شيشه قزوين

شروع موضوع توسط مهر مقدس ‏18 جولای 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

1. مهر مقدس

مهر مقدس New Member عضو تازه

شغل:
    فرهنگي
    بعداز مدتها ركود حركت قيمتي خود را اغاز كرد.اميدوارم شروع خوبي داشته باشد.

2. amir_rad

amir_rad Member کاربر فعال عضو تازه

شيشه قزوين (بدون شرح)

بدون شرح

3. وارنبافت

وارنبافت New Member عضو تازه

اميد به تعديل اي پي اس از 70 تومان به 134تومان

خبرش خواهد آمد دير يا زود ... حجم معاملات كه خيلي پايين است

4. سپربلا

سپربلا New Member عضو تازه

من يكماه است اين سهم را زير نظر دارم . تمام انديكاتورها سيگنال خريد ميدهند و ارايش مثلث صعودي پا بر جا است و سهم در كف 15 ماهه خود قرار دارد با 6 نقطه لذا اين خط حمايت بقدري قوي است كه ريسك خريد ان را در حد صفر كاهش داده است. هدفهاي قيمتي ان بترتيب عبارتند از : 403 تومان-450 تومان-و520 تومان . 50٪ شركت متعلق به شركتهاي معظم الماني بنام الگماينه وروالتونگزگزل شفت و 6٪ ان متعلق به شركت ژاپني نيپون شيت گلاس است. امكان بسته شدن شركت براي تعديل مثبت بيش از 50٪ هر لحظه متصور است . اين سهم منتظر يك شوك است تا صعود خود را اغاز كند و ان شوك حجم معاملات است اگر چند نفر همراهي كنند ميتوان اين شوك را فردا به ان وارد كرد .

5. شاگرد ته كلاس

شاگرد ته كلاس New Member عضو تازه

بندهباسرمايه اندك درخدمتم . >:D<

6. راسپينا

راسپينا New Member عضو تازه

شركت رولتونگزلگزل شفت شركتي است متعلق به آقاي محمد تقي علاقبنديان كه به خاطر صرفه مالياتي (قانون قبلي ) و قسمتي هم براي مفابله با مصادره شدن احتمالي اموال وي سهامدار شركتهاي ايراني ايشان مي شد.
    لازم است بدانيد اين شركت سهامدار شركتهاي ديگري همچون فرش پارس مي باشد.
    در خصوص تحليل آقاي امير راد و نظرات آقا يا خانم سپر بلا نظري ندارم ليكن به همه توصيه مي كنم بخاطر عظمت شركت آلگماينه رولتونگزلگزل شفت به خريد اين سهم اقدام نكنند چون اصلا عظمتي ندارد و صرفا يك پوشش است .

7. سپربلا

بدون شرح

8. سپربلا

با تشكر از راسپينا براي معرفي نام سهامدار الماني شركت . همانگونه كه در شكل فوق مي بينيد خط حمايت بسيار قوي اي كه نزديك به 2 سال(23/4/82) قدمت دارد از بهمن 82 تا كنون شكسته نشده است و سهم هميشه از ان خط صعود نموده است .
    اولين مقاومت در 403تومان است كه درست منطبق با 8/61٪ فيبوناتچي است و دومين مقاومت در 450 تومان كه ان هم درست منطبق با 2/38 فيبوناتچي است و ديگر مقاومتي تا صفر فيبو كه در 520 تومان است وجود ندارد .
    خطوط سبز رنگ(اسپيد رسيزتنس لاين ) يا باصطلاح جبران يك سومها هم مويد نكات بالا است .
    همانگونه كه در شكلهاي زير نمودار مي بينيد نوسان نما هاي ام.اي.سي.دي - ار.اس.اي-استوكاستيك-تريكس(بعلت اينكه اين انديكاتور تاخيري يا پس فاز است سيگنال با تريكس مماس شده و با اولين نوسان مثبت ان را قطع خواهد كرد)-ويليامز-ام.اف.اي همگي سيگنال خريد صادر كرده اند. تنها مانع صعود ان حجم كم ان است كه اگر فردا حجم ان هم بالا برود ( من با خريد خود مقداري ان را بالا خواهم برد) با توجه به پوشش خوب اي.پي.اس(83٪ در 9ماه)و تعديل مثبت بالاي 50٪ در پيش .سود چشمگيري در انتظار خريداران ان خواهد بود . با تشكر از امير راد كه شهامتش در معرفي اين سهم از من بيشتر بود

9. NHK

NHK New Member کاربر فعال

همه اينها درست ولي شيشه و گاز بهتر چون..........

10. شا ه غلام

شا ه غلام New Member کاربر فعال

شغل:
    accint
    سپر بلا وامير راد خسته نباشين وممنون از اين همه تلاشتون

چايي براتون بريزم ~o) ~o) ~o) ~o) ~o) ~o) ~o) ~o)

11. سعيد اكبري

سعيد اكبري New Member عضو تازه

موارد ذكر شده براي من بسيار جالب بود. از همه دوستان فعال در اين تاپيك ممنونم و ساير عزيزان را هم دعوت ميكنم تا به اين سبك مستدل و منطقي به مباحث شركتها وارد شوند.
    موفق باشيد.

12. حسين شريعتي

حسين شريعتي New Member عضو تازه

بعد ازمدتها كه در سايت ننوشته بودم يك مطلب مستند ومستدل ديدم گفتم همراهي كنم شايد اين شكل بحث ادامه پيدا كند واما درمورد شيشه قزوين مطالبي را جمع اوري كرده ام كه عرض مي كنم .اول بگويم كه من خودم دقيقا يك ماه است كه سهم را خريده ام و در نتيجه در طول اين يك ماه رفتار سهم را مد نظر داشته ام.ولي نوشته هايم اصلا تبليغي نيست و فقط نتيجه بررسيها شنيده ها و استنباطهايم را مي گويم
    1-شركت در سالهلي مالي گذشته نشان داده كه از اصول حسابرسي دقيقي پيروي ميكند و سود پيش بيني شده و محقق در طول سالهاي متمادي بسيار به هم نزديك بوده اند.
    2- 32درصد از سود نهايي سال مالي 82 و 30 درصد از كل سود نهايي سال مالي 81 در سه ماهه اخر سال محقق شده اند.
    3-در سال مالي 83 شركت در 9 ماهه اول 83 درصد از سود پيش بيني شده اوليه را پوشش داده و چنانچه روند بالاي سوداوري سه ماهه اخر سال به روال سالهاي مالي گذشته در سال 83 نيز وجود داشته باشد احتمال تعديل سود سال مالي 83 بين 20 تا 25 درصد وجود دارد.
    4-گزارش 12 ماهه سال مالي 81 در 5/3/82 و سال مالي 82 در 4/3/83 داده شده و احتمالا ظرف دو هفته اتي گزارش مالي 12 ماهه مالي 83 با اعمال تعديل سود مثبت پيش گفته ارايه خواهد شد.
    5-شركت راه اندازي خط جديد توليدي را در دست اقدام دارد كه منجر به افزايش سود سال 84 نسبت به 83 مي شود. همان طور كه گفتم امور مالي شركت بسيار دقيق است. اولين پيش بيني سود سال مالي 81 در 28/1/81 و اولين پيش بيني 82 در 27/1/82 اعلام شده ولي پيش بيني 84 را هنوز اعلام نكرده و سهامداران انتظار اعلام عايدي بيشتري نسبت به 83 را دارند كه با توجه به سابقه امور مالي شركت هر ان انتظار اعلام ان مي رود(البته دو تن از دوستان خبر از تعديل 50٪ عايدي را داده اند ولي منصفانه بگويم من شخصا اين را نشنيده ام و اگر دوستان دليل چنين تعديلي يا منبع خبر را بگويند ممنون مي شوم.)
    فعلا از تايپ خسته شدم مطالب ديگري هم هست كه انشاالله فردا مي نويسم.

13. اميد33

اميد33 New Member کاربر فعال

سلام

دوستان عزيز من فقط اين را ميدانم كه شركت فرش پارس تقريبا در حال ورشكستگي است !! و شيشه قزوين اگر صورتهاي مالي درست و حسابي و شفاف داشت به بازار فرعي شوت نمي شد. مواظب باشيد اسير دست نو سانگيرها نشويد.

ارادتمند/اميد

14. حسين شريعتي

حسين شريعتي New Member عضو تازه

اين همه ادامه مطلب كقزوي:
    6-پي به اي شركت در حال حاضر در كمترين ميزان خود در يك سال گذشته قرار دارد و كمتر از ميانگين پي به اي صنعت نيز هست.
    7-سهامدار الماني كه 9/49 ٪ سهام شركت و سر ملت كه 2/13 ٪ سهام شركت را دارند از افت قيمت جلوگيري مي كنند و اين را در ماه گذشته در جمع كردن سهم در قيمت زير 400 به طور واضح شاهد بوديم.
    8-شركت سود انباشته قابل توجهي دارد كه احتمال افزايش سرمايه از محل اندوخته را به وجود اورده است.
    9-پس از معرفي اين سهم در اين سايت،يكي از شركتهاي معروف تحليلي نيز در چند روز گذشته تحليلهاي مثبتي از اين سهم ارايه داد كه اگر تعبير به واحد بودن نگارندگان نشود احتمالا نشان از جلب توجه بازاربه سمت اين سهم است.
    10-در طول ماه گذشته يكي-دو بار سهم اماده بالا رفتن شدو يك بار هم روز را با 5+ به پايان برد اما عرضه كم مانع تداوم روند صعودي سهم شدو قيمت زير 400 ماند.جالب است كه هر زمان سهم مقداري مثبت مي شود تقاضاي فروش روي 460 در دستگاه وارد مي شود كه پتانسيل رشد سهم تا اين قيمتها (2/38٪)فيبوناتچي را نشان مي دهد.
    11-تا امروز گردش پايين سهم از بالا رفتن ان جلوگيري كرده اما چنانچه اخبار تعديل مثبت در بازار درز كند ، جلب توجه به سهم سبب بالا رفتن حجم معاملات و روند مثبت سهم خواهد شد.
    12-صدور سيگنال خريد توسط همه شاخصهاي تكنيكي توسط دوستان با نمودار نشان داده شده است.
    13-به هيچ وجه به هيچ كس پيشنهاد خريد نمي دهم اما شخصا تا اعلام صورتهاي مالي 83 و پيش بيني عايدي 84 كه يقينا زياد دير نخواهد بود با سهم خواهم ماند.
    14-منتظر نظر ساير دوستان خصوصا توضيح بيشتر سپر بلا و وارنبافت در مورد تعيل اعلامي ايشان هستم.

ضمنا خدمت اميد خان هم عرض مي كنم اگرچه سياستهاي سهامدار عمده بسيار مهم است اما هيچ دليلي ندارد كه وضع شركتهاي مختلفي را كه سهامدار عمده انها يكي است به يكديگر تعميم دهيم.اين امر مثل اين مي ماند كه من بگويم چون سهامدار عمده ديگر شيشه قزوين وملت است مثل ايرانيت خواهد شد.ضمن اينكه قرار شد در اين تايپيك مستدل صحبت كنيم لذا اميد خان اگر ابهامي در صورتهاي مالي شركت مي بينند اعلام فرمايند چون ممكن است شركت تعديل ندهد و... اما صورتهاي مالي ان بسيارشفاف است و امور مالي ان از اصول بسيار محتاطانه اي پيروي مي كند و اين را به سادگي با يك بار بررسي اطلاعيه ها و صورتهاي مالي سالهاي گذشته مي توان دريافت.

15. سپین

سپین New Member کاربر فعال

شغل:
    آزاد
    با سلام
    گفتم اين تاپيك را بالا بيارم شايد با توضيحات مجدد دوستان گره از مشكل (تحليل گران اين سهم) باز شود.متشكرم

16. سپربلا

همانگونه كه پيش بيني شده بود امروز اعلاميه تعديل مثبت شيشه قزوين پس از ناملايمت هاي چندي منتشر شد . عزيزان امير راد. وارنبافت. شاگرد ته كلاس. شريعتي و ... سود مجمع رشد سهم بعد از مجمع نوش جانتان

17. zibaziba1985

zibaziba1985 New Member کاربر فعال

شغل:
    متالورژ
    ميگن سهم خوبيه تعديل هم داره >:d< اما بد معامله ميشه ! مي خواستم ببينم دوستان اطلاعات دقيق تري دارن؟(ميزان تعديل زمان مجمع و تقسيم سود قيمت بعد از باز گشايي...) با تشكر قبلي@};-

18. برج مراقبت

برج مراقبت New Member نارنجی سابق

- سهم، خوب ولی نقدشوندگی آن پایین است (رتبه حدود 200).
    - سهم صاحب دارد ( آقایان علاقبند و ..... ) و از آن حمایت میشود.
    - ای پی اس هشتادوپنج 12 ریال و هشتادوشش 49 ریال است.
    - میزان تقسیم %10 است.
    - خط جدید تولید در پاییر شروع به کار میکند.
    - فکر کنم تا 2000 ریال از آن حمایت بشود.

19. نیک نهاد

نیک نهاد New Member کاربر فعال

شغل:
    مهندس متالورژی
    با سلام

ناظر محترم خواهشمندم در صورتیکه برای سهم یا تاپیکی از قبل از ایجاد شده مجددا" تاپیکی که سهامدار با ورود جدیدش به ان سهم ایجاد می نماید . تایید ننماید و به صفحه اصلی سایت منتقل ننماید ...

نمونه همین تاپیک ایجاد شده همین چند وثت اخیر شیشه قزوین است که به عنوان شیشه قزوین تک ستاره بورس ایجاد شده . این تاپیک همانطور که نشان میدهد با ورود سهامدار جدید به سهم ایجاد شده و نام ان کاملا" جهت دار است تا به نفع خود تمام شود .

لطفا" بررسی نماید و تاپیک رو بدون بررسی به سایت و صفحه اصلی منتقل ننماید . یا در صورت لزوم به کاربر متذکر شوید تا از تاپیک ایجاد شده قبلی استفاده نماید . به راحتی این کار با یک سرچ در گوگل میسر است که خوشبختانه تمام کاربران این کار بلد هستند ولی متاسفانه دوست به انجام ان ندارند . لطفا" اقدامات لازم را جهت پر بار نمودن سایت و ایجاد تاپیک های اسپم و جهت دار و انحرافی مبذول نمیایید .

2 نفر از این پست تشکر کرده اند.
  20. taha123

taha123 Well-Known Member کاربر فعال

شغل:
    كارمند
    در اين چند سالي كه در اين تالارعضو بودم.آموختم مواظب دو گروه باشم:
    - كساني كه زيادي تبليغ مي كنند.:در بين اين افراد كساني هستند كه مي خواهندسهام شان را به حداكثر قيمت ممكن بفروشند
    -كساني كه وقت زيادي براي خراب كردن سهمي مي گذارند:در بين افراد كساني هستند كه مي خواهند قيمت سهم را پايين بياورند و در حداقل ممكن سهم بخرند
    هر دو گروه نامردند.
    پس بدون تاثير پذيري از مبلغين و بدگويان وغلو كنندگان ،با تحليل و حساب دو دو تا چهار تا خريد و فروش كنيم

mhjtalarebourse، احمدخان، 120 و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.