شپترو ( پتروشیمی آبادان )

مسعود 100

Well-Known Member
کاربر فعال
سال و درود
از دوستان‌ خبری نیست .... کسی از دوستان تاپیک در مجمع حضور خواهد داشت ... در صورت امکان بفرمایید ....ارزش اخبار مجمع کمتر از افزایش سرمایه نیست اگر خبری مثبت از پتانسیل های شپترو اعلام شود ....ضمنا برای سال ۹۸ بنده هم انتظار سودهای عالی را دارم ...... مگر فایرا ظرف کمتر از یک سال بیش از ۱۲ تا ۱۵ برابر نشد .... مگر ذوب قبل از افزایش سرمایه اول حدودا یک سال و نیم پیش ، چندین برابر نشده ...... مگر همین تپکو چند ماه قبل حدود ۶۰ تومان نبود و نزدیک به هشت برابر هم رشد کرد ، تازه افزایش سرمایه آش انجام میشه ؟؟؟؟؟ شپترو اگر بازیگردان داشت اوضاع به مراتب بهتری از تپکو باید می داشت .... ولی امیدواری به آینده مثبت سهم زیاد هست ..... هر کسی هم اعتقاد نداره ، خیلی راحت میفروشه و سیو سود میکنه ....

کامران 53

Well-Known Member
کاربر فعال
سال و درود
از دوستان‌ خبری نیست .... کسی از دوستان تاپیک در مجمع حضور خواهد داشت ... در صورت امکان بفرمایید ....ارزش اخبار مجمع کمتر از افزایش سرمایه نیست اگر خبری مثبت از پتانسیل های شپترو اعلام شود ....ضمنا برای سال ۹۸ بنده هم انتظار سودهای عالی را دارم ...... مگر فایرا ظرف کمتر از یک سال بیش از ۱۲ تا ۱۵ برابر نشد .... مگر ذوب قبل از افزایش سرمایه اول حدودا یک سال و نیم پیش ، چندین برابر نشده ...... مگر همین تپکو چند ماه قبل حدود ۶۰ تومان نبود و نزدیک به هشت برابر هم رشد کرد ، تازه افزایش سرمایه آش انجام میشه ؟؟؟؟؟ شپترو اگر بازیگردان داشت اوضاع به مراتب بهتری از تپکو باید می داشت .... ولی امیدواری به آینده مثبت سهم زیاد هست ..... هر کسی هم اعتقاد نداره ، خیلی راحت میفروشه و سیو سود میکنه ....
آقا مسعود عزیز
سلام و عرض ادب
تجربه ثابت کرده است که سئوال و جواب و پیگیری سهامداران در مجامع ( به خصوص شرکتهای بزرگ ) هیچ تاثیری در روند شرکت ، برنامه های سهامدار عمده ، آینده شرکت و ... نخواهد داشت .
بنابر این خیلی به دنبال اینگونه صحبت ها نباشید .
آنجه که باید در مورد شپترو اتفاق بیفتد خواهد افتاد و به خواست خدا به نظر می آید که اتفاقات خیلی خوبی هم خواهد بود .

canary

Well-Known Member
کاربر فعال
شایعه سازی ها شروع شد ۵برابر بشه!!!!!
شرم کنید بس کنید از گفتن این مزخرفات
کلا آدم عصبی و بی ادبی هستی مطهری! تو‌ مجلسم به‌ کوچک زاده‌ گفته بودی دی...وس. به احترام بابات از این بی ادبیت می‌گذرم و جوابتو نمیدم.

asef1

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام آقا asef شپتروسالهای قبل طبق گفته خودتون که این سهمو ازسال ۸۲ دارین آیا افزایش سرمایه ای به غیرازامسال که میخوادبده داشته یا نه ممنون .
سلام.
بله یکبار هم حوالی 6 یا 7سال قبل.
در آن زمان سود بالایی توزیع شد (200 تومان) و افزایش سرمایه حدود 320 درصد انجام شد.
افزایش از سرمایه 20 میلیارد تومانی به مبلغ کنونی.
البته بخش مهمی از این سود عملیاتی نبود و ناشی بود از فروش خانه های سازمانی.
بنا هم شد دیگر اموال فروش رود و توسعه شرکت انجام شود منتها در عمل خبری نشد.
این تجهیزات کنونی هم در دهه 80 پیگیری بود و نسبتا مدیریت جبرائیلی خوب بود و شاید اگر او را برنداشته بودند (در دولت قبل منظورم است) اوضاع اینگونه نمیشد.
در دوره اخیر هم جبراییلی برای این افزایش سرمایه کنونی خیلی تلاش کرد.و مدیریت او در دهه 80 دوران سوداوری شپترو و قیمت بالای سهم بود.

تلاش

Well-Known Member
کاربر فعال
کلا آدم عصبی و بی ادبی هستی مطهری! تو‌ مجلسم به‌ کوچک زاده‌ گفته بودی دی...وس. به احترام بابات از این بی ادبیت می‌گذرم و جوابتو نمیدم.
توصیه می کنم این شخص رو بلک کنید نوشته هاش فاقد کوچکترین ارزش هست جز حس بد چیزی به ادم نمی ده

mottahar

Well-Known Member
کاربر فعال
در برابر ادم دروغ گو
شما بهتر برای بی ادبی من غصه نخوری بهتر برای زدن حرف های صد من یه غاز 5 برابر شدن شپترو کمی شرم کنی دروغ تحویل ما ندهی که دروغ بزرگترین خشونت هست نقل از یه نفر

بابک وطن پرست

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
در برابر ادم دروغ گو

شما بهتر برای بی ادبی من غصه نخوری بهتر برای زدن حرف های صد من یه غاز 5 برابر شدن شپترو کمی شرم کنی دروغ تحویل ما ندهی که دروغ بزرگترین خشونت هست نقل از یه نفر
کسی قصه بی ادبی شما را نمی خورد بهتر است اگه نظری به فرض مخالف من و یا دیگری دارید با کلمات وادبیات بهتری بدهید اینجا گروه عمومی است و خانه و یا محل کار نیست که هرطور میلتان است صحبت کنید وگرنه در نظر دهی حتی مخالف صد در صدی همه ازاد هستند/ متشکر

مسعود 100

Well-Known Member
کاربر فعال
مگر مجمع فردا نیست؟؟
سلام و درود
مجمع برای فرداست .... احتمالا هیچ کسی از دوستان تاپیک در مجمع شرکت نخواهند کرد ....!!!! از دوستان سهامدار کسی تهرانی. نیست و قبول زحمت نماید ...

مهسا1

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام و درود
مجمع برای فرداست .... احتمالا هیچ کسی از دوستان تاپیک در مجمع شرکت نخواهند کرد ....!!!! از دوستان سهامدار کسی تهرانی. نیست و قبول زحمت نماید ...
با سلام
بنده از شهرستان اومدم
الانم تهرانم
خدا بخواد فردا میرم مجمع

مسعود 100

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام
بنده از شهرستان اومدم
الانم تهرانم
خدا بخواد فردا میرم مجمع
سلام و درود
خيلي خيلي سپاس گزارم .... پيشاپيش خسته نباشيد خدمت تان دارم .....اينشاالله خبرهاي خوبي از مجمع براي همه بدهيد و راوي خبرهاي شاد و بزرگ باشيد ....در صورت امكان از اين موارد هم جهت اطلاع دوستان و سهامداران به پرسيد ....

- تكليف زمين هاي اروند
-زمان و افتتاح واحد ششصد
- تاثير واحد ششصد در توليد و كم كردن قيمت توليد
-زمان به سود رسيدن شركت و خارج شدن از زيان
-زمان دريافت و مبلغ خسارت بيمه
-پيش بيني توليد ٩٨ با توجه به راه اندازي واحد ششصد چقدر ميشود و تاثير آن در سود شركت
- بحث افزايش سرمايه از اورده كي انجام خواهد شد و فروش املاك مازاد را در دستور خواهند داشت يا نه و مبالغ پيش بيني چقدر حدودا ميشه.
مجددا از حضورتان در مجمع تشكر فراوان دارم .....خسته نباشيد .

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام
بنده از شهرستان اومدم
الانم تهرانم
خدا بخواد فردا میرم مجمع

لطفا مواردزیر را مد نظر داشته باشید
1 زمان به سود رسیدن شپترو
2تاثیر واحد 600 بر روند سود دهی شرکت
3شایعه فروش سهم تحت مالکیت تاپیکو (بلوک مدیریتی)

بالا