شپترو ( پتروشیمی آبادان )

parsin

Very Good Member
کاربر فعال
140 تومن خریدم اشتباه کردم فکر میکردم یک نوسان بده ........................................اوضاع شرکتم اصلا جالب نیست امروز زنگ زدم شرکت گفت 20تومن با سرمایه جدید زیان اعلام میکنم ....................

بهشون میگم چرا سهامدرا عمده حمایت نمیکنه یارو میگه شرکتی که 200میلیارد تومن زیان انباشته داره 130 تومن براش خیلی خوبه ............


سر حرف یک عده بوقچی علی تو این سهم گرفتار شدیم
.................

شرکتی که افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی می دهد ،شرکت زیان ده است......کسانی که با آگاهی سهم را می خرند یا می خواهند از تفاوتی که بعد از باز شدن سهم ایجاد می شود کسب سود کنند یا....... سهم را برای آینده و طرح های پیش رو می خرند.......پس هرکس این سهم را با آگاهی خریده می دانسته که پایان سال مالی 97 سهم زیان اعلام می کند....
 

scythe

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
130شرکت تامین اجتماعی در راه بورس
در گفتگو با ایبِنا مطرح شد:

✅وجود ۱۳۰ شرکت کم‌بازده در تامین اجتماعی

سرپرست معاونت اقتصادی و برنامه‌ریزی سازمان تامین اجتماعی با تاکید بر وجود ۱۳۰ شرکت کم‌بازده این سازمان، از ورود بنگاه‌ها به بورس تا پایان سال ۹۸ خبر داد.
 

scythe

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
سرپرست معاونت اقتصادی و برنامه‌ریزی سازمان تامین اجتماعی با تاکید بر وجود ۱۳۰ شرکت کم‌بازده این سازمان، از ورود بنگاه‌ها به بورس تا پایان سال ۹۸ خبر داد.

حسین امیری گنجه در گفتگو با ایبِنا پیرامون بنگاه داری سازمان تامین اجتماعی، اظهار داشت: بخشنامه ای در ابتدای سال ۹۸ مبنی بر واگذاری بنگاه‌های این سازمان و مدیریت در قالب بازار سرمایه صادر شد.

وی با تاکید بر اینکه نباید بنگاه دار باشیم، گفت: هدف گذاری ما تعیین تکلیف تمامی بنگاه ها تا پایان سال ۹۸ است. سرپرست معاونت اقتصادی و برنامه ریزی سازمان تامین اجتماعی در واکنش به اینکه آیا همه شرکت‌های تامین اجتماعی ورشکسته هستند؟ توضیح داد: ۱۳۰ شرکت ما خارج از استراتژی کم بازده و مابقی فعال و سودده هستند.

امیری گنجه درباره اینکه گفته می‌شود تامین اجتماعی سازمانی ورشکسته است، اظهار داشت: خیر، تراز کلی سازمان تامین اجتماعی مثبت است و اگر کمبود یا کسری وجود دارد در هزینه‌های روزمره است و تامین اجتماعی به میزانی سرمایه‌گذاری دارد که بتواند در سال‌های آینده پاسخگو تمامی درخواست‌ها باشد.

این مقام مسئول در سازمان تامین اجتماعی در خصوص اعتراضات درباره حقوق کم مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی، توضیح داد: میزان حقوق بازنشستگان امسال حداقل دو میلیون تومان است، اما برای افزایش بیشتر منابع کم است.
 

asef1

Very Good Member
کاربر فعال
تمام افراد مردد امروز در یک بازه دو ساله به شدت پشیمان خواهند بود.
قیمت هایی چون 300 و 400 برای شپترو شوخی است.
تردید ندارم که شرکت توان دستیابی به سقف تاریخی خویش را دارد.
شپترو علاوه بر بازسازی واحد 600 و نیز طرح افزایش خوراک طرحهای ارزشمند دیگری نیز دارد.
البته لازم به ذکر است که سیستم بسته بندی جدید پیشرفته ترین سیستم در بین پتروشیمی های ایران است و از المان خریداری شده و نقش مهمی در بازاریابی و صارات دارد .
 

مسعود 100

Very Good Member
کاربر فعال
سلام و درود
دوستان عزيز بهتره جواب هر كسي كه نظرش را ميده ، ندهيم .... به هر حال نظرش براي خودش محترم هست ..... هيچ چيزي را با قاطعيت نميشه پيش بيني كرد .... اگر كارشكني بازيگردان در جلوگيري از رشد سهم انجام نميشد .... حداقل قيمت بالاي ١٥٠ تومان بود ..... بازيگردان سهم كنترل شديدي روي سهم دَارد و باعث خسته كردن خيلي از سهامداران در قبل و بعد از افزايش سرمايه شد.... كساني سود كردن كه توجهي به شانتاژ هاي بازيگردان و وابسته هاي انها نداشتند ..... منبعد نيز كساني از اين سفره باز استفاده خواهند كرد كه توجهي به خيلي از نوشته ها نداشته و از پايين امدن سهم جهت بهره برداري بيشتر استفاده ميكنند و صبر دارند .... اين سهم را كوتاه مدتي نگاه نكنيد ..... قيمت شپترو در آينده ايي نه چندان دور ، براي خيلي ها خاطره و افسوس خواهد شد ..... قيمت محصولات از ابتداي سال ٩٨ گوياي مطلب هست و با راه اندازي واحد ششصد ، سفره رنگي و پر از نعمات خواهيم داشت .... حداقل تا شش ماه اول به عيچ وجه نگاه نكنيد و ديد بلند مدتي تا اخر سال را داشته باشيد و از پايين امدن قيمت سهم نهراسيد و در صورت داشتن نقدينگي اضافه نماييد ..... پتروشيمي هاي حصار شده و يا زمين ، قيمتي بالاتر از شپترو دَارد ..... بنابراين فقط صبر داشته باشيد و به موقع به ارزش واقعي خواهيم رسيد ...تقريبا سهامداران زيادي تغيير كردند و كساني كه بعد از مجمع خريد كردند عمدتا يا در ضرر هستند يا برابر .... و همچنين هر روز سهامداران تازه نفس به سهم مياد ..... فقط سهم حقوقي ها را نيز بايد خارج كنند .... كمي زمان خواهد برد و با نزديك شدن به بهره برداري واحد ششصد ، شتاب بيشتري خواهد گرفت .
 

سرمد سابق

Very Good Member
کاربر فعال
سازمان تامین اجتماعی فعلا با کمبود منابع روبرو است
شاید به فکر فروش بلوکی شپترو بیافتد ان هم بعد از سوددهی
 

ADIVI

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
بنده امروز کامل زدم بیرون
با آرزوی سود برای خریداران عزیز
ضمن احترام به انتخاب شما ، یک سئوال ، چرا به شعار خودت پای بند نبودی در حالیکه میدانید آینده سهم عالی هست و شپترو شکربنی دیگر هست ؟
به یاری خدا امید دارم مزد صبوریمو تو شپترو میگیرم
شکربن دیگری در راه است
صبر صبر صبر
 

مهسا1

Very Good Member
کاربر فعال
چرا به شعار خودت پای بند نبودی در حالیکه میدانید آینده سهم عالی هست و شپترو شکربنی دیگر هست ؟
به یاری خدا امید دارم مزد صبوریمو تو شپترو میگیرم
شکربن دیگری در راه است
صبر صبر صبر
در خصوصی هستم خدمتتون
 
بالا