صدرا---وملت---

شروع موضوع توسط شواليه ‏25 جولای 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

• ربات تلگرامی بورس گرام

قیمت لحظه‌ای و نمودار سهام مورد نظرتون رو دریافت کنید و با ایجاد دیدبان شخصی، از صف خرید و فروش سهام خود باخبر شوید.

1. شواليه

شواليه New Member کاربر فعال

شغل:
    كارشناس هوافضا
    :lol: :lol: :lol: در ابتدا عرض سلام دارم خدمت تمامي دوستان خوب ؛با وفا ؛وزحمتكش مخصوصاعزيزمان اقاي كاميار خان وديگر سروراني چون مددي .كامران.پزشكي.بابك ب.موجي و
    ... وممنون از راه اندازي به موقع اين سايت

و اما نظرات شخصي خودم:

صدرا: يه بوهايي ميده ومشكوك. ودر نظر داشته باشيم سهم بدون ريسك بوده ودر بدترين حالت مدتي معطلي داشته واگر رشد نكرد ؛سقوط نمي كند.

وملت : افتش موقتي ميباشد.

وصندوق: براي ميان مدت وبلند مدت

وتوصا : ميان مدت و بلند مدت

و معادن: ميان مدت

2. Anonymous

Anonymous New Member کاربر فعال

اي ول كه خوب گفتي

نقطه پيك صدرا چنده؟

3. شواليه

شغل:
    كارشناس هوافضا
    رضامير جان

اگر باد موافق بوزد

و در ميان صخره هاي اتمي گير نيفتد

از مرز 3000 خواهد گذشت وممكن است تا 5000 برسد :)

4. محمد حسن

محمد حسن New Member عضو تازه

شغل:
    مهندس مكانيك
    شواليه عزيز دلايل شما براي افت موقتي وملت چيست؟ لطفا اظهار نظر بفرماپپد ارادتمند محمد حسن.

5. شواليه

شغل:
    كارشناس هوافضا
    با سلام

1- وملت داراي عمده سهام وساخت و كار افرين ميباشد بيشتر به خاطر خبر فروش وساخت

و همچنين افزايش احتمالي كارافرين پس از باز شدنش بودولي...

به خاطر اعلام قيمت بالا براي وساخت از سوي وملت بازار احتمال ميدهد معامله انجام

نشود و از طرفي فعلا كارافرين سير نزولي گرفته.

و اما دليل گفته ام:

با توجه به ارزش بالاي وساخت كه بزودي شاهد رشد ان خواهيم بود وروي آوري دوباره

بازار به كار افرين در اينده نزديك شاهد صعود ان خواهيم بودو اين را هم بگويم بازار به خاطر

رفتار ناشيانه افراد تازه كار دچار تشديد نوسان ميگردد

اگر عجله نداري نگه دار

به اميد موفقيت تصميم با خودت. :wink:

6. Anonymous

وملت

خسته نباشيد.آخرين فرصت براي خريد وملت فردا ويا حداكثر پس فردا :!: موفقو پيروز باشيد 8)

7. علي خرم نژاد

علي خرم نژاد New Member کاربر فعال

صدرا

ارزش واقعي اين سهم 3000 تومان مي باشد به گفته سهامدار عمده .... ولي سهامدار عمده بدليل اينكه من فروشنده نيستم اين سهم را براي رشد حمايت نمي كنند و معتقد به اين مي باشد كه خود صدرا بر اساس ظرفيت و توانايي هايش بايد رشد كنند و نه بخاطر بازار سازي ما...
    من از امروز سهامدار جديد صدرا هستم... چرا؟؟؟... چون به قابليت هاي اين شركت بعنوان سهمي در بلند مدت اعتقاد دارم... چرا اعتقاد دارم...
    1- افزايش سرمايه در روز هاي آينده و بسيار نزديك حداكثر در شهريور از طريق طريق صرف سهام
    2-تشكيل شركت كشتيراني با همراهي شركت سرمايه گذاري بانك ملي
    3-تشكيل شركت حفاري در آينده نزديك با همكاري شركت سرمايه گذاري صنعت نفت
    4-احتمال زياد در برنده شدن در مناقصه پارس جنوبي
    5-ابلاغ چند پروژه جديد در آينده نزديك به اين شركت بر اساس گفته هاي آقاي مهرزاد در مجمع بانك ملي
    6-ساخت كشتي براي حمل گاز مايع و كشتي هاي يخ شكن با همراهي شركت هاي يوناني و باژيكي (بر اساس گفته هاي آقاي خبره در مجمع وبانك)
    7-افزايش مبلغ قرارداد جمع آوري گازهاي خارك از 200 ميليون دلار به 600 ميليون دلار يعني افزايش 400 ميليون دلاري و مشاركت بيشتر در طرح
    8-پروژه هاي بسياري كه در حال مذاكره مي باشد.
    9- يك خبر ديگه كه كسي به آن هنوز توجه نكرده است (((((( بعلت اتمام پيش از موعد طرح 4 و5 پارس جنوبي 105 ميليون دلار به شركت مادر كه اگر اشتباه نكنم يك شركت اتياليايي بنام اني بود تعلق مي گيرد اين شركت چون در اين پروژه از همكاري صدرا برخورد دار بوده است بنابراين پاداشي هم به صدرا داده مي شود))))) البته دوستان در مورد اين خبر آخري تحقيق و بررسي بيشتر لازم است تا كاملا به صحت ايم مطلب پي ببريم

البته در اين مدت يعني از زمان واگذاري صدرا به بانك ملي سهامداران عزيز مقداري اذيت شدند با اين سهم تا حدودي قهر كردند..... اميد وارم كه سهامداران عزيز با سهم آشتي و در آينده نزديك شاهد رشد صدرا و صنعت كشورمان باشيم.
    دوستان عزيز سهامدار نظر خودتان را در مورد نوشته هاي من بفرماييد تا اگر اشتباهي در گفته هاي من وجود دارد رفع شود ..... با تشكر
    به اميد آينده اي بهتر و پولدارتر و خوشبختر :lol:

8. Anonymous

وملت

باز هم خسته نباشيد.ديدي گفتم وملت امروز جمع ميشه :!: موفقوپيروز باشيد 8)