شیران ( س. صنایع شیمیایی ایران )

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
در مورد سهام شیمیایی ایران :
http://www.zdfgroup.com/index.php?o...28:1390-03-01-06-09-59&catid=1:news&Itemid=82
معرفی شرکت و همچنین تصمیمات مجمع و اهداف پیش رو رو تو سابت بالا زده که من لینکشو گذاشتم که طولانی نشه.
----------------------------------------
اما صورت های مالیش : اول بگم که صورت های مالی 3 ماهش نسبت به پارسال 31 درصد رشد داشته.
اما ببنیم پارسال این سهم چی کار کرده (-:
سرمایه شرکت از بدو تاسیس فقط یه بار افزایش یافته و الان سرمایش حدود 25 میلیارده.
پارسال همین موقع قیمت سهم 612 تومن بوده که یه ساله 100 درصد رشد کرده .
پارسال 2855 سود ساخته که 200 تومن سود نقدی تقیسم کرده.
--------------------------------------------------------------------------------------
پیش بینی سود امسال:
به نظرم گزارش 3 ماهه این شرکت بسیار محتاطانه بوده و به نظرم شیران امسال به راحتی تا 300 تومن میتونه سود بسازه. که با این سود قیمت سهم میره رو 1700 حداقل.
---------------------------------------------------------------------------------------------
اما من این شرکت رو علاوه بر مزایای بالا به خاطر سود انباشته زیاد این شرکت خریدم.
اما سود انباشته این شرکت چیزی برای هر سهم نزدیک به 300 تومنه شاید هم بیشتر باشه و تو گزارش 3 ماه نیاورده باشن . من فک میکنم سود انباشتش تا سال دیگه میره رو 400 تومن برای هر سهم.فقط کافیه این سهم رو نگه دارید.
-----------------------------------------------------------------------
من خودم هم امروز این سهم رو برای بلند مدت از صف فروش خریدم . البته دیروز هم 200 تا دونه خریدم چون فروشنده هاش تو قیمت هایی پایین نمیدادن.(-:
------------------------------------------------------------------------------
اما سهامداران عمده بر اساس گزارش مجمع :
بانک صنعت و معدن 51 درصد
شرکت سرمایه گذاری اتیه دماوند 34 درصد
صندوق هاي بازنشستگی و پس انداز كاركنان شركت ملی نفت5.58
شركت سرمایه گذاري صنعت و معدن4.16
که به نظرم این سهم رو اتیه دماوند و سرمایه گذاری صنعت و معدن دارن جمع میکنن و هر جا سهم رو مفت بخرن من هم وارد میشم (-:
----------------------------------------------------------
من از خدامه این سهم رو تو صف فروش جمع کنم امیدوارم فردا هم منفی کامل باشه و صف فروش (-:
البته پیشنهاد خرید نمیدم. خدای نکرده شرکت ممکنه با یه جرقه بره رو هوا (-:
موفق و پرسود باشید

میدونید من سال ۲۰۱۱ این پست رو زدم...

میدونید اون موقع شیران چند بود ..و تا چند رفت (-:

میدونید بعد از معرفی ما ۶۰۰ درصد داد..و دیگه سراغش نرفتم تا :

روز اول کاری بورس در سال ۹۸ (-:

باورش سخت نیست...ولی بعد از ۸-۷ سال (-:

دوباره من شیران خریدم (-:

میدونید اون موقع که من مجبور شدم این پست رو بزنم روزانه ۱۰-۱۵ نفر هم شیران نمیخریدن..و کسی نگاش نمیکرد (-:

خخخ

ولی الان ....چ حجم هایی....(-:

اون موقع من ده میلیون تومن هم پول نداشتم..خخخ(-:

چقدر زود میگذره...
خیلی وقت بود شیران نخریده بودم (-:

ولی ما ب سهامی ک بزرگشون کردیم بر میگردیم (-:

آخرین ویرایش:

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
#شیران اولین ماه از سال مالی جدید را با فروش 107 میلیارد تومانی آغاز کرده بود در بهمن ماه فروش 151 میلیارد تومان فروش زده بود در اسفند ماه در یک عملکرد خیره کننده توانسته است فروش 176 میلیارد تومانی را ثبت کند که رکورد فروش ماهانه است. جمع فروش سه ماهه اخیر شرکت 434 میلیارد تومان است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 150 درصدی نشان می دهد.
۹۸/۰۱/۰۶
@tahlilsahm1

skyman

Well-Known Member
کاربر فعال
#شیران اولین ماه از سال مالی جدید را با فروش 107 میلیارد تومانی آغاز کرده بود در بهمن ماه فروش 151 میلیارد تومان فروش زده بود در اسفند ماه در یک عملکرد خیره کننده توانسته است فروش 176 میلیارد تومانی را ثبت کند که رکورد فروش ماهانه است. جمع فروش سه ماهه اخیر شرکت 434 میلیارد تومان است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 150 درصدی نشان می دهد.
۹۸/۰۱/۰۶
@tahlilsahm1

این سهم تازه سقف زده و به نظرم طی یکماه آینده میتوه بره به قیمت معامله بلوک 1000 تومانی نزدیکتر شه ...!
بنیادی هم که واقعا توجیح داره بره بالا و یکی از بهترین هاست ...!

تهمتن

Active Member
کاربر فعال
ظاهرا شر شرکت سرمایه گذاری صنعت و معدن داره کنده میشه ، به امید اینکه هر چه زودتر شر بانک هم کنده بشه/

skyman

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز شیران رو با واتی عوض کردم و معتقدم از معامله بلوک شیران به قیمت ۱۰۰۰ تومان بیشترین انتفاع رو واتی میبره ...!
تمام شده هر سهم شیران در پرتفوی واتی ۶۲۶ ریال !!

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
امروزبعد از چند وقت باز شیران اضافه کردیم بعد چند وقت مثل اینکه میخواهد جبران خواب سرمایه ما را بکند به نظر من زیر 520تومان برای خرید واضافه کردن گزینه مناسبی باشد

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
امروزبعد از چند وقت باز شیران اضافه کردیم بعد چند وقت مثل اینکه میخواهد جبران خواب سرمایه ما را بکند به نظر من زیر 520تومان برای خرید واضافه کردن گزینه مناسبی باشد
به عنوان یک سهامدار قدیمی شیران میگویم از اخرین فرصتهای خرید این سهم زیر 1000 تومان لذت ببرید با توجه به افزایش قیمتی محصول شرکت که در سال جدید باز تکرار خواهد شد حداقل سود شیران برای سال مالی 98/9/30 میتواند بالای 200 تومان باشد دلار نیمایی 4200 و 8000 تومان و10هزار تومان بزدودی به تاریخ خواهد پیوست دلار نیمایی بین13تا 15 هزار تومان خواهد بود

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
از منفیهای شیران برای خرید نهایت لذت را ببرید سهم خوب راه خود را میرود در کمتر از 3الا 4ماه قیمت شیران درمحدوده 1000 تومان خواهد بود

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
سهامداران کرامیما فقط وفقط صف خرید را دوست دارند هر چند که به شیران مربوط نمیشود در کسرا از 280 تومان میگفتیم این سهم ارزشمند است وبا تولید محصولات جدید توانایی دیدن قیمت بسیار بالا را دارد تازه امروزروی 410 تومان برایش صف خرید 12میلیونی گذاشتند وصف دوستان هم رفتن توی صف خرید
در مورد شیران سهمی که بلوک ان تقریبا نقدی دارد روی 1000 تومان اکهی میشود وسود امسال این شرکت حداقل 150 وحداکثر میتواندبالای 200تومان باشد را دارند زیر 500 تومان میفروشند جای تعجب دارد

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
یارو امده سیگنال فروش داده میگوید از 380تا 508 تومان خوب بوده است ولی ما از 280 تا الان با سهم بوده ایم والانهم موقع رد کردن مقاومت است بجای سیگنال فروش کمی هم خرید کردیم انشالله بالای 1000 تومان من هم سیگنال فروش میدهم ولی فعلا با سهم سهامداری میکنم برومچه سهمی مطمئنتر از این شرکت بخرم هم افزایش قیمت دلار در پیش داریم و افزایش قیمت محصولات شرکت که تقریبا بازار ایران انحصار این شرکت است

NASER-H

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان افزایش قیمت لوازم شوینده و روغن خوراکی در اینده نزدیک اعمال میشه
پش شیران و غبشهر را حتما داشته باشید با افق حداقل 6 الی 12 ماه
موفق باشید

بالا