شپلی ( پلی اکریل )

Abbas62

Member
کاربر فعال
عضو تازه
#فوری

شورای نگهبان بند افزایش سرمایه را تایید کرد

طبق این بند کلیه شرکت ها میتوانند از معافیت مالیاتی افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها استفادکنند

تبصره :شرکت هایی که در ۵ سال اخیر از این معافیت استفاده کرده اند شامل استفاده از این معافیت نمیشوند

فعلا منبع معتبری تایید نکرده
این شایعه اگر به وقوع بپیونده شپلی نمیتونه از معافیت استفاده کنه

موردی نداره چون شرکت متحول شده سهم تا پونصد ششصد رشد میکنه و به سوددهی میرسه همین هم کافیه هر چند افزایش هم داریم

شایعه نیست قانون سال پیشه فقط امسال باید تمدید میشد و بحث اصلی کاهش درامدهای دولت بود که حساس بودن همین .شپلی مشکلی نداره از بابت افزایش سرمایه

حساب گر

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
#فوری

شورای نگهبان بند افزایش سرمایه را تایید کرد

طبق این بند کلیه شرکت ها میتوانند از معافیت مالیاتی افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها استفادکنند

تبصره :شرکت هایی که در ۵ سال اخیر از این معافیت استفاده کرده اند شامل استفاده از این معافیت نمیشوند

فعلا منبع معتبری تایید نکرده
ربطی به شپلی داره؟۲سال پیش شپلی افزایش سرمایه داده

سلام
اقای اگزمپلاری عزیز
این بسته نگه داشتن شپلی رو چی تحلیل میکنین ؟ منتظر اتفاق خاصی هستن ؟ یا کار خود بورسه
با این همه بسته بودن سهم قیمت بازگشایی رو چند میبینین شمواد که حسابی پرید شپلی بنظرتون میتونه موقع بازگشایی جبران کنه این عقب ماندگی رو

حساب گر

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
اقای اگزمپلاری عزیز
این بسته نگه داشتن شپلی رو چی تحلیل میکنین ؟ منتظر اتفاق خاصی هستن ؟ یا کار خود بورسه
با این همه بسته بودن سهم قیمت بازگشایی رو چند میبینین شمواد که حسابی پرید شپلی بنظرتون میتونه موقع بازگشایی جبران کنه این عقب ماندگی رو
شمواد شناوری و حجم سهامش کمه با سفته بازی رفته بالا همونجوری هم یهو میریزه،شپلی ۵۵درثد شناور داره،از من میشنوی روی این تخمخ بدون نطفه نخواب که جوجه ای ازش در نمیاد

elisadri

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام
بچه ها من از کاربر حساب گر بدلیل ایجاد جو نا امیدی و مایوس کننده در میان سهامداران شپلی و بدتر ازون روی مخ بودنش به ناظر سایت شکایت کردم خواهشمنداست شما نیز نسبت به گزارش به ناظر سایت اقدام کنید تا این کاربر زودتر از این گروه بره و یا بلاک شه
ممنون

حساب گر

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام
بچه ها من از کاربر حساب گر بدلیل ایجاد جو نا امیدی و مایوس کننده در میان سهامداران شپلی و بدتر ازون روی مخ بودنش به ناظر سایت شکایت کردم خواهشمنداست شما نیز نسبت به گزارش به ناظر سایت اقدام کنید تا این کاربر زودتر از این گروه بره و یا بلاک شه
ممنون
شکایت کردی که حقایق رو مطرح کردم؟با حقیقت نمیشه جنگید،اگه جوابی برای حرفام دارید بگید

حساب گر

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
شپلی ۲سال پیش تجدید ارزیابی انجام داده،اگه قانون تجدید ارزیابی توسط شورای نگهبان تایید بشه برای شرکتایی هست که ۵ سال افزایش سرمایه ندادن،الان هم ۷۸۰ میلیارد بدهی داره یعنی دوبرابر سرمایش،این سهم اگه سهم ۷وبی بود که همه نمیفروختن در برن شناوریش بشه ۵۵ درصد،با خوابیدن روی این تخم بدون نطفه صاحب جوجه نمیشید،شپلی جولانگاه نوسانگیراست که هر چند وقت یک خوراک خبری دروغ درست میکنن و یک نوسان درست درمون میگیرن و الفرار تا شایعه بعدی،،،برادر من شما که میگی فروشش چند برابر شده حق با شماست ولی پارسال که تولید نمیکرده که بخوای نسبت به پارسال بسنجی،یکم فکر کنید و اگه نکته مبهمی بود بگید روشن کنم

عزیزم اعصاب خودتو خراب نکن،حرف حق که ناراحتی نداره،همین خود تو یک روز میای بهم میگی که ای کاش حرفتو گوش کرده بودم،داداش وقتی خبری از تو مجمع در نیوند که دلچسب باشه داری دنبال چی میگردی،یکم تو تنهایی بشین با خودت فکر کن،زشته تو فضای مجازی حرف زشت زدن
هیچ فکر کردی چرا امروز سهم باز نشد؟
چون شنبه شورای نگهبان در مورد مصوبه مجلس مبنی بر افزایش سرمایه شرکت ها از محل تجدید ارزیابی دارایی ها که معاف از مالیات خواهد بود رأی مثبت خواهد داد، فول ظرفیت شدن خطوط مختلف تولید شرکت، به نتیجه رسیدن کارها توسط وکیل برای برداشتن نامه دادستان از جلوگیری کردن برای اعمال افزایش سرمایه و.............
سهم که بدون محدودیت باز میشه حالا بازار باید بدود دنبال سهم که شاید گیرش بیاد
گیرش میاد ولی نه توی این قیمت ها، اونایی که سهم رو ذلیل کردن و بالای 2/5 میلیاردش رو جمع کردن از بازار برای سود 100% یا 300% یا 500% اینکارو نکردن مطمئن باش
روز بازگشایی نزدیک است

حساب گر

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
هیچ فکر کردی چرا امروز سهم باز نشد؟
چون شنبه شورای نگهبان در مورد مصوبه مجلس مبنی بر افزایش سرمایه شرکت ها از محل تجدید ارزیابی دارایی ها که معاف از مالیات خواهد بود رأی مثبت خواهد داد، فول ظرفیت شدن خطوط مختلف تولید شرکت، به نتیجه رسیدن کارها توسط وکیل برای برداشتن نامه دادستان از جلوگیری کردن برای اعمال افزایش سرمایه و.............
سهم که بدون محدودیت باز میشه حالا بازار باید بدود دنبال سهم که شاید گیرش بیاد
گیرش میاد ولی نه توی این قیمت ها، اونایی که سهم رو ذلیل کردن و بالای 2/5 میلیاردش رو جمع کردن از بازار برای سود 100% یا 300% یا 500% اینکارو نکردن مطمئن باش
روز بازگشایی نزدیک است
خودتم میدونی این قانون به درد شپلی نمیخوره،برای شرکتایی هست که تو ۵ سال گذشته افزایش سرمایه ندادن نه شپلی که دوسال پیش افزایش سرمایه داده

این فروم کلا چند نفر سهامدار بیشتر نداره اونم همه قدیمی .فکر نمیکنم امر و نهی کردن نتیجه ای داشته باشه اون زمانی که کلا کارخونه تعطیل بود ما ریسک کردیم سهامدار موندیم الان که شرکت ماه به ماه رشد فروش داره و از زیان داره درمیاد دیگه چه ریسکی داره در ضمن همه ما قیمتهای خریدمون خیلی پایینه اصلا برامون اهمیت نداره که چه اتفاقی میخواد بیفته . بنظرم بیخیال شین بهتره ممنون از شما ... اینکه چقدر زیان داره خوب این زیان برای قبله منبعد کم میکنه حالا یه سال دیگه دو سال دیگه یا ده سال دیگه اما چیزی که واضحه قیمت سهم واینمیسه و رشد زیادی میکنه این دیگه خیلی واضحه

Exemplary

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خودتم میدونی این قانون به درد شپلی نمیخوره،برای شرکتایی هست که تو ۵ سال گذشته افزایش سرمایه ندادن نه شپلی که دوسال پیش افزایش سرمایه داده
خب ظاهرا نمیخوای توجه کنی
قبلا گفتم بازم میگم
شپلی از طبقه زمین و ساختمان و دارایی غیر مشهودش در سال 94 تجدید شد و طبق قانون 5 سال، دیگه نمیتونه انجام بده اما...
اما در طبقه ماشین آلات و سرمایه گذاریهای بلند مدت(شرکت های زیر مجموعه شامل شمواد، خدمات بندری،بازرگانی پلی اکریل،فردوس و...) که در 5 سال اخیر انجام نداده است با تمام قدرت خواهد توانست و مشکلی نیست که انجام بده و بر اساس ارزش 6600 میلیارد تومنی ارزیابی شده توسط کارشناسان ارزیاب کانون دادگستری بین 460% تا 1100% میتونه انجام بگیره به امید حق علیه باطل :)

Exemplary

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
اقای اگزمپلاری عزیز
سلام
بهر حال تا بورس که ماموریت داره مطمئن بشه به اندازه کافی سهم جمع شده توسط بازیگر تا بتونند 3 تا سیت رو بگیرند کارشکنی میکنه که زیاد بالا باز نشه در جو امروز و اخبار درصدهای بالا که محاسبه کردیم و به گوش بازار رسیده مانع بزرگی میشه برای بازیگر مامور دولت تا تکمیل کنه سهامش رو.
برای همین با جو امروز شمواد و اخبار فوق العاده مثبت ریسک بود ولی دیگه کار از کار گذشته و الگوی 1 به 5 قیمت با شمواد میشه قیمت هدف شپلی
بخصوص که بدون دامنه نوسان بازگشایی میشود و هجوم متقاضیان سهم برای حداقل 200درصد سود کار رو سخت کرده ولی زهی خیال باطل :)

حساب گر

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
خب ظاهرا نمیخوای توجه کنی
قبلا گفتم بازم میگم
شپلی از طبقه زمین و ساختمان و دارایی غیر مشهودش در سال 94 تجدید شد و طبق قانون 5 سال، دیگه نمیتونه انجام بده اما...
اما در طبقه ماشین آلات و سرمایه گذاریهای بلند مدت(شرکت های زیر مجموعه شامل شمواد، خدمات بندری،بازرگانی پلی اکریل،فردوس و...) که در 5 سال اخیر انجام نداده است با تمام قدرت خواهد توانست و مشکلی نیست که انجام بده و بر اساس ارزش 6600 میلیارد تومنی ارزیابی شده توسط کارشناسان ارزیاب کانون دادگستری بین 460% تا 1100% میتونه انجام بگیره به امید حق علیه باطل :)
#شپلی بیشتر شرکت ها از محل همه اموالشون تجدید ارزیابی نمیکنن،اینکه شما میگی از محل دیگه میتونه افزایش سرمایه بده کجای قانون نوشته شده؟قانون تبصره ای قائل نشده،فقط گفته اونایی که تو پنج سال گذشته افزایش سرمایه ندادن میتونن افزایش سرمایه بدن،با دلیل و مدرک صحبت کنید،اگه جایی از قانون به این مورد اشاره شده با سند بگید،اگه همچین چیزی که میگید درست بود چرا تو مجمع مطرح نشد؟

Exemplary

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
#شپلی بیشتر شرکت ها از محل همه اموالشون تجدید ارزیابی نمیکنن،اینکه شما میگی از محل دیگه میتونه افزایش سرمایه بده کجای قانون نوشته شده؟قانون تبصره ای قائل نشده،فقط گفته اونایی که تو پنج سال گذشته افزایش سرمایه ندادن میتونن افزایش سرمایه بدن،با دلیل و مدرک صحبت کنید،اگه جایی از قانون به این مورد اشاره شده با سند بگید،اگه همچین چیزی که میگید درست بود چرا تو مجمع مطرح نشد؟
اولین نمونه اش شرکت سایپا چند سال پیش که از سرمایه گذاریهای بلند مدت انجام داد
مهم تامین دارایی های قابل تجدید هست که الحمدلله فت و فراوون موجود هست

بالا