صدراي من كجايي ؟

شروع موضوع توسط محمدامين ‏11 آگوست 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

1. محمدامين

محمدامين New Member عضو تازه

با سلام به همه دوستان
    دلم براي صدرا ميسوزه سهمي كه بزرگتراي بورس ميدونند چيه - تجهيزات و قابليت و سرمايه اش رو ميدونن
    ولي همين صدراي پر پتانسيل به چيزي تبديل شده كه حتي ديگه ازش حرفي هم نميزنند
    متاسفم كه بايد علي رغم درونياتم تحليل محليل رو بزارم كنار و مثل همه دتبال روند بازار برم
    نگو نگو كه وقتي ميبينم يك شركت فروش دمپايي پاره اينقدر متقاضي داره و صدرا .....
    امان از دست سياست كه چه به روز .....مياره
    به هر حال بخاطر حق صدرا و اينكه مدونم باز تا چند وقت ديگه تاپيكها پر مشن از صدرا صدرا
    اين رو نوشتم تا نام اون فراموش نشه ...........
    صدراي من كجايي .....بازم بالا ميايي
    اقايو ن تكرار

2. پلوتونيوم

پلوتونيوم New Member عضو تازه

شغل:
    دانشجو
    خودم كردم كه لعنت بر خودم باد

سلام
    صدرا سهمي كه من هم دوسش دارم . سهمي كه خيلي ها رو يه شبه به آرزوهاشون رسيده . سهمي كه زندگي خيلي ها رو هم با بازي اشتباه گرفته . البته خودش مي دونه كه خيلي ها رو اذيت كرده . ولي بازهم داره مي ره سمتي كه بر و بچو خوشحال كنه . نترس رو قيمتاي 2300 بعدش هم شايد 3 تومن ديديش دوباره وسوست مي كنه كه بري سراغش . هر سال مي آد يه قري مي ده و مي ره . پس دريابش تا از جيك جيك مستونه تابستونه پاييزش ج نموني :wink:

3. محمدامين

محمدامين New Member عضو تازه

اقا خيلي مهمه ... گفته صدرا ي عزيز!!!!!!!!

اقايو ن تكرار
    صدراي من كجايي بازم بالا ميايي!!!!
    شايد ايندفعه با حلوا حلوا دهنمون شيرين شد خدارو چه ديدي ؟

4. فرهاد كوه كن

فرهاد كوه كن New Member کاربر فعال

شغل:
    كارمند
    با عرض سلام

صدراي من كجايي ------ صدرا چه بي وفايي(5) :lol: :cry:
    نه مانده صبر و حالي
    موندم با جيب خالي
    موندم با اين ضررهات
    صدراي من كجايي ----- صدرا چه بي وفايي :cry: :cry: :cry:
    بازم بالا ميايي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

5. عليرضا اسدي فرد

عليرضا اسدي فرد New Member کاربر فعال

شغل:
    كارمند
    صدرا

دوست عزيزم اقاي امين
    چند روز پيش در مورد همين شركتهاي دمپايي پاره و نخود لوبيا فروشي مطلبي نوشتم . اما يكي از دوستان بسيار عزيز گفت كه اونها هم يقينا تحليلهاي قوي پشتشون بوده.
    خوسحالم كه شما عزيزان حداقل قبول داريد كه هيچ تحليلي در كار نبوده و فقط عده اي قصد داشتند از اين سهمها سود ببرند كه بردند.
    از صدرا چيزي نميگويم چون چيزي پنهان نمانده و همه ميدانند كه موضوع صدرا كاملا سياسي شده و بين اقايون اختلاف پيش امده. چشم ما هم كور ضرر دعواشونو ما ميديم.
    من هم با شما همنوايي ميكنم و ميگويم:
    صدراي من كجايي صدرا چه بي وفايي!
    جون ما بالا اومد پس كي بالا ميايي

6. مهران انتظامي

مهران انتظامي New Member عضو تازه

شغل:
    بيكار
    سهام داران صدرا ديوانه يا عاشق؟

با عرض سلام خدمت همه عزيزان سروران گرامي.
    [b]آيا مي دانيد چرا صدرا در گذران چنين روزهاي سختي است؟
    آيا ميدانيد پي به اي صدرا چند است؟
    آيا ميدانيد چرا بازار هيچ عكس العملي به صدرا نشان نمي دهد(خبرهاي خوب=افت بيشتر)؟[/b]

صدرا در روزهاي مثبت بازار در حالت بيتفاوتي كامل بسر ميبرد واي بر حال آن در اين روزها . اينرا پيش بيني ميكردم چون مديريت (ضعيف) و بانك در بازار گرداني اين سهم مسبب چنين روزهاي تلخي شده و نگاه بلند مدت آن به خريد طلايي بهمن ماه 82 خود (طلايي به سبب زد و بند هاي باندي و دستوري بودن خريد آن توسط وبانك و جلوگيري از خريد ديگر تشكلها)نيز مزيد بر علت شده . بر هيچيك از سروران پوشيده نيست كه در صورت خريد صدرا توسط بانك پارسيان و سايپاو... اين سهم هم اكنون در چه وضعيتي بود ( پيش بيني من پي به اي =20)اينجانب از مهر سال 81 در بورس امرار معاش ميكنم اولين خريد من از صدرا سه ماه بعد از ورودم بود (دي 81)مبتدي بودم اما در بدترين روزهاي بازار (تهديدهاي آمريكا بر ضد صدام)پي به اي صدرا حداقل=15 بود و در روزهاي خوب بازار 20و22و... بود :idea: مديريت معظم وبانك از بوش خطر ناكتر است.
    از بوش خطر ناكترو... كه هم اكنون پي به اي اين سهم= 9.5 مي باشد.
    ازمديريت وبانك كه بگذريم مديريت صدرا نيز با تعللهاي خود در اراپه گزارشهاي مربوط به مناقصات برنده شده كه بالغ بر800ميليون دلار(خارك + ميدان نفتي رشادت) و مناقصاتي كه بدليل انتظار جواب 15و16 در قبول آنها تعلل ميكند بالغ بر 720 ميليون دلار (كشتي سازي) مجموعا :?:
    بله مجموعا 1.5 ميليارد دلار(بدون احتساب 1ميليارد 15و16) پس دليل تعلل گزارش دهي مديران ارشد صدرا را فهميديم كه چون بازار شديدا در انتظار جواب 15و 16 بوده ولي برنده نشدن صدرا از قدرت آن نميكاهد(مطمعنا)كسي تو بازار نمي خره چون ميدونن تا گزارش دهي فاصله زماني وجود دارد.مثل گزارش خارك كه ديري نپاپيد. :roll: :!:
    پيش بيني اين حقير اگر بپذيريد و نظر دهيد : وبانك فعلا حمايت نمي كند چون با ايجاد پشتوانه يك ميليارد دلاري و ذليل شدن صدرا در بورس (در بورس كه نمايشگاه اقتصاد كشورمان مي باشد)
    در مناقصه پر سرو صداي 15و16 برنده خواهد شد (چون همه شرايط جوجه اردك را بوجود آورده).
    بعد از آن روز است كه صفهاي خريد شكل ميگيرندو روزهاي خوش (انشاءا...)براي سهامداران آن