شپترو ( پتروشیمی آبادان )

AHORA

Very Good Member
کاربر فعال
بزارید این صفحه خاک بخوره. لطفا!! کسی که باید بدونه میدونه. ممنونم.

مسعود 100

Very Good Member
کاربر فعال
بزارید این صفحه خاک بخوره. لطفا!! کسی که باید بدونه میدونه. ممنونم.
سلام و درود
من کاری با تازه واردها ندارم ( اونایی که تازه وارد این سهم می‌شوند ) ولی خیلی ناراحت میشوم اگر از سهامداران اصلی و خاک خورده این سهم ، به علت های مختلف سهم خودش را از دست بده ..... امیدوارم همه دوستانی که مدتها با هم بودیم ، در نگهداری سهم شان تصمیم درست بگیرند .... این سهم با افتتاح واحد ششصد رشد زیادی خواهد کرد و با بهینه سازی تولید و کسر هزینه های سر بار و سایر هزینه های تولید با حجم کم ، جبران خواهد شد و سود سهم با تولید سالانه بالای ۵۰ تا ۶۰ هزار تن ، سودهای توهمی مورد انتظار مان را خواهد داد ..... هر چند به نوعی چراغ خاموش رفتن خوب هست ، اینشاالله دوستان سهامدار تصمیم درستی بگیرند و تا اینجا صبر داشتند منبعد نیز تا سال آینده صبوری کنند .

مسعود 100

Very Good Member
کاربر فعال
نماد شپترو از سایت تی اس ای حذف شده کسی می دونه نماد جدید به چه اسمی و در چه بازاریه؟
سلام و درود
احتمالا مقدمات ورود به بازار پایه و درج نماد در نوع بازار پایه در روزهای آینده انجام بشه و نماد شاید هفته بعد بازگشایی بشه ....

اکبرآقا

Very Good Member
کاربر فعال
سلام و درود
احتمالا مقدمات ورود به بازار پایه و درج نماد در نوع بازار پایه در روزهای آینده انجام بشه و نماد شاید هفته بعد بازگشایی بشه ....
جناب مسعود خان با عرض سلام

با راه اندازی واحد 600 چقدر میتونه سود بسازد ؟ من 6 سال سهامدار شپتروم در این مدت چندان سودی هم توزیع نکرده؟؟!!!

مسعود 100

Very Good Member
کاربر فعال

با راه اندازی واحد 600 چقدر میتونه سود بسازد ؟ من 6 سال سهامدار شپتروم در این مدت چندان سودی هم توزیع نکرده؟؟!!!
سلام و درود
من اطلاع دقیقی از آمار ندارم ، اینو دوستان تحلیل گر که اطلاع دقیقی از اسناد حسابداری و صورتهای مالی دارند میتونند ارایه بدهند ..... مهم مقدار تولید محصولات اصلی شرکت که pvc هست و با قیمتهای چهار برابری نسبت به سال قبل فروخته میشه دارد .... سایر محصولات شرکت نیز افزایش قیمت بسیار بالایی دارد .... بنابراین با افتتاح واحد ۶۰۰ ، حجم تولید بسیار افزایش می یابد و باید هزینه های تولید و سایر هزینه های سربار شرکت ، از مقدار فروش محصولات کسر بشه ..... در این سه ماهه مقدار تولید کمتر از ۱۰۰۰ تن احتمالا باشه ( دقیق نمیدانم ) در صورتیکه با واحد ششصد میتونه به بالای ۵۰۰۰ تن برسونه و با این قیمتهای حال حاضر ، میتونه شگفتی ساز بشه ..... البته تولید بهینه شرکت را باید از سال ۹۹ لحاظ کنیم و با آمدن صورت های مالی و هزینه ها ، محاسبه سود سال ۹۹ را بدست بیاوریم ....برای امسال ، انتظار معجزه و سودآوری ندارم ولی از سال ۹۹ میتونه eps خوبی اعلام بشه ....

navid35

Very Good Member
کاربر فعال

طی تماسی که باشرکت گرفته شد شپترو تمام بدهکاری خود را از سال 92 پرداخت می کند حتما با شرکت در تماس باشید گزارشات بعدی شپترو غافلگیر کننده خواهد بود

redsky

Very Good Member
کاربر فعال
نماد جدید در بازار پایه ج درج شد
بازار منتظر بازگشایی سهم هست. سهم هر قیمتی که باز شه کف قیمتی سهم خواهد بود چرا که همه میدونن که از این پس اخبار مثبت پشت سهم هست اون هم در کوتاه مدت

parsin

Very Good Member
کاربر فعال
نماد جدید در بازار پایه ج درج شد
بازار منتظر بازگشایی سهم هست. سهم هر قیمتی که باز شه کف قیمتی سهم خواهد بود چرا که همه میدونن که از این پس اخبار مثبت پشت سهم هست اون هم در کوتاه مدت
........................

اطلاعیه درج در بازار پایه باید بر روی سایت (فرابورس..کدال) قرار بگیرد.

هنوز اطلاعیه نیامده.

در سایت فرابورس نماد شپترو را جستجو کنید....فقط یک پوسته .....نوشته شده شپتدو بازار پایه ج بدون هیچ اطلاعیه ای.
هنوز درج نشده است.

parsin

Very Good Member
کاربر فعال
دوستان نظر شما راجع به بازار ج بهتر شد یا بدتر زودتر به هدف میرسد یا دیرتر
.....................

مهم تحولات در حال وقوع(جاری) و پیش روی سهم است..
واحد در حال بازسازی(600) و .........فروش با قیمت های خیلی بالاتر از سال97.......و........

اقبال به سهام بازار پایه با پتانسیل های نهفته ای که دارند مانند شپترو خوب خواهد بود.....سوای بازی بازیگران و اهدافی که

در سر دارند...اما به نظر من یک دور نمای مشخص و واضح از سهم پیش روی بازار قرار گرفته است .

بستگی دارد که چگونه به این فرصت پیش آمده نگاه و از آن استفاده کنیم..
به نظر من سهم ابتدای مسیر رشد قرار دارد .

مسعود 100

Very Good Member
کاربر فعال
سلام و درود
به هر دلیلی و رویدادی شپترو به بازار پایه ج منتقل شد .... کم و مختصر برای دوستان تاپیک عرض می‌کنم ، در هیچ شرایطی و پیک قیمتی حداقل تا افتتاح واحد ششصد دست به فروش سهام تان نزنید .... شخصا تا سال آینده دست نخواهم زد .... مطمعن باشید اتفاقات خوشایندی در سهم خواهد افتاد و در حال حاضر نیز با تمام توان و جدیت واحد ششصد در حال پوست اندازی و نوسازی هست .... این سهم در بازار پایه متحول خواهد شد .... با همه شرایط فوق و خوب و بد سهم ، لطفا با تحلیل و بررسی و ریسک پذیری خودتان تصمیم بگیرید .... نظر شخصی بنده فقط صبر و نگهداری و اضافه نمودن در قیمتهای پایین هست ..... بدترین زمان های صبرمان را سپری کردیم ، شش ماهه دوم سال ۹۸ میتونه اتفاقات خوبی بیافته .... و سال ۹۹ شپترو متحول شده را از ابتدای سال خواهیم دید .... این مدت زمان ، زمان زیادی برای بهره بردن از سودهای متوهمی مان نیست ... تصمیم نهایی با خودتان .

navid35

Very Good Member
کاربر فعال
1565709770572.png

پتروشیمی آبادان را به بازار ج بردند و نمادش فعال شد این اتفاق در پتروشیمی آبادان می تواند اتفاق مبارکی باشد چون با افتتاح پروژه های 300 و 600 و بهینه شدن تولید شرکت موج های خوب رشدی را از بازار پایه ج شروع و به بازار اصلی خواهد رسید فراموش نکنید در حال حاضر پتروشیمی آبادان بیشتر زیان خود را جبران و تمام بدهی های از سال 92 را پرداخت می کند منتظر باز گشایی سهم باشید که گزارشات بعدی شرکت می تواند بسیار عالی باشد

benyamins

Member
کاربر فعال
عضو تازه
مشاهده پیوست 60922

پتروشیمی آبادان را به بازار ج بردند و نمادش فعال شد این اتفاق در پتروشیمی آبادان می تواند اتفاق مبارکی باشد چون با افتتاح پروژه های 300 و 600 و بهینه شدن تولید شرکت موج های خوب رشدی را از بازار پایه ج شروع و به بازار اصلی خواهد رسید فراموش نکنید در حال حاضر پتروشیمی آبادان بیشتر زیان خود را جبران و تمام بدهی های از سال 92 را پرداخت می کند منتظر باز گشایی سهم باشید که گزارشات بعدی شرکت می تواند بسیار عالی باشد
تارگت سهم چقدره تا اخر سال؟بازار اصلی که فکر نکنم امسال دوباره برگرده؟

navid35

Very Good Member
کاربر فعال
تارگت سهم چقدره تا اخر سال؟بازار اصلی که فکر نکنم امسال دوباره برگرده؟
گزارش منتهی به آبان بیاد و با توجه به اصلاح ساختار مالی که در حال انجام است شرکت از زیان خارج شده و می تواند سود عملیاتی خوبی اعلام کند
پیش بینی می شودحد اقل سهم بالای 500 معامله شود

مسعود 100

Very Good Member
کاربر فعال
سلام و درود
شفاف سازی در مورد شپترو و تاریخ افتتاح واحد ششصد..... جناب اقا نوید منظورتان از اصلاح ساختار مالی ، در این مورد هست یا اصلاح های بعدی هم وجود دارد ..... احتمال بازگشایی سهم بسیار زیاد هست و همچنان تغییرات در شپترو و فعالیت شبانه روزی در واحد ششصد ....

54A3226B-F1B7-4519-A60F-246638477FF5.png

parsin

Very Good Member
کاربر فعال
1/526/000/000/000 ریال ....... طلب شرکت پتروشیمی آبادان از شرکت ملی صنایع پتروشیمی بابت 50 درصد سهم سنوات بازنشستگی کارکنان پتروشیمی آبادان.

...............
یعنی معادل 430 ریال بابت هرسهم...

برداشت من از متن نامه این بود .......اگر نادرست است دوستان بفرمایند.
..............

در رابطه با واحد 600 اتمام بازسازی پایان بهمن ماه 98 اعلام شده..

فکر کنم زمان زیادی تا بازگشایی سهم در بازار پایه نمانده باشد.

مسعود 100

Very Good Member
کاربر فعال
1/526/000/000/000 ریال ....... طلب شرکت پتروشیمی آبادان از شرکت ملی صنایع پتروشیمی بابت 50 درصد سهم سنوات بازنشستگی کارکنان پتروشیمی آبادان.

...............
یعنی معادل 430 ریال بابت هرسهم...

برداشت من از متن نامه این بود .......اگر نادرست است دوستان بفرمایند.
..............

در رابطه با واحد 600 اتمام بازسازی پایان بهمن ماه 98 اعلام شده..

فکر کنم زمان زیادی تا بازگشایی سهم در بازار پایه نمانده باشد.
سلام و درود
مثل اینکه نماینده تاپیکو در مجمع گفته که در مورد اون بند حکم دارند و اینشاالله بزودی شاهد ابلاغ حکم از دادگاه به نفع شپترو خواهیم بود ..... احتمال افتتاح یا راه اندازی زودتر از موعد واحد ششصد وجود دارد و اختمالا از بهمن با ظرفیت کامل شاهد راه اندازی واحد ششصد باشیم .... به هر حال چند سال با داری و نداری شپترو ساختیم و منبعد روزهای خوش شپترو خواهیم دید ، از دریافت خسارت بیمه تا فروش احتمالی زمین های اروند و املاک مازاد و افتتاح سایر واحد های در حال بازسازی و انبارهای نگهداری تولیدات ووووو !!!!!! بررسی کنید ببینید چه شرکت پتروشیمی در این قیمتهای زیر ۲۰۰ وجود دارد و کدام یک چنین پتانسیل های دارد که هر کدام محرک قیمتی مناسبی خواهد بود ..... با بررسی خودتان این سهم را تحلیل و واکاوی کنید !!!! شاید یکی از گنج های پنهان برای سال ۹۹ با قیمتهای توهمی باشد و تغییر در ساختار مالی و پتانسیل ها ، سهم را چند شبه ، چرخش۱۸۰۰ درجه ایی بدهد ( از ۱۸۰ درجه مطمعنا عبور خواهد کرد و بارها و بارها روی ۱۸۰ درجه چرخش خواهد داشت !!!! فقط به شرط صبوری

مسعود 100

Very Good Member
کاربر فعال
دوستان زیادی در این تاپیک سهم شفارا دارند و در این چند روز کاری تا ۲۰۰ رفت و اگر شیطنت سازمانی ها نبود الان در محدوده ۳۰۰ میتونست معامله بشه ..... نه اینکه سهم شفارا بد باشه ( شخصا تعداد محدودی دارم و خوشحال از رشدش میشوم ) بد نیست سهامداران شپترو هم فکر کنند چه چیزی دارند و در آینده صاحب چی خواهند شد .... خیلی از سهام در پیت رشدهای چند ده و حتی چند صد درصدی و چند هزار درصدی در طول یک سال کردند !!!!! مطمعن باشید تا سال ۹۹ قیمتهای باور نکردنی شپترو را باید ببینیم ،،،،، از جا مانده های بازار و غول پتروشیمی ها با آن همه پتانسیل هست و به جایگاه واقعی خود در سال ۹۹ خواهد رسید و مطمعنم جا پای بزرگان پتروشیمی خواهد گذاشت ، در صورت بهره برداری کامل از واحد ششصد و سایر واحد ها ، و تولید بهینه بالای ۶۰ هزار تن به بالا و قیمتهای فروش بالای ۱۰ هزار. تومان ، سود بسیار عالی را میتونه روانه بازار کند .۰به امید موفقیت همه دوستان عزیزم در تاپیک شپترو و خواننده های محترم که نمی نویسند و فقط نظاره گر بازی هستند !!!!

Reza1313

Good Member
کاربر فعال
شپترو : من با کارشناسان رسیدگی به شکایات سازمان بورس تماس گرفتم گفت چهارشنبه همین هفته یا شنبه هفته بعد باز میشه چون فرابورس پایه ج است.گفتم چرا درباره اش تو نمادهای متوقف سایت توضیحی نیست گفت متاسفانه تو سایت نیست ولی کارشناس شرکت با ما تماس گرفته و گفته( وقتی درباره یک نماد از سازمان بورس میپرسن یا شکایت میکنن از کارشناسان اون نماد پیگیری میکنن)

بالا