شپلی ( پلی اکریل )

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
برو بی ناموس،میدونستم کجایی که میومدمت جلو چش خودت و بابات از خجالت زنت و خواهر و مادرت در میومدم متیجشو هم میریختم تو گوش خودت و بابات تا شاید گوشتون شنوا بشه
بی ناموس اونی که سهامدار نیست ولی دو ساله داره روضه میخونه تا مردم را دلسرد کنه.... تو اگه اینکاره بودی مال خودت رو دست دیگران نمیدادی...
قیمت بگو... تیکه پاره اش رو بهت بر میگردونم

حساب گر

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
بازگشایی شپلی=فروش و الفرار تا خوراک خبری دروغ بعدی با هماهنگی افراد نالایق در شرکت

رادان81

Well-Known Member
کاربر فعال
#شپلی بیشتر شرکت ها از محل همه اموالشون تجدید ارزیابی نمیکنن،اینکه شما میگی از محل دیگه میتونه افزایش سرمایه بده کجای قانون نوشته شده؟قانون تبصره ای قائل نشده،فقط گفته اونایی که تو پنج سال گذشته افزایش سرمایه ندادن میتونن افزایش سرمایه بدن،با دلیل و مدرک صحبت کنید،اگه جایی از قانون به این مورد اشاره شده با سند بگید،اگه همچین چیزی که میگید درست بود چرا تو مجمع مطرح نشد؟
این تفسیر شما از قانونه ولی یک برداشت میتونه این باشه که 4 سال قبل نتونسته کامل از قانون استفاده کنه و از بخشی از حقش استفاده کرده و الان از بخش دیگر استفاده میکنه و اون را تکمیل میکنه و کلا یکبار استفاده میکنه، در این زمینه شرکتهای دیگری هم هستند و احتمالا اگه ابهامی هم باشه حل میشه چون شپلی باید از این حق استفاده کنه مخصوصا اینکه بنده از نزدیک تحقیق کردم شرکتی که تعطیل شده بود الان با قدرت کامل داره فعالیت میکنه و همینطور زیر مجموعش دی ام تی و با عقل سلیم جور در نمیاد که تو این وانفسای اقتصادی بخوان به این شرکت ضربه بزنن. به نظرم شرایط براش عالیه و در سال 98 رشد فوق العاده ای خواهد داشت.

حساب گر

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
بی ناموس اونی که سهامدار نیست ولی دو ساله داره روضه میخونه تا مردم را دلسرد کنه.... تو اگه اینکاره بودی مال خودت رو دست دیگران نمیدادی...
قیمت بگو... تیکه پاره اش رو بهت بر میگردونم
برو بچه،من با تکانت سیگنال ۲۴۰ تو سهامیاب یادت بیار با افشاگری هام قیمت سهمو از ۲۴۰ تا ۱۶۰ اوردم،کاری کردم خیلیا مثل تو رفتن سراغ شغل کش دارشون،برو بچه با فحاشی همه میفهمن کیا قراره سرشون کلاه بزارن،خودت بهتر از همه میدونی که شپلی صدقه بگیر دولته،پس برو سراغ شغل اولت،از شپلی ابی گرم نمیشه

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
این تفسیر شما از قانونه ولی یک برداشت میتونه این باشه که 4 سال قبل نتونسته کامل از قانون استفاده کنه و از بخشی از حقش استفاده کرده و الان از بخش دیگر استفاده میکنه و اون را تکمیل میکنه و کلا یکبار استفاده میکنه، در این زمینه شرکتهای دیگری هم هستند و احتمالا اگه ابهامی هم باشه حل میشه چون شپلی باید از این حق استفاده کنه مخصوصا اینکه بنده از نزدیک تحقیق کردم شرکتی که تعطیل شده بود الان با قدرت کامل داره فعالیت میکنه و همینطور زیر مجموعش دی ام تی و با عقل سلیم جور در نمیاد که تو این وانفسای اقتصادی بخوان به این شرکت ضربه بزنن. به نظرم شرایط براش عالیه و در سال 98 رشد فوق العاده ای خواهد داشت.
اینارو به یکی بگو بفهمه..خر چه داند قیمت نقل و نبات

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
برو بچه،من با تکانت سیگنال ۲۴۰ تو سهامیاب یادت بیار با افشاگری هام قیمت سهمو از ۲۴۰ تا ۱۶۰ اوردم،کاری کردم خیلیا مثل تو رفتن سراغ شغل کش دارشون،برو بچه با فحاشی همه میفهمن کیا قراره سرشون کلاه بزارن،خودت بهتر از همه میدونی که شپلی صدقه بگیر دولته،پس برو سراغ شغل اولت،از شپلی ابی گرم نمیشه
پس خودت هم بالاخره به دیوثی ات اعتراف کردی که به مردم زیان رسوندی ولی الان سهم حداقل از اونموقع که تو گوه خوری میکردی بیش از 50% رشد کرده...آفرین ادامه بده ما هم با قدرت قهوه ایی ت میکنیم.
پی نوشت... تو مثل زنای فاحشه همه جا پلاسی ... من تا حالا سهامیاب نیومدم

حساب گر

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
قانون قانونه و شپلی نمیتونه از این قانون استفاده کنه،انتظار داری بیان قانون رو به خاطر یک شرکت عوض کنن،مالیات با هیچ کس شوخی نداره،دیدی اداره مالیات چطور سهام شپلی رو مصادره کرد و چوب حراج زد بهش؟برو یکم فکر کن ،با خیال بافی شما که قانون عوض نمیشه،،،،تازه همین ۵ سال هم که گفتم شورای نگهبان چند بار ایراد گرفته و هنوز تایید نکرده

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
قانون قانونه و شپلی نمیتونه از این قانون استفاده کنه،انتظار داری بیان قانون رو به خاطر یک شرکت عوض کنن،مالیات با هیچ کس شوخی نداره،دیدی اداره مالیات چطور سهام شپلی رو مصادره کرد و چوب حراج زد بهش؟برو یکم فکر کن ،با خیال بافی شما که قانون عوض نمیشه،،،،تازه همین ۵ سال هم که گفتم شورای نگهبان چند بار ایراد گرفته و هنوز تایید نکرده
الان تو بابت درآمدت از شبهای جمعه چقدر مالیات میدی عجمی؟

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
والله اگه فاعل بودی ...اینهمه که خودت و ناموس ات رو اینجا به کی....کشیدن از خجالت رفته بودی زیره زمین... معلومه مفعولی اونهم از نوع پر رو....از زیره ک...ر بلند میشی لباس هاتو خاکش رو میتکونی میای میگی رو بودم...خخخخ
در حیرتم بچه ی تو چی میخواد بشه... وا مصیبتا

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خوبه.. خفه شدی؟ همین رو میخواستی... بهش رسیدی... سیکتیر

حساب گر

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
من تصمیم گرفتم جواب این نادانان را ندهم و ارسال هایشان را نخوانم،کسانی که قصد ورود به شپلی را دارند قبل از ورود مطالب اینجانب و سوالاتم را بخوانند،جواب سوالات منطقی من فحاشی بود؟از نظر قانونی چون شپلی ۲ سال پیش افزایش سرمایه داده تا ۳سال دیگر نمیتواند افزایش سرمایه بدهد،۷۸۰ میلایارد تومان بدهی دارد که هرروز بر مقدار ان افزوده میشود،صدقه بگیر دولت است،صاحبانش سهم خود را فروخته و در رفته اند،هر کسی انده و یک سیخی به این شرکت زده و در رفته،بدهکار عالم و ادم است،هر چند وقت با خوراک ۷بری دروغ قینت سهم را بالا میکند و پل۶ ای خالی میکنند و الفرار،همین چند ماه پیش خبر دروغ افزایش سرمایه عده ای زیاد را متضرر کرد ،بنده اینجا هستم و نمیگذارم کسی به این باطلاق فرو برود

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من تصمیم گرفتم جواب این نادانان را ندهم و ارسال هایشان را نخوانم،کسانی که قصد ورود به شپلی را دارند قبل از ورود مطالب اینجانب و سوالاتم را بخوانند،جواب سوالات منطقی من فحاشی بود؟از نظر قانونی چون شپلی ۲ سال پیش افزایش سرمایه داده تا ۳سال دیگر نمیتواند افزایش سرمایه بدهد،۷۸۰ میلایارد تومان بدهی دارد که هرروز بر مقدار ان افزوده میشود،صدقه بگیر دولت است،صاحبانش سهم خود را فروخته و در رفته اند،هر کسی انده و یک سیخی به این شرکت زده و در رفته،بدهکار عالم و ادم است،هر چند وقت با خوراک ۷بری دروغ قینت سهم را بالا میکند و پل۶ ای خالی میکنند و الفرار،همین چند ماه پیش خبر دروغ افزایش سرمایه عده ای زیاد را متضرر کرد ،بنده اینجا هستم و نمیگذارم کسی به این باطلاق فرو برود
تو به لنگ ز..ت خندیدی که اینجایی.. کدوم دیوثی بود در صفحه قبل با افتخار از اینکه سهم رو از 240 رسونده به 160 گوه خوری میکرد و دیوثی را برای خودش و خانواده اش نعمتی الهی میدونست..حرو.....زاده گی گویا مد شده...!!
اگه عده ایی میفروشن و بقول تو الفرار... بجاش شب جمعه با جیب پر میان خونه ی تو مهمونی...;);)
حالا واسه ما ادای تنگ هارو در میاری و چوس کن رو میزنی به برق پف یوث

حساب گر

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
#شپلی بیشتر شرکت ها از محل همه اموالشون تجدید ارزیابی نمیکنن،اینکه شما میگی از محل دیگه میتونه افزایش سرمایه بده کجای قانون نوشته شده؟قانون تبصره ای قائل نشده،فقط گفته اونایی که تو پنج سال گذشته افزایش سرمایه ندادن میتونن افزایش سرمایه بدن،با دلیل و مدرک صحبت کنید،اگه جایی از قانون به این مورد اشاره شده با سند بگید،اگه همچین چیزی که میگید درست بود چرا تو مجمع مطرح نشد؟

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
البته شما از جاهای دیگه هم میتونی افزایش سرمایه بدی و قطعا تمام کاربران با دل و جون در اون افزایش سرمایه شرکت میکنند. اسمش بده پولش خوبه شهرام جون
فقط یه خرده کاربران را از وضعیت و میزان فرسودگی و اون محل خاص که قراره باهاش به سرمایه ات بیافزایی توجیه کن

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
عجب بی ناموسهایی پیدا میشن.. با افتخار از دیو ث بودنشون تعریف میکنن.

بالا