صنعت و معدن

علي خرم نژاد

Member
کاربر فعال
با سلام
صنعت و معدن سود جديد را با افزايش سرمايه 60 تومان اعلام كرد.به نظر من قيمت اين سهم در قيمت قبلي يعني 450 تومان باز شود و با توجه به شايعه افزايش قيمت سيمان اين سهم رشد خواهد داشت. اگر مي شود نظر خودتان را بفرماييد با تشكر :oops:
 

سارا

Member
عضو تازه
اگر اطلاعي راجع به اين سهم داريد بفرماپيد (آيا حق تقدم مي دهد - نحوه تقسيم سود و غيره )
 

Anonymous

Member
کاربر فعال
صنعت

با سلام اين سهم هفته پيش قبل از باز شدن نماد برگه حق تقدم را براي سهامداران ارسال كرده است(يعني اينقدر از استحكام قيمت سهم خود مطمپن است 25 درصد افزايش سرمايه و حدود 20 درصد افزايش سود .روند رو به رشد و خوبي را دارد .از سال 77 تا الان 34 برابر بازده سرمايه داشته يعني يك ميليون تومان رادر5 سال 34 ميليون تومان كرده است . اسمش هم بين سرمايه گذاريها:: لاك پشت ::است.
 

علي خرم نژاد

Member
کاربر فعال
ادامه بحث

امروز اين سهم در قيمت 480 باز شد .به همه سهامداران اين شركت تبريك مي گوييم با توجه به قيمت بسته شدن اين سهم در 450 و باز شدن در قيمت 480 با 25٪ افزايش سرمايه در حدوح 33٪ سود به سهامداران رسيد .
باز هم خبر هاي خوب در راه است ..................
 

علي خرم نژاد

Member
کاربر فعال
خانم شيراني

با سلام
شركت در حال ارسال حق تقدم ها مي باشد و بزودي بدست شما هم مي رسد.
در مورد سود سهام نيز بايد بگوييم كه اين شركت تا قبل مجمع سود در حال پرداختن سود بود ولي بدليل افزايش سرمايه پرداخت را براي مدتي متوقف كرده تا سهامداراني كه سودشان را نگرفته اند از سود براي افزايش سرمايه استفاده كنند.
:)
 

علي خرم نژاد

Member
کاربر فعال
باز هم..........

شركت صنعت و معدن دارنده 4٪ سيمان تهران ؛ اين شركت افزايش سرمايه داده و با طرح توسعه كه قرار است در سال 84 بجاي سال 86 راه اندازي شود.
دارنده 6٪ سيمان شمال :اين شركت در مجمع 200٪ افزايش سرمايه داد و طرح توسعه مناسبي دارد و همچنين شنيده مي شود كه اين شركت مقداري وپترو در سال گذشته جمع آوري كرده كه با توجه به افزايش وپترو سود مناسبي به سيمان شمال مي رسد.اين شركت بعد از مجمع در قيمت2400 باز و الان در قيمت 3000 مي باشد.
باز هم ادامه دارد............................................
[/quote]
 

كلانتر

Member
عضو تازه
سرمايه گذاري صنعت و معدن افزايش سرمايه داد

شرکت سرمايه گذاري صنعت و معدن سرمايه خود را از 650 ميليارد ريال به 800 ميليارد ريال افزايش داد.
بر اساس اين گزارش اين افزايش سرمايه بر اساس مصوبه مجمع عمومي فوق العاده شرکت که در اول تير ماه بر گزار شد، بوده و از طريق مطالبات حال شده تأمين شده است.
منبع: ايران بورس
 

محمد حسن

Member
عضو تازه
پاسخ

اين مقدار افزايش يعني از 650 به 800 مربوط به مرحله قبلي افزايش سرمايه بوده است. اين شركت معمولا سالي دو بار و هر با 25٪ افزايش سرمايه ميدهد.و معمولا با قيمت قبل از مجمع باز مي شود.اردتمند محمد حسن
 

علي خرم نژاد

Member
کاربر فعال
افزايش سرمايه

اين براي افزايش سرمايه قبلي مي باشد....
دوستان خودتان را براي حداقل 25٪ افزايش قيمت صنعت و معدن با توجه به رشد بوعلي و بيمه آماده كنيد ...
 
بالا