شپترو ( پتروشیمی آبادان )

احسان سلطانی 20

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام و درود
بزنید دست قشنگه را برای پرچم شپترو .... الحق که دیروز گل کاشتند و ثمره و نتیجه آن را در آینده خواهیم دید .....پتانسیل های شپترو شبیه مثال مو و پیچش مو هست ..... در یک روز بحرانی عمومی در بورس و کشور ، و منفی ترین روز تاریخ بورس ، بیش از ۷۲ میلیون سهم جمع شد .... چنین روزهای ، آینده روشن شپترو را ، نوید و صد چندان با ارزش تر نشان می‌دهد ..... مبارک همه دوستان شپترویی
بنده هم امروز خرید داشتم و تعداد سهمم رو رند کردم

احسان سلطانی 20

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
شاید بجرات میتونم بگم که بازیگر سهم خیلیا رو از شپترو پیاده کرده... و فقط مونده بازیگر سهم و ماچندتا سهامدار قدیمی ... البته یکسری هم که این وسط سوار شدن هم فعلن هستن... و این یعنی رکب خوردن از بازیگر ، که همه رو پیاده کرده و کماکان داره بالا میبره سهم و حق رو...

shkshk

Very Good Member
کاربر فعال
بازیگر سهم با توجه به قیمت پایین حق ها با ۲میلیارد پول که ساعت ۱۲:۲۵هر روز میزاره پشت حق های سهم درواقع قصدش گروگان گرفتن حق ها برای رشد سهم هست...به نظر میرسه تا ۱۰بهمن که حق ها وجود دارن این بازی را در غفلت ناظر ادامه بده...
به احتمال زیاد در اواخر دی ماه شاهد خالی کردن حق و سهم به صورت یکجا بر سر سهامداران خرد بیچاره هستیم...

ronin007

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
بازیگر سهم با توجه به قیمت پایین حق ها با ۲میلیارد پول که ساعت ۱۲:۲۵هر روز میزاره پشت حق های سهم درواقع قصدش گروگان گرفتن حق ها برای رشد سهم هست...به نظر میرسه تا ۱۰بهمن که حق ها وجود دارن این بازی را در غفلت ناظر ادامه بده...
به احتمال زیاد در اواخر دی ماه شاهد خالی کردن حق و سهم به صورت یکجا بر سر سهامداران خرد بیچاره هستیم...
از سه هفته پیش داری این حرفا رو میزنی. خسته نشدی؟

احسان سلطانی 20

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
از سه هفته پیش داری این حرفا رو میزنی. خسته نشدی؟
باز خوبه اون عقلش رو بکار گرفت و یبار هم که شده حرف چندتا بزرگترش رو گوش کرده و دم از ریزش سهم نمیزنه... این به زبان غیر مستقیم یعنی کم آورده... فقط موندم اینکه اینهمه برای ریزش شپترو جلز و ولز میکنه این وسط چکاره ست؟ خریداره؟ فروخته میخواد بخره؟ یا یه روانپریشه بورسیه... ؟ که البته نمونه ش توی تاپیک ختراک موجوده... شاید هم خودش باشه با یه آیدی جدید... ایمان حسنی... که بد ذات تر . حسود تر تنگ نظر تر و حرام خوارتر از خودش تا حالا ندیدم... البته اون روان پریش کل سابقه بورسیش به یکسال نمی کشه و کل سرمایه ش هم به ۲۰ میلیون تومان نمیرسه فقط عقده داره... امیدوارم مثل اون نباشه...
خدا هرچی عقده ایه شفا بده

بزوس

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
این کاربر shkshk که دیگه به نظرم قاط زده
ولی من موندم واقعا اعصابی برای کاربر مطهر مانده که متاسفانه بعد از مجمع حوال 150 خروج زد
واقعا فکر نکنم با این روندی که گرفت برا آدم اعصاب بزاره
امیدوارم فراموشش کرده باشن و امیدوار به آینده سهمهای خود

سرمد سابق

Very Good Member
کاربر فعال
به نظر میرسد سهامدار اصلی که پیشاپیش برای بازسازی واحد 600پول تزریق کرده است به تارگت بالا ان هم به سهامداری فکر میکند هیچ سهامداری سهمی که به اندازه قیمت فعلی سودآوری دارد را به کسی نمی بخشد

بعضی افکار ماحصل تحلیل اشتباه بوده ومانع موفقیت میشوند
توصیه به خرید فروش نمی کنم

سرمد سابق

Very Good Member
کاربر فعال
سرانجام امریکا وفق مصوبات امروز پارلمان عراق منطقه را ترک خواهد و ثبات به بازار سرمایه روی می آورد واز سیاست های تحمیلی امریکا بر عراق کاسته میشود و شپترو در فضای آرامی محصولات خود رابه عراق صادر خواهد کرد

مسعود 100

Very Good Member
کاربر فعال
به نظر میرسد سهامدار اصلی که پیشاپیش برای بازسازی واحد 600پول تزریق کرده است به تارگت بالا ان هم به سهامداری فکر میکند هیچ سهامداری سهمی که به اندازه قیمت فعلی سودآوری دارد را به کسی نمی بخشد

بعضی افکار ماحصل تحلیل اشتباه بوده ومانع موفقیت میشوند
توصیه به خرید فروش نمی کنم
سلام و درود
حدود ۱۳۰ًمیلیون سهم در سه روز اخیر ، با متوسط قیمت ۲۸۰ تومان !!!!!! یعنی تقریبا ۱۰ درصد شناور سهم جابجا شده است ، فقط در سه روز !!!!! مطمئنا ۵۰ تا ۷۰ درصد از شناوری سهم با دید بلند مدت و سهیم شدن در سنگ فرش های طلای شپترو هستند .... بنابراین اهداف سهامداران بلند مدتی بسیار بالاست و با گذشت زمان و سال آینده رقم های باور نکردنی را با هم شاهد خواهیم بود .... این سهم حتی برای کوتاه مدتی ها هم طلای ناب هست و در دل خود چندین پتانسیل بازگشایی از نوع شفاف سازی الف را خواهند دید ..... به هر حال این سهم مستعد رشد و پتانسیل نهفته در خود دارد ..... در این سهم سهام بازی نکنید ، باید سهامداری کرد .............. با تحلیل و بررسی خودتان تصمیم بگیرید .

shkshk

Very Good Member
کاربر فعال
این سنگ فرش های طلا به زودی با یک گلوله ساده تبدیل به خاکستر میشن....ملت را گمراه نکنید...فراموش کردین ابادان لب مرزه..بیخ گوش آمریکا!!!

مسعود 100

Very Good Member
کاربر فعال
این سنگ فرش های طلا به زودی با یک گلوله ساده تبدیل به خاکستر میشن....ملت را گمراه نکنید...فراموش کردین ابادان لب مرزه..بیخ گوش آمریکا!!!
سلام و درود
چقدر قلب و ذهن ناپاک و بد دلی دارید ..... اگه جنگ بشه ، اونجا با تهران زنجان ووووووووووووووووووو فرقی نداره ، اگه جنگ بشه ، شخصا برای بنده فرقی نداره شپترو را زده یا یه شرکت دیگه را !!!!!! حرف های ما برای جنگ نیست و جنگ هم نخواهد شد ...... اگر هم بشه ، شرایط برای همه یکسان هست !!!!!! ولی شخصا برایت و دیدگاه خصومت گونه ات ، متاسفم !!!!!! چقدر زخم خورده هستی !!!!!!!

مگر کسانی که در این سه روز ۱۳۰ میلیون سهم را خریدند با حرف من و امثال من خریدند که با نوشته های من دیگران و آنها دوباره اقدام کننند..... چقدر کوته بین و تنگ نظر هستی .....!!!!! در هر شرایط دیگه به پست های شما اهمیتی نخواهم داد ..... ولی شما بیشتر از من و دوستان پیگیر رشد چشمگیر این سهم باش ..... برو کمین کن ، اگه گلوله آیی زدند خشت های طلایش را جمع کن !!!!!!!

سرمد سابق

Very Good Member
کاربر فعال
با توجه به تشیع پرشور اخیر علی الخصوص تصمیم مجلس عراق پیام واضحی به ترامپ داده شد که هر چه زودتر نیروهای خود را از منطقه خارج کند محترمانه ترین روش همان خروج اجباری وقانونی است که باید تن دهد وگرنه بازوی نظامی ایران در منطقه آنها را با حقارت بیرون میکنند
اما اگر باز تفرعن ترامپ منجر به شروع جنگ شود سر تا سر کشور از نظر جغرافیایی برای دشمن متخاصم در حکم یک نقطه واحدی است و نقطه مرزی مفهومی ندارد ضمنا هیچ یک از دوستان توصیه به خرید یا فروش نکردند

مسعود 100

Very Good Member
کاربر فعال
سلام و درود
تا کمتر از عید خواهیم داد ....!!!! حبابه ، یا حسرت عده ایی !!!!!!!!!!!!!!!!

shkshk

Very Good Member
کاربر فعال
ظاهرا اون تیمی که با فشار پول پشت حق ها داشتن ملت را گول میزدن در اقدامی ناجوانمردانه همه سهم را بر سر ملت بیچاره خالی کردن...چیزی که چهارشنبه هشدارش را داده بودم...ولی کو گوش شنوا....

nima_sajedi

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
تمام بورس و پایه تا ۴۰درصد اصلاح دارن گول شیادان نخورید خطر جنگ داریم طلا و سکه و دلار دارن میتازن

مسعود 100

Very Good Member
کاربر فعال
سلام و درود
من جایی نرفتم ... میخندم به تو و امثال تو که در شرایط بحرانی هم انتظار سبز بودن داشتید .... قبلا گفتم کوته بین و تنگ نظر هستی ، بازم میگم ...... کل بورس آتیش گرفته رنگ سرخه ، انتظار داری شپترو سبز باشه ...... یه نگاه به حق شپترو بنداز که علی الرغم این بازار بازم صف خرید هست ..... که دیروز نوشتی فروختن و در رفتن ....... ما دیدمان بلند مدت هست و قیمتهای بالای ۵۰۰ و ۶۰۰ تومان هم تاثیری در معامله شخص بنده نخواهد داشت ، قیمتهای امروزی که قابل قیاس نیست ..... سال دیگه همین موقع ها ، به تو و امثال تو با قیمتهای بسیار بالا میفروشم ... نگران نیستم و نیازی هم به فروش ندارم ..... قبلا هم نوشتم با دید بلند مدتی هستم و تا به قیمتهای چند هزار تومانی به امثال تو در صف خرید نفروشم ، سهامداری خواهم کرد .... برو تو صف خرید بچه شپترو !!!!!

بالا