شپترو ( پتروشیمی آبادان )

mehdi60

Well-Known Member
کاربر فعال
یکی دو ماه قبل تاپیک شپترو رو که باز میکردی پر بود از ناله و نفرین و درد و آه

خدا رو شکر الان این تاپیک پر شده از احساسات خوب

کی باور میکرد توی اوج نا امیدی و رنج های منفی هر روزه بازیگراش که شپترو بعد از دهها درصد رشد قیمتی تازه دهها میلیون صف خرید بدون عرضه داشته باشه ؟

مسعود 100

Well-Known Member
کاربر فعال
یکی دو ماه قبل تاپیک شپترو رو که باز میکردی پر بود از ناله و نفرین و درد و آه

خدا رو شکر الان این تاپیک پر شده از احساسات خوب

کی باور میکرد توی اوج نا امیدی و رنج های منفی هر روزه بازیگراش که شپترو بعد از دهها درصد رشد قیمتی تازه دهها میلیون صف خرید بدون عرضه داشته باشه ؟
سلام و درود
متاسفانه رفتار بازيگر و سهامدار عمده و بازنمودن شير فروش حقوقي مخصوصا بيمه ، باعث ميشد ، اندك صف خريد يا مثبت شدن سهام ، بلافاصله كله كنه !!!!!! و باعث خروج خيلي از سهامداران شدند .... البته مطمعنا در جاهاي ديگري سرمايه گزاري كردند و بعضا شرايط بهتر از شپترو را نيز دارند.....اين سهم همانطور كه قبل از افزايش نذاشتن رشد بكنه ، موقع بازگشايي هم نذاشتن با قيمتهاي بالا باز بشه ..... ميتونست حدود ١٨٠ باز بشه و پس از آن ادامه مسير ...... قرار هم نيست يه كله رشد كنه و هميشه ٥ درصد بخوره .... مطمعنا در مسير راه پستي بلندي هست و عده ايي توان راه رفتن را نخواهند داشت و عده ايي نيز به مقصد شان رسيده و عده ايي نيز به عنوان مهمان آن مقصد دعوت و پياده ميشوند ..... و ادامه مسير با دوستان و مسافران تازه نفس خواهد بود ..... اين نه براي شپترو ، بلكه براي تمام بورس هست و عده ايي نيز فقط كناري نشسته و از سود ديگران در حسرتند و ناراحت و در ظاهر مدافع سهامداران ...... خلاصه هستيم و اينشاالله تا شش ماهه اول قسمتي از پتانسيل هاي سهم را خواهيم ديد و در ادامه شپترو كامل را در انتهاي سال ٩٨ ..... مطمعنا اين سهم با توليدات خود ، منبعد و سالهاي بعد همه را شگفت زده خواهد كرد ..... يك سال سهامداري زمان زيادي نيست ..... اين همه مردم پول شان را بانك با سود اندك سرمايه گزاري ميكنند ..... اونم چند ساله ..... فقط يك سال صبر ....

parsin

Well-Known Member
کاربر فعال
ثنور عالی برای ورود زیر 150 تومان
.........
این سهم اگر عالی هم باشه برای ورود با تبلیغ آن در تاپیک های غیر مرتبط اعتماد دیگران را به خودتان و سهم از دست می دهید.

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فعلا قضاوت زوذ است احتمال دادن صف خرید و رفتن در رنج منفی دور از ذهن نیست اندکی صبر سحر نزدیک است
برو بابا بوقتو یه جای دیگه بزن... تابلو هست که جا موندی.. ملت چرا اینقدر حسود و طماع و چشم دیدن سود دیگران رو ندارن... همینه که همش مشغول کلاهبرداری از هم دیگه و کلاه سر هم گذاشتن هستیم که این وضع مملکته..

parsin

Well-Known Member
کاربر فعال
برو بابا بوقتو یه جای دیگه بزن... تابلو هست که جا موندی.. ملت چرا اینقدر حسود و طماع و چشم دیدن سود دیگران رو ندارن... همینه که همش مشغول کلاهبرداری از هم دیگه و کلاه سر هم گذاشتن هستیم که این وضع مملکته..
..........
فعلا قضاوت زوذ است احتمال دادن صف خرید و رفتن در رنج منفی دور از ذهن نیست اندکی صبر سحر نزدیک است
................
به نظرمن احتمال حجم بالا خوردن امروز بیشتر از احتمالی بود که شما دادید.

مهسا1

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام و درود
متاسفانه رفتار بازيگر و سهامدار عمده و بازنمودن شير فروش حقوقي مخصوصا بيمه ، باعث ميشد ، اندك صف خريد يا مثبت شدن سهام ، بلافاصله كله كنه !!!!!! و باعث خروج خيلي از سهامداران شدند .... البته مطمعنا در جاهاي ديگري سرمايه گزاري كردند و بعضا شرايط بهتر از شپترو را نيز دارند.....اين سهم همانطور كه قبل از افزايش نذاشتن رشد بكنه ، موقع بازگشايي هم نذاشتن با قيمتهاي بالا باز بشه ..... ميتونست حدود ١٨٠ باز بشه و پس از آن ادامه مسير ...... قرار هم نيست يه كله رشد كنه و هميشه ٥ درصد بخوره .... مطمعنا در مسير راه پستي بلندي هست و عده ايي توان راه رفتن را نخواهند داشت و عده ايي نيز به مقصد شان رسيده و عده ايي نيز به عنوان مهمان آن مقصد دعوت و پياده ميشوند ..... و ادامه مسير با دوستان و مسافران تازه نفس خواهد بود ..... اين نه براي شپترو ، بلكه براي تمام بورس هست و عده ايي نيز فقط كناري نشسته و از سود ديگران در حسرتند و ناراحت و در ظاهر مدافع سهامداران ...... خلاصه هستيم و اينشاالله تا شش ماهه اول قسمتي از پتانسيل هاي سهم را خواهيم ديد و در ادامه شپترو كامل را در انتهاي سال ٩٨ ..... مطمعنا اين سهم با توليدات خود ، منبعد و سالهاي بعد همه را شگفت زده خواهد كرد ..... يك سال سهامداري زمان زيادي نيست ..... اين همه مردم پول شان را بانك با سود اندك سرمايه گزاري ميكنند ..... اونم چند ساله ..... فقط يك سال صبر ....
به شخصه قلم زدن هاتون رو دوست دارم

کامران 53

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام بر همگی دوستان
هیچ سهمی را ندیدم که بازدهی بالا داده باشد و این بازدهی بالا به سهامدارانی برسد که به اصطلاح ، خاک آن سهم را نخورده باشند .
یعنی کسانی که شپترو را با تحلیل خریداری کرده اند و به تحلیل خود اعتقاد دارند مطمئن باشند که این ناملایمات و سختی ها ، بخشی از پروسه ای است که در راه رسیدن به سودهای رویایی باید تحمل کنند .
مطلب آموزشی ؛
تاریخ نگارش : حدود ۵ ماه قبل ؛
جهت تکرار و یادآوری به خودم

مسعود 100

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام و درود
امروز خيلي ها رفتند ..... من هستم و جايي نخواهم رفت ..... خوشبختانه امروز حجم خوبي هم معامله شد و صف خريدي كه داشت ساختگي نبود و واقعي بود ..... دوستاني كه خارج شدند مبارك شان باشد .

ADIVI

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام و درود
امروز خيلي ها رفتند ..... من هستم و جايي نخواهم رفت ..... خوشبختانه امروز حجم خوبي هم معامله شد و صف خريدي كه داشت ساختگي نبود و واقعي بود ..... دوستاني كه خارج شدند مبارك شان باشد .
همین امروز مجدد صف میشه .

مسعود 100

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام و درود
مجددا صف خريد مبارك همه صبوران سهم ....

همينجور ادامه بدن ، به نظر حجم زيادي از شناوري امروز معامله خواهد شد .... هر چند كرم ريزي حقوقي شروع شده ، و دقيقا موقعي كه صف مجدد تشكيل شد مانع از ان شد ...... و بعضا شاهد بوديم با غرض قيمتهاي پايين گذاشته ميشد تا صف نشه !!!!! خدا بزرگي داريم و فقط متكي بر أو هستيم ...

آخرین ویرایش:

m.zia

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
باتوجه به ریزش صف خرید بنده امروز سهام شپترو خود را فروختم
شپترو با بازدهی بیش از 100 درصد برای من یکی از سهم های خوب سبدم بود ولی با توجه به نیاز مالی تصمیم به فروش گرفتم
ان شاالله پرسود باشید

saadat68

Well-Known Member
کاربر فعال
منم امروز با اکراه خارج شدم از بقیه کمتر سود کردم چون شش ماه پیش خرید زدم و جریاناتی که پیش اومد رو خودتون میدونید
به هر حال 60 درصدم بد نیست اگر چه قصد فروش زیر صد درصد سودو نداشتم اما به نظرم وتجارت گزینه بهتری اومد تا ببینیم چی میشه
نکته مثبت فروشم اینه که باقی سود میمونه برای خریدار
با آروزی موفقیت برای همه دوستان

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من زیر ۱۳۰ وارد شپترو شدم، اگر باز به این محدوده بیاد اضافه میکنم وگرنه فروشنده هم نیستم

بالا