صف فروش بسيار مشكوك داده پردازي

شروع موضوع توسط محمدرضا ميرزايي ناش ‏26 جولای 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

1. محمدرضا ميرزايي ناش

محمدرضا ميرزايي ناش New Member کاربر فعال

با سلام
    من محمدرضا ميرزايي ناش هستم كه در سايت پارس پرتفوليو مطالبي در مورد داده پردازي نوشتم و در آنجا به شدت تاكيد داشتم در صورتي كه مطمن به اين هستيد كه داده پردازي قرارداد سپه را گرفته اقدام به خريد اين سهم نماييد و همچنين مطالبي در عدم توانايي پرسنل اين شركت در انجام اين پروژه نوشتم.
    ببينيد نه قصد من در آن زمان خراب كردن بازار اين سهم بوده و نه اكنون قصد تبليغ اين سهم را دارم فقط اين صحبتها يافته ها و اطلاعات موثق من ميباشد:
    صف فروش داده پردازي يك صف صوري ميباشد به ايم معني كه بيش از 1.2 مليون از اين تعداد توسط دو گروه بورسي براي تحريك مردم به فروش و جمع كردن آن به قيمت پايين ميباشد توجه كنيد كه اين سهم هر روز به تعداد نزديك به حجم مبنا معامله ميشود و 5 درصد منفي ميخورد حتي صف فروش آن هم تقريبا ثابت است و اگر قرار به سقوط اين سهم بود بايد الان 4 مليون صف فروش داشت.
    شنيده ها حاكي از آن است كه صف فروش اين سهم تا 4 شنبه جمع ميشود.
    همانطور كه قبلا عرض كرده بودم من مهندس كامپيوتر هستم و با بسياري از كارمندان اين شركت دوست هستم من فردا قرار است به اين شركت بروم و با چند تن از دوستان در مورد نوع قرارداد صحبت كنم كه حتما يافته هايم را در اختيار شما قرار خواهم داد ولي در همين حد بگويم كه گويا قرار داد سپه بسته شده است البته خبر قطعي را فردا به شما خواهم داد.

و البته من به اين دليل به اين شركت ميروم كه از توانايي پرسنل اين شركت در اجراي قرارداد آگاه شوم فردا شب حداكثر تا ساعت 11 شب آخرين يافته هايم را در اختيار شما قرار خواهم داد

2. محمد زماني

محمد زماني New Member عضو تازه

تقدير و تشكر

جناب اقاي محمد رضا ميرزايي عزيز
    بنده در آن زمان مطالب شما را مطالعه و بر روي هارد خويش ‌ذخيره شده دارم
    به خوبي نظرم هست چه نوشتيد و چه فرموديد. در عين حال در 8600 ريال براي خود و اقوام خريد كردم.
    از اين خريد ناراضي نيستم و به خوبي واقفم كه وقتي عده اي سهم را در 300 تا 400 خريداري كرده اند با كمترين صف فروش به همين سود اكتفا كرده و سهم خود را خواهند فروخت
    اين مطلب را در مورد بسياري از رشدها مشاهده كرده ام
    در مورد ملك و زمين نيز مشاهده كرده ام
    به اينده اميدوارم و اما انچه به اين اميد بيشتر كمك مي كند اخذ اطلاعات ذيقيمت از دوستان به خصوص تيپ شما كه از درون شركت اطلاعات به روزي را انشالله به ما خواهيد گفت
    بنده از اين اخلاق انساني شما بسيار مسرور شدم و بر خود لازم ديدم تشكر و امتنان خود را بيان نمايم
    در عين حال توصيه به دوستاني كه روي 300 تا 400 خريد كرده اند دارم كه با تعويض سهام خويش به سوداوري بيشتر برسند و زياده از اين ريسك را به خود نخرند :shock:

3. حسن - ف

حسن - ف New Member عضو تازه

موفق باشيد

همانطور كه شما پيش بيني كرده بوديد صف فروش داده پردازي جمع شد كه اين نشان از آينده درخشان براي اين سهم ارزنده است .... من اين سهم را در 324 تومان خريدم و 85 درصد پورتفويم را به اين سهم اختصاص دادم ولي تجربه به من ثابت كرده كه نبايد بدون دليل و فقط به خاطر اينكه بقيه دارند مي فروشند سهم را فروخت ... صف فروش معادن روي در 196 تومان و تكنوتار در 500 تومان را به ياد بياوريد .... به هر حال صف فروش جمع شد و شنيده ها نيز حكايت از برنده شدن داده پردازي در قرارداد سپه و تجارت و همچنين قرارداد بسيار مهم كارت اعتباري بنزين مي باشد ... موفق و ثروتمند باشيد

4. Anonymous

Anonymous New Member کاربر فعال

به به مي بينم كه ....

سلام سلام و صد ها سلام بر آقاي ميرزايي ناش :
    مي بينم كه شما هم آومدي و ....
    يادت هست داده پردازي موقعي كه 420 تومان اينها بود مي گفتي به درد نمي خوره و ... ونيز مي گفتي كه عمرا قرارداد نمي تونه بگيره و ... حالا چي شده و آفتاب از كدوم طرف طلوع كرده كه اومدي و مي گي آقا قرارداد سپه بسته شده و ...

حالا گذشته ها گذشته ولي ديدي ما آخر رفاقت بوديم و ... البته بعضي از دوستان طاقت صف فروش ندارند و به محض مشاهده كوچكترين صف فروشي دست و پاي خود را گم مي كنند و ...

اميدوارم موفق باشي ولي بدان كه ما ....

5. محمدرضا ميرزايي ناش

محمدرضا ميرزايي ناش New Member کاربر فعال

روشن كردن حقيقت

با سلام به تمام دوستان
    خدمت تمام دوستان عرض كنم كه من زماني كه آن مطلب را نوشتم نماد داده ردازي براي مجمع متوقف بود اگر به تاريخ آن نوشته دقت كنيد متوجه خواهيد شد
    در مورد توانايي داده پردازي براي اجراي اين پروژه عرض شود كه من امروز داده پردازي بودم خوشبختانه متوجه شدم كه كار سپه و تجارت و كارت بنزين با همان سييستم هاي مين فريم قديمي مي باشد و در اين زمينه هيچ شركتي قويتر از داده پردازي وجود ندارد من ترسم از اين بود كه سپه و تجارت سيستمي مبتني بر سيستم هاي روز بخواهند كه اين امر هم منتفي شد.

به علاوه اينكه من وجود اين را دارم كه وقتي ميبينم كه سهم واقعا قراداد گرفته و قابليت اجراي آن را دارد بگويم حتي اگر قبل از آن با آن مخالفت كرده باشم

دوستان ببينيد و توجه كنيد من زماني اين سهم را تاييد كردم كه 14000000 صف فروش داشت و زماني از آن بد گفتم كه 10000000 صف خريد داشت در حالي كه اين سهم تنها 15000000 سهم آزاد دارد من هميشه آن چه را كه فكر ميكنم حقيقت است را ميگويم حالا هم ميگويم كه داده پردازي بخريد و در خريد آن شك نكنيد دليل آن را هم فردا به شما خواهم گفت فقط در همين حد بدانيد كه من روي اين سهم تك سهم شدم

در ضمن بد نيست نگاهي هم به نوشته ساعت 3 نيمه شب من بياندازيد كه ديشب ساعت 3 نيمه شب نوشته بودم كه امروز نماد گاز لوله متوقف ميشود به همان دليل ميگويم كه امروز داده پردازي بخريد و روي آن تك سهم شويد دليل آن را هم فردا مينويسم

در ضمن همانطور كه من گفته بودم صف فروش داده پردازي صوري بود و براي اين بود كه سهام را از دست ملت درآورند چرا كه با خريد 300000 سهم صف فروش 14000000 تايي جمع شد يعني 1100000 سهم آن واقعا صوري در صف قرار گرفته بود

در ضمن من آدم نامردي نيستم ديشب در صف فروش به طور غير مستقيم گفتم بخريد الان هم اگر گيرتون نيايد من گفته بودم
    ولي من خودم داده رو روي 2500 فروشنده هستم اونم تو شهريور

6. عليرضا قلي زاده

عليرضا قلي زاده New Member کاربر فعال

شغل:
    مهندس الكترونيك
    تا جمع نشدن كامل مداران بجنبيد

بنده هم تمام سخنان آقاي ميرزايي را تاييد ميكنم و در تماس با يكي از دوستان كه مدير يكي از قسمتهاي اين شركت ميباشد اخبار بسيار خوبي شنيدم.
    در ضمن جابجايي و نقل و انتقالات اخير در شركت را دليلي بر قطعي شدن بعضي از قراردادهاي
    شركت ميدانم كه آنرا هم بايد به صحبتهاي دوست عزيز آقاي ميرزايي اضافه كنم.
    در تعجبم از دوستاني كه شايد تا اخر اين هفته فروشنده اند ولي در چند روز اتي دربدر دنبال خريد اين سهم ارزشمند خواهند بود.

7. Anonymous

Anonymous New Member کاربر فعال

من هم جديدا از يكي از دوستانم كه در يك شركت سرمايه گذاري كار مي كند خبرهاي خوبي شنيدم .... اين سهم در كوتاه مدت به چهارهزار تومان خواهد رسيد

8. روستايي

روستايي New Member عضو تازه

بازي جالب

دوستان مي خواستم اين مطلب زودتر بنويسم.
    من تعداد كمي از اين سهم دارم و از همه تحليلهاي موافقان و مخالفان استفاده نمودم و تشكر مي كنم
    خواهش مي كنم در اين مكان كه به همت دوستان خوبي برپاشده با هم خوب تعامل كنيم.
    من كه خيلي از تحليلهاي زيبايتان لذت برده ام .
    تجربه ناچيز من مي گويد كه انتخاب نهايي را خود شخص بايد انجام دهد.
    انتخاب خوب با نظرات موافق و مخالف حاصل مي شود.

نظر شخص :idea: داده پردازي را با ديدگاه ميان مدت در سبد خود نگه داريد
    :wink: هر لحظه به تقاضاي خريد داده پردازي اضافه مي شود :wink:
    خودتان مسووليت تصميم خود هستيد

:wink:

9. علي خرم نژاد

علي خرم نژاد New Member کاربر فعال

دفاع با دليل

با سلام از دوستان مداراني
    من سهامدار داده پردازي نيستم ولي اخبار اين سهم را پيگيري ميكنم .دراين مدت موافقان و مخالفان نظرات خودشان را بيان كردند يك عده موافق و يك عده مخالف....ولي در اين صحبت ها هميشه دفاع منطقي يا با استدلال مناسب نديدم... بيشتر بر اساس شنيده ها مي باشد كه اين ريسك هر سهمي را افزايش مي دهد و فقط در مورد اين سهم صادق نمي باشد....
    پس ازاين به بعد بياييد بر اساس دليل و برهان صحبت كنيم بخصوص در مورد سهام هاي با ريسك بالا

10. حجت حجتي

حجت حجتي مسدود شده مسدود شده

شغل:
    بورس باز
    تهران - خیابان قائم مقام فراهانی - کوچه پاکستان
    يكسال هم بيشتر شده در داده پردازي هنوز خبري نيست