شکربن ( کربن ایران )

shabi10

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
8000 تومن که سهله اگر 3000 تومن رو هم دید من اسمم رو عوض می کنم...
اسمت قشنگه عوض نکن خواهشا برای کسائیکه سهم رو دارن دعا کن سود کنن درضمن 3000تومن فعلا دست گرمیه کمی حوصله باید کرد ....

raoufi

Well-Known Member
کاربر فعال
پسهند(لاستیک سهند) فردا از مقاومتش عبور کنه عدد های جالبی را به خود احتمالا خواهد گرفت

دم عید هست و مسافرت دلار گرون و سفر خارجی گرونتر و نمی تونی بری مسافرت خارجی مجبوری با ماشین خودت بری و اینکه لاستیک خارجی اصلا نیست و محصول داخلی را به چشمات می کشی برای خرید و فروش شرکت رندوم توی این 2ماه خیلی میره بالا
این پیشنهاد مبنای خرید نمی باشد و فقط در جهت اطلاع دوستان عرض شد

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بنظرم پسهند رو با باقی گروهش اشتباه گرفتی..پکر مان و کویر و پتایر اینا لاستیک میفروشن نه پسهند...پسهند تسمه نقاله میفروشه احتمالن دم عید ملت میرن تسمه نقاله بخرن

فعلا بین لیدر اصلی این جریان (مهرپور لایقی) و اعضای باندش اختلاف بر سر موندن یا فروختن افتاده. اونهایی که دارند بفروشند و الفرار....
حالا این ها رو ول کن استمو چی میذاری

shabi10

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
اسمت قشنگه عوض نکن خواهشا برای کسائیکه سهم رو دارن دعا کن سود کنن درضمن 3000تومن فعلا دست گرمیه کمی حوصله باید کرد ....
وقتی سهم 2500تومن رد کرد دیدن 3000تومن براش دور از دسترس نخواهد بود ..

milad001

Well-Known Member
کاربر فعال
اگر شما این سهم رو ندارید یا قیمتش رو خیلی بالا میدانید برای چی وقتتون را اینجا تلف میکنید.؟
برای اینکه کامل در جریان بازی سهم هستم و دارم رصد می کنمش و از تحرکات گروه مهرپور لایقی آگاهم.

shabi10

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
شایعه شده
در شدوص خبرهایی هست....
کربن از این منظر علاوه بر خودش ارزندگی داره!!!
اولا تا زمانی که بیرق وپترو برافراشته با این صف خرید شکربن زیر سایه اون به راهش ادامه میده هدف 3000تومن براش دور از دسترس نخواهد بود ثانیا با مجمع پیش رو بدست گرفتن مدیریت برای حقوقی اصلی که امروز حدود5میل شکربن رو مثل باقلوا میل کردخیلی مهمه الباقی حجم امروز حقیقی های تازه واردهدف و پشتوانه خریدهای حقوقی اصلی برای معاملات روزهای اتی خواهد بودپس بی شک این ماراتون تا 12اسفندادامه خواهد داشت هرچی حقیقی عرضه کنه حقوقی نه نخواهد گفت البته این نظر شخصی بنده حقیره وهیچ یک از دوستان رو تشویق به خرید ویا فروش نمیکنم پرسود وتندرست باشید...

Exotic

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
وپترو حدود 5 میلیون دیگه میخواد تا از لحاظ مدیریت سهم مطمئن باشه....

اون حقیقی ها هم نکته مثبتش اینه که فروشی نداشتن منفی هم اینکه خرید هم ندارن.... (البته بعید نیس کد زیر 1 داشتن و مثلا فروخته باشن)
البته یکیشون امروز 200 تا خریده ولی امروز و یکشنبه بیشتر میتونستن بردارن...

در مورد خرید و فروش هم البته نظری ندارم....
چون اینجور چیزا رانتیه که ما نداریم....!!

بالا