غشهداب ( کشت و صنعت شهداب ناب خراسان )

* آگاه *

Well-Known Member
کاربر فعال
جالبه، غشهداب بزرگترین تولید کننده رب گوجه فرنگی در کشور است و در بین شرکتهای بورسی صنعت غذایی ، تنها شرکتی است که تمام مواد اولیه را از زمینهای کشاورزی مال خودش تهیه مکینه.
به عبارتی غشهداب ، زمینهای کشاورزی زیر کشت و کل زراعتش تحت مالکیت کاملش هست.

واقعاً بازار در حق غشهداب داره بی مهری میکنه.

بنیادی خیلی خوب ، گزارشات خوب و چرخه کامل مواد اولیه و زراعت و زمین کشاورزی و کارخانه و فروش و صادرات مربوط به خودش است.

اگر شناور غشهداب کمتر بود و به مانند سهم های همگروه بود، الان قیمت سهم باید حداقل 600 و 700 تومان معامله میشد.

http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=151311&i=33611155027418901

* آگاه *

Well-Known Member
کاربر فعال
در گروه صنعت غذایی ، غشهداب فرصت خرید محض است.
قیمت سهم واقعاً خنده دار و جوک است. مفت ترین و ارزان ترین سهم گروه غذایی
در بورس سه شرکت تولید کننده رب گوجه فرنگی داریم. که 2 تای آنها از مدتها پیش در صف خرید قفل است.
غدشت = قیمت سهم = 44,46 تومان
غچین = قیمت سهم = 16,95 تومان

غشهداب = قیمت سهم = 282 تومان
غشهداب بزرگترین تولید کننده رب گوجه فرنگی در کشور که تمام مزارع و زمین های کشاورزی زیر کشت مال خودش و در مالکیت کامل شرکت است.
روند رو به رشد افزایش نرخ فروش قابل توجه است.
همانطور که از نمودار زیر مشخص است نرخ های فروش رب غشهداب در ماه های گذشته روندی افزایشی داشته است.
photo_۲۰۱۹-۰۳-۳۰_۱۳-۴۷-۲۵ (2).jpg

* آگاه *

Well-Known Member
کاربر فعال
انصافاً غشهداب در این قیمت ها فرصت خرید است. مخصوصاً در شرایط فعلی کشور و اقتصادی که افزایش تقاضای شدیدی روی کالاهای اساسی مصرفی در جامعه به وجود آمده است. در بالا عرض کردم در بورس 3 شرکت تولید کننده رب گوجه فرنگی داریم که 2 تای آنها از مدتها پیش در صف خرید قفل هستند.
✅ غدشت = قیمت سهم = 4,669 تومان.
✅ غچین = قیمت سهم = 1,695 تومان.
✅ غشهداب = قیمت سهم = 287 تومان.
برای ارزندگی و بنیادی خوب غشهداب ، فقط یه نگاه کوتاه داشته باشید به افزایش قابل توجه سود 98
جهش سودآوری بالا در اولین پیش بینی مبلغ فروش 12 ماهه 98 غشهداب ;)
با فرض تولید و فروش مشابه و متوسط قیمت های اسفند مبلغ فروش شرکت بالغ بر 315 میلیارد تومان می شود.
که بیش از 57% سال 97 خواهد بود.
photo_۲۰۱۹-۰۴-۱۳_۱۰-۱۹-۴۱.jpg

3digh

Well-Known Member
کاربر فعال
از امروز شروع به خرید حق غشهداب کردم و تا جایی که بتونم اضافه میکنم

بازی حق غشهداب دیدنی خواهد بود
.
درودبرشما.توکل بخدا منم امروز صدتای وارد شدم اما متاسفانه در مثبت کامل سهم خوبیه امیدوارم سود کنیم

* آگاه *

Well-Known Member
کاربر فعال
مرکز آمار ایران منتشر کرد.
افزایش ۲۴۲ درصدی قیمت رب گوجه فرنگی
رب گوجه فرنگی؛ بیشترین رشد قیمت در بین تمام کالاهای اقلام خوراکی داشته است.

«رب» ؛ سلبریتی گرانی ها شد .

قیمت یک کیلوگرم رب گوجه فرنگی ٢۴٢ درصد رشد داشته است.

با این افزایش قیمت چشمگیر، می توان رب گوجه فرنگی را در میان اقلام خوراکی رکوردار گرانی در سال ١٣٩٧ دانست.

بعد از رب گوجه فرنگی، هر کیلو سیب زرد در سال ١٣٩٧ بیشترین افزایش قیمت را داشته است، قیمت یک کیلوگرم از این کالای خوراکی در یک سال منتهی به اسفندماه ١٣٩٧ رشد ١۴٠.۶ درصدی را تجربه نموده است...

در جایگاه سوم بیشترین افزایش قیمت در سال ١٣٩٧، گوشت گوسفندی قرار دارد که در ماه های پایانی سال بسیار خبرساز بود. قیمت هر کیلوگرم گوشت گوسفندی در اسفند ماه سال ١٣٩٧ در مقایسه با مدت مشابه سال ١٣٩۶، ١٣۵.۴ درصد رشد داشت.
photo_۲۰۱۹-۰۴-۰۲_۱۹-۲۰-۲۸.jpg

arman10

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز از صف فروش ریز و کم جونش برداشتم و بر داشته ها افزودم ...بازی حق اش همیشه جالب بوده ...رشد بسیار خوبی خواهد کرد ....

* آگاه *

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز حقوقی پرتعداد و پرحجم خرید.
سهمی مثل غشهداب ، قیمتش ارزان و مفت باشه و گزارش خوب اعلام کنه و تمام پارامترهای بنیادی و افزایش تولید و افزایش نرخ فروش و روند رو به رشد سود عملیاتی مثبت و رو به رشد باشد، خب کاملا مشخص است حقوقی ها و همچنین سهامداران حقیقی و حرفه ای بازار سهم به این خوبی را ولش نمیکنن و پرتعداد و پرحجم میخرن.
در بالا توضیح دادم.
واقعاً قیمت 280 تومانی غشهداب ، جوک روزگار است.:p
کلاً سه شرکت رب ساز در بورس داریم که یکی غدشت قیمتش 4900 تومان و دیگری غچین 1700 تومان و هر دو در صف خرید قفل و مثبت هستند.
اما غشهداب که بزرگترین شرکت تولید کننده رب گوجه فرنگی است ، قیمتش 280 تومان.

این اینجا یادگاری مینویسم.
زمانی که قیمت غشهداب رسید بالای 500 تومان ، تازه این سهم میشود سوگلی بازار و سایت ها و کانالهای تلگرامی ، اهداف 1000 تومانی و 2 هزار تومانی برای غشهداب پیش بینی میکنند و اولین گزینه خرید واچ لیست خیلی از سایتهای بورسی و کانالهای تلگرامی میشود.;)

Alain Delon

Well-Known Member
کاربر فعال
با خیال راحت این سهم بخرید
حداقل 200% سود در غشهداب خوابیده
جالبه قیمت دو سهم رب ساز همگرویی
غدشت 5100 تومان
غچین 1700 تومان و توقف بخاطر تعدیل مثبت
غشهداب رشد میکنه و آنهم رشد خیلی خوب
حساب 2*2 = 4 تا هست
به همین سادگی

* آگاه *

Well-Known Member
کاربر فعال
تحلیل ها ، مطالب ، اخبار غشهداب به قدر کفایت گفته شد و پستهای فوق خود گواه این موضوع است.
فقط در یک جمله :
غشهداب فرص خرید محض است.
اخبار سهم در بالا نوشتم ، بنابر مرکز آمار در بین تمام کالاهای اقلام خوراکی ، رب گوجه فرنگی بیشترین درصد افزایش قیمت را در کل کالاها داشته داشته. با رشد و افزایش 242 درصدی قیمت....اگر افزایش نرخ فروش آخرین گزارش غشهداب ( یعنی گزارش آخر شرکت در اسفندماه ) را برای سال 98 تعمیم دهیم ، این افزایش نرخ رب گوجه فرنگی به 600% و 700% خواهد رسید.
تجربه 17 ساله من در بورس میگه ، غشهداب رشد خیلی خوبی میکنه. به عبارتی بالاترین رشد در گروه صنعت غذایی.
مگه میشه!!؟؟ مگه داریم!!؟؟
در کل سه شرکت رب ساز گوجه فرنگی در بورس داریم که یکی غدشت 5100 تومانی و دیگری غچین 1700 تومانی و هر دو مثبت و در صف خرید قفل.
آنگاه غشهداب در قیمت مفت و ارزان 280 تومانی!!!!!!!!!!!!o_O:oops::)

این معادله با عقل و منطق و هر جوری حساب کنیم جور در نمیآید.
یا باید آن دو سهم رب ساز قیمت شان افت کند که با توجه به بنیادی آنها و افزایش سودسازی و درخواست خرید سهامداران بعید و غیر ممکن است و یا غشهداب رشد طوفانی خودش را شروع کند.
من در این دو روز اخیر که بازار بخاطر بازگشایی بانک تجارت خیز منفی به خودش گرفت، معاملات غشهداب را نگاه میکردم. معاملات غشهداب نشان از جمع کردن سهم است.به خوبی دارن به تعداد دلخواه سهم از بازار خریداری میکنند. فکر کنم بعد از جمع کردن حسابی بزنن زیر سهم و رشد اصلی و طوفانی غشداب شروع شود.

آخرین ویرایش:

arman10

Well-Known Member
کاربر فعال
تمام قابلیت ها و ارزش های سهم قبول تنها می ماند بازی و اراده بازیگران که هنوز وقتش نرسیده ...تی به نظر من بعد از بازی حق ها و مجمع سالیانه و حراج حق های باقیمانده خواهد بود ...پس عجله نکنید با فرصت و حوصله و در منفی ها بخرید

aminian

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستانی که میگن غشهداب خودش زمین از خودش داره لطفا منبع اطلاعاتیشونو بگن
من گزارش هییت مدیره 96 رو خوندم چیزی اشاره نشده بود

بالا