شپترو ( پتروشیمی آبادان )

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بیش از 15% کل شناور سهم تا الان معامله و دست بدست شده و این یکی از بهترین و بیشترین حجم معاملات تاریخی شپترو بوده و کار رو برای صعود در روزای آینده راحت تر میکنه
در چهار روز گذشته 28% کل سهام شناور شرکت معامله شده

مسعود 100

Well-Known Member
کاربر فعال
در چهار روز گذشته 28% کل سهام شناور شرکت معامله شده
سلام و درود
واقعا حجم بسیار عالی معامله شد و به نوعی بی سابقه در تاریخ شپترو ....سهامدار جدید و تازه نفس به سهامداران اضافه شده است و فکر می‌کنم در آینده نزدیک استارت رشد سهم خواهد خورد .... این حجم معامله بی دلیل نیست ..... این سهم توانایی بسیار زیادی دارد و به قول معروف هر کسی طاووس بخواهد باید جور هندوستان بکشد ....

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال
شرکت پاسارگاد از شرکت های تابعه شپترو
این شرکت بمنظور استفاده بهينه ازحدود 126 هكتار اراضي واقع درمنطقه آزاد تجاری اروند بين رودخانه كارون و كانال مارِد ( حفار شرقي خرمشهر) با سرمايه يك ميليارد ريال در تاريخ 12/12/1383 تأسيس گردید. با توجه به ظرفیت هاي موجود منطقه و استفاده از تسهيلات مؤسسات بين المللي و بانكهاي داخلي و همچنين استفاده از مزاياي قانوني پيش بيني شده در برنامه هاي دولت و ايجاد زمينه ترغيب مشاركت كنندگان ، آيندة مطلوبي را براي سهامداران پتروشيمي آبادان نويد مي دهد .

تا تاریخ این گزارش مالکیت 76 هکتاراز اراضی مذکور به صورت قانونی به نام پتروشیمی آبادان ثبت شده است.

مهسا1

Well-Known Member
کاربر فعال
شرکت پاسارگاد از شرکت های تابعه شپترو
این شرکت بمنظور استفاده بهينه ازحدود 126 هكتار اراضي واقع درمنطقه آزاد تجاری اروند بين رودخانه كارون و كانال مارِد ( حفار شرقي خرمشهر) با سرمايه يك ميليارد ريال در تاريخ 12/12/1383 تأسيس گردید. با توجه به ظرفیت هاي موجود منطقه و استفاده از تسهيلات مؤسسات بين المللي و بانكهاي داخلي و همچنين استفاده از مزاياي قانوني پيش بيني شده در برنامه هاي دولت و ايجاد زمينه ترغيب مشاركت كنندگان ، آيندة مطلوبي را براي سهامداران پتروشيمي آبادان نويد مي دهد .

تا تاریخ این گزارش مالکیت 76 هکتاراز اراضی مذکور به صورت قانونی به نام پتروشیمی آبادان ثبت شده است.
ممنون از مطالب زیبایتان

مهسا1

Well-Known Member
کاربر فعال
#شپترو فردا از منفی 4تا مثبت پنج در انتظار سهمه ...قیمت پتروشیمیها ...شغدیر 680تومن..پارس3860تومن...فارس ابر غول 460تومن...زاگرس6200تومن...شازند650تومن...شیراز700تومن...جم1300تومن..پردیس1400تومن...شجم360تومن..خارک4500تومن...مارون4000تومن...کرماشا700تومن...خراسان1400تومن...شفن5700تومن...واما پتروشیمی ناناز شپترو فقط 145تومن...خودتان مقایسه کنید ..لازم به ذکر است ما صحبت پتروشیمیهای فعال رو کردیم نه زمینهای خالی مثل داراب وجهرم

The Golden Choice

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بازار قرمز و هیجان فروش همیشه هم بد نیست. بعضی وقتا میشه در این جور بازارها سهام خوب رو دستچین کرد و هر چقدر که دوست داشته باشی سبدت رو ازشون لبریز کنی. فقط بازار قرمز امروز به مدد وتجارت میتونست فرصت خرید سهام بینظیری مثل شپترو رو در این قیمتا فراهم کنه. یادتون باشه شپترو روز یک شنبه در شرایطی که بازار ۱۲۰۰ واحد اول صبح منفی بود،صف خرید ۸۰ میلیونی داشت و حجم مبناش هم داده نشده بود.این سهم پتروشیمی با این قیمت و چشم انداز و با این همه پتانسیل خریدش واقعا یه موهبته.هدیه ایه که بازار ترسو داره بهتون پیشکش میکنه. ارزون ترین و پرپتانسیل ترین سهم پتروشیمی رو از دست ندید...

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
درود.امروز1431 کمی اضافه شد.بنظر میاد کاربرmey سیو سود و شیفت به شدوص نموده اند:rolleyes:
فکر کنم همون روز بازگشایی فروخته باشن... ولی شدوص رو مدتهاست که باهاشه حتی قبل ازمجمعش...

redsky

Well-Known Member
کاربر فعال
با اینکه تقریبا 70 درصد تو سود هستم ولی فردا در منفی ها اضافه خواهم کرد
تقریبا اکثر افراد در سود فروختن و افراد تازه نفس وارد شدن
عده ای هم مثل من در فیمت زیر 300 به فروش فکر هم نمیکنند

مسعود 100

Well-Known Member
کاربر فعال
با اینکه تقریبا 70 درصد تو سود هستم ولی فردا در منفی ها اضافه خواهم کرد
تقریبا اکثر افراد در سود فروختن و افراد تازه نفس وارد شدن
عده ای هم مثل من در فیمت زیر 300 به فروش فکر هم نمیکنند
سلام و درود
امروز خیلی از سهامداران قدیمی و قبل از افزایش سرمایه خریده بودند خارج شدند .... همه دوستانی که خارج شدند با سود مناسب بوده است .... کسانی سود اصلی را خواهند برد که صبوری داشته و از پستی و بلندی ها سالم عبور کند ....

حدودا ۳۴۲ میلیون سهم در ۵ روز کاری معامله شده و امروز بیشترین حجم معامله در تاریخ شپترو انجام شد ..... نیروهای تازه نفس به خصوص امروز به سهم وارد شدند .... همانگونه که ما انتظار سود بالا از سهم داریم ، به نظرم سهامداران جدید نیز چنین ایده و افکاری داشته باشند ..... حدودا بیش از ۳۰ میلیارد پول امروز به سهم تزریق شده است ..... بنابراین احتمال شکل گیری صف خرید پس از جمع آوری سهم وجود دارد و مطمعنا بازیگران جدیدی به سهم وارد شدند و شخصا روزهای خوشی را در کوتاه مدت نیز پیش بینی می‌کنم .... این سهم شاید در کمتر زمانی نزدیک ۳۰۰ باشد ..... و ما همچنان خواهیم ماند و لذت های رشد سهم را ذره ذره نظاره گر خواهیم بود و همین ذره ذره جمع می‌شود و وانگهی از ارقام غیر باوری عبور می‌کند ....... فقط صبوری

بالسامو

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فکر کنم همون روز بازگشایی فروخته باشن... ولی شدوص رو مدتهاست که باهاشه حتی قبل ازمجمعش...
میلاد قبل از عید فروخت و اصلا در افزایشش شرکت نکرد من امروز تجارت را نقد کردم و فردا چه منفی چه مثبت شپترو میخرم بنظرم امروز خیلیها برعکسش را انجام دادند

بالا