درصد سهمو دو تا سیت جمع کنه! و شرکت اینو دونست و دخلشون رو آورد!

پاپایا

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
آیدی ایمان1360توی همه گروه ها ها راه افتاده میگه سهم میاد پایین مثل حفاری خدا شفاش بده

arman10

Well-Known Member
کاربر فعال
آیدی ایمان1360توی همه گروه ها ها راه افتاده میگه سهم میاد پایین مثل حفاری خدا شفاش بده
آره در بهپاک یه ماهه مرتب میگه میاد پایین وقتی سهم زیر 800 بود مرتب می گفت میاد پایین ولی ظرف یه هفته 20 درصد اومده بالا ... نمی دونم چه دردیه آدم بیاد بابت سهم مردم کل کل کنه ...این دیگه ربطی به تحلیل و اطلاع رسانی و فعالیت بورسی نداره ... درسته افراد به تشحیص و تصمیم خودشان خرید و فروش می کنند ولی احساس خوبی هم نسبت به این جور رفتارها ندارند و عاقبتش یکی عصبانی می شه و هر چی دلش خواست می گه ...نکن براد راین کار را .....

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بی شرفها! تمام رنجهای منفی رو اینا میزدند یکشنبه ۲۳ میلیون صف خرید شد یکجا میدادی اگر فروشنده بودی!!!
B94F2284-DE1C-4020-9E63-11660DB4A1D5.jpeg

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
319BF2F5-8CF9-4475-8D68-9A393A30BFF8.jpeg
D809A1FA-BD1F-4E8B-A75C-E0D13C733D05.jpeg

این ۱۲۰ میلیون سهم!!!! که بی تدبیران مالکش بود
639D4B71-03EA-4D7C-9B4F-84531F38182A.jpeg

اینم ۴۰۰ میلیون یعنی ۳۰ درصد شرکت که تو دو هفته معامله شد و هفته های بعدی هم همینطور!!! یعنی مثل آب خوردن میتونست تا ۳۰ الی۴۰ درصد شرکت غذایی مهمی رو تصاحب کنه!!! تازه چند ماه بعد سود هم بگیره!!!
بعد بلوکش رو بالای ۷۰۰ عرضه کنه!
باید پورتفوگرذانان دزد این شرکتها رو اخراج کرد! اینا یا دزدند یا خاین اند

حالا یه سوال اینهمه سهم این بی تدبیر و بورسیران و .... همان ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیونی که اردیبهشت معامله شده الان در دستان کیست؟؟؟؟:cool:

aradavari

Well-Known Member
کاربر فعال
کجای دنیا این صنعت فصلی رو فصلی سود سنجی میکنن !!! که این 50 رو آوردی نکنه ضرب در 4 کردی !!!!!!!!!
نه به اونی که سود بالای 150در میاره نه به شمایی که کلاس اول ابتدایی رو تازه هنوز تموم نکردی

ضمنن غشهداب مالک غبهار هست که سودش آخر سال و تو گزارش آخر میاد وتو 3 ماهه اول 3 میلیارد سود خالصش بوده که مدت مشابه 1 میلیارد ، با این روندمیتونه تا 15 تومن سود از این قسمت بدست بیاره فقط
در مجموع این شرکت میتونه به سود 65 تا 75 برسه که با پی به ای گروه که بالای 20 هست هم نه با پی به ای منطقی همیشگی این سهم که بالای 10 هست به قیمت کف 650 تومن میرسیم و سقف 850
در ضمن شما با این سبک ارایه تحلیل هاتون 1000 برابر بیشتر بی احترامی کردین به همه خواننده ها تا اون کاربری که بهتون بی حرمتی کرده بعضی وقت ها رفتار خود آدم باعث همچین بازخوردی میشه

من خودم همیشه نقد میکنم حتی همین غشهداب رو با اینکه سهامدارش هستم و سود های کذایی رو قبول ندارم براش
اما اینکه یکی هیچی بلد نیست و قبول هم نمیکنه که باید یاد بگیره از بدی های همیشگی بازار بورس هست که اکثرا همینطور هستن

iman1360

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
کجای دنیا این صنعت فصلی رو فصلی سود سنجی میکنن !!! که این 50 رو آوردی نکنه ضرب در 4 کردی !!!!!!!!!
نه به اونی که سود بالای 150در میاره نه به شمایی که کلاس اول ابتدایی رو تازه هنوز تموم نکردی

ضمنن غشهداب مالک غبهار هست که سودش آخر سال و تو گزارش آخر میاد وتو 3 ماهه اول 3 میلیارد سود خالصش بوده که مدت مشابه 1 میلیارد ، با این روندمیتونه تا 15 تومن سود از این قسمت بدست بیاره فقط
در مجموع این شرکت میتونه به سود 65 تا 75 برسه که با پی به ای گروه که بالای 20 هست هم نه با پی به ای منطقی همیشگی این سهم که بالای 10 هست به قیمت کف 650 تومن میرسیم و سقف 850
در ضمن شما با این سبک ارایه تحلیل هاتون 1000 برابر بیشتر بی احترامی کردین به همه خواننده ها تا اون کاربری که بهتون بی حرمتی کرده بعضی وقت ها رفتار خود آدم باعث همچین بازخوردی میشه

من خودم همیشه نقد میکنم حتی همین غشهداب رو با اینکه سهامدارش هستم و سود های کذایی رو قبول ندارم براش
اما اینکه یکی هیچی بلد نیست و قبول هم نمیکنه که باید یاد بگیره از بدی های همیشگی بازار بورس هست که اکثرا همینطور هستن
پي به اي گروه بالاي 20 هست؟ يك درخواستي ازتون دارم لطفا پي بر اي بهپاك رو محاسبه كنيد و همينجا اعلام كنيد بعدا ببينم روش محاسبه شما رو

بالا