شپلی ( پلی اکریل )

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
شپلی بعد از پیاده کردن نوساگیرها به رشد خود تا پله اول 350 تومان ادامه خواهد داد
همه نوسانگیرها را پیاده میکنند بهنظر من هدف اول این سهم 350 تومان است ودر اینبین با منفی ومثبت کردنهای زیاد همه را پیاده میکنند

مالگا

Well-Known Member
کاربر فعال
همه نوسانگیرها را پیاده میکنند بهنظر من هدف اول این سهم 350 تومان است ودر اینبین با منفی ومثبت کردنهای زیاد همه را پیاده میکنند
اقا جواد مبارکت باشد خوب سهمی خریدی ما که داریم هنوز می خریم

اشتباه محض

Well-Known Member
نارنجی سابق
با سلام

با اجازه دوستان امروز از شپلی خارج شدم و به سهام فاراکم اضافه کردم
انشااله که خریدار امروز شپلی سود خوبی نصیبش بشه
شپلی اهداف خیلی بالایی داره

هیچ توصیه ای به خرید و فروش شپلی ندارم

سلامت و پرسود باشید

.

گل شبدر

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام

با اجازه دوستان امروز از شپلی خارج شدم و به سهام فاراکم اضافه کردم
انشااله که خریدار امروز شپلی سود خوبی نصیبش بشه
شپلی اهداف خیلی بالایی داره

هیچ توصیه ای به خرید و فروش شپلی ندارم

سلامت و پرسود باشید

.
صبر میکردین 250تومانی که هدف بود بهش می رسید.....مخلصیم:D:D:D

Exemplary

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
همچنان با شپلی میمانیم تا بعد افزایش سرمایه... درصدی. دوستان مواظب باشید بازی بازیگردان و وسوسه نوسانگیری و بدگویی دلواپسان شما را از دور سود کردن خارجتون نکنه! من در طول 3 سال یک نوسان نگرفتم با میانگین 27 تومن... خودتون حساب کنید اگه یکی 10 میلیون سهم داشت با این میانگین کجا میتونست با نوسانگیری و کارمزد دادن به کارگزار همچین سودی کند!!
به قول امام هشتمین رضا ع :
اللهم سلم و تمم (خداوندا سلامت بدار و تکمیلش کن) آمین

اشتباه محض

Well-Known Member
نارنجی سابق
صبر میکردین 250تومانی که هدف بود بهش می رسید.....مخلصیم:D:D:D

دوست عزیز خلاصه خریدار هم باید یه سودی نصیبش بشه

خیر نرسونی خیر نمیبینی

من دیروز و پریروز هم خرید داشتم و اضافه کردم بودم و همه سهاممو امروز با فاراک جابجا کردم و خداروشکر روند سهم شپلی مثبت هستش و آرزوی من سود کردن تمامی سهامداران شپلی و علی الخصوص اون عزیزی که سهام منو خریده

سلامت و پر سود باشید

.

mahyar1357

Well-Known Member
کاربر فعال
شپلی
آماده باش برای شمارش معکوس
برای گزارش تجدید ارزیابی
این سهم میتونه بعد از افزایش سرمایه شروع به سود هی کنه
بعد از افزایش اگه 150شد تعجب نکنید چون شرکت با تمام توان به تولید خواهد رسید
جناب میرزایی افزایش سرمایش چند درصده من امروز وارد شپلی شدم

robertocarlos

Active Member
کاربر فعال
نماینده سهامداران:
سلام خدمت سهامداران شپلی
خیلی دنبال نوسانات روزانه نباشید و با تحقیق و حوصله کارتون را انجام بدید
اگه کسی فکر میکنه که سهم ارزنده نیست و آینده ای نداره میتونه بفروشه و خدا را شکر همه هم در سود هستند اما قرار نیست وقتی که ما میفروشیم بیایم منفی بافی کنیم و این کار پسندیده ای نیست
اون عزیزانی هم که مثل خود بنده به آینده سهم امیدوار هستند و فکر میکنند که اگه این سهم را بفروشند توی این بازار چی بخرند که اینقدر اطمینان داشته باشند و از همه جیک و پیک شرکت با خبر باشند باید کمی صبر داشته باشن و اگه هم قصد اضافه کردن دارن میتونند از این فرصت ها استفاده و در منفی ها اضافه کنند و قرار نیست یه سهمی توی روند صعودی هر روز مثبت 10 بخوره و اگه اینطور بود باید ترس داشته باشید و زیر سهم خالی میمونه و خطرناک میشه
معاملات شپلی از بهترین معاملات بازار هست و همیشه در هر قیمتی معاملات به صورت روان انجام میشه و در هر حالتی اجازه ورود و خروج را به سهامدار میده و این بسیار عالی هست
خبرهای افزایش سرمایه فکر کنم توی همین چند روزه به همراه گزارش توجیهی به بازار مخابره بشه و از اون طرف هم در تولید و فروش کارخانه داره اتفاقهای خوبی میفته که خودم این را مهمتر هم میدونم و سهامداران میتونند از گزارشهای ماهیانه این را متوجه بشن و با اطمینان عرض میکنم که گزارشها از بهمن ماه به بعد هر ماه بهتر هم خواهد شد تا جایی که تصورش برای بعضی ها هم سخت باشه
حال خودتون باید تصمیم عاقلانه بگیرید که در این زمان باید سهامدار بمونید یا فروش کنید.

safary.fateh

New Member
عضو تازه
سهم پربرکتیه خداروشکر.دیروز خواستم صدرا بدم شپل بگیرم کارپیش اومد نشد خدابزرگه.

فقط شپلی از بهمن ۹۴ با شپل هستیم ومیمانیم.

mirzaei.s

Well-Known Member
کاربر فعال
شپلی آماده صعود پله بعدی با هدف270وبعد از آن هدفهای بعدی.این سهم با احتساب افزایش سرمایش یعنی 55تومن در حال معامله میباشد

بالا