شکربن ( کربن ایران )

babakkeshavarz

Member
کاربر فعال
عدد و رقم تحلیل ...وگرنه سال بعد بگو ۱۰ هزار تومن کی به کیه
دوست عزیز سهم سه ماهه سون ۸۰ تومن ساخته .. سه ماهه چهارم هم دقت کنید شرکت قیمت فروشش کم نشده ولی قیمت خرید مواد اولیه اش ۲۰ درصد کمتر شده (به قیمت فروش مواد اولیه در گزارش شاراک دقت کنید) سال بعد هم با افزایش قیمت دلار و تورم و افزایش سود آوری تو شدوص و پسهند ، رسیدن به سود ۵۰۰ تومن دکر از دسترس نیست .. البته این اظهارات شخصی هست و مبنای خرید و فروش قرار نگیره .. به نظر من سهم توانایی رسبدن به ۶۰۰۰ تومن رو ظرف ۸ ماه داره .. بازم تکرار می کنم اظهارات شخصی و مبنای خرید و فروش قرار نگیره ..خودتون بررسی کنید

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوست عزیز سهم سه ماهه سون ۸۰ تومن ساخته .. سه ماهه چهارم هم دقت کنید شرکت قیمت فروشش کم نشده ولی قیمت خرید مواد اولیه اش ۲۰ درصد کمتر شده (به قیمت فروش مواد اولیه در گزارش شاراک دقت کنید) سال بعد هم با افزایش قیمت دلار و تورم و افزایش سود آوری تو شدوص و پسهند ، رسیدن به سود ۵۰۰ تومن دکر از دسترس نیست .. البته این اظهارات شخصی هست و مبنای خرید و فروش قرار نگیره .. به نظر من سهم توانایی رسبدن به ۶۰۰۰ تومن رو ظرف ۸ ماه داره .. بازم تکرار می کنم اظهارات شخصی و مبنای خرید و فروش قرار نگیره ..خودتون بررسی کنید
با سود ۵۰۰ هم فروشی هست هر چند این سود اصلا وجود ندارد فعلا و سهم خیلی جلوتر رفته پیشواز و اخر بازی و اصلا ورود بهش منطقی نیست و ارزش ندارد

اجازه

Active Member
کاربر فعال
الان حاشیه سود شکربن فعلا ۲هزار تومان به ازای هرکیلوگرم هست با ۴۰ هزار تن تولید ۸۰ میلیارد سود داره سهمی ۲۵۰ تا ۳۰۰ سود عملیاتی و با سود زیر مجموعه ۴۰۰ تا ۴۵۰ سود داره با نرخ های فعلی

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
الان حاشیه سود شکربن فعلا ۲هزار تومان به ازای هرکیلوگرم هست با ۴۰ هزار تن تولید ۸۰ میلیارد سود داره سهمی ۲۵۰ تا ۳۰۰ سود عملیاتی و با سود زیر مجموعه ۴۰۰ تا ۴۵۰ سود داره با نرخ های فعلی
در بیان اعداد و ارقامی که میگید دقت کنید افراد تازه کار رو به اشتباه نندازید..
یه اشتباه محاسباتی دارید... اگه منظورتون سود فروش سهام زیر مجموعه هست که بعیده در این یکماه پایانی سال که همه شرکتها نقد میکنن بتونه زیرمجموعه هاش رو بفروشه کما اینکه شدوص هنوز متوقف هست و خبری از قیمت روزش نیست. اگه هم منطورتون سود عملیاتی حاصل از فعالیت زیر مجموعه ها هست که خیلی تخیلی حساب کردید چون اگه شدوص و پسهند کل سودشون رو تقسیم کنن پسهند حدود 20 تومان و شدوص حدود 160 تومان و حتی با کل سهام شکربن و سرمایه گذاری صنعت شیمیایی در این دو سهم، شکربن به سود حدود 50 تومانی از زیرمجموعه ها میرسه که اینم خیلی بعیده... حالا اون 150 تومان رو از کجا آوردید الله اعلم...

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یه اشتباه محاسباتی دارید... اگه منظورتون سود فروش سهام زیر مجموعه هست که بعیده در این یکماه پایانی سال که همه شرکتها نقد میکنن بتونه زیرمجموعه هاش رو بفروشه کما اینکه شدوص هنوز متوقف هست و خبری از قیمت روزش نیست. اگه هم منطورتون سود عملیاتی حاصل از فعالیت زیر مجموعه ها هست که خیلی تخیلی حساب کردید چون اگه شدوص و پسهند کل سودشون رو تقسیم کنن پسهند حدود 20 تومان و شدوص حدود 160 تومان و حتی با کل سهام شکربن و سرمایه گذاری صنعت شیمیایی در این دو سهم، شکربن به سود حدود 50 تومانی از زیرمجموعه ها میرسه که اینم خیلی بعیده... حالا اون 150 تومان رو از کجا آوردید الله اعلم...
تحلیل ندارن که رو هوا سود تخیلی میسازن و ملت ساده رو گرفتار و بدبخت

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
قابل ذکره که تا حالا برخلاف همه پستهایی که میزاری و دم از تحلیل با عدد و رقم میگید در تاپیک سهمای مختلف، ولی تا حالا یه تحلیل با عدد و رقم از شما ندیدیم

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
قابل ذکره که تا حالا برخلاف همه پستهایی که میزاری و دم از تحلیل با عدد و رقم میگید در تاپیک سهمای مختلف، ولی تا حالا یه تحلیل با عدد و رقم از شما ندیدیم
من نگفتم انرژی ۸ هزار بخرید یا فبیرا ۱۶۰ یا کربن در این رقمها

هر کی میگه باید با عدد و رقم ثابت کنه چرا با چه سودی وگرنه زر مفت زده

اجازه

Active Member
کاربر فعال
منظور سود سال ۹۸ هست امسال که همان ۲۵۰ میسازه/ سود سال ۹۸ شدوص رو ۳۰۰ گرفتم و پسهند رو ۵۰ که با داده های فعلی کاملا منطقی هست

اجازه

Active Member
کاربر فعال
ببین عزیزم من اصلا شکربن رو ندارم شدوص رو دارم اشما داشتی این سهم را با بادکنکی مثل انرژی ۳ مقایسه میکردیو میگفتی غیر ممکنه ۵۰۰ برای سال بعد بسازه من با محاسبه گفتم امکان و توان سود در همین حدود را دارد و اصلا و ابدا توصیه خرید نداشتم فقط بحث مقایسه با انرژی بود همین

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ببین عزیزم من اصلا شکربن رو ندارم شدوص رو دارم اشما داشتی این سهم را با بادکنکی مثل انرژی ۳ مقایسه میکردیو میگفتی غیر ممکنه ۵۰۰ برای سال بعد بسازه من با محاسبه گفتم امکان و توان سود در همین حدود را دارد و اصلا و ابدا توصیه خرید نداشتم فقط بحث مقایسه با انرژی بود همین
کدام‌محاسبه ۴ تا عدد گفتی این شد تحلیل جمع کنید بابا

nima_nz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
کدام‌محاسبه ۴ تا عدد گفتی این شد تحلیل جمع کنید بابا
شما جوش نزن اگه داری نوش جونت اگر هم نداری بیخیال اینجا بشو چون پول بقیه مال خودشونه شاید بخوان بریزنش توی خیابون به من و شما اصلا هیچ ربطی نداره من خودم هم شکربن دارم فعلا نگه داشتم چون تکنیکال سیگنال فروش نداده البته با سیستم معاملاتی من...

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شما جوش نزن اگه داری نوش جونت اگر هم نداری بیخیال اینجا بشو چون پول بقیه مال خودشونه شاید بخوان بریزنش توی خیابون به من و شما اصلا هیچ ربطی نداره من خودم هم شکربن دارم فعلا نگه داشتم چون تکنیکال سیگنال فروش نداده البته با سیستم معاملاتی من...
شما ولی جوش بزن تا بنداری به ملت ساده لوح

nima_nz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شما ولی جوش بزن تا بنداری به ملت ساده لوح
من توی بازار سرمایه یه سهم سودآور رو به هیچ کی پیشنهاد نمیدم تا وقتی که فروختمش البته اینو بذار پای اینکه بازار سرمایه ایران اصلش همینه و من هیچ وقت پیشنهاد خرید و فروش به کسی نمیدم چون من نه استاد تحلیلم مثل یه سری از اساتید و مسیول سود و زیان کسی نیستم

raoufi

Well-Known Member
کاربر فعال
پسهند(لاستیک سهند) فردا از مقاومتش عبور کنه عدد های جالبی را به خود احتمالا خواهد گرفت

دم عید هست و مسافرت دلار گرون و سفر خارجی گرونتر و نمی تونی بری مسافرت خارجی مجبوری با ماشین خودت بری و اینکه لاستیک خارجی اصلا نیست و محصول داخلی را به چشمات می کشی برای خرید و فروش شرکت رندوم توی این 2ماه خیلی میره بالا
این پیشنهاد مبنای خرید نمی باشد و فقط در جهت اطلاع دوستان عرض شد

بالا