شپترو ( پتروشیمی آبادان )

taghizadeh2012

Active Member
کاربر فعال
سهم کف قیمته و ارزان و مجوز بزودی اینور سال صادر میشه بعضی ها هم میگن شده چیزی که مسلم است به سال مالی نمیکشه پس بهترینزمان برای فرصت های ورود به سهمه
سود 500 درصدی را در سهم ببیند ظاهرا خیرخواهی هوا دار حقیقی ها شده و گفته شپترو خیلی راحت 1000 تومان را رد خواهد کرد
این خیر خواه یکی از مدیران شرکته که از بیماری سرطان رنج می بره و هدفش حمایت از کارگران زحمت کش که سهامدارار ان شرکت هستندمی باشد و به اتفاق مدیران دیگر تصمیم به بالا بردن قیمت سهم و سود شرکت هستند
سهم را با خیال راحت بگیرید که سود خوبی در ان هست
این یعنی تله برای چپاندن سهم های باقی مانده

m.s.gh.a

Well-Known Member
کاربر فعال
ادم کور باشه که نبینهo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_O در 10 دقیقه اول چه طور داشتن می فرختن وقتی هم سهم صف شده بود در حد 1.7میلیون اون هم دادن نامردا!
به نظر من سهم تا تایید سازمان حرکتی نخواهد کرد که خیلی قابل توجه باشه
فروش تا زمانی ادامه داشت که درصد مثبت سهم پر شد اگر دقت کرده بودید بعد از نزدیک شدن به 4.98 اصلا نفروختند. آنها نفروشن من وشما هم نفروشیم پس بگو سهم درجا بزنه بخاطر اینکه شک نکنند دارن سهم را به حقیقی می ندازند.

taghizadeh2012

Active Member
کاربر فعال
فروش تا زمانی ادامه داشت که درصد مثبت سهم پر شد اگر دقت کرده بودید بعد از نزدیک شدن به 4.98 اصلا نفروختند. آنها نفروشن من وشما هم نفروشیم پس بگو سهم درجا بزنه بخاطر اینکه شک نکنند دارن سهم را به حقیقی می ندازند.
یعنی به خاطر نیم درصد (تو بگو یک درصد ) آتیش زدن به مالشون؟!!!!!!!!!!

Sohra b

Well-Known Member
کاربر فعال
یعنی به خاطر نیم درصد (تو بگو یک درصد ) آتیش زدن به مالشون؟!!!!!!!!!!
هر چقدر نقدینگی دارید وارد پتروشیمی ابادان کنید سود عالی خواهید کرد
چشم.....چطوره مقدآری هم قرض کنیم....
هر چقدر نقدینگی دارید وارد پتروشیمی ابادان کنید سود عالی خواهید کرد

canary

Well-Known Member
کاربر فعال
ادم کور باشه که نبینهo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_O در 10 دقیقه اول چه طور داشتن می فرختن وقتی هم سهم صف شده بود در حد 1.7میلیون اون هم دادن نامردا!
به نظر من سهم تا تایید سازمان حرکتی نخواهد کرد که خیلی قابل توجه باشه
اگه انقدر مطمئنی دارن خالی میکنن خب بفروش خودتو راحت کن. از قدیم گفتن جلوی ضررو هرجایی بگیری منفعته.

کامران 53

Well-Known Member
کاربر فعال
حیف که شنبه و دوشنبه تعطیله ! وگرنه با این سرعتی که کارها داره انجام‌ میشه احتمالا آخر هفته بعد میتوانستیم سهممان را در قیمت ۲۰۰ ( البته بعد از ثبت افزایش سرمایه ) به فروش برسانیم یعنی سود خالص ۱۶۰ درصدی :oops::oops::oops:
اما حیف که این تعطیلات ، دست و پامون رو بسته و مجبوریم حدود ۲ ماه برای این سود صبر کنیم :D:D:D

m.zia

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
نکته ای را میخوام عرض کنم:
تا وقتی که نامه ی افزایش سرمایه روی کدال نیامده بود یه عده سم پاشی می کردند که بابا الکی دلتون رو خوش نکنید و افزایش سرمایه ای در کار نیست
وقتی که نامه ی افزایش سرمایه آمد یه سری افراد که قبل نامه افزایش سرمایه هیچ پستی نمیذاشتند ناگهان ظهور کردند و شروع به سم پاشی کردند که نامه پراز ابهام هست و هزینه ی استهلاک و ... رو در نظر نگرفتن و افزایش سرمایه اش خیلی جالب نیست و ...
دوستان عزیز سهامدار چرا خودتون رو بازیچه ی یه سری افراد معلوم الحال میکنید؟
قبلا منتظر نامه ی افزایش سرمایه بودید حالا که اومده چرا ترس به خودتون راه میدید؟
به حرف آدم هایی که اصلا معلوم نیست از کجا پیدا شده اند توجهی نکنید
ان شاالله سود خواهیم کرد
موفق و پرسود باشید

یا علی

مسعود 100

Well-Known Member
کاربر فعال
سرعت ..عمل..حاکی از قطعی بودن..یا حداقل احتمالا بسیار بسیار بالا انجام..تجدید دارایست......
سلام و درود
هر كسي مسعول معاملات و تصميمات خودش هست ... متاسفانه خيلي از افراد وقتي كه سهمي را دارند چنان تبليغي ميكنند كه از طلا سر تر هست ، اونم به فاصله بك روز يا چند روز با نهايت يكي دو هفته ، و بعد از فروختن چنان رفتاري ميكنند كه آن سهم مورد نظر هيچ تحليل بنيادي يا تكنيكالي را بر نمي تابد !!!!! چرا ما به خاطر فقط سود و منافع شخصي مان ، تمام عقائد و وجدان خود را زير پا ميگزاريم و هر لحظه رنگ عِوَض ميكنيم !!!! آيا اين ماديات و اين چند درصد سود ارزش زير پا گذاشتن خود را دَارد !!!! بايد به وجدان و رفتار گذشته مان رجوع كنيم و پي به ارزشي كه بدست اورديم ببريم ، لذا قدر ارزشهاي خود و اعتقادات خود را بدانيد و به حرفي كه مينويسند حتي بصورت مجازي ، پايبند باشيد ..... شخصا به افزايش سرمايه اعتقاد دارم و به پتانسيل هاي سهم ايمان دارم ، فقط نياز به زمان دَارد و فعلا اولويت بنده تا مجمع عمومي سال ٩٨ هست و پس از آن با توجه به اتفاقات سهم تصميم گيري ميكنم .... واقعا به خاطر چند درصد خودتان را دست مايه ماديات نكنيد و باعث ضرر و زيان دوستاني كه صبوري كردند و تا به حال زيان ديدند نشويد و باعث شك و ترديد و دو دلي سهامداران نشويد مگر اينكه صد در صد مطمعن هستيد !!!!! دوستان بسيار محترمي در اينجا آشنا شدم و اكثرا هم مورد اعتماد دوستان هستند .... يك عده تازه وارد متاسفانه از هر روشي مطلب ميزنند و براي شان مهم نيست !!!!

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام و درود
هر كسي مسعول معاملات و تصميمات خودش هست ... متاسفانه خيلي از افراد وقتي كه سهمي را دارند چنان تبليغي ميكنند كه از طلا سر تر هست ، اونم به فاصله بك روز يا چند روز با نهايت يكي دو هفته ، و بعد از فروختن چنان رفتاري ميكنند كه آن سهم مورد نظر هيچ تحليل بنيادي يا تكنيكالي را بر نمي تابد !!!!! چرا ما به خاطر فقط سود و منافع شخصي مان ، تمام عقائد و وجدان خود را زير پا ميگزاريم و هر لحظه رنگ عِوَض ميكنيم !!!! آيا اين ماديات و اين چند درصد سود ارزش زير پا گذاشتن خود را دَارد !!!! بايد به وجدان و رفتار گذشته مان رجوع كنيم و پي به ارزشي كه بدست اورديم ببريم ، لذا قدر ارزشهاي خود و اعتقادات خود را بدانيد و به حرفي كه مينويسند حتي بصورت مجازي ، پايبند باشيد ..... شخصا به افزايش سرمايه اعتقاد دارم و به پتانسيل هاي سهم ايمان دارم ، فقط نياز به زمان دَارد و فعلا اولويت بنده تا مجمع عمومي سال ٩٨ هست و پس از آن با توجه به اتفاقات سهم تصميم گيري ميكنم .... واقعا به خاطر چند درصد خودتان را دست مايه ماديات نكنيد و باعث ضرر و زيان دوستاني كه صبوري كردند و تا به حال زيان ديدند نشويد و باعث شك و ترديد و دو دلي سهامداران نشويد مگر اينكه صد در صد مطمعن هستيد !!!!! دوستان بسيار محترمي در اينجا آشنا شدم و اكثرا هم مورد اعتماد دوستان هستند .... يك عده تازه وارد متاسفانه از هر روشي مطلب ميزنند و براي شان مهم نيست !!!!
....درود...موافقم...بنظرم..تجدید دارایی سهم قطعیه...از سرعت عمل..و هماهنگی کامل با حسابرس..مشخصه....سری قبل هم قسمت اعظم..کارها انجام..شده...و الان فقط..این..میزان جدید تجهیزات..میماند..که...اینهم...برسیش زمانی نمیبره....اگر قبل حسابرس..مقداری شک..داشتم..ولی با امدن بسیار سریع...گزارش حسابرس...دیگه شکی ندارم....ارادت

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال
فبیرا راحت ۱۰۰ درصد نصیب سهامدارش کرد دوماهه شپترو دیگه بااین افزایش رشدتابالای ۵۰۰ و۶۰۰ که یه عده میگفتن عمرا بره تنها امید اینه قبل عید ثبت بشه
هرگز با تاکید و اطمینان مطلب نزنید
پیش تر سهم مرز 700 تومانی را پشت سر گذاشت

noavar

Well-Known Member
کاربر فعال
هرگز با تاکید و اطمینان مطلب نزنید
پیش تر سهم مرز 700 تومانی را پشت سر گذاشت
اطمینان از بالارفتن گمراه کننده تره به نظرم اون رشدتا ۷۰۰ مال رشدکلی بازاربود که همه سهم ها رشدکردن رشد اصلی بعد مجمع اتفاق میفته به نظر من حالا انشالا تاقبل مجمع هم با قیمت ۷۰۰ وبالاتر بسته بشه ما که از خدامونه

مهسا1

Well-Known Member
کاربر فعال
یادمه تو شکربن چقدر دلمو خالی کردن
یکی میگفت حقوقیش فروشنده است
یکی میگفت ۳۳ تومن خونه پرشه
یکی میگفت بازیگر قوی نداره
من غافل من ساده
گول خوردم و فروختم
حالا امروز بالای ۲۰۰۰ تومن قفل شده
تاریخ تکرار پذیره و منتظر اینه که من شپترو دو بفروشم و پرواز

sabre_borsi

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
متاسفانه تا یک نفر ایرادی وارد میکنه بدون فهمیدن موضوع سریع موضع میگیریم.. و نمیدونیم ماجرا چیه و نمیخوایم هم بدونیم..

عاجزانه از هر دوستی که سواد بورسی دارد خواهش می‌کنم به این موضوع ورود کند و بگوید قانون چه می‌گوید؟

نظر یکی از حسابرسان سابق بورس

قسمتی از متن گزارش توجیهی افزایش سرمایه شپترو:
در یادداشت 2-13 اشاره شده که قسمت زیادی از مازاد تجدید ارزیابی تجهیزات به سرمایه منتقل نمی شود و در ترازنانه در مازاد می ماند تا مشمول استهلاک نشود.

به نظر من امور مالی و هیئت مدیره مزخرف گفته اند زیرا وقتی در ترازنامه در مازاد بماند در طرف دیگر در داراییهای ثابت ثبت می شود و قطعا مشمول استهلاک خواهد بود.
امکان ندارد حسابرس و بورس آن را بپذیرند.

راحت تر بگویم: شرکت از یک طبقه ۹۲۳ درصد تجهیزات ارزیابی کرده، از این مقدار ۲۶۳ درصد حداقل نیاز داشته و بخاطر استهلاک این مقدار را حساب کرده است، و مابقی، مازاد تجدیدارزیابی رو در ترازنامه آورده و نتیجه گرفته که این مقدار اضافه استهلاک نباید بپردازد..
اما طبق قانون باید هزینه استهلاک ۹۲۳ درصد ارزیابی را بپردازد»» ۴۵۹ درصد افزایش و هزینه استهلاک ۹۲۳ درصد بپردازد!!!! این یک گاف بزرگ است...
آش نخورده و دهن سوخته

اگر قانون چیز دیگری می‌گوید لطفا با منبع و مستندات بفرمایید و قطعا دعای سهامدارهای شپترو پشت سرتان خواهد بود، ولاغیر از جو، شانتاژ، ارقام نجومی دادن و ... بپرهیزید...

saman3g

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
متاسفانه تا یک نفر ایرادی وارد میکنه بدون فهمیدن موضوع سریع موضع میگیریم.. و نمیدونیم ماجرا چیه و نمیخوایم هم بدونیم..

عاجزانه از هر دوستی که سواد بورسی دارد خواهش می‌کنم به این موضوع ورود کند و بگوید قانون چه می‌گوید؟

در یادداشت 2-13 اشاره شده که قسمت زیادی از مازاد تجدید ارزیابی تجهیزات به سرمایه منتقل نمی شود و در ترازنانه در مازاد می ماند تا مشمول استهلاک نشود.

به نظر من امور مالی و هیئت مدیره مزخرف گفته اند زیرا وقتی در ترازنامه در مازاد بماند در طرف دیگر در داراییهای ثابت ثبت می شود و قطعا مشمول استهلاک خواهد بود.

راحت تر بگویم: شرکت از یک طبقه ۹۲۳ درصد تجهیزات ارزیابی کرده، از این مقدار ۲۶۳ درصد حداقل نیاز داشته و بخاطر استهلاک این مقدار را حساب کرده است، و مابقی، مازاد تجدیدارزیابی رو در ترازنامه آورده و نتیجه گرفته که این مقدار اضافه استهلاک نباید بپردازد..
اما طبق قانون باید هزینه استهلاک ۹۲۳ درصد ارزیابی را بپردازد»» ۴۵۹ درصد افزایش و هزینه استهلاک ۹۲۳ درصد بپردازد!!!! این یک گاف بزرگ است...
آش نخورده و دهن سوخته

اگر قانون چیز دیگری می‌گوید لطفا با منبع و مستندات بفرمایید و قطعا دعای سهامدارهای شپترو پشت سرتان خواهد بود، ولاغیر از جو، شانتاژ، ارقام نجومی دادن و ... بپرهیزید...
خیلی مسخره است و احتمالا سناریویی پشت این بازی چیده شده است و انهم احتمالا اینکه به همین بهانه بورس افزایش سرمایه را قبول نمی کند و دوباره سهام را منفی می کنند و در یک حرکت غافلگیرانه در اوج منفی و ناامیدی سهامداران سهم را ظرف چند روز جمع میکنند و اینبار افزایش سرمایه کامل یعنی 1119 درصدی را رو میکنند.

Alfred1988

Well-Known Member
کاربر فعال

آش نخورده و دهن سوخته

تا پنجشنبه مجوز سازمان میاد و 2 اسفند مجمع برگزار میشه و پرونده همه چیز بسته میشه

navid35

Well-Known Member
کاربر فعال
1549655633953.png

1549655683813.png

دو تصویر فوق که از کدال برداشت شده نشان می دهد که گزارش تفسیری شپترو کاملا افزایش سرمایه از تجدید را مسجل کرده

بالا