غشهداب ( کشت و صنعت شهداب ناب خراسان )

سهامدارخرد

Well-Known Member
کاربر فعال
اگه پول تو حساب کارگزاری داشته باشی وقتی حق رو خریدی کارگزاری خودش ۱۰۰ تومن هرسهم خریداری شده رو ازحسابت برمیداره و واریز میکنه
آیا درسته؟

اشتباه محض

Well-Known Member
نارنجی سابق
کسانی که فردا حق می‌خرند باید تا پایان روز یکشنبه مبلغ ۱۰۰ تومن به ازاء هر حق تقدمو به حسابی که شرکت اعلام کرده واریز کنند
1238304646205
بانک سپه / شعبه احمدآباد
در غیر اینصورت باید بروند برای حق استفاده نشده

شرکت متعهد شده حق ها تا مجمع به سهم تبدیل شوند و به حقها سود تعلق میگیره

در زمان حراج حق استفاده نشده کارگزار متعهد به پرداخت ۱۰۰ تومن مبلغ اسمی میباشد

.

hossein35

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگه پول تو حساب کارگزاری داشته باشی وقتی حق رو خریدی کارگزاری خودش ۱۰۰ تومن هرسهم خریداری شده رو ازحسابت برمیداره و واریز میکنه
آیا درسته؟
سلام وقت بخیر دوست عزیز کارگزاری پول حق تقدم را کم نمی کند بلکه باید پول حق تقدم را تا تاریخ98/2/27به حساب شماره 1238304646205 بانک سپه شعبه احمد آباد مشهد واریز بکنید پرسود باشید

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
در مورد خرید حقهای استفاده نشده باید ۱۰۰ تومان تو حساب باشه نه الان!

hossein35

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
در مورد خرید حقهای استفاده نشده باید ۱۰۰ تومان تو حساب باشه نه الان!
موقع حراج حق تقدم ها بلی باید در موقع خرید در حساب کار گزاریت پول داشته باشی وگرنه اجازه خرید نمی دهند ولی من هر گزاختیار خودم را به دست دیگری نمی سپارم اگر موقعیت بدهد دوبار ه فردااضافه می کنم وروز پنجشنبه پول حق ها را به حساب ذکر شده در بالا واریز خواهم کردزیرا در طول چندین سال دیده ایم که حقوقیها چه بلایی به سر حق های استفاده نشده سهامدارا ن خرد در آورده اند وبعد از تمام شدن حراج وثبت سهم قیمت را تا کجا ها برده اند

boooorsbaz

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
دارن روی سهم قیمت پایین کد به کد میکنن که حق هارو پایین جمع کنن.
حدس میزنم حق ها آخر وقت بکشه بالا

آخرین ویرایش:

boooorsbaz

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
روی حق از حقوقی به حقیقی تابلو داره کد به کد میشه
خلاصه روی سهم و حق تقدم حسابی بازی دارن در میارن :))))

boooorsbaz

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
من که حق رو با ۳۵ درصد سود تبدیل به سهم کردم.
اونایی هم که حق رو میخرن با توجه به اختلاف ۱۳۵ تومنی با سهم قطعا اونها هم سود میکنن ولی من کلا حوصله تبدیل حق به سهم ندارم.

از شنبه بازی سهم شروع میشه.

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
پی بر ای مهرام ۵۰ و غشهداب که چند برابر مهرام تولید ربش و سس داره ۱۱
!!!!!!!

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
نکته امروز در حق ها: اکر سهم ۵۰ درصد رشد کند حق ها ۱۰۰ درصد گین دارند ولی آن صف کذایی که روی سهم تشکیل شد مانع از این شد که زیاد حق بردارم!!!!

silas

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان من گواهی حق تقدم خرید سهام رو نگرفتم چون قصدم به فروش بود پیگیری نکردم و فردا آخرین مهلت واریز وجوه
فیش تنها رو براشون پست کنم کفایت میکنه؟؟؟تعداد حق تو پورتفوم مشخه ولی مبلغ دقیق واریزی ( با توجه به مطالبات حال شده) مشخص نیست
تو سایت شرکت هم قسمت امور سهام نداره مثل خیلی شرکتهای دیگه که الکترونیکی بگیری گواهی رو

arman10

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب اشتباه محض گفتند تا روز دو شنبه ولی اطلاعیه شرکت 27 /2 را پایان استفاده از حق تقدم ها می داند یعنی جمعه ...یعنی فردا به عنوان آخرین روز کاری ملاک است ...یکبار در افزایش سرمایه وساپا همین مشکل پیش آمد آخرین روز مصادف شد با جمعه من شنبه اقدام کردم زیر بار نرفتن که نرفتن ...می گفتند باید چند روز زودتر اقدام می کردین ... کسی در این خصوص با شرکت تماسی چیزی داشته؟؟؟

بالا