شپلی ( پلی اکریل )

technicaler

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز دوتا اتفاق خوب در شپلی افتاد .
یکی شکاف قیمتی بود که صبح رخ داده بود و تا آخر وقت بسته شد و بنابراین شکاف قیمت روزانه رخ نداد .

دوم در مچینگ یک تغییر فازی رخ داد که اصلا قابل انتظار نبود .

حدضرر الان روی موجی که من کار می کنم ۱۷۱۱ است و جا برای منفی بیشتر داشت .

آیا تغییر فاز مچینگ نوید شکسته شدن۲۰۳۷ در فردا را میداد؟
آیا قبل از مجمع ۲۲۰ را خواهد دید؟

بالاترین قیمت قبل از مجمع برای محاسبه تارگت صعود مهم است .

اگر شپلی تارگت بالایی داشته باشد در سه روز باقیمانده و بخصوص دوشنبه و سه شنبه که هفته ی چهارم صعود است این موضوع باید مشخص بشود .

arian02

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یکی شکاف قیمتی بود که صبح رخ داده بود و تا آخر وقت بسته شد و بنابراین شکاف قیمت روزانه رخ نداد .

اگر شپلی تارگت بالایی داشته باشد در سه روز باقیمانده و بخصوص دوشنبه و سه شنبه که هفته ی چهارم صعود است این موضوع باید مشخص بشود .
ارادت قلبی
طرف میاد یه طوری میگه با حرفت فلان سهمو گرفتم و الان سود خوبی نمیکنم انگار چند میلیونی رو به عنوان حق تحلیل و دست مزد داده و انتظار داره ..............همین چیزاست نمیزاره ادم بیاد تحلیلاش رو بزاره تو سهمای مختلف من که با سیگنال چکارن شزنگ هفته پیش تو تاپیک صدرا کارم تموم شد تو سیگنال دادن هم فحش میخوریم هم تحلیل ارائه داده میشه جالبه !!!!!!!

technicaler

Well-Known Member
کاربر فعال
ارادت قلبی
طرف میاد یه طوری میگه با حرفت فلان سهمو گرفتم و الان سود خوبی نمیکنم انگار چند میلیونی رو به عنوان حق تحلیل و دست مزد داده و انتظار داره ..............همین چیزاست نمیزاره ادم بیاد تحلیلاش رو بزاره تو سهمای مختلف من که با سیگنال چکارن شزنگ هفته پیش تو تاپیک صدرا کارم تموم شد تو سیگنال دادن هم فحش میخوریم هم تحلیل ارائه داده میشه جالبه !!!!!!!
حالا یک بابایی بود میومد در تاپیک صدرا شروع می کرد به من فحش میداد و شاه بیتش هم این بود که به من میگفت سردسته کفتارها!:D

من بعدا فهمیدم که این بنده ی خدا تحلیل صدرا را میخواست و تربیت خانوادگیش این بود که اینطوری درخواست کند .

یک مقداری هم قلبا دلم برایش سوخت .

بالاخره ما در این کشور مشکل فرهنگی زیاد داریم و خیلی از مشکلاتی که در حوزه های دیگر مثلا اقتصادی یا سیاسی داریم بر میگردد به همین حوزه ی فرهنگ .

ولی این این حاج آقا باران از آن انسانهای نیک روزگار است.

آخرین ویرایش:

arian02

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
حالا یک بابایی بود میومد در تاپیک صدرا شروع می کرد به من فحش میداد و شاه بیتش هم این بود که به من میگفت سردسته کفتارها!:D

من بعدا فهمیدم که این بنده ی خدا تحلیل صدرا را میخواست و تربیت خانوادگیش این بود که اینطوری درخواست کند .

بالاخره ما در این کشور مشکل فرهنگی زیاد داریم و خیلی از مشکلاتی که در حوزه های دیگر مثلا اقتصادی یا سیاسی داریم بر میگردد به همین حوزه ی فرهنگ .

درسته و جالبتر اینکه وقتی سود میکنن به خاطر اینکه خودشونو کوچیک نکنن دریغ از یه تشکر خشک و خالی مجازی ...به هر حال من که بسمه ولی خب شما صعه صدرتون مسلما بیشتره

Mind Bender

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
چرا نمیگذارند سهم به سمت بالا حرکت کنه ؟
با عرضه جلوه صعود سهم را میگیرند؟
چرا همه توهم توطئه دارن . همونطور که ما میخری یکی هم میفروشه. من نمیدونم مشکلش چیه. کی جلوی صعود رو میخواد بگیره؟

technicaler

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام و عرض ادب

استاد چارت چی میگه . چرا میفروشن اینقدر؟

ارادت
عرض ادب
من بالاتر عرض کردم که منفی بیشتر جا داشت .
اما از اینکه فازش عوض شد تعجب کردم:

الان حد ضررلحظه ای روی موج من،کماکان 1711 است و اینکه امروزاز کف پریروزیعنی 1881 پایین تر آمد جبر بازار بود .

بالاخره جزئیات موجها باید انجام بشود .

با کفی امروز زد ، مثبت بعد از مجمع تضمین شد .وحتی ممکن است آخر وقت امروز آثارش مشخص بشود .

تا این لحظه روی موجی که من کار می کنم هیچ سیگنال فروشی صادر نشده است .

با اینکه اصلا علاقه ای به مجمع رفتن ندارم .

ارادت

آمیتی

Well-Known Member
کاربر فعال
عرض ادب
من بالاتر عرض کردم که منفی بیشتر جا داشت .
اما از اینکه فازش عوض شد تعجب کردم:

الان حد ضررلحظه ای روی موج من،کماکان 1711 است و اینکه امروزاز کف پریروزیعنی 1881 پایین تر آمد جبر بازار بود .

بالاخره جزئیات موجها باید انجام بشود .

با کفی امروز زد ، مثبت بعد از مجمع تضمین شد .وحتی ممکن است آخر وقت امروز آثارش مشخص بشود .

تا این لحظه روی موجی که من کار می کنم هیچ سیگنال فروشی صادر نشده است .

با اینکه اصلا علاقه ای به مجمع رفتن ندارم .

ارادت
دیروز گروه شپلی دوست تکنیکالی میرزاخانی روی دویست تومن میگفت حمایت کنین!!!!!! بعد الان زیر ۱۹۰هست که سکوت کرده .دیروز کاملا مشخص بود سهم خریدار قوی نداشت حالا این حرف چه معنایی داشت برام جالبه

technicaler

Well-Known Member
کاربر فعال
دیروز گروه شپلی دوست تکنیکالی میرزاخانی روی دویست تومن میگفت حمایت کنین!!!!!! بعد الان زیر ۱۹۰هست که سکوت کرده .دیروز کاملا مشخص بود سهم خریدار قوی نداشت حالا این حرف چه معنایی داشت برام جالبه
کدوم حرف چه معنایی داشت؟
هرکس هرجا فرمان حمایت ازهر سهمی را داد ،ابله خیلی شاخداری است که امیدی به بهبودش نیست .
ضمنا اینکه در منفی حجم کم بشود اتفاق مبارکی است .

آمیتی

Well-Known Member
کاربر فعال
من خودم تکنیکال اصلا نمی‌دونم اما چند وقت پیش همینجا گفتم شوری قبل مجمع هیچ جایی نمیره و قیمتش هم همین جاهاست که همینم شد البته الان هم اینو بگم بعد مجمع هم فکر نکنین یه دفعه سهم بترکه اوباش هم همینطور اذیت می‌کنم خود مجمع هم حرفای تکراری و یه خروار وعده الکی میدن .از این لحاظ من با آقای تکنیکال موافقم که مجمع رفتن جالب نیش اما ما بلندمدتی هستیم مجبوریم بریم متاسفانه و گرنه ما میدونیم مدیریت شپلی حرفاشون و قبولشون مفت منی ارزه

komiser

Well-Known Member
کاربر فعال
هر چی شامورتی بازی بود سر این شپلی آوردن
خدا کنه بازار زودتر تموم شه که داره بد با اعصابم بازی می کنه
ببینیم توی مجمع و بازگشایی بعد از مجمع چی میخواد بشه که اینقدر بازی درمیارن

بالا