شمواد ( تولید مواد اولیه الیاف مصنوعی )

سید مسلم حبیبی

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
برخورد با سقف کانال صعودی و واکنش منفی
احتمال نزول تا 530تومان
احتیاط لازم!!
جو گیر نشید که به حرف 4نفر ادم گوش بدیت
هر ادمی تبهر زیادی در گول زدن خودش داره

Capture20.PNG

با سلام
دوستان من نوسان گیری را عیب نمی بینم اما اگر از طریق رانت و تبلیغ کذب باشد سئوال برانگیز است . و اما شمواد تنها گاو شیرده شپلی است و به هیچوجه آنرا از دست نخواهد داد.همانگونه که قیمت خرید دی ام تی را کاهش داد تا سود کمتری نصیب شمواد شود . بارها وحتی در مجامع شمواد وشپلی گفته ام که شمواد در جهانی که کمبود مواد نرم کننده برای پی وی سی وجود دارد تا نرم کننده های سرطان زا را از تولید پی وی سی حذف کنند و دی ام تی یکی از بهترین جایگزینها است همانند گنج زیر خاکی است . اگر شمواد فقط دی ام تی جامد باکیفیت مناسب تولید کند تحریم هم نمی تواند مانع صادرات آن شود اما شپلی اجازه این کار نمیدهد. در حال حاضر تقاضای جهانی بیش از عرضه آن میباشد وقیمت ها در حال افزایش است وسود حاصله از آنچه که مطرح میکنند خیلی بیشتر خواهد بود اما...اما...اما...

نقل قول از فراری
شپلی شمواد
سلام

با آرزوی سلامتی و مهرورزی برای سهامداران
سهامداران قدیم حتما در خاطرشان هست بنده در دو یا حدود سه سال پیش عنوان کردم هر شرکتی مجوز ای اف کیو ام(EFQM) را داشته باشد اوضاع شرکت دگرگون خواهد شد .یکی از بندهای مهم این مجوز کشاندن پای دولتها به شرکت بوده..بنده در این مورد ادامه نمیدهم فقط جهت یاداوری این مطلب عرض شد که ان زمان هر دو شرکت تولید چندانی نداشتند و هیچ گونه حرفی هم از کمک های دولتی نبود که بنده این وعده را دادم و اکثر اوقات گزینه اول سرمایه گذاری را اول شپلی و بعد شمواد دانستم ... در مورد مطلب قبلی عرض کنم پیچیدگی هایی که شما سهامداران را بابتش ناراحت کرده بود تا میزان بسیار زیادی حل شده بنده در چند مطلب اخیر این هشدار را دادم و همچنان هم هشدار میدهم از سهم خارج نشوید و فریب اینکه فلانی از سهم رفته پس لابد سهم نمی ارزد را نخورید ....هیچ کسی از سهم خارج نشده بلکه در حال ورود نیز هستند ...... تا به حال شپلی بهترین سهم بوده بعد از این نیز بهترین خواهد بود ضمن اینکه اینباربه طورکاملا سلیقه ای شمواد را بیشتر میپسندم هر چند میدانم شپلی چیز دیگریست ......فراری

بالا