شمواد ( تولید مواد اولیه الیاف مصنوعی )

silas

Well-Known Member
کاربر فعال
از اینکه جناب silas دراین تاپیک حضوردارند خوشحالم ...دوست گرامی نظر شما درمورد روند سهم چیست و تا پایان سال مالی (شهریور97) به چه قیمتی خواهیم رسید..
ضمنا
خوب درمچینگ آخر205هزارتا حقوقی داد و اندکی حقیقی.....فردا به استقبال 2000تومان می رویم ..:D:D
شما لطف دارید تحلیلهای جامع و کامل رو اساتید گذاشتن،ان شاالله 3000 تومن رو تا آخر سال مالی میبینه اگه گزارش ماهانه ها روندشون مثبت باشه اعداد بالای 4000 هم قابل دسترسی هست ان شاالله

گل شبدر

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام ...دراین بازار خونین خوب داره مقاومت میکنه ؟؟!!!!واقعا دمش گرم.....
از 50میلیون شناوری هرروز 4-3میلیون معامله میشه یعنی داره انفجاری میشه ؟؟؟!!!!
همه چی بستگی به گزارش اردیبهشت داره !!!!!:D:D:D

گل شبدر

Well-Known Member
کاربر فعال
خوب به سلامتی امروز قیمت خود رو روی 2000تومان تثبیت کرد و از فردا از 2000تومان فاصله می گیریم به طرف بالا...:D
دوستانی که فکرمی کنند قیمت این سهم حداقل دریکسال گذشته 87تومان بوده باید درجریان باشند که قیمت سال 92این سهم 300-400تومان بوده و افت و خیزهای زیادی داشته و ملاک رو باید 300-400تومان در5سال گذشته بدانیم و متوجه شویم که رشدی نکرده ....حداقل باید 5هزار تومان بشه امسال تا هم پای بقیه سهام رشد کرده باشه !!!!:D

صبور2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خوب به سلامتی امروز قیمت خود رو روی 2000تومان تثبیت کرد و از فردا از 2000تومان فاصله می گیریم به طرف بالا...:D
دوستانی که فکرمی کنند قیمت این سهم حداقل دریکسال گذشته 87تومان بوده باید درجریان باشند که قیمت سال 92این سهم 300-400تومان بوده و افت و خیزهای زیادی داشته و ملاک رو باید 300-400تومان در5سال گذشته بدانیم و متوجه شویم که رشدی نکرده ....حداقل باید 5هزار تومان بشه امسال تا هم پای بقیه سهام رشد کرده باشه !!!!:D
سلام
از خوشحالی شما خوشحالم و امیدوارم شمواد 5000تومان بفروشی

nima2560

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگر این شرکت توی گزارش بعدی هم مثل 3 ماهه قبل گزارش بده ... فکر کنم باید همان عدد 3000 تومان کف قیمت سهم باشه .. سهمی که توی 3 ماه بتونه 150 الی 200 تومان بسازه ... برای بازه یکساله میتونه 700 محقق کنه با په به ای 6 مرتبه هم 4000 تومان برسه یعنی از همینجا میتونه 100 درصد راحت تا پایان شهریور ماه بده ... امیدوارم این مثبتها با گزارش مثبت بعدی ختم به خیر شود .

گل شبدر

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام ...
امروز هم با صبر و حوصله 1میل معامله کردند بعد صف بستند.....اوضاع آرام است ...قطعا از 2000تومان فاصله گرفتیم ... فکرکنم به کنفرانس بعدی بخوریم !!!!!!!!!!!
ان شائ الله تا آخرسال مالی که چه عرض کنم باید تا اخرسال ماند و افزایش سرمایه وووووووو.....ان شائ الله :D:D:D

silas

Well-Known Member
کاربر فعال
رفت 1000 تومان سود اعلام کنه ؟؟؟
هر چی که اعلام کنه دیگه نمیتونه پتانسیلهای آشکار شده این سهم ارزشمند رو کتمان کنه، اهداف همونهایی هست که بارها و بارها مرور شده
ممکنه بخوان ترمز این سهم ترمز بریده رو بکشن ولی چه اهمیتی داره!!!!

مهدي اصفهاني

Well-Known Member
کاربر فعال
هر چی که اعلام کنه دیگه نمیتونه پتانسیلهای آشکار شده این سهم ارزشمند رو کتمان کنه، اهداف همونهایی هست که بارها و بارها مرور شده
ممکنه بخوان ترمز این سهم ترمز بریده رو بکشن ولی چه اهمیتی داره!!!!
با سلامی
این مسئله کمی بودار بنظر میرسد زیرا تعمیرات اساسی هر چهار یا پنج سال یکبار انجام میشود و هنوز دو سال از بازگشائی شمواد نگذشته است. در سالهای قبل از این ترفند بسیار استفاده کرده اند و در گزارش 9 ماهه پیش بینی سود را از مثبت به منفی تبدیل نمودند( رجوع شود به گزارشهای سالهای 95-90 ). آیا این بار هم هدف خاصی را دنبال میکنند؟ من اطلاعی ندارم اما تجربه سالها سهامداری این شرکت به من میگوید موضوع به این سادگی که مطرح شده نمی باشد.

گل شبدر

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلامی
این مسئله کمی بودار بنظر میرسد زیرا تعمیرات اساسی هر چهار یا پنج سال یکبار انجام میشود و هنوز دو سال از بازگشائی شمواد نگذشته است. در سالهای قبل از این ترفند بسیار استفاده کرده اند و در گزارش 9 ماهه پیش بینی سود را از مثبت به منفی تبدیل نمودند( رجوع شود به گزارشهای سالهای 95-90 ). آیا این بار هم هدف خاصی را دنبال میکنند؟ من اطلاعی ندارم اما تجربه سالها سهامداری این شرکت به من میگوید موضوع به این سادگی که مطرح شده نمی باشد.
با سلام ...
بله ...بسته شدن مشکوک بود!!!!!شاید میخوان جلوشو بگیرند !!!!!بهرحال علت اصلی رو تعمیرات زده که ربطی به معامله سهم نداره و نهایتا تا فردا باید باز بشه !!!!اگه بازنشه وضعیت از حال عادی به مشکوک تغییر می کند!!!!من فکرمی کنم خیره ان شائ الله !!!!!!!!!!!!:D

مهدي اصفهاني

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام ...
بله ...بسته شدن مشکوک بود!!!!!شاید میخوان جلوشو بگیرند !!!!!بهرحال علت اصلی رو تعمیرات زده که ربطی به معامله سهم نداره و نهایتا تا فردا باید باز بشه !!!!اگه بازنشه وضعیت از حال عادی به مشکوک تغییر می کند!!!!من فکرمی کنم خیره ان شائ الله !!!!!!!!!!!!:D
سلام مجدد
لطفا عنایت فرمائید که توقف تولید در شمواد همراه است با توقف تولید پلی استر در شپلی . در گذشته سعی میشد که تعمیرات این دو شرکت بطور همزمان انجام شود.

گل شبدر

Well-Known Member
کاربر فعال
تبریک به دوستان گرامی ...:D:D:D
خوب به سلامتی به 2500تومان فردا بیندیشیم...
..درود و دم شمواد و سهامدارانش گرم ...سپاس

بالا