غبشهر ( صنعتی بهشهر )

Mahdi.moussavi

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
نوش جانت حقوقی که داری حسابی میخری از این سهامداران خرد
دمت گرم
ایول داری
کاش منم داشتم می‌خریدم و حسابی این سهم رو از لوس وجود برخی از سهامداران بیخود پاک میکردم

arad700

Well-Known Member
کاربر فعال
سود سال ۹۸ شرکت ۱۰۰ تومان‌ خواهد بود یعنی از همین قیمت ۳۳۰ حداقل ۵۰ درصد تا سال آینده دیگه واقعا نمیدونم فروش واسه چیه؟اگر دولت نتوان ارز دولتی به غبشهر بدهد و ارز آزاد شود اونوقت قیمت سهم پتانسیل یه جهش عالی خواهد داشت.

Mahdi.moussavi

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
به نظر شما تو این سهم یه خبری نیست حقوقی محترم داره حسابی تو کف جمع می‌کنه.

aminian

Well-Known Member
کاربر فعال
سود سال ۹۸ شرکت ۱۰۰ تومان‌ خواهد بود یعنی از همین قیمت ۳۳۰ حداقل ۵۰ درصد تا سال آینده دیگه واقعا نمیدونم فروش واسه چیه؟اگر دولت نتوان ارز دولتی به غبشهر بدهد و ارز آزاد شود اونوقت قیمت سهم پتانسیل یه جهش عالی خواهد داشت.
اگه دلار دولتی نده چرا پتانسیلش بیشتر میشه؟؟؟
ممکنه جلو افزایش نرخ تا یه مدت گرفته بشه و شرکت ضرر کنه

arad700

Well-Known Member
کاربر فعال
انگار حسابی پایین سهم را بستن. می خواستم زیر ۳۰۰ تومن به تعداد قبلی اضافه کنم که پایین نیامد و نتونستم اضافه کنم.

arad700

Well-Known Member
کاربر فعال
به نظرم تا سال آینده روغنی ها دلار ارزان نخواهند گرفت و هزینه مواد اولیه افزایش خواهد یافت و اینها هم دیر یا زود افزایش قیمت خواهند گرفت و سود بیشتر خواهند ساخت.

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
به نظرم تا سال آینده روغنی ها دلار ارزان نخواهند گرفت و هزینه مواد اولیه افزایش خواهد یافت و اینها هم دیر یا زود افزایش قیمت خواهند گرفت و سود بیشتر خواهند ساخت.
سه ماهه اخر کولاک بود و هیچ کی حواسش نیست
سود عجیب غریب ساخته و پنهان کرده

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
حقوقیها به شدت دارن جمعش میکنن امروز هم بالای ۳ میلیون سهم دیگه جمع کردن

arad700

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز که خیلی خوب معامله شد ایشالا که فعلا در مرحله اول تا حداقل ۴۰۰ بالا برود.
اساسا غبشهر اینجوریه که به آرامی حرکت می کنه و در مسیر حرکت خیلی ها را پیاده می کنه.

mottahar

Well-Known Member
کاربر فعال
فقط باید دید چه می شود ایا ارز 4200 رو از این صنعت حذف می کنند یا نه؟ اگه بکنند سهم می ترکد همین

arad700

Well-Known Member
کاربر فعال
واقعا احتمال اختصاص ارز ۴۲۰۰ به غبشهر و سایر شرکتها زیر ۱۰ درصده. دولت چطور ارز ۴۲۰۰ تحویل اینها بده .
همین الان دولت مشکل ارز داره واسه سال بعد.ارز بازار آزاد ۱۳۰۰۰ تومنه حداقل حالا چطور دولت ارز حدود ۹۰۰۰ تومن ارزونتر تحویل اینها بده.
البته در ابتدای امر دولت شعار خواهد داد که کالای اساسی گران نمیشه ولی مگر همین امسال جناب اسحاق خان جهانگیری نفرمود که ارز تک نرخی ۴۲۰۰ ؟آیا واقعا تونست به حرفش عمل کنه؟حالا حکایت ارز آزاد ۱۳۰۰۰ و ارز شرکتهای مواد غذایی هم همینه با این تفاوت که اختلاف ارز ۱۳ تومن و ۴ تومن بسیار بیشتر از ارز ۴ تومن و ارز ۸ تومن زمان اون سخنرانی درخشان !!!جهنگیریه.
اصلا فرض کنیم دولت یک سال مقاومت کرد و ارز ۴۲۰۰ تحویل داد سال ۹۹ که دیگه حتما نخواهد تونست.
پس دیر یا زود این اتفاق می افته و اگه محقق بشه از همین نقطه یه سود چند برابری در انتظار خواهد بود.
دقیقا مثل شکربن که اول کار لاستیکی ها زیر بار افزایش نرخ دوده نمی رفتند ولی در نهایت این اتفاق افتاد.
حالا اگه من شخصا در سال ۹۵ یا ۹۶ روی قیمت ۳۰۰ تومن شکربن خریده بودم الان سرمایم ۷ برابر بود!اگه سهامدار در سال ۹۵ شکربن خربده باشه و چشمش را بسته الان کلی در سوده.
کدام‌یک از ما در فاصله ۲ سال سرمایه به ۷ برابر تبدیل کردیم؟من که نتونستم.
من شخصا از این تجربه استفاده خواهم کرد و در انتظار پرواز غبشهر خواهم ماند. ممکنه سال بعد و حتی ممکنه سال ۹۹ اتفاق بیوفته حتی ممکنه به تدریج محقق بشه ولی بعدش ایشالا حسابی سود خواهد داد.
***********************************************؟
این نظر شخصی من هست و ممکنه درست نباشه.دوستان خودشون تحلیل کنند .من که حساب کردم به سودهای عجیبی رسیدم .

mottahar

Well-Known Member
کاربر فعال
شرکت با ارز ازاد سودش سوبله چوبله می شود و دولت مجلس هم راهی جز این ندارند که قیمت ارز ۹هزار تومانی رو به رسمیت بشمارند البته من دوست ندارم سهم حرکت کند یه مدت بماند بعدا واردش شوم

arad700

Well-Known Member
کاربر فعال
متاسفانه یارانه آرد صنعتی را حذف کردن که این به معنی افزایش قیمت بیسکوییت و ماکارونی و ...هستش.
با کمال تاسف بعدا به تدریج نوبت به سایر کالاها از جمله سایر غذایی ها مانند روغن خواهد شد. فکر کنم قیمت سهام روغنی رشد خوبی خواهد داشت.

بالا