شپلی ( پلی اکریل )

Exemplary

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من حق میدم کسی که نوسان معکوس گرفته و مدعی بوده دیگه سهم 140 رو نمیبینه الان که سهم 175 هست و اخبار تحولات شپلی بینظیره بیاد حتی به لگد زده شدن یه گربه توسط مدیر خط تولید گیر بده و تحلیلش بدرد نخور بودن شپلی و نزول شپلی باشه خخخ

avazkhan

Well-Known Member
کاربر فعال
خواب زمستانه جهت تعميرات يا کلا از چرخه توليد خارج شده جناب عجمي؟
20190125_102039.pngسلام بنده هم حق میدهم کسانیکه ادعای شرافت داشتن ومقدس بودن میدهند بخاطر انداختن سهامشون اطلاعات را وارونه جلوه بدهند و......روزی که فروختم گفتم انشاله خریدار سود کند حالا هم میگم قیمتش بشه ۵۰۰تومن ولی این واقعیت کارخونه است که جدا از قیمت سهم هست ...هرچند که فعلا نماد متوقف هست ....بنده با قیمت سهم کاری ندارم چون سفته بازی محض هست وخدا به داد کسانیکه این سهم را بالا میخرند برسد.‌‌‌‌.من براساس کدال و واقعیت شرکت صحبت میکنم....حالا اقایون تا کم میارند شروع به توهین میکنند....هرچند که سازمان بورس همه این موارد را رصد میکند...

آخرین ویرایش:

آمیتی

Well-Known Member
کاربر فعال
مشاهده پیوست 41235سلام بنده هم حق میدهم کسانیکه ادعای شرافت داشتن ومقدس بودن میدهند بخاطر انداختن سهامشون اطلاعات را وارونه جلوه بدهند و......روزی که فروختم گفتم انشاله خریدار سود کند حالا هم میگم قیمتش بشه ۵۰۰تومن ولی این واقعیت کارخونه است که جدا از قیمت سهم هست ...هرچند که فعلا نماد متوقف هست ....بنده با قیمت سهم کاری ندارم چون سفته بازی محض هست وخدا به داد کسانیکه این سهم را بالا میخرند برسد.‌‌‌‌.من براساس کدال و واقعیت شرکت صحبت میکنم....حالا اقایون تا کم میارند شروع به توهین میکنند....هرچند که سازمان بورس همه این موارد را رصد میکند...
اوج تولید و فروش شرکت دی و بهمن هست که باید صبر کنیم ببینیم اوضاع گزارش دی ماه در قدم اول چطوری هست به علاوه موجودی که از قبل داشته .... احتمالا با توجه به موجودی فروش شرکت زیر چهل میلیارد نیاد .. اما با اینحال گزارش دی ماه مهمه ضمن اینکه دی ماه هم تا جایی که اطلاع دارم مجدد قیمت محصولات بالا رفته ببینیم درگزارش میاد یا با سیاست همراهه

Exemplary

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
منتظر گزارش دیماه میمانیم
جایی که با وجود دانستن میزان فروش شمواد بر اساس قیمت علی الحساب، هیچ اشاره ای به آن نکنی و وضعیت فروش رو بد جلوه بدی معلومه کی دنبال کلک زدن هست و تازه بگی علی الحساب میتونه یک درصد بالاتر از قیمت باشه! وقتی میانگین قیمت فروش مذاب شمواد 8100تومن باشه چرا باید یه دفعه 4800تومن علی الحساب را با یک درصد بالاتر جلوه بدیم!!
در مورد شپلی البته که توصیه به خرید و فروش ندارم و سیاه نمایی را کاری بس زشت میدانم.
خبر خوب اینکه شرکت از ضایعات در حال تولید است.

avazkhan

Well-Known Member
کاربر فعال
رفرنس بنده کدال هست ......اگر ۸تومن میفروخته برین به شرکت بگین چرا نصف کرده نرخ را .....علی الحساب نصفه نمیشه برادر......امیدوارم با ضایعات فول ظرفیت بتونه کار کنه ....ولی در حال حاضر که فعلا خوابید....

Exemplary

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تو این مملکت شرکت معظم سایپا نرخ پراید رو 6میلیون میزنه تو گزارش کدال که زیانده نشون بده آب از آب تکون نمیخوره بعد امیری میاد از شمواد استنطاق کنه! خخخ
خط اکریلیک تولید میکند

avazkhan

Well-Known Member
کاربر فعال
میگه سایپا.....برادر سایپا افزایش نرخش از بهمن ماه اغاز شده....گزارش مربوط به دی ماه هست....

Exemplary

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان مراقب مغلطه ها باشید و گول نخورید
این شرکت متحول شده و داره تولید میکنه و با ماهانه حداقل 40میلیارد تومن فروش بدون حتی بحث افزایش هم ارزشمند شده است بخصوص که اکریلیک رنگی برای مواقعی که anندارند با حاشیه سود فوق العاده قابل تولید هست. اول صحبت از تعطیلی خط اکریلیک از ضایعات بعدم خط پلی استر و بعدم دلسرد کردن از انجام شدن افزایش و... حتما بعد از اومدن میزان افزایش شبهه پراکنی در پذیرفتن سازمان و...
خب باااا حالا که نوسانتونو گرفتن خخخ
تو اسرع وقت بعد بازگشایی شکوهمندش بخر که خورشید رو انکار نکنی خخخ...
البته خریدن کسی که از بی ارزشی سهم صحبت میکنه و قول شرف داده برا نخریدن خودش و برای دیگری قطعا درست نیست
امیدوارم یادمان نره خداوند ناظر بر اعمال ماست چه من باشم و چه دیگری.

بیقرار

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام
بحث ضایعات که دوستان میگند و تو ذهن خود میگند که اکریلیک داره کار میکنه و اینا کاملا اشتباه هست.از کلی ضایعات فقط یک روز اکریلیک میتونه کار کنه که در ماه پیش فقط یک روز کار کرده و الان خط خوابیده هست
بحث بعدی خرید مواد an است که به یاری خدا انجام شده .
چون از قبل دنبال کار بودند و احتمالا این هفته به شرکت خواهد رسید.
ولی در کل بحث تولید و سهام کاملا فرق داره
مخصوصا بحث داغ مالکیت در پیش رو

avazkhan

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام
بحث ضایعات که دوستان میگند و تو ذهن خود میگند که اکریلیک داره کار میکنه و اینا کاملا اشتباه هست.از کلی ضایعات فقط یک روز اکریلیک میتونه کار کنه که در ماه پیش فقط یک روز کار کرده و الان خط خوابیده هست
بحث بعدی خرید مواد an است که به یاری خدا انجام شده .
چون از قبل دنبال کار بودند و احتمالا این هفته به شرکت خواهد رسید.
ولی در کل بحث تولید و سهام کاملا فرق داره
مخصوصا بحث داغ مالکیت در پیش رو
سلام وتشکر میشود این هفته از مدیران خطوط تولید استعلام گرفت.....

اشتباه محض

Well-Known Member
نارنجی سابق
من که سواد ندارم و چیزی از صورت مالی و کدال و تولید نمیدونم

ولی خوب میدونم هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره

سلامت و پر سود باشید

.

ramin0913

Well-Known Member
کاربر فعال
جالبه کسی سهم را نداشته باشه ولی صبح تا شب برای رضای خدا و کمک به دوستان تو سر و مغز خودش بزنه که این سهم به هیچ دردی نمیخوره . تعطیله . ورشکسته و غیره .......... دوستان گول این جور آدم های جا مانده از سهم و دچار سوزش شده را نخورید .....

آمیتی

Well-Known Member
کاربر فعال
منتظر گزارش دیماه میمانیم
جایی که با وجود دانستن میزان فروش شمواد بر اساس قیمت علی الحساب، هیچ اشاره ای به آن نکنی و وضعیت فروش رو بد جلوه بدی معلومه کی دنبال کلک زدن هست و تازه بگی علی الحساب میتونه یک درصد بالاتر از قیمت باشه! وقتی میانگین قیمت فروش مذاب شمواد 8100تومن باشه چرا باید یه دفعه 4800تومن علی الحساب را با یک درصد بالاتر جلوه بدیم!!
در مورد شپلی البته که توصیه به خرید و فروش ندارم و سیاه نمایی را کاری بس زشت میدانم.
خبر خوب اینکه شرکت از ضایعات در حال تولید است.
شما اطلاع دارین گزارش تولید فروش دی کی میخواد بیاد؟

eiman

Well-Known Member
کاربر فعال
ظاهرا اوضاع خرابه . اصلا خبري از افزايش سرمايه نيست . واقعا حق سهامدران اين شرکت نيست . هپکو شد 500 اين با اين توليدش و محصولاتش خاک بر سري مونده . واقعا مديران بيخودي داره .جناب عجمي هم که خبر از تعطيلي يارن پلي استر دادن

avazkhan

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام من از یه موضوع واقعا خوشحالم.....کاریکه سال ۹۴ باما کردند را هم دوباره اومدند تکراررکنند.....نوسانگیری با سرمایه های مردم....من کاری ندارم یک عده میان توهین میکنند....ولی خوش موقع جلوی کارهای عده ایی گرفته شد توسط سازمان....واینبار کاملا هوشمندانه عمل کردند...قبل از اینکه بخواهند خالی کنند وبروند یک عده هم که از جیب سهامدار ارتزاق میکنند..وخود را رابط شرکت معرفی میکنند خواسته یاناخواسته داشتند به این اقایون کمک میکردند وشریک جرم هستند.‌‌‌قدیمیها خوب میدانند سال ۹۴ با ما چه کردند....پخش عظیم سال۹۴سهمش رافروخت ورفت باهمین *** کاریها اینبار نوبت سبزی فروشها بود......وسهم خواهی انها....بالاخره داماد اقای ن.ا خرج دارد....ولی خدا روشکر سازمان هوشمندانه عمل کرد ولی شاید عده ایی نگران بسته ماندن سهم باشند ولی شرایط میتوانست بدتر از این باشد وقتی سهامهایشان را باهمین هیاهو خالی میکردند ومیگفتند در توانمان نیست وباصدای بلند میگفتند موظف به اجرای قانونیم وبیش از این از عهده برنمی اید......همین حرفهایی که ۹۴ و۹۵ به ما زدند سهمهایشان را فروختند صورتهای مالی را چنان طراحی کردند که شرکت از ۱۴۱ خارج نشوند ....چون اقایان منافع کارگر تولید برایشان اهمیت نداشت چون سهامشان رافروختند سهامدار جز نابود شد...اینهایی که علیه صحبتهای من موضع میگیرند کافی است یکبار به شرکت مراجعه وبه اصطلاح مدیرمالی صحبت کنند وببینند چخبر هست......!!!

Exemplary

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خوشحالی از مشکل در کاری ریشه در اخلاق نداره قطعا
به لطف خدا با ارائه گزارش توجیهی تا چند روز آینده شما هم از ناراحتی در میای خخخ
دوستان محکم باشید... سهمی رو دارید که برای بدست آوردنش حاضرند هر کاری بکنند و هر نقشی بازی کنند
توکل بر خدا

avazkhan

Well-Known Member
کاربر فعال
شما زحمت بکش بگو اول سال مالی شرکت تمام شده ...صورت مالی شرکت را بده براساس ان باید گزارش توجیهی ارسال بکند .....قطعا توکل همه برخداست

بالا