شمواد ( تولید مواد اولیه الیاف مصنوعی )

سید مسلم حبیبی

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
برخورد با سقف کانال صعودی و واکنش منفی
احتمال نزول تا 530تومان
احتیاط لازم!!
جو گیر نشید که به حرف 4نفر ادم گوش بدیت
هر ادمی تبهر زیادی در گول زدن خودش داره

Capture20.PNG

مهدي اصفهاني

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام
دوستان من نوسان گیری را عیب نمی بینم اما اگر از طریق رانت و تبلیغ کذب باشد سئوال برانگیز است . و اما شمواد تنها گاو شیرده شپلی است و به هیچوجه آنرا از دست نخواهد داد.همانگونه که قیمت خرید دی ام تی را کاهش داد تا سود کمتری نصیب شمواد شود . بارها وحتی در مجامع شمواد وشپلی گفته ام که شمواد در جهانی که کمبود مواد نرم کننده برای پی وی سی وجود دارد تا نرم کننده های سرطان زا را از تولید پی وی سی حذف کنند و دی ام تی یکی از بهترین جایگزینها است همانند گنج زیر خاکی است . اگر شمواد فقط دی ام تی جامد باکیفیت مناسب تولید کند تحریم هم نمی تواند مانع صادرات آن شود اما شپلی اجازه این کار نمیدهد. در حال حاضر تقاضای جهانی بیش از عرضه آن میباشد وقیمت ها در حال افزایش است وسود حاصله از آنچه که مطرح میکنند خیلی بیشتر خواهد بود اما...اما...اما...

آمیتی

Well-Known Member
کاربر فعال
نقل قول از فراری
شپلی شمواد
سلام

با آرزوی سلامتی و مهرورزی برای سهامداران
سهامداران قدیم حتما در خاطرشان هست بنده در دو یا حدود سه سال پیش عنوان کردم هر شرکتی مجوز ای اف کیو ام(EFQM) را داشته باشد اوضاع شرکت دگرگون خواهد شد .یکی از بندهای مهم این مجوز کشاندن پای دولتها به شرکت بوده..بنده در این مورد ادامه نمیدهم فقط جهت یاداوری این مطلب عرض شد که ان زمان هر دو شرکت تولید چندانی نداشتند و هیچ گونه حرفی هم از کمک های دولتی نبود که بنده این وعده را دادم و اکثر اوقات گزینه اول سرمایه گذاری را اول شپلی و بعد شمواد دانستم ... در مورد مطلب قبلی عرض کنم پیچیدگی هایی که شما سهامداران را بابتش ناراحت کرده بود تا میزان بسیار زیادی حل شده بنده در چند مطلب اخیر این هشدار را دادم و همچنان هم هشدار میدهم از سهم خارج نشوید و فریب اینکه فلانی از سهم رفته پس لابد سهم نمی ارزد را نخورید ....هیچ کسی از سهم خارج نشده بلکه در حال ورود نیز هستند ...... تا به حال شپلی بهترین سهم بوده بعد از این نیز بهترین خواهد بود ضمن اینکه اینباربه طورکاملا سلیقه ای شمواد را بیشتر میپسندم هر چند میدانم شپلی چیز دیگریست ......فراری

فراری

Well-Known Member
کاربر فعال
شپلی :

سلام
در مورد مجمع اتی که سهامداران شپلی بابتش کنجکاو و درصدد خبر هستند باید عرض کنم مجمع امسال شاید جز مجامعی باشه که سهامداران بیشتر از اعضای هیت مدیره اطلاعات کافی داشته و قطعا از پتانسیلها و نقاط قوت شرکت هم همچنین ..... شرکت پلی اکریل کاملا به صورت فراکتال اداره و اعضای مشهود ان نه سخنانشان و نه تصویبشان هیچ کارایی خاصی نداشته و ان چیزی که دیکته شده است خوانده و تصویب میشود . اجرا کننده یک دولت است با اهدافی کاملا فراکتالی .
فراکتال :
شرکتهایی که به ظاهر نظم دارند اما در اصل دارای هیچ گونه نظمی نیستند و به صورت نچرال اداره میشوند این بینطمی ها چون در ظاهر کنار هم قرار گرفته اند به ظاهر شبیه به یک نظم دیده میشوند . شرکتهای فراکتالی همیشه پتانسیل انفجاری بسیار پراکنده ای داشته و مدیریت واحد مستقر دران نمیتواند به تنهایی از عهده جمع اوری این پتانسیل و تبدیل ان به بالفعل شود لذا میرود در اینده نزدیک گروه منسجم تر با بنیه و تفکر توسعه ای اداره شرکت را در دست گرفته شرکت را به هدف فعالسازی و انسجام لازم برساند . . . در ادامه اضافه میکنم به ظرفیت رساندن تولیدات استر زمانی لازم ندارد و کاملا بداهه میتواند صورت بگیرد و همچنین محصولات اصلی دیگر ..... فقط کمی دیگر صبوری کنین اتفاقات بسیار شگرف در حال انجام و یا باید بهتر گفت در حال اتمام است که فقط کمی دیگر صبوری میطلبد ...........فراری

njmadin

Well-Known Member
کاربر فعال
N. mosavi:
‍ #شمواد
توليد مواد اوليه الياف مصنوعي دردوره 1 ماهه منتهی به 97/12/29 از محل فروش محصولات خود مبلغ 241,018 میلیون ریال درآمد داشته که نسبت به میانگین 5 ماه قبل 2% افزایش داشته و نسبت به دوره یک ماهه مشابه سال قبل 1,246% رشد داشته است.

این شرکت براساس عملکرد 6 ماهه برای سال مالی منتهی به 1398/06/31 مبلغ 1,421,632 میلیون ریال درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 748% رشد داشته است.
◾️◾️◾️◾️
کادر توضیحات در مورد اصلاحات:
⬅️با عنايت به نوسانات نرخ خريد مواد اصلي (پارازايلين و متانول )مبلغ فروش محصول مذاب در بهمن ماه اصلاح گرديد.
◾️◾️◾️
کادر توضیحی مربوط به اطلاعات دوره 1 ماهه منتهی به 1397/12/29:
⬅️نرخ فروش دي ام تي مذاب بصورت علي الحساب لحاظ شده است .
➖➖➖➖⬇️⬇️⬇️⬇️
Channel:Codal360

codal360_ir @codal360_ir

njmadin

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب فراری چرا شمواد کندتر حرکت میکنه؟
در حالیکه راه برون رفت شپلی از شمواد میگذره
اگه بخواد افزایش از سرمایه گذاریها بده باید بیشترین افزایش و از شمواد بگیره
اما دیروز ملاحظه کردیم چطور شپلی میخریدن

niki

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام خدمت دوستان قدیمی شمواد , همواره آرزوی بهترین ها را برایتان دارم , انشالله از این سهم اصفهانی ثروتمند خارج شوید
سوال : آیا کسی توانسته است سود مجمع 93 را بگیرد ؟ ارادت

در نجف

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان من خیلی وارد نیستم لطفا اعلام کنید چند درصد افزایش سرمایه دارد ؟

از کسانیکه تجربه دارند یک راهنمایی کنند چه سهمی بخرم ؟ مسولیت ضرر و زیان با خودم ولی واقعا اگر تا حدودی اطلاع دارید راهنمایی کنید البته سرمایه من زیاد نیست ولی برای من خیلی زیاد هست .اجرتان با خدا و دعا گو هستم

njmadin

Well-Known Member
کاربر فعال
عاشری:
Ali:
‍ ‍ ‍ #شمواد
توليد مواد اوليه الياف مصنوعي در دوره ۶ ماهه منتهی به ۹۷/۱۲/۲۹ (حسابرسی نشده) به ازای هر سهم ۱,۱۹۱ ریال سود محقق کرده است این در حالیست که شرکت در مدت مشابه سال قبل به ازای هر سهم (۶۷۳) ریال زیان محقق کرده بود.

( افزایش ۷۴۸٪ فروش از عمده دلایل شناسایی سود نسبت به مدت مشابه سال قبل میباشد.)

این شرکت براساس عملکرد ۶ ماهه برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ مبلغ ۱۷۰,۸۹۲ میلیون ریال سود خالص محقق کرده است.

مشاهده گزارش
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
کانال کدال⬇️⬇️

آمیتی

Well-Known Member
کاربر فعال
شپلی :

سلام
در مورد مجمع اتی که سهامداران شپلی بابتش کنجکاو و درصدد خبر هستند باید عرض کنم مجمع امسال شاید جز مجامعی باشه که سهامداران بیشتر از اعضای هیت مدیره اطلاعات کافی داشته و قطعا از پتانسیلها و نقاط قوت شرکت هم همچنین ..... شرکت پلی اکریل کاملا به صورت فراکتال اداره و اعضای مشهود ان نه سخنانشان و نه تصویبشان هیچ کارایی خاصی نداشته و ان چیزی که دیکته شده است خوانده و تصویب میشود . اجرا کننده یک دولت است با اهدافی کاملا فراکتالی .
فراکتال :
شرکتهایی که به ظاهر نظم دارند اما در اصل دارای هیچ گونه نظمی نیستند و به صورت نچرال اداره میشوند این بینطمی ها چون در ظاهر کنار هم قرار گرفته اند به ظاهر شبیه به یک نظم دیده میشوند . شرکتهای فراکتالی همیشه پتانسیل انفجاری بسیار پراکنده ای داشته و مدیریت واحد مستقر دران نمیتواند به تنهایی از عهده جمع اوری این پتانسیل و تبدیل ان به بالفعل شود لذا میرود در اینده نزدیک گروه منسجم تر با بنیه و تفکر توسعه ای اداره شرکت را در دست گرفته شرکت را به هدف فعالسازی و انسجام لازم برساند . . . در ادامه اضافه میکنم به ظرفیت رساندن تولیدات استر زمانی لازم ندارد و کاملا بداهه میتواند صورت بگیرد و همچنین محصولات اصلی دیگر ..... فقط کمی دیگر صبوری کنین اتفاقات بسیار شگرف در حال انجام و یا باید بهتر گفت در حال اتمام است که فقط کمی دیگر صبوری میطلبد ...........فراری
سلام جناب فراری
اقا این فراکتال شما چه کرد با این شمواد تا باشه از این فراک مراکا . حالا ببینیم شپلی چیکار میکنه

مالگا

Well-Known Member
کاربر فعال
شپلي تا 100 الي 120 افت ميکنه و ممکنه شمواد رو هم تحت تاثير قرار بده . ظاهرا يارن هم شات دان شده و اوضاع شرکت خوب نيست[/QUOTEراجب چیزی که نمی دانی لطفا تحلیل نفرمایی شپلی همین امسال بد مجمع سود ساز می شود در بندر انزلی و در بندر جنوبی شرکت پلی اکرلیک بندری مواذ اولیه با دلار 3750 تمان و4200 تومانی دلار مواد وارد کرده ودر حال انتقال به کارخانه شپلی می باشد اگر کسی راننده تریلی در شپلی داری زنگ بزن و بپرس

KAI-ZEN

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
گزارش 6 ماهه شمواد از تحقق سود خوب 1191 ریالی حکایت دارد این عدد در مدت مشابه 673 ریال زیان و در سال قبل 1143 ریال زیان محقق کرده بود . عملکرد 3 ماهه دوم سهم بسیار خوب بوده است سهم 3ماهه اول 78 میلیارد ریال زیان عملیاتی داشت این عدد در 3 ماهه دوم به 185 میلیارد ریال سود رسیده یعنی بیش از 260 میلیارد ریال سود عملیاتی و این یعنی گزارش بسیار خوب برای شمواد در 6 ماهه .

گزارش بسیار خوبی داده و سودسازی عالییییی

KAI-ZEN

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
#شمواد
شرکت توليد مواد اوليه الياف مصنوعي

✅عملکرد دوره ای بر حسب سودخالص
3 ماهه سال جاری 503 ریال زیان
6 ماهه سال جاری 1191 ریال سود
6 ماهه سال گذشته 673 ریال زیان
12 ماهه سال گذشته 1143 ریال زیان

✍️افزایش 748% درآمدهای عملیاتی از جمله دلایل شناسایی سود نسبت به زیان مدت مشابه سال قبل میباشد. سایر درآمدهای عملیاتی شرکت نیز 1097% رشد کرده است

بالا