شپاس ( نفت پاسارگاد )

kahe

Well-Known Member
کاربر فعال
در همایش روز ملی استاندارد انجام شد/تقدیر از مسئولان کنترل کیفیت نفت پاسارگاد
یکشنبه 22 مهر 1397

مسئولان کنترل کیفیت شرکت نفت پاسارگاد به عنوان مسئولان نمونه ملی مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت پاسارگاد، در همایش روز جهانی استاندارد از آقایان "امیررضا محمدنیا" و "مهدی دستوری" مسئولان کنترل کیفیت کارخانه تهران و آبادان شرکت نفت پاسارگاد به عنوان مسئولان نمونه کنترل کیفیت ملی تجلیل و تقدیر شد.

در انتخاب مسئولان کنترل کیفیت نمونه مواردی همچون استقرار استاندارد 17025، فعالیت‌های تحقیقاتی مستند، تدوین استانداردهای کارخانه ای، نظارت مستمر بر فعالیت ها، میزان بهبود در عملکرد نسبت به سال گذشته، استقرار نظام سیستم های مدیریتی، ارائه مقالات در زمینه کیفیت، تدوین یا مشارکت در تدوین استانداردها و ... از سوی سازمان استاندارد ایران مورد ارزشیابی و بررسی دقیق و موشکافانه قرار می گیرد.

نفت پاسارگاد به عنوان بزرگ ترین تولیدکننده قیر در خاورمیانه دارای 6 کارخانه قیرسازی در شهرهای آبادان، اراک، بندرعباس، تبریز، تهران و شیراز است که به دلیل توجه خاص این شرکت به مقوله کیفیت همکاری نزدیکی با ادارات کل استاندارد دارد و همواره از سوی اداره استاندارد مورد تقدیر قرار گرفته است.

گفتنی است همایش روز جهانی استاندارد در سالن اجلاس سران با حضور معاون اول رئیس جمهور، رئیس سازمان استاندارد، جمعی از نمایندگان مجلس و همچنین تولیدکنندگان برتر کشور برگزار گردید.
 

دستیار

Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام جناب kahe شپاس از منظر تکنیکال هم یکی از قویترین الگوهای ممکن را ساخته. اگر فروش مهرماه بالا باشه همه چیز برای یک صعود شارپ آمادهست
 

kahe

Well-Known Member
کاربر فعال
یک جهش بزرگ برای شپاس وسودسال آینده با فروش قیر صاراتی
 

kahe

Well-Known Member
کاربر فعال
اعلام وصول یک سوال از وزیر نفت

سؤال ملی احمد سالک نماینده اصفهان از وزیر نفت درباره عمل خلاف قانون در عزل و نصب هیات مدیره پالایشگاه ستاره خلیج فارس و واردات بنزین با وجود تولیدات داخلی.
انتصابهای سیاسی در نفت پاسارگاد:
قاچاقچی همین گروه هستن؟؟ از بیرون کسی دسترسی به محموله ها وانبارها ندارند ..
با این چهار پایان قیر میشه حمل کرد!!!کمی هم عقل باید داشت

 

kahe

Well-Known Member
کاربر فعال
شرکت نفت پاسارگاد
گزارش ریاکارانه وسیاسی
محصول شرکت صادراتی ومصرف داخل
ومدیران نالایق دستوری از دولت نهم تابه امروز این شرکت مهم وسوده 6مدیربه خود دیده انتصابهای سیاسی درنفت پاسارگادتأكید بر كاهش تصدی‏گری دولت، بهسازی و تصحیح نظام اداری و تنظیم مجدد فضای رقابتی، حصول بیشتر كارآئی اقتصادی و اجتماعی، تعادل بین فعالیت های دولت و سایر بخش های اقتصادی در قوانین برنامه توسعه سوم و چهارم شرایطی را فراهم نمود كه هیأت وزیران واگذاری كارخانه های قیرسازی متعلق به شركت ملی پالایش و پخش فرآورده‏های نفتی ایران را مورد تصویب قرار دهند. بر این اساس كارخانجات قیرسازی متعلق به شركت های پالایشی واقع در پالایشگاه‏های تهران، شازند اراك، آبادان، تبریز، شیراز و بندرعباس به سازمان تأمین اجتماعی و صندوق بازنشستگی كشوری واگذار گردید. در اجرای این تصمیم‏نامه، سازمان‏های مذكور متفقاً شرکت نفت پاسارگاد را با هدف اداره و بهره ‏برداری از شش واحد قیرسازی پالایشگاههای فوق الذكر تاسیس نموده و این شرکت در تاریخ هجدهم تیرماه 1382 به عنوان شریک تجاری پالایشگاههای ایران در اداره ثبت شركت‏ها و مالكیتهای صنعتی تهران به ثبت رسید.شخصیت حقوقی شرکت در حال حاضر به صورت سهامی عام بوده و از اسفندماه سال1391، سهام آن در فرابورس عرضه گردیده است.
هدف شرکت نفت پاسارگاد سهیم شدن در ارتقاء زندگی مردم با مشارکت در توسعه و بهسازی راه‌ها و تامین مصارف صنعتی از طریق فرآورده‌های قیر است كه شرکت نفت پاسارگاد برای نیل به این منظور با داشتن کارکنانی معتقد به ارزش‌های انسانی، توانمند و با انگیزه سازمانی، پویا و نوآور، یادگیرنده و مشتری مدار، تمامی مسئولیت‌های اجتماعی خود را می‌پذیرد.


شرکت نفت پاسارگاد از آنجا که سازمانی مشتری‌مدار است، تمامی حقوق ذی‌نفعان خود را رعایت کرده و به تمامی افراد شاغل در زنجیره تولید، حمل و مصرف فرآورده‌های قیری ارج نهاده و در تعالی جایگاه، قابلیت‌ها و سطح رفاه آنان می‌کوشد.شرکت نفت پاسارگاد در راستای اهداف عالیه، استراتژیک و تحقق ماموریت شرکت و به خصوص رعایت حقوق تمامی ذینفعان و نیز به منظور ایجاد بستری مناسب جهت آبادانی، اشتغال، بهبود وضعیت جاده‌ها، ساخت و ساز راه‌های روستایی و از طریق کمک به تامین قیر مورد نیاز در جهت اجرای سریع پروژه‌های عمرانی در دست اقدام ادارات و سازمان‌های ذیربط و برنامه‌ریزی مناسب و نیاز پروژه‌های عمرانی آتی و همچنین شرکت‌های تولیدی آسفالت، عایق و متقاضیان مظروف کار و تغلیظ کار در جهت تحقق مسئولیت اجتماعی خود گام برداشته است.


شرکت نفت پاسارگاد، همچنین علاوه بر ارتقاء کمی تامین قیر کشور، با برنامه‌ریزی دقیق و همکاری با موسسات پژوهشی و مراکز علمی نسبت به ارتقاء کیفی قیر مورد نیاز پروژه‌های عمرانی فعالیت‌های عمده‌ای صورت داده است که برخی از آنها عبارتند از:
پهنه‌بندی آب و هوایی کشور جهت تامین نیاز هر منطقه منطبق با شرایط محیطی (تولید قیرهای PG)
اخبار و گالری
ارتباط با ما
 

kahe

Well-Known Member
کاربر فعال
گزارش حسابرسی نشده ریاکارانه ومکار
شرکت نفت پاسارگاد
محصول صادراتی ومصرف داخل
این شرکت مهم وسوده از دولت نهم تابه امروز 6مدیرنالایق به خود دیده انتصابهای سیاسی درنفت پاسارگاد..
گزارش عجیب وباورنکردنی مدیرنالایق سیاسی
 

kahe

Well-Known Member
کاربر فعال
آخرین قبیله شکارچی مراقب باشید سهامتونومفت از چنگتون در نیارن...ادم های حرام لقمه....دنبال بزخری سهام مردم هستن..

 
آخرین ویرایش:

kahe

Well-Known Member
کاربر فعال
تایید مجدد استاندارد محصول‌های « شپاس »
تاریخ: ۱۰:۱۱ :: ۱۳۹۷/۰۸/۰۱

در همایش‌های روز ملی استاندارد کارخانه‌های آبادان، اراک، بندرعباس، تهران، تبریز و شیراز نفت پاسارگاد واحد‌های نمونه کیفی استانی شدند.


کارخانه‌های آبادان، بندرعباس، تهران و شیراز علاوه بر انتخاب به‌عنوان واحد نمونه استانی، کاندیدای واحد نمونه کشوری نیز بودند. همچنین «امیر محمد‌نیا» مسوول کنترل کیفیت کارخانه تهران و «مهدی دستوری» مسوول کنترل کیفیت کارخانه آبادان به‌عنوان مسوول کنترل کیفیت نمونه کشوری انتخاب شدند. مجهز بودن آزمایشگاه‌های کارخانه‌های شرکت نفت پاسارگاد به تجهیزات روز دنیا، همکاری با ادارات کل استاندارد استانی (آزمایشگاه همکار)، دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت آزمایشگاه‌ها ISO/ IEC ۱۷۰۲۵ و داشتن پرسنل متخصص و به‌روز در آزمایشگاه‌ها از دلایل انتخاب کارخانه‌های شرکت نفت پاسارگاد به‌عنوان واحد نمونه کیفی استانی است.

نفت پاسارگاد به‌عنوان بزرگ‌ترین تولید‌کننده قیر در خاورمیانه دارای ۶ کارخانه تولید قیر در شهرهای آبادان، اراک، بندرعباس، تهران، تبریز و شیراز است و محصول‌های قیر تولیدی این شرکت به‌عنوان محصول با‌ کیفیت و مطابق با استاندارهای لازم مورد تایید مصرف‌کنندگان جهانی نیز است.

منبع: نفت پاسارگاد..مراقب باشید سهامتونومفت از چنگتون در نیارن...ادم های حرام لقمه....دنبال بزخری سهام حقیقی هستن..
 
آخرین ویرایش:

bluray

Member
کاربر فعال
عضو تازه
خسته شدیم
خسته نشدید؟ یهم شده ۴۵۷ تومن! حدود ۵۰ درصد ریخته
اونم از گزارش ها

کی بود می‌گفت شپاس ارزش تک سهم شدن رو داره؟ اینجوری؟

خیلی باحالید بابا. بازار داره به گند کشیده میشه اون وقت یه عده اومدن تحلیل تکنیکال و فاندامنتال میدن.
برو بابا مشتی. اونایی که صف خرید می سازن همونایی هستن که آینده سهم رو‌مشخص می کنن.
خودرویی ها هم افتضاح هستند. پترول و وساپا و شجم و شپاس.
چهارتا سهم عالی بودند که منم در سبدم دارم. ولی سنگین در ضررم برای همه سهم ها. شپاس هم امروز سر به سر شد.
 

kahe

Well-Known Member
کاربر فعال
بورس...محل سرمایه گذاری آدمای عجول برای آدمای صبور می باشد..
پس صبورباش دوست عزیز
 

kahe

Well-Known Member
کاربر فعال
بیاپایین تا بخریم دمت گرم از پایین آمدنت خوشحالیم


شپاس بررسی گزارش شش ماهه نشون میده میزان فروش این سهم کمتر از نصف مدت مشابه پارسال بوده. این یعنی عمده فروش سهم ذخیره شده و در شش ماهه دوم عرضه خواهد شد با قیمتهای بالاتر.بنابراین سهامدارا نگران نباشن.گزارس نه ماه درخشان خواهد بود.
شبریز..نرخ تسعیر دلاریش را از 4200 به دلار نیمایی یعنی 8000 رونمایی کرد که از امروز قابل اجراست. از جمله تولیدات این شرکت وکيوم باتوم و قيره است. به زودی شپاس هم اعلام خواهد کرد.
 

kahe

Well-Known Member
کاربر فعال
انتصابهای سیاسی مدیران نالایق وشبه دولتی
اگر شفاف سازی واقعی بخش خصوصی نه خصولتیها {شبه دولتی} انجام شود..قطعا قیمت واقعی سهم این قیمتها نیست...؟؟
 

bluray

Member
کاربر فعال
عضو تازه
فعلا در منفی 5 روزانه به سر می برد! آفرین به سهامدار و سهم با هم.
خاک هم برای سر بعضیا زیاده.
خوب شد کسی روی سیگنال های خرید و تک سهم شدن ورود نکرد(ایشالا که نکرده باشه). واگرنه که فعلا شیرین 10-15درصد در ضرر هست.
حالا سهم رو انقدر به گند می کشن که یه روزگاری اگه تعدیل مثبت 100 هم بخوره تازه بشه 400 تومن!
 

kahe

Well-Known Member
کاربر فعال
وزیرکارورفاه جناب شریعتمداری سکان این اداره عظیم را عهدارشدن وحیات خلوت شستا نا امن شد....!!!؟؟؟؟؟
 

kahe

Well-Known Member
کاربر فعال
مراقب باشید سهامتونومفت از چنگتون در نیارن...ادم های حرام لقمه....دنبال بزخری سهام مردم هستن..
2باربازگشایی بدون انجام معاملات نماد را مجاز به بازگشایی کردن برای چی بسته بودید حرام زاده ها......!!!!!!
 

bluray

Member
کاربر فعال
عضو تازه
ما در مورد شپاس هرچی فکر می کردیم و ریشتیم، پنبه شده فعلا.
دلمون خوش بود شاید بتونه کمکمون کنه و برخی ضررهامون رو پوشش بده.
زحمت کشید و خودش به جمع ضررها اضافه شد!

کو تعدیل مثبت؟ باش تا بیاد
کو سهمی که ارزش تک سهم شدن رو داشت؟
با 45درصد منفی خوردن، در روزهای سبز دستوری بازار هم داره منفی می خوره

الان اگه بازار عادی بشه و 13 آبانی نباشه و .... هم خودشو ججججججججججرررررررررررررر بده به 600 تومنش نمی رسه. فعلا که داره جونش بالا میاد تا ببینیم امروز میاد تو کانال 400 یا نه.
 

kahe

Well-Known Member
کاربر فعال
فرق ثروتمندان با فقرا در این است که: ثروتمندان همه پول شان را سرمایه گذاری می کنند و بقیه را خرج می کنند ولی فقرا همه پول شان را خرج می کنند و بقیه را سرمایه گذاری می کنند.
هرگز اجازه ندهید ترسِ از بازی خارج شدن، جلوی بازی کردن شما را بگیرد.
 

kahe

Well-Known Member
کاربر فعال
مهر تائید بر گزارش مهر؛حیاط خلوت شستا
مدیرعامل شستا:خواهر همکاران را عضو هیئت مدیره کردیم/تحت فشار هستم

مدیرعامل هلدینگ شستا با صحه گذاشتن بر گزارش دیروز خبرگزاری مهر درباره مدیران دو شغله هلدینگ ها و شرکت های زیرمجموعه شستا، گفت: تحت فشار بوده و هستم.

به گزارش خبرنگار مهر، برنامه دیشب پایش به استناد گزارش دیروز صبح خبرگزاری مهر که با عنوان «۱۳مدیر دوشغله هلدینگ تاپیکو چه کسانی هستند؟/اولین آزمون فسادستیزی» منتشر شد، به موضوع دو شغله های هلدینگ شستا و شرکت های زیرمجموعه آن پرداخت و مرتضی لطفی، مدیرعامل شستا مهمان تلفنی این برنامه بود.

مرتضی لطفی در گفتگو تلفنی با این برنامه در مورد لیست هیئت مدیره شرکت ها گفت: ما در حال تعدای از افراد را داریم که مشمول ماده ۲۴۱ قانون تجارت می شوند، به این ترتیب که این افراد همزمان در دو جا عضو هیئت مدیره هستند. البته اکثر این افراد استعفا داده اند و فرآیند جایگزینی آنها در حال انجام است ولی انتخاب آنها و طرح در کمیته انتصابات طول می کشد.

وی در ادامه گفت: هیچکدام از این افراد از شرکت دومی که در آن عضو هستند حق عضویت نگرفته اند. بیش از ده نفر از خواهران همکاران را در هیئت مدیره شرکت ها منصوب کردیم.

لطفی اما در ادامه مصاحبه گفته خود در مورد عدم دریافت حق عضویت را نقض کرد و گفت: اعضای غیر موظف ماهی یک بار جلسه می گیرند و میزان حق جلسه آنها ماهانه یک تا یک میلیون و 200 هزار تومان است. اینکه معاونین ما همزمان در شرکت های زیر مجموعه عضو هیئت مدیره هستند، در جهت استفاده از توانمندی آنهاست.

مدیرعامل شستا از پاسخ به میزان پاداش دریافتی اعضای هیئت مدیره شرکت ها در آخر سال نیز طفره رفت.

دلاوری مجری برنامه پایش در واکنش به این اظهارات مدیرعامل شستا گفت: حداقل حضور در هیئت مدیره شرکت ها رزومه است ، من اصلا باور نمی کنم که کسی در هیئت مدیره یک هلدینگی مثل شستا فقط بخاطر رضای خدا نشسته باشد . اگر بگوییم کادر سازی نکند، مهره چینی می کند، خواهش می کنم جوری حرف نزنید انگار دارید سر ما منت می گذارید.

مدیرعامل شستا در ادامه گفت: قطع به یقین کسی رایگان کاری نمی کند، اصلاحیه جدید اسامی هیئت مدیره شرکت ها را فردا در سایت وزارت کار اعلام می کنیم .

وی در پاسخ به اینکه آیا برای انتصاب کسی تحت فشار بوده اید گفت: بله تحت فشار بوده و هستم.

بعد از اظهارات مدیرعامل شستا کارشناس برنامه گفت: در پتروشیمی جم اعضای هیئت مدیره در سال ۹۶ جمعا ۱۸۶ میلیون تومان پاداش هیئت مدیره گرفتند، به عبارتی هر نفر در هر ماه ۱۵ میلیون تومان بغیر از حق جلسات گرفته است چطور آقای لطفی می گوید افراد بخاطر عضویت در هیئت مدیره پولی دریافت نمی کنند.
 

kahe

Well-Known Member
کاربر فعال
به استناد گزارش پایش؛
ژن های خوب زیر مجموعه وزارت کار را بشناسیم+ لیست کامل

برنامه پایش شب گذشته اسامی برخی از خویشاوندان و وابستگان سیاسیون و مقامات را که در شرکت های زیرمجموعه وزارت تعاون به عنوان عضو هیات مدیره حضور دارند را منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، برنامه پایش شب گذشته با بررسی لیست اعضای هیئت مدیره منتشر شده از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اسامی برخی از خویشاوندان و وابستگان سیاسیون و مقامات را که در شرکت های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان عضو هیئت مدیره حضور دارند را منتشر کرد.

در لیست منتشر شده از سوی این برنامه، افشین غریب پور عضو هیئت مدیره سیمان یاسوج فرزند خداداد غریب پور مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری بانک ملی، سید ابراهیم سقایی فومنی عضو هیئت مدیره پتروشیمی غدیر خواهرزاده محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور، یعقوب موسوی جهان آباد مدیر عامل سیمان یاسوج از بستگان خداداد غریب پور و برادرزاده سید باقر موسوی نماینده مجلس پنجم و ششم به چشم می خورد.

همچنین طبق لیست منتشره در این برنامه امیر سامان اسفندیاری فرزند فرشاد اسفندیاری معاون نظارت بر شرکت های تاپیکو، مهدی راعی عضو هیئت مدیره پتروشیمی امیرکبیر برادر رضا راعی قائم مقام سازمان تامین اجتماعی، محمد علی شفیعی سیف آبادی عضو هیئت مدیره پتروشیمی غدیر داماد غلامحسین نوذری وزیر اسبق نفت، هادی وکیلی عضو هیئت مدیره دوده صنعتی پارس فرزند محمد علی وکیلی نماینده مجلس، سید مصطفی فیض عضو هیئت مدیره شرکت های شیمی بافت و سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی خواهرزاده محمد خاتمی رئیس جمهور اسبق، سعید اله بداشتی عضو هیئت مدیره کارخانجات پارس الکتریک فرزند آیت الله ابوالحسن الله بداشتی برخی از ژن های خوب زیر مجموعه وزارت کار هستند.

لیست زیر اسامی وابستگان به مقامات و سیاسیون را که در شرکت های زیر مجموعه وزارت کار مشغول هستند مشخص می کند. این در حالی است که بهمن ماه سال ۹۶ علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در یک بخشنامه، به سازمان‌ها و نهادهای تابعه این وزارتخانه دستور داد تا از به‌کارگیری منسوبین به افراد سیاسی در سطوح مدیریتی شرکت‌ها و هلدینگ‌های تابعه، خودداری کنند، بخشنامه ای که گویا از طرف شستا و صندوق بازنشستگی به آن اهمیت داده نشده است.


حیاط خلوت شستا ناامن شد
 
آخرین ویرایش:
بالا