غشهداب ( کشت و صنعت شهداب ناب خراسان )

جناب اشتباه محض گفتند تا روز دو شنبه ولی اطلاعیه شرکت 27 /2 را پایان استفاده از حق تقدم ها می داند یعنی جمعه ...یعنی فردا به عنوان آخرین روز کاری ملاک است ...یکبار در افزایش سرمایه وساپا همین مشکل پیش آمد آخرین روز مصادف شد با جمعه من شنبه اقدام کردم زیر بار نرفتن که نرفتن ...می گفتند باید چند روز زودتر اقدام می کردین ... کسی در این خصوص با شرکت تماسی چیزی داشته؟؟؟
دوست عزیز من گفتم 100 تومن مبلغ اسمیو میتونید تا یکشنبه واریز کنید همونطور که دیروز هرکس حق خریده میتونه پولشو روز یکشنبه واریز بکنه
حالا برای اینکه داستانی پیش نیاد دوستان تا فردا مبلغ اسمی 100 تومن حقو پرداخت کنن

.

silas

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان عزیز قبل از اینکه 100 تومان رو واریز کنید اگر گواهی حق رو دریافت نکردید مثل من، حتما" حتما" با شرکت تماس بگیرید تا مقدار مطالبات حال شدتون مشخس بشه من نزدیک بود به ازاء هر سهم 100 تومان بریزم که مبلغ بالایی میشد ولی بعد از تماس با شرکت مشخص شد مطالبات حال شده سهامم تقریبا اون مبلغ رو پوششش میده و واریزیم زیر 100 هزار تومان شد!!!!!!!! فیش رو هم براشون ایمیل کردم و نیاز به پست نبود

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان عزیز قبل از اینکه 100 تومان رو واریز کنید اگر گواهی حق رو دریافت نکردید مثل من، حتما" حتما" با شرکت تماس بگیرید تا مقدار مطالبات حال شدتون مشخس بشه من نزدیک بود به ازاء هر سهم 100 تومان بریزم که مبلغ بالایی میشد ولی بعد از تماس با شرکت مشخص شد مطالبات حال شده سهامم تقریبا اون مبلغ رو پوششش میده و واریزیم زیر 100 هزار تومان شد!!!!!!!! فیش رو هم براشون ایمیل کردم و نیاز به پست نبود
ببخشید مطالبات تون منظور چی هست؟
سود رو که هنوز ندادند؟
امکانش هست بفرمایید دقیقا بازای هر سهم با منظور نمودن مطالباتتون چقدر ریختید؟

silas

Well-Known Member
کاربر فعال
ببخشید مطالبات تون منظور چی هست؟
سود رو که هنوز ندادند؟
امکانش هست بفرمایید دقیقا بازای هر سهم با منظور نمودن مطالباتتون چقدر ریختید؟
منبع مالی تامین افزایش سرمایه مطالبات حال شده و اورده نقدی هست،سودهایی که تا این تاریخ به شما پرداخت نشده میشه مطالبات حال شده که صرف همین حقها میشه مابه التفاوتش هم میشه پول نقدی که باید واریز کنی
با شماره 05137501000 داخلی5(امور سهام) تماس بگیر جزییات دقیق تعداد سهامت تعداد حقهات و مطالباتت(اگر داشته باشی) و مبلغی که باید واریز کنی رو بهت میگه

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من امروز یه مارک نه چندان معروف رب رو دیدم به اسم آتا ۷۵۰ گرمی رو زده بود ۲۰ هزار تومان!!!! یعنی کیلویی ۲۵۰۰۰ تومان مارک درپیت!!!!
تا میتونید پولهای خق تقدم رو ۱۰۰ تومنها رو واریز کنید بوستانی ها خواب بد نبینند!!! گزارش شهریور که بیاد فکر کنم کل ۹۷ یعنی ۲۰۰ میلیارد تومان فروش داشته باشند!!!

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
کسی که از قبل سهم را نداشته و حق را از بازار خریده که باید ۱۰۰ واریز کنه

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
غشهداب یه رشد تپل به بازار بدهکار هست، با تموم شدن مهلت حق ها باید روانه کانال ۵۰۰ شود در گام اول،
راه غپونه را میره و تا سال آینده ۱۲۰۰ هست.
غپونه در مقابل غشهداب خیلی کم پتانسیل تره!!!

silas

Well-Known Member
کاربر فعال
کسی که از قبل سهم را نداشته و حق را از بازار خریده که باید ۱۰۰ واریز کنه
بله به ازاء هر حق 100 تومان واریز کنید سعی کنید همین امروز هم بریزید اینترنتی هم میتونید واریز کنید فقط باید با شماره ای که دادم تماس بگیرید و شماره شبا بگیرید ازشون

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
شبا:
ir970150000001238304646205
شماره شبا برای دوستانی که بعد از ساعت کاری و اینتر نتی میخواهند واریز کنند.
ممنون که شماره را گذاشتین، مقداریش را واریز کردم،
میدونید تا چه روزی میشه ریخت به حسابشون چون طبق اطلاعیه فقط فردا فرصت هست

nima3

Well-Known Member
کاربر فعال
ممنون که شماره را گذاشتین، مقداریش را واریز کردم،
میدونید تا چه روزی میشه ریخت به حسابشون چون طبق اطلاعیه فقط فردا فر
سلام
قاعدتا فقط تا تاریخ اعلام شده فرصت دارید.

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
قندی ها و غذایی های خراسان امسال دارن کولاک میکنن، آفرین،
غشهداب را باید فقط اضافه کرد. به خاطر حق ها نزاشتن زیاد رشد کنه ولی دیگه پرونده حق هم بسته شد.
این فنر دیگه باید رها بشه

ش
قندی ها و غذایی های خراسان امسال دارن کولاک میکنن، آفرین،
غشهداب را باید فقط اضافه کرد. به خاطر حق ها نزاشتن زیاد رشد کنه ولی دیگه پرونده حق هم بسته شد.
این فنر دیگه باید رها بشه
شاید تا حراج حقهای استفاده نشده نزارن رشد کنه

بالا