صدرا و شنيده ها

شروع موضوع توسط علي رضا ‏28 جولای 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

• ربات تلگرامی بورس گرام

قیمت لحظه‌ای و نمودار سهام مورد نظرتون رو دریافت کنید و با ایجاد دیدبان شخصی، از صف خرید و فروش سهام خود باخبر شوید.

1. علي رضا

علي رضا New Member کاربر فعال

شنيدم كه صدرا 10 شهريور افزايش سرمايه خود را از طريق صرف سهام افزايش خواهد داد. همينطور شنيده شد كه سرمايه گذاري ...... از هفته آينده شروع به جمع كردن صدرا خواهد كرد. گويا برنده شدن صدرا در مناقصه هم قطعي شد و خبرش را بزودي ميشنويم. رشد قريب الوقوع صدرا را شاهد خواهيم بود. اما خود تحقيق كنيد و با عقل خود بخريد و يا بفروشيد.

2. Anonymous

Anonymous New Member کاربر فعال

خود را از شر صدرا خلاص كنيد

واقعاً ديگه از دست صدرا خسته شده بودم آخه بعد ار شيش ماه پس از خريدم هنوز داشت درجا

ميزد خيلي كلافه شده بودم تو اين مدت ارزش بعضي از سهامها كه همتون ميدونيد تا چند برابر

افزايش پيدا كرده بود و نصف سرمايه من معطل رشد صدرا بود ( بزك نمير بهار مياد....) بعضيها

ميگفتن حالا كه اينهمه صبر كردي يه دو ماه ديگه هم روش شايد تو شهريور يه فرجي بشه و اين

غول خفته از خواب بيدار بشه ولي من ديگه تحملش رو نداشتم اين بود كه امروز رفتم و همش رو

رو يكجا فروختم و در عوض سفارش خريد س.پتروشيمي و پلوله دادم هر چي ميخاد بشه ...

والسلام

3. فرهاد كوه كن

فرهاد كوه كن New Member کاربر فعال

شغل:
    كارمند
    جناب آقاي عليرضا خان

با سلام
    مي دوني اين سهام همانطور كه بزرگان مي خواستن همه را كلافه كرد عيب نداره فداي سر آقاي خبره-مهرزاد و . . .
    ولي تو را خدا تو اينجوري با ماها طي نكن
    اگر منبع خبر را مي دوني بگو بزار يك مشت سهامدار جز كه الاف اين سهم پر پتانسيل لعنتي و نفرين شده شدن مفت سهامشونو نفروشن
    به هر حال خودن مي دوني اگر هم همينجوري يك چيزي گفتي پس ...... واقعا كه
    به هر حال ممنون

4. علي خرم نژاد

علي خرم نژاد New Member کاربر فعال

صدرا

افزايش سرمايه قطعي مي باشد از طريق صرف سهامو و 2يا 3 پروژه عظيم تا پايان سال به شركت ابلاغ مي شود...اين گفته هاي آقاي مهرزاد مي باشد... خودشون ازرش صدرا را حداقل 3000 تومان مي گويند...
    براي اطلاعات بيشتر مي توانيد نوشته هاي من در مورد ....... من صدرايي جديد و يا اخبار مجمع بانك ملي را بخوانيد...........
    موفق باشيد سهمتان را مفت نفروشيد....

5. فرهاد كوه كن

فرهاد كوه كن New Member کاربر فعال

شغل:
    كارمند
    Re: جناب آقاي عليرضا خان

6. علي خرم نژاد

آقاي فرهاد كوه كن

افزايش سرمايه از 50 ميليارد به 94.5 ميليارد تومان مي باشد كه از طريق صرف سهام انجام مي شود....گفته هاي آقاي ((( مهرزاد و خبره ))) در مجمع وبانك....
    شركت سرمايه گذاري كه قصد جمه آوري صدرا را دارد كيست................
    شركت سرمايه گذاري توسعه ملي به مديريت ((( آقاي مرتضي عزيزي))) مدير سابف كربن و نفت سپاهان.... آنجا را آباد كرد و حال نوبت................ درخواست پذيرش داده و تا شهريور وارد بورس مي شود.... نگران شركت هاي زير مجموعه وبانك نباشيد....

7. Anonymous

Anonymous New Member کاربر فعال

افزايش سرمايه از طريق صرف سهام يعني چه؟

افزايش سرمايه از طريق صرف سهام يعني چه؟

8. علي خرم نژاد

افزايش به طريق صرف سهام....

اگر مانند بانك پارسيان باشد يعني............
    ابتدا حق تقدم از سهامدار فعلي سلب مي شود بعد به قيمت كه تعيين شده به ميزان(تعداد سهم) ؛مبلغ افزايش سرمايه سهم مي فروشند و مبلغ افزايش سرمايه از اين طريق تامين مي شود.... بعد سهام باقي مانده را بين سهامداران قبلي به صورت جايزه داده مي شود....
    در مورد صدرا........... در مجمع بانك ملي :بانك ملي قصد داشت از طريق صرف سهام با حق تقدم يعني حق تقدم سلب نميشود... افزايش داده شود... در مورد صدرا هم به همين صورت مي باشد.... اين نوع افزايش سرمايه مانع رقيق شدن قيمت سهام مي شود....
    بعد با ارقام بيشتر براي دوستان توضيح مي دهم....