شپلی ( پلی اکریل )

آمیتی

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام
پورسیدیها از طرف العقیلی(عظیم) وکالت دارند و با این اتفاق میخوان بلوک واحیاء را بخرند و باصطلاح چکاشو پاس کنن و به همین خاطر قیمت رو با چک و لگد خخخخ آوردن پایین.
البته قبلنا میخواستن اینکار رو بکنند ولی سپرده گذاری بدلیلی که در نامه هست قبل از دادگستری اصفهان توقیف کرده بود ونتونستند بلوک بزنند و احتمال خیلی زیاد دلیل توقیف افزایش از طرف دادگستری هم همین مطلب هست که با نامه امروز شرکت واحیاء مشکل حل شده و طبق توافق و البته بر اساس قیمت پایین کشیده شده امروز شپلی، این بلوک منتقل خواهد شد و عنقریب همانطور که خبر دادند از شرکت شمواد، بعد شمواد نوبت رفع توقیف گزارش افزایش تجدید شپلی هست و چون تاریخ نامه 2 روز پیش بوده احتمالا انجام شده ولی نکته مهم اینه هر دو تا با هم میاد رو کدال و اول شمواد بعد شپلی نداریم
الهی به امید تو
سلام اقای اگزمپلاری
خوش خبر باشین
یعنی منظورتون این هست افزایش میاد کدال این چند روزه ؟

komiser

Well-Known Member
کاربر فعال
Hosseini:
شمواد ، شپلی. اطلاعیه شفاف سازی منتشر شده بعد بازار امروز ، شرکت مجتمع صنایع و معادن احیا سپاهان روی کدال میگه..این شرکت سال ۸۵ بخشی از سهام پلی اکریل که در تملکش را بوده به شرکت عظیم به مبلغ ۷۴میلیارد تومان فروخته و قرار شده از این بابت ، شرکت خریدار ۲۶میلیارد تومانش طی ۱۲ چک به فروشنده اولیه بابت تسویه بدهی شرکت احیا پرداخته و چکهای شرکت احیا را از فروشنده اولیه گرفته و به شرکت احیا برگرداند ، حالا صحبت اینه که هنوز شرکت عظیم چکهای احیا را بهش مسترد نکرده است و از طریق شعبه ۱۱ دادگستری شکایت کرده و قوه قضائیه هم برای روشن شدن موضوع موقتا جلوی افزایش سرمایه را میگیرد ، از طرف دیگه طبق بند ۳ تکالیف هیئت مدیره در گزارش سالانه دیماه ۹۷ و گزارشات قبلی قید شده شمواد حدود ۳/۶ میلیارد تومان از شرکت عظیم طلبکار است و مسئولین شرکت مکلف به وصول آن هستند ،عکس موارد قید شده را تقدیم میکنم ...چند مورد ۱- میتوان به اظهارات بعد بازار ، دوست عزیزی امروز که زحمت کشیده و به شرکت پلی اکریل مشاهده کرده و نقل قول ایشان که جناب باقری خوشحال و گفتند ابلاغیه رفع توقیف افزایش سرمایه شمواد وصول شده و منتظر نامه رفع توقیف شپلی هستیم که هر دو را انجام و اطلاع رسانی کنیم ، خوشبین باشیم ۲- نقل قولی از دوست کاربلد (سهامدار تعداد بالای قبلی) قید شده که شرکت عظیم جز اموال شخصی خانواده العقیلی بوده و شاید مرتبط به موضوع رفع توقیف موقت افزایش سرمایه نباشد ؟ جواب...چون موضوع مطرح شده ، نحوه تسویه ،عدم استرداد چکهای احیا مورد معامله سهام مالکیتی پلی اکریل بوده حتما لازم بوده قبل انجام مراحل نهائی افزایش سرمایه این مورد روشن و مرتفع گردد ، مضاف بر اینکه طبق گزارش هیئت مدیره شمواد از شرکت عظیم طلبکار بوده و احتمالا چکهای مذکور را به همین دلیل مرتفع نکرده است و این اختلاف حساب لازم بوده روشن و رفع شود ۳- شمواد چون در اینمورد طلبکار بوده زودتر نامه رفع توقیف افزایش سرمایه اش رسیده و منتظر نامه رفع توقیف افزایش سرمایه شپلی هستند ۴- به نظر به نفع هر دو شرکت پلی اکریل و تولید مواد اولیه الیاف مصنوعی که افزایش سرمایه شمواد زودتر ارسال تا کار به موقع انجام و بازار و سهامداران مطلع شوند و گزارش شپلی نیز حتما خواهد آمد و شک مثبت دوباره ای را وارد میکند..سلامت و سودمند باشید ، بورس دوست

mhn123

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان عزیزگول حرفایه اینو اونو نخورید بر اساس کانالو ایناهم تصمیم نگیرید فقط کدال یه سری میخوان بفروشن داره شایعه درست میکنن

Exemplary

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام

سلام اقای اگزمپلاری
خوش خبر باشین
یعنی منظورتون این هست افزایش میاد کدال این چند روزه ؟
اگر یه مقدار بجنبن شدنیه
اگر امروز ارسال بشود گزارش توجیهی و با هماهنگی بورس تاریخ مجمع 28 اسفند بگذارند و در این مدت بورس همکاری کند و سریع حسابرسی شده افزایش را بررسی کند قابل انجام هست تا ببینیم خدا برایمان چه میخواهد :rolleyes::cool:

رادان81

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان عزیز لطفا برای اعتراض به قوانین من درآوردی سازمان بورس در بازار پایه و اصلاح یا حذف آن به لینک زیر برید و از موضوع حمایت کنید. تعداد حامیان زیاد بشه موضوع رسانه ای میشه و این حداقل کاریست که میشه در زمینه اعتراض و احقاق حق انجام داد.https://my.farsnews.com/c/5360

الناز تاج محمدی

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
این قیمت های شپلی واقعا خنده دار است . دوستان عزیز و گرامی شپلی هیچ چیزی کم ندارد از فسدید - وسدید - لکما - تپکو - فارسیت اهواز - سموم علف کش و .....
قیمت این سهم ها با افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی سر به فلک کشیده
آنوقت ما برای شپلی روزانه صد ها مقاومت و آیه یاس میخوانیم
این سهم آینده بسیار درخشانی دارد
اسیر سفته بازان نشوید .

Exemplary

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با کدال امروز واحیاء و اعلام سود غیرعملیاتی 23میلیارد تومن از ضرر درآمد و به سود رسید!!
تنها گیر توقیف گزارش توجیهی هم با این تبادل بلوکی سهام شپلی واحیاء هم حل شد با این گزارش کدال.دیگه وقت اومدن گزارش توجیهی #شپلی هست پس از این رفع توقیف ان شاءالله.
الانم دوستان هر جور حساب میکنم و کلیه محاسبات و شواهد میگه کمترین مقدار ارزیابی تجدید #شپلی 476%و بیشترینش حدود 900% هست و احتمال بالا بیشترینش یعنی حدود 835%تا 900% واقع بشود ...ببینیم خدا برامون چی میخواد آمین

مالگا

Well-Known Member
کاربر فعال
خ پلي استر7,013 تن1,094 تن541.04الياف ونوار پلي استر14,750 تن4,158 تن254.74گرانول تقويت شده (GF)317 تن66 تن380.30متانول0 تن759 تن(100.00)الياف و نوار اکريليک 22,266 تن36 تن6,194.44تاپس پلي استر330 تن15 تن2,100.00جمع24,6766,128302.68

مبلغ فروش نوع گروه یا محصولواقعی دوره منتهی به 1397/09/30واقعی دوره منتهی به 1396/09/30درصد تغییرنخ پلي استر695,926 میلیون ریال49,067 میلیون ریال1,318.32الياف ونوار پلي استر1,228,882 میلیون ریال174,325 میلیون ریال604.94گرانول تقويت شده (GF)20,625 میلیون ریال1,726 میلیون ریال1,094.96متانول0 میلیون ریال6,154 میلیون ریال(100.00)الياف و نوار اکريليک 2241,530 میلیون ریال1,537 میلیون ریال15,614.38تاپس پلي استر57,810 میلیون ریال1,066 میلیون ریال5,323.08جمع2,244,773233,875859.8

آمیتی

Well-Known Member
کاربر فعال
با کدال امروز واحیاء و اعلام سود غیرعملیاتی 23میلیارد تومن از ضرر درآمد و به سود رسید!!
تنها گیر توقیف گزارش توجیهی هم با این تبادل بلوکی سهام شپلی واحیاء هم حل شد با این گزارش کدال.دیگه وقت اومدن گزارش توجیهی #شپلی هست پس از این رفع توقیف ان شاءالله.
الانم دوستان هر جور حساب میکنم و کلیه محاسبات و شواهد میگه کمترین مقدار ارزیابی تجدید #شپلی 476%و بیشترینش حدود 900% هست و احتمال بالا بیشترینش یعنی حدود 835%تا 900% واقع بشود ...ببینیم خدا برامون چی میخواد آمین
سلام اقای اگزمپلاری
وقتت بخیر .
شمواد رو میگفتن حل شده.
احتمال زیاد باید فردا چشم به کدال باشیم اگه اینطوریه درسته ؟ دیگه کار و مشکل خاصی که نمونده اقای اگزمپلاری ؟؟ انقدر اینا شل کن سفت کن کردن اگرم بیاد کدال فکر کنم من از خوشحالی یه چیزیم بشه

Abbas62

Member
کاربر فعال
عضو تازه
شما حالت خوبه؟ غذای سنگین میخوری خواب میبینی

آمیتی

Well-Known Member
کاربر فعال
کی بلوک انجام شده که غیر از شما هیچکس نفهمیده استاد؟
ببخشید که من جواب میدم البته من هم از بلوک و انتقال و نحوه اون چیزی نمیدونم اما فقط همون شفاف سازی و گزارشی که واحیا داده برای ما کافیه ... یه طور دیگه هم میشد حداقل از خودتون سوال کنین و اینکه اون سودی که الان واحیا شناسایی کرده پس از کجا اومده ؟ جواب از شپلی دیگه .
دیگه بقیش به ما ربطی نداره .

Exemplary

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام اقای اگزمپلاری
وقتت بخیر .
شمواد رو میگفتن حل شده.
احتمال زیاد باید فردا چشم به کدال باشیم اگه اینطوریه درسته ؟ دیگه کار و مشکل خاصی که نمونده اقای اگزمپلاری ؟؟ انقدر اینا شل کن سفت کن کردن اگرم بیاد کدال فکر کنم من از خوشحالی یه چیزیم بشه
سلام
اگر بخوان امسال انجام بشه حتما امروز باید گزارش توجیهی بیاد تا دعوت به مجمع هم در شنبه در روزنامه چاپ بشود تا مجمع در روز 28 اسفند 97 برگزار شود
در غیر اینصورت میفته برای سال بعد.
ظاهرا شمواد و شپلی با هم کدال خواهند شد.
1200تن ANهم در گمرک هزینه ها و عوارضش پرداخت شده و منتظر اجازه خروج هستند
در مورد بلوک هم کارهای قضایی و اداریش تموم شده و بزودی مالکیت منتقل خواهد شد
توکل بر خدا...

mirzaei.s

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام
با ترفند افراد خاص پرونده شپلی رو نگه داشتن تا افراد خاص سوار شوندوطی هفته گذشته بنظر میرسه این افرادخریدهاشون تکمیل شده
ازاین به بعد باید منتظرفول ظرفیت شرکت و ورود موادanو افزایش سرمایه و ورود شرکت به سود سازی باشیم
با هر خبر از این دست سهم جهش خوبی خواهد داشت

ورود به هر سهمی باید قبل از اعلام هر خبری مثبتی بود چون بعد از خبر خوب سهم صعود کرده و باید با چندین درصد بالاتر خرید
موج بعدی صعود سهم نزدیک است

آمیتی

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام اقای اگزمپلاری
ظاهرا افزایش رفت برای سال اینده بنظرم میتونستن گزارش رو بدن حالا چرا دست دست کردن نمیدونم !!!

بالا