شپلی ( پلی اکریل )

moonlight

Well-Known Member
کاربر فعال
نمودار رشد فزاینده ای حدود 100 درصد رو نشون میده..انشالله تا آخر فروردین ...آخرین فرصتهای خرید

eiman

Well-Known Member
کاربر فعال
سهم تا 110 الي 120 بلا استثنا و براساس لمس کوموي تاچ نشده در صعود تا 250 ريزش خواهد داشت. آنجا دوباره نوساگيران و مطلعين عدم انجام افزايش سرمايه قبلي وارد خواهند شد البته شايد

avazkhan

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام ....روز اولی که اومدم صحبت کردم گفتند با قصد وغرض است.......ولی من از حقیقت نترسیدم وگفتم....من کاری به ایدیهای بی هویت ندارم ولی خوب بود اقایون اونجا که اومدند مطلب کذب میزدند که من خریدم وال میشه حواسشون به معاملاتشان بود وخالی میکردند......بازی ۹۴عینا تکرار شد.‌.....امیدوارم در این شرایط سخت اقتصادی کسی دربازار سرمایه زیان نکند.....

avazkhan

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب عجمي کارخانه تعطيل ميشه بخاطر انحلال؟
به هیچ وجه کارخانه زیر نظر دولت هست وشرکت پلی اکریل با کوله باری از زیان میدانی است برای نوسانگیران......بیان بگن نوسان میگیریم نوش جانشان اما حرف بنیاد وسود وگزارش توجیهی وافزایش سرمایه نزنند.....امروز هم تسهیلات به کارگران کارخانه دادند برای خرید کفش....!

mhn123

New Member
عضو تازه
متاسفانه سهم جو منفیی بخاطره عدم تایید افزایش سرمایه داره همه چی تو ابهامه و بد سرمون کلاه گذاشتن ایشالا خدا لعنتشون کنه

eiman

Well-Known Member
کاربر فعال
متاسفانه سهم جو منفیی بخاطره عدم تایید افزایش سرمایه داره همه چی تو ابهامه و بد سرمون کلاه گذاشتن ایشالا خدا لعنتشون کنه
کاملا درسته . همه ميگن سهم بازيگر داره مثل وقتي که 250 فروختن و جو مي دادن بعلت اينکه 60 درصد نخوره و بسته بشه . الان ديگه شده جولانگاه نوسانگيران

بالا