شپترو ( پتروشیمی آبادان )

purya

Good Member
کاربر فعال
سلام
وقت بخیر

شناوری سهم شفارا فقط 154 میلیون سهم بعد از افزایش سرمایه است و از طرفی دو مناقصه اجاره مخازن دارد .

اصلا قابل مقایسه با شپترو نیست. هر چند شپترو تو این قیمت ها مفت است .

شفارا اگر زیر 150 تومان باز بشه فقط باید خرید .
شفارا هم بالای 200 باز خواهد شد و تا 300 بالا خواهد رفت.....
ما مجمعش حضور داشتیم و مدیرعامل برنامه های خوبی طرح کرد.....

پارسا10

Very Good Member
کاربر فعال
لعنت بر مجيد الماسي(مهراد اريانا) كه ميگفت افزايش سرمايه انجام نميشه. دزد كثيف.
مبارك هكه دوستان.خدايا شكرت.امسال سهامدار خواهم بود. بنظرم قيمتهاي بالاي 300 رو هم ميتونه ببينه امسال. ان شالله

مهسا1

Very Good Member
کاربر فعال
مبارك هكه دوستان.خدايا شكرت.امسال سهامدار خواهم بود. بنظرم قيمتهاي بالاي 300 رو هم ميتونه ببينه امسال. ان شالله
چقدر خوبه در اوج ببخشی

ykp777

Very Good Member
کاربر فعال
خوب صفی بسته شر خر مزاحم حقوقی هم که نداره
خدا رو شکر که شپترو دارم هر چند حمقاقت کردم 2 پنج سهم رو فروختم
دوست عزیز یادته چقدر اه و ناله میکردید و به زمین و زمان بد و بیراه میگفتید
حالا لدتشو ببر و بدون که اگه با تحقیق و آگاهی به هر سهمی ورود پیدا کنی دیگه استرس معنی نداره
من چند ماه پیش خیلی نگران شما بودم خداروشکر که همه چیز حالا خوبه و خوشحالید

The Golden Choice

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
با توجه به جمیع مواردی که در صفحات پیشین در موردش صحبت شده،شپترو به دید یک ساله میتونه قیمت های بالای ۵۰۰ تومان رو ببینه. تارگت ۲ الی ۳ ساله سهم عددهای عجیب و غریبی هست. شرایط شپترو مثل شرایط ۲-۳ سال پیش برخی سهام گروه روی هست که رشدهای نجومی رو تجربه کردن.
به سودهای این روزهای شپترو دلخوش نباشید که این سهم یک گنج به تمام معناست.
تاریخ ثبت ایده: ۲۵ فروردین ۹۸- قیمت فعلی:۱۳۶ تومان!

اميرعلي و عرفان

Very Good Member
کاربر فعال
درود بر دوستان
تبریک بابت رشد شپترو

و اما #شفارا چ شود کل شناوری ش بعد افزایش سرمایه کلا 150 م سهم و بازار ج رشدهای عجیبی خواهد داشت روز اول با 100 درصد رشد بازگشایی خواهد شد و تا 400 رشد خواهد کرد.

مهسا1

Very Good Member
کاربر فعال
با توجه به جمیع مواردی که در صفحات پیشین در موردش صحبت شده،شپترو به دید یک ساله میتونه قیمت های بالای ۵۰۰ تومان رو ببینه. تارگت ۲ الی ۳ ساله سهم عددهای عجیب و غریبی هست. شرایط شپترو مثل شرایط ۲-۳ سال پیش برخی سهام گروه روی هست که رشدهای نجومی رو تجربه کردن.
به سودهای این روزهای شپترو دلخوش نباشید که این سهم یک گنج به تمام معناست.
تاریخ ثبت ایده: ۲۵ فروردین ۹۸- قیمت فعلی:۱۳۶ تومان!
آفرین بر تحلیل بی نقصتان

سرمد سابق

Very Good Member
کاربر فعال
دوست عزیز بورس فرصت های طلایی زیادی دارد انشالله سود مناسبی نصیب شما شود و کسی را نفرین نکنید
پیش از افزایش سرمایه نظر فردی که سمتی مهم در شرکت داشته را جویا شدم ایشان بر عدم افزایش سرمایه تاکید داشته و توصیه موکد داشته که از شپترو خارج شوم اما من با توجه به ظواهر امر تصمیم به ماندگاری در سهم گرفتم
این را گفتم تا مسولیت خرید و فروش را شخصا بپذیریم

پارسا10

Very Good Member
کاربر فعال
دوست عزیز بورس فرصت های طلایی زیادی دارد انشالله سود مناسبی نصیب شما شود و کسی را نفرین نکنید
پیش از افزایش سرمایه نظر فردی که سمتی مهم در شرکت داشته را جویا شدم ایشان بر عدم افزایش سرمایه تاکید داشته و توصیه موکد داشته که از شپترو خارج شوم اما من با توجه به ظواهر امر تصمیم به ماندگاری در سهم گرفتم
این را گفتم تا مسولیت خرید و فروش را شخصا بپذیریم
سلام. بنده با سیگنال مجید الماسی دزد سهم نخریدم.
شپترو هم خدا رو شکر سود خوبی کردم. اگه به مجید الماسی لعنت میفرستم دلیلش اینا که با دروغ میخاد نون در بیاره. با دروغای همین ادم خیلیا شپترو رو زیر 400 فروختن و امروز بدون احتساب افزایش سرمایه شگترو تقریبا میرسه به 800 تومن. یعنی بیشتر از 100 درصد سود در عرض 3 ماه.....

بالا