شپلی ( پلی اکریل )

آمیتی

Well-Known Member
کاربر فعال
عجیبه که نمیدونید #شپلی صاحب اختیار و سهامدار عمده شمواد با 58% مالکیت مستقیم و غیر مستقیم هست و تا شپلی اراده نکنه اتفاقی در شمواد نمیفته موندم با اینهمه ندانسته از سهم شپلی چرا اینجا مدعیانه صحبت میکنید!؟
شمواد هنوز که هنوزه مذاب رو داره 10درصد ارزونتر از قبل به شپلی میده و دلیلشم اینه که شپلی اینطوری میخواد! لطفا اینجا رو تبدیل به کلاس آموختن خود نکنید وقتی ادعای استادی دارید برادر!
برادر
سهامدار عمده هست که هست چه ربطی به این داره که افزایش به میل شپلی صورت بگیره یا نه ؟هر دو شرکت ماده ۱۴۱ هستن و باید خارج شن .من فکر نمیکنم کم کاری به این چیزا باشه شما اصل سوال منو با یه جوابی دادی که اصلا از لحاظ بورسی معنایی نداره .....جوابت این بود که دلبخواهیه افزایش اگه شپلی بخواد میده اگه نخواد نه ؟؟؟ شما ظاهر مسله رو میبینی اما قانون این دو تا رو مجزا میبینه و الان هم هر دو شامل ماده ۱۴۱هستن .....البته بهتره دیگه ادامه ندیم چون وقتی جواب قانع کننده وجود نداشته باشه اخرش میشه چون سهامدار عمدس و دلش میخواد اینطوری رفتار کنه ....اشکالی نداره اینم شاید از عجایب بورس باشه که ما متوجه شدیم

آمیتی

Well-Known Member
کاربر فعال
عجیبه که نمیدونید #شپلی صاحب اختیار و سهامدار عمده شمواد با 58% مالکیت مستقیم و غیر مستقیم هست و تا شپلی اراده نکنه اتفاقی در شمواد نمیفته موندم با اینهمه ندانسته از سهم شپلی چرا اینجا مدعیانه صحبت میکنید!؟
شمواد هنوز که هنوزه مذاب رو داره 10درصد ارزونتر از قبل به شپلی میده و دلیلشم اینه که شپلی اینطوری میخواد! لطفا اینجا رو تبدیل به کلاس آموختن خود نکنید وقتی ادعای استادی دارید برادر!
برادر
سهامدار عمده هست که هست چه ربطی به این داره که افزایش به میل شپلی صورت بگیره یا نه ؟هر دو شرکت ماده ۱۴۱ هستن و باید خارج شن .من فکر نمیکنم کم کاری به این چیزا باشه شما اصل سوال منو با یه جوابی دادی که اصلا از لحاظ بورسی معنایی نداره .....جوابت این بود که دلبخواهیه افزایش اگه شپلی بخواد میده اگه نخواد نه ؟؟؟ شما ظاهر مسله رو میبینی اما قانون این دو تا رو مجزا میبینه و الان هم هر دو شامل ماده ۱۴۱هستن ..... امیدوارم منبعد دیگه مجمع جدا جدا برگزار نشه چون هر چی رو که شپلی میخواد یا نمیخواد رو یه دفعه تو همون مجمع خودش تصویب کنه

avazkhan

Well-Known Member
کاربر فعال
من نمیدونم این بچه ها دنبال چی هستن این اقایون باید خستگی گزارش مجمع وتصمیمات مجمع شمواد را باید در بکنند .....اینها خسته اند الان بهش زنگ بزنی میگن من تا ساعت ۴صبح داشتم گزارش اماده میکردم....این دو مجموعه تافته جدا بافته هستند ....شرکت احیا مجمع برگزار کرد مردم هنوز مجمع را ترک نکرده تصمیماتش رو کدال بود اون هم مجمع افزایش سرمایه ....اینها مجمع برگزار میکنند برای به رخ کشیدن هنر زیان ساختنشان یک هفته طول میکشه تنها شرکتهایی هستند که خداییش پذیرایشون کامل هست.....هروز که بری اونجا ناهار میدن واسه همین اون حاجی نماینده ول نمیکنه اونجا را....

Exemplary

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
برادر
سهامدار عمده هست که هست چه ربطی به این داره که افزایش به میل شپلی صورت بگیره یا نه ؟هر دو شرکت ماده ۱۴۱ هستن و باید خارج شن .من فکر نمیکنم کم کاری به این چیزا باشه شما اصل سوال منو با یه جوابی دادی که اصلا از لحاظ بورسی معنایی نداره .....جوابت این بود که دلبخواهیه افزایش اگه شپلی بخواد میده اگه نخواد نه ؟؟؟ شما ظاهر مسله رو میبینی اما قانون این دو تا رو مجزا میبینه و الان هم هر دو شامل ماده ۱۴۱هستن ..... امیدوارم منبعد دیگه مجمع جدا جدا برگزار نشه چون هر چی رو که شپلی میخواد یا نمیخواد رو یه دفعه تو همون مجمع خودش تصویب کنه
بهر حال شما گفتی چندین ماهه شمواد داره ارزیابی میکنه و منهم گفتم که اختیار اعلام بدون هماهنگی با شپلی را ندارد که کاملا همینطوره
شمواد باید تابع تصمیم شپلی باشه چون صاحب اختیارش هست و صلاح این بوده شپلی تا الان اجازه «اعلام» خروج از 141 را به شمواد ندهد تا زمانش برسد که همین الان هاست نه اینکه اجازه خروج از 141 را ندهد!!
مغلطه نفرمایید لطفا
تمااام

آمیتی

Well-Known Member
کاربر فعال
بهر حال شما گفتی چندین ماهه شمواد داره ارزیابی میکنه و منهم گفتم که اختیار اعلام بدون هماهنگی با شپلی را ندارد که کاملا همینطوره
شمواد باید تابع تصمیم شپلی باشه چون صاحب اختیارش هست و صلاح این بوده شپلی تا الان اجازه «اعلام» خروج از 141 را به شمواد ندهد تا زمانش برسد که همین الان هاست نه اینکه اجازه خروج از 141 را ندهد!!
مغلطه نفرمایید لطفا
تمااام
ممنون از توضیحاتتون عزیز.
انشالله هر چه زودتر هر دو سهم به جایگاه واقعی برسن بازم از توضیحات شما تشکر میکنم

eiman

Well-Known Member
کاربر فعال
واقعا اوضاع شپلي داره نگران کننده ميشه و ظاهرا با اين لاک پشت بازي افزايش سرمايه اي در کار نخواهد بود . خدا رحم کنه به سهامداراي تازه وارد

hosinkhan

Active Member
کاربر فعال
من نمیدونم این بچه ها دنبال چی هستن این اقایون باید خستگی گزارش مجمع وتصمیمات مجمع شمواد را باید در بکنند .....اینها خسته اند الان بهش زنگ بزنی میگن من تا ساعت ۴صبح داشتم گزارش اماده میکردم....این دو مجموعه تافته جدا بافته هستند ....شرکت احیا مجمع برگزار کرد مردم هنوز مجمع را ترک نکرده تصمیماتش رو کدال بود اون هم مجمع افزایش سرمایه ....اینها مجمع برگزار میکنند برای به رخ کشیدن هنر زیان ساختنشان یک هفته طول میکشه تنها شرکتهایی هستند که خداییش پذیرایشون کامل هست.....هروز که بری اونجا ناهار میدن واسه همین اون حاجی نماینده ول نمیکنه اونجا را....
سلام آقای عجمی شما برای سهم قبلا در مورد افزایش سرمایه زحمت کشیدید و آن را با کمک دوستان و سهامداران به سر انجام رساندید چرا شما بعد از فروختن سهمتان و اتمام کار در مورد موارد قبلی دوباره برای سهم و سهامداران آن صحبت های ناروا میکنید این در شأن شما نیست ضمنا شما نباید در مورد کسی که برای این کارخانه و سهم زحمت زیادی کشیدند و سهامداران ایشان را نماینده خود میدانند و به ایشان احترام میگذارند اهانت کنید بگذارید سهامداران خود تصمیم گیرنده و قضاوت کننده باشند نه شما ممنون

avazkhan

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام آقای عجمی شما برای سهم قبلا در مورد افزایش سرمایه زحمت کشیدید و آن را با کمک دوستان و سهامداران به سر انجام رساندید چرا شما بعد از فروختن سهمتان و اتمام کار در مورد موارد قبلی دوباره برای سهم و سهامداران آن صحبت های ناروا میکنید این در شأن شما نیست ضمنا شما نباید در مورد کسی که برای این کارخانه و سهم زحمت زیادی کشیدند و سهامداران ایشان را نماینده خود میدانند و به ایشان احترام میگذارند اهانت کنید بگذارید سهامداران خود تصمیم گیرنده و قضاوت کننده باشند نه شما ممنون
سلام چون واقعا میدونم اونجا چه خبر هست!ایا تا به امروز زیان شرکت کم شده است؟ایا افزایش سرمایه به غیر از موج سواری به روی تجدید کاری انجام داده اند؟ایا در توانشان هست یک گزارش ساده مالی را تهیه کنند وروانه کدال کنند...اینها گرگهایی هستند در لباس میش.....مرسی که لاقل نیومدید بگید جامانده ایی ....من خب میدونم در این شرایط به سخره گرفتن سهامدار یعنی چی!

hosinkhan

Active Member
کاربر فعال
سلام چون واقعا میدونم اونجا چه خبر هست!ایا تا به امروز زیان شرکت کم شده است؟ایا افزایش سرمایه به غیر از موج سواری به روی تجدید کاری انجام داده اند؟ایا در توانشان هست یک گزارش ساده مالی را تهیه کنند وروانه کدال کنند...اینها گرگهایی هستند در لباس میش.....مرسی که لاقل نیومدید بگید جامانده ایی ....من خب میدونم در این شرایط به سخره گرفتن سهامدار یعنی چی!
همه حرفهایی که گفتید مال قبل هست الان شرکت تازه داره جا میوفته و تولیداتش بهتر و خریداران خوبی داره در مورد مدیران بله کم کاری میکنن که این تنش بوجود میاد ولی راه حل این موضوع کوبیدن دیگران و کارخانه نیست

avazkhan

Well-Known Member
کاربر فعال
همه حرفهایی که گفتید مال قبل هست الان شرکت تازه داره جا میوفته و تولیداتش بهتر و خریداران خوبی داره در مورد مدیران بله کم کاری میکنن که این تنش بوجود میاد ولی راه حل این موضوع کوبیدن دیگران و کارخانه نیست
توجه داشته باشید شرکت پلی اکریل در حاضر هیچگونه دخالتی در روند عملیاتی شرکت ندارد....وکاملا زیر نظر حمایت از صنایع هست....در مورد تحولات شرکت هم که شما میفرمایید اثراتش باید بروی کدال وصورت سود وزیان مشاهده بشود....هم من وهم شما خوب میدانیم که سودهی این شرکت فقط وفقط بستگی به اکریلیک داردالبته بتونند اقایون جلوی هزینه های مالی را هم بگیرند ایا شما فکر میکنید اکریلیک شرکت با چند درصد ظرفیت داره کار میکنه ایاanتوسط شرکت خریداری شده....ایا با این شرایط سخت تحریمی که البته برتمام صنایع تاثیر گذار هست این شرکت چه میتواند بکند.....

Exemplary

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خوشبختانه با پلی استر به تنهایی داره 40 میلیارد تومن فروش میکنه جایی که مواد اولیه اش کاملا داخلی و مبرا از تحریم و به واسطه ممنوعیت واردات پلی استر میباشد و با رفع مرحله به مرحله نقصهای فرآیند کیفی سازی تولید اکریلیک رنگی از ضایعات فت و فرآوان فرش و پارچه در کشور به قیمت تهیه بسیار نازل در مواقعی که anکافی نرسد که البته در تلاش برای تداوم ورود هستند جلوی خوابیدن خطوط اکریلیک گرفته خواهد شد

avazkhan

Well-Known Member
کاربر فعال
گزارش سه ماه وماهانه شمواد امد ....البته عذر خواهی میکنم که بنده با توجه به کدال اظهار نظر میکنم....نه از روی احساسات وبیان ارزوهام......بنده بازهم تاکید میکنم این شرکتها هرچقدر تولید نکنند ودرپایان فروش نزنند به نفع همه هست.....در گزارش سه ماهه سال گذشته فروش شرکت یک میلیارد وچهارصد میلیون بوده که حدودا ۱۱۶میلیون سود ناخالص داشته ودومیلیارد ونیم زیان عملیاتی....عملا سال گذشته شرکت تعطیل بوده واما امسال که شرکت تعطیل نبوده وتولید میکرده درسه ماهه ۷۹میلیارد تومان فروش داشته که نتیجه آن سه میلیارد ونیم زیان ناخالص وهفت میلیارد وهشتصد میلیون زیان عملیاتی ....پارسال که تعطیل بوده در سه ماهه ۲۲تومان زیان ساخته وامسال که اقایان فعال بودند در سه ماه۵۰تومان زیان ساخته این نشان میدهد که دوباره باید گفت کار نکنید سنگین ترهستید .....واما در گزارش تولید ماهانه نرخ dmtمذاب به شکل عجیبی از نرخ فروش ۸۱۵۰درماههای گذشته به ۴۸۰۰تومن در این ماه رسیده است....اینها واقعیت پسر این شرکت است ...پدر که قطعا حکم پدری داد واحترامش واجب....

Exemplary

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
و اما شمواد...
شرکتهای در شرف تجدید ارزیابی که دارایی های خیلی بیشتری نسبت به مقدار لازم برای خروج از 141 دارند طبیعیه که بخواهند زیان سال 97 خود رو بالا نشان بدهند تا بدینوسیله بتونن بی دردسرتر افزایش بیشتری نسبت به حداقل مقدار لازم از طرف سازمان بگیرند.
اما نکته مهمتر که میتونه مانع گول خوردن سهامداران بشود همانا علی الحساب بودن نرخ فروش اعلامی هست به شرح تصویر کدال زیر است که 4800 تومان در نظر گرفته شده در حالیکه ماه قبل 8000تومن بود که با توجه به میزان فروش ماه فعلی حدود 2تن بیشتر فروخته یعنی حدود 32 تن که با قیمت غیر علی الحساب 8000 تومن هر کیلو میشود 28میلیارد تومن... واااو

Screenshot_2019-01-23-21-36-02-193_org.thunderdog.challegram.jpg
Screenshot_2019-01-23-21-36-02-193_org.thunderdog.challegram.jpg

آخرین ویرایش:

Exemplary

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
البته بعضی اعداد بالا در تناژ تولید مذاب به اشتباه خورده که 200 و 3.2 میلیون صحیح است

avazkhan

Well-Known Member
کاربر فعال
در مورد واژه علی الحساب که تمامی شرکتها این را درگزارش اعلام میکنند وممکنه نرخ در حد یک درصد تغییر نماید نه پنجاه درصد.....اما شما سهامدار عزیز مراقب باش انقدر درزیان ساختن پیشرفت نداشته باشند بخاطر فقط تجدید ارزیایی که دارایی هاشان کفاف زیان را ندهد.......کسیکه حرف از خدا وپیامبر میزند لاقل سیاه را سفید نشان ندهد چون که مصداق کامل غش در معامله است.....

Exemplary

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
قیمت دی ام تی مذاب از اول سال 8500 بوده همه چی سه برابر شده بعد ییهو این ماه رو 4800 فروختن ؟؟!!!! علی الحساب و انقدر اختلاف ؟!!! خخخ
اینا همه نشونه های حیات شرکته
تولید این ماه شمواد مهمه که عالی بود و همچنین میزان فروشش... تبریک به سهام دارهاش
58% شمواد متعلق به شپلی هست که در افزایش آتی شپلی تاثیر خوبی دارد

آخرین ویرایش:

Exemplary

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خدا رو شکر کارخانه از تعطیلی دراومده و ماهانه 40 میلیارد تومن فقط از طریق پلی استر فروش دارد. به امید خدا خطوط اکریلیک هم با سرمایه گذاری کارگزاران مطرح در امور an داره به نتیجه های خوبی میرسد و جایگزین روزهای تعطیلی خطوط اکریلیک با an توسط ضایعات فرش با قیمت نازل و حاشیه سود فوق العاده اکریلیک رنگی حاصل از ضایعات و حلال dmt نوید بخش فول ظرفیت شدن شرکت میباشد حال بخشهایی هم برای انجام اوور هال یا همون تعمیر نگهداری اساسی لازم هست مدتی تعطیل باشند تا با قوت به مدار تولید برگردند. توکل بر خدا

بالا