شپاس ( نفت پاسارگاد )

kahe

Well-Known Member
کاربر فعال
قیر رایگان به شهرداریها !!!!؟؟؟؟؟آیا شهرداریها ازمردم عوارض ومالیات ونوسازی وهزینه آسفالت دریافت نمی کنند که قیر رایگان دریافت کنند؟ چرا سرمایه کشور به باد می دهید وحق سهامداران را پایمال می کنید ؟چرا فساد ودزدی در تمام ادارات شما زیاد شده امروز کشور دچارابر بحران بدتری هست که با قیر رایگان اداره شود.......؟؟؟؟؟!!!
خسارت تاخیر تادیه مودیان بدهکار به شهرداری تهران بخشیده نمی شود

تهران-ایرنا- اعضای شورای اسلامی شهر تهران با بخشیده شدن خسارت تاخیر تادیه مودیان بدهکار به شهرداری پایتخت مخالفت کردند.به گزارش ایرنا، عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران روز یکشنبه در یکصد و بیست و چهارمین جلسه این شورا در تشریح این لایحه گفت: نرخ تورم امسال بیش از سال گذشته بوده و در واقع ارزش ریالی بدهکاری مودیان شهرداری کم شده است.
بهاره آروین افزود: از سوی دیگر اگر انتهای هر سال قرار باشد که خسارت تاخیر بدهی مودیان بخشیده شود روند اشتباهی در پی گرفته می شود و مودیان می گویند آخر سال شهرداری تخفیف می دهد آن وقت پرداخت می کنیم.
به گفته وی، نباید انتظاری در بدهکاران به وجود آید که خسارت بدهی بخشیده می شود البته عمده این بدهی ها برای دوره های گذشته است.
آروین خاطرنشان کرد: به دلایل گفته شده کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران با کلیات این لایحه مخالف است.
پس از استماع سخنان آروین، عبدالحمید امامی معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران در دفاع از لایحه فوق گفت: کل بدهی مودیان 634 میلیارد تومان است.
وی افزود: تعداد مودیانی که زیر 50 میلیون تومان بدهی دارند 6 هزار و 100 نفر است و آنهایی که بیش از 2 میلیارد تومان بدهی دارند 58 نفر هستند.
به گفته امامی، در صورت تصویب این لایحه میزان تخفیف داده شده به مودیان 97 میلیارد تومان است و می تواند مشوقی برای پرداخت بدهی مودیان باشد.
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران نیز در خصوص این لایحه گفت: پیشنهاد دادیم افرادی که بالای 2 میلیارد تومان بدهی دارند تخفیف نگیرند.
محمد سالاری پیشنهاد کرد: مودیانی که بین یک تا 2 میلیارد تمان بدهی دارند 12.5 درصد تخفیف و افرادی که از 100 میلیون تا یک میلیارد تومان بدهی دارند 25 درصد و افرادی که زیر 100 میلیون تومان بدهی دارند مشمول تخفیف 70 درصدی شوند.
به گزارش ایرنا، پس از استماع مخالفان و موافقان این موضوع، در نهایت کلیات این لایحه با رای منفی اعضای شورای اسلامی شهر تهران رد شد.
 

kahe

Well-Known Member
کاربر فعال
لعنت بر مدیران کاسه لیس تاپیکو.


مدیران دستوری شستا کاسه لیسانی بیش نیستن
 

kahe

Well-Known Member
کاربر فعال
حقوقی بانک شهر ورشکسته داره مال نامشروعش آتیش میزنه..!!تا بانک شهرنجات بده.
 

kahe

Well-Known Member
کاربر فعال
تخته گاز دلارازمرز14000گذشت
اندر احولات نمره ۱۹.۵ روحانی


این سخنان مورد انتقاد بسیاری از افراد حتی برخی از سلبریتی‎هایی که وی را در انتخابات سال 96 حمایت کردند، قرار گرفت با این استدلال که سخنان رئیس جمهور با واقعیات کشور همخوانی ندارد.

حرف تازه – امیر حمزه نژاد: حسن روحانی در مراسم بهره‌برداری از فاز سوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس با اشاره به مشکلات اقتصادی گفت: انصاف نیست شاگرد که در کلاس همه نمره‌هایش ۲۰ است یک روز ۱۹٫۵ گرفت ما همه ۲۰ ها را فراموش و وی را سرزنش کنیم. حتی اون ۱۹،۵ را هم فراموش کنیم و بگوییم که نیم نمره کم شده است. این نه انصاف است، نه مروت است و نه وطن پرستی، نه عشق به انقلاب و نه اخلاق اسلامی است.
اعتراض شیخ به نیم نمره

 

kahe

Well-Known Member
کاربر فعال
کارشناس اقتصادی در گفت‌وگو با بورس‌نیوز تاکید کرد:

آهنگ صعودی گوش‌خراش دلار/ سقوط ریال و انتظاری برای رکوردشکنی دلار


در آخرین افزایشی که نرخ دلار در سال جدید دید، قیمت آن به محدوده 20هزار تومان رسید و همین پدیده احتمال شکستن رکورد جدید در بازار را آسان‌تر می‌کند و اگر رشد صعودی دلار حفظ شود چنین رویکردی از بازار بعید نیست .
 

kahe

Well-Known Member
کاربر فعال
روحانی حیاط خلوت شستا را تهدید کرد.
۱۴۰ شرکت شستا از بنگاه داری خارج می شوند


مدیرعامل شستا با اشاره به اینکه ۱۴۰ شرکت از بنگاه داری خارج می شوند، گفت: ادغام هلدینگ های سرمایه گذاری سازمان تأمین اجتماعی در دستور کار قرار دارد.


از بنگاه داری خارج وبه بخش خصوصی واگذارکنید.تاسهامداران از سود واقعی برخوردار شوند.
 

kahe

Well-Known Member
کاربر فعال
...............................................................................؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

kahe

Well-Known Member
کاربر فعال
وزیر نفت:

قیر برای دولت نیست


وزیر نفت گفت: قیر برای دولت نیست که به کسی رایگان بدهیم، پالایشگاه‌های تهران، تبریز و بندرعباس قیر را واگذار می‌کنند که قیمت‌ها نیز تابع بازار بوده و دست دولت نیست.به گزارش بورس نیوز، بیژن زنگنه، وزیر نفت، امروز با حضور در صحن علنی مجلس شورای اسلامی درباره پیشنهاد سیدکاظم دلخوش، نماینده صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی، مبنی بر واریز ۶ هزار میلیارد تومان، معادل حداقل ۴ میلیون تن قیر به حساب خزانه‌داری گفت: قیر برای دولت نیست که به کسی رایگان بدهیم، پالایشگاه‌های تهران، تبریز و بندرعباس قیر را واگذار می‌کنند که قیمت‌ها نیز تابع بازار بوده و دست دولت نیست.

وی افزود: پیشنهاد آقای دلخوش از نظر عملیاتی امکان‌پذیر نیست، زیرا ممکن است حداقل ۴ میلیون تن با استفاده از حداکثر ۶ هزار میلیارد تومان به گونه‌ای باشد که قیمت ۴ میلیون تن قیر در آینده، ۱۰ هزار میلیارد تومان شود و آن زمان نمی‌توان بر این اساس اقدام کرد
 

kahe

Well-Known Member
کاربر فعال
قیمت ۴ میلیون تن قیر در آینده، ۱۰ هزار میلیارد تومان می شود و آن زمان نمی‌توان بر این اساس اقدام کرد.
بذل وبخشش از جیب سهامداران
 

kahe

Well-Known Member
کاربر فعال
ازبورس خروج و الفراربه بازار آزاد
 
آخرین ویرایش:

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
جالبه سهم در ۳ روز معاملاتی گذشته صف خرید بوده و هر روز ۵ درصد قیمت پایانیش بالا آمده ولی این تایپیک را باید بگردی بیاریش بالا......خدا را شکر مثل اینکه سهامبازان عزیز در این سهم جا ماندند و تعدادی سهامدار در این سهم بیشتر باقی نماندیم
 

saeid20092009

Well-Known Member
کاربر فعال
شپاس سهمی که نه از تورم و نه از رشد دلار هیچ رشدی نکرده
با خروج کامل بانک شهر از این سهم سقف کانال قبلی شکسته خواهد شد
 

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
تكنيكال كاره منتظر تثبيت بالاي مقاومت 340 تومان بودن تا ورود كنند با توجه به اينكه مقاومت مذكور با حجم بالا 4 شنبه شكسته شد به احتمال زياد از امروز با اقبالي كه از طرف بنيادي كارها و تكنيكال كارها به سهم خواهد شد سهم كم كم به چشم بازار خواهد آمد
 

kahe

Well-Known Member
کاربر فعال
شپاس 800 الی 1200قیمت واقعی.
این حرام لقمه ها دارند بز خری می کنن. سود واقعی 90 تومان بدبینانه ترین حالت...................
حقوقی رنج منفی میزنه تا سهامدار خسته را پیاده کنه.
 

دستیار

Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام خدمت دوستان
با توجه به اینکه میانگین قیمت قیر 70/60 در زمستان پائینتر از پائیز بوده،انتظار گزارش خیلی خوبی نمیشه از شپاس داشت.
 

kahe

Well-Known Member
کاربر فعال
یک کیلو پیاز مساوی ۱۲ لیتر بنزین! خدایی این دیگه زیباست
 
بالا