شپارس ( بین المللی محصولات پارس )

Mstock

New Member
عضو تازه
سلام

لطفا دوستانی که در مورد سهم شپارس هرگونه اطلاعاتی دارند و یا از وضعیت آتی سهم خبری دارند. در این تاپیک اطلاع رسانی کنند.

ممنون و متشکر

پیر خراباتی

مسدود شده
مسدود شده
سلام

لطفا دوستانی که در مورد سهم شپارس هرگونه اطلاعاتی دارند و یا از وضعیت آتی سهم خبری دارند. در این تاپیک اطلاع رسانی کنند.

ممنون و متشکر
بله ، حتما
در حال تکمیل اطلاعاتم از این سهم هستم.
طی روزهای آینده در مورد این سهم اطلاع رسانی خواهم کرد.

عظمت

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام
از اواسط شهریور روند سهمو زیر نظرش دارم قیمت اون موقع 480 بود الان 377 تومان
دوستان تکنیکالیست اوضاع تکنیکالشو بفرمایند ممنون میشم.
150%افزایش سرمایه از محل انباشته داره (با امور سهام تماس گرفتم)
ممنون

معارفی

New Member
عضو تازه
شرکت فوق خط جدید در کیلومتر 55 جاده خاوران احداث کرده بخشی از خط فوق چینی وقسمتی ایرانی است قرار بوده اواخر شهریور افتتاح شود و افزایش سرمایه نیز انجام شود ولی با ای پ فوق بورس موافقت نکرده و از انجاییکه سهامدار عمده نیز آقای محمد خان مدیر شرکت بوده ویکی از شرکتهای خانواده گی بوده بعید میدانم به این زودی مشکل را حل کنند و عموما سهامداران را سرکار می گذارند مغذرت می خواهم نمی توانم بیشتر توضیح دهم.شماره شرکت44504803و44525242 مسول سهام آقای ایروانی ضمنا من خارخ شدم موفق باشید.

پیر خراباتی

مسدود شده
مسدود شده
طرح تولید 216 هزار تنی پودر هفته گذشته با تولید آزمایشی بسیار موفق به بهره برداری رسیده است.
در حال حاضر شپارس بزرگترین تولید گننده پودر ایران شده است.

پرریسک

New Member
کاربر فعال
چه مدت طول میشه تا این طرح سود سهام رو از 151 ریال برسونه به قیمتهای بالاتر وپی برای سهم رو از 25 برسونه به 4 در حد پی برای پاکسان وتولی پرس

پیر خراباتی

مسدود شده
مسدود شده
چه مدت طول میشه تا این طرح سود سهام رو از 151 ریال برسونه به قیمتهای بالاتر وپی برای سهم رو از 25 برسونه به 4 در حد پی برای پاکسان وتولی پرس
تا 1 سال آینده سوداوری شرکت قریب به 1000 درصد رشد خواهد داشت و پی ای آن هم بالطبع اصلاح خواهد شد.

Ali_Bourse20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اطلاعات من شاید قدیمی باشه؛ اما تکلیف دونستم به دوستان بگم.
"شپارس" یکی از بی ارزش ترین سهمهاس که تو بورس سراغ دارم؛ ممکنه 3 هزارتومن بشه، اما واقعا بی ارزشه؛ اولا) اوضاعش مخصوصا از نظر فروش مناسب نیست؛ ثانیا) تنوع محصول نداره و تنها تولیدش هم پودر رختشویی و مایع ظرفشوییه.
ضمنا، کاش کسی که میخواد حجم بالا و مخصوصا بلند مدت بخره؛ حتما 3تا مورد رو بررسی کنه: یکی اینکه) طی چند سال اخیر، سهم چند تومنی، چقدر سود داده؟ دوم اینکه) تو آخرین مجمعش چی گذشته؟ سوم اینکه) تکلیفها و قولهایی که تو مجامع سالهای اخیرش دادن، چقدر عملی شده؟
بازم میگم نه رو خریدش نظر دارم، نه رو فروشش ونه رو نگهداریش. یاعلی.

13812

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام دوستان :

اگه یهووووویی افزایش سرمایه 550% شپارس رو کدال آمد ، تعجب نکنید. انوووقت نمادش دیدن داره.:x

StockHunter

Active Member
کاربر فعال
یه چند روزیه مشغول جمع کردن شپارسم معتقدم بزودی عروسی به خونه این سهم هم میرسه

saeid20092009

Well-Known Member
کاربر فعال
افزایش سرمایه 550% این سهم رو دست نیافتنی میکنه
توصیه دوستانه این سهم خانوادگیست و دست خانواده محمدخانی !! فردی بیسواد و کلاش دزد که خیلیا رو تو این سهم بخاک نشوند مواظب باشید تو دام این سهم گیر نکنید!! شپارس 33 میلیارد سود انباشته داشت با تعدیلهای منفی و پیاپی اون رو به 13 میلیارد رسونده و با یه تعدیل منفی اساسی به صفر میرسونه و میخواد افزایش سرمایه از آورده نقدی بده !@! یعنی با پول مردم حال کنه!!!
الان مرتب داره پودر هوم کر تبلیغ میکنه و هر ماه قرعه کشی و یک خونه !! یکی نیست بگه مردک دزد اگه تو ارزش سهامت بالا میرفت و خوشنام بودی خودش یه تبلیغ بود نه اینکه سود انباشته باقی مونده را به بهانه تبلیغ که مال یک مشت سهامدار خرده پا بود را چوب حرج بزنی!!

StockHunter

Active Member
کاربر فعال
خیلی ممنون از توصیه شما.بخشی از افزایش سرمایه از انباشته است بخشی دیگر از آورده و مطالبات.خیلی از سهم های بورس این شکلی خانوادگی و مافیایی هستند.به نظرم این سهم خیلی افت کرده و احتمال افت بیش از این کمه. ولی در عوض با اومدن خبر افزایش سرمایه احتمال یه رشد خوب بالاست.به خاک سیاه کسانی نشستند که سهم رو تو قیمت های بالا 1000 تومان خریدند.ولی الان مطمعنم زیر 400 تومان نمی آد یعنی 5 تا 10% درصد افت حداکثر.ولی با افزایش سرمایه یه رشد حداقل 30% تو سهم خوابیده.

توصیه دوستانه این سهم خانوادگیست و دست خانواده محمدخانی !! فردی بیسواد و کلاش دزد که خیلیا رو تو این سهم بخاک نشوند مواظب باشید تو دام این سهم گیر نکنید!! شپارس 33 میلیارد سود انباشته داشت با تعدیلهای منفی و پیاپی اون رو به 13 میلیارد رسونده و با یه تعدیل منفی اساسی به صفر میرسونه و میخواد افزایش سرمایه از آورده نقدی بده !@! یعنی با پول مردم حال کنه!!!
الان مرتب داره پودر هوم کر تبلیغ میکنه و هر ماه قرعه کشی و یک خونه !! یکی نیست بگه مردک دزد اگه تو ارزش سهامت بالا میرفت و خوشنام بودی خودش یه تبلیغ بود نه اینکه سود انباشته باقی مونده را به بهانه تبلیغ که مال یک مشت سهامدار خرده پا بود را چوب حرج بزنی!!

StockHunter

Active Member
کاربر فعال
خرید پله اولم تکمیل شد، پله دوم رو گذاشتم رو 400 تومان اگر بیاد.بنظرم نسبت ریسک به ریوارد بالاست و چون حجم مبنای سهم کمه اگر برگرده قفل میشه. خرید ها رو باید وقتی منفیه انجام داد.برای این سهم تعادل معنا نداره

StockHunter

Active Member
کاربر فعال
کدال : دعوت به مجمع عمومی سالیانه شپارس اعلام شد در تاریخ 30/10/94 مجمع برگزار میشه

بالا