شمواد ( تولید مواد اولیه الیاف مصنوعی )

eiman

Well-Known Member
کاربر فعال
بزک نمير بهار مياد
اين فراري نوسان گيره . واقعا شما دنبال کننده پست هاي سوخته يک کاربر مجازي هستين؟؟؟
 

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
صف فروش سنگین
خبر تجدید رو نفرسته با قوانین جدید پایه هم شمواد هم شپلی منتطر سقوط سنگین باشید
 

فراری

Well-Known Member
کاربر فعال
شپلی شمواد
سلام
با آرزوی سلامتی و مهرورزی برای سهامداران
بنده مجدد عرض میکنم هیچ بازیگر و سهامداری که تعیین کننده باشند از دو سهم خروج نداشته جز افرادی که یا بدلیل ترس و دلهره یا برخی دیگر بخاطر نوسان که خروج زدند . این دو سهم خوشبختانه از حجم قابل قبولی برخوردارند و در اینده نزدیک قطعا به جایگاه واقعی خود خواهند رسید . بنده مجدد تکرار میکنم خروجی صورت نگرفته مگر اینکه حتی ورودهایی در حال شکلگیری است که در روزهای اتی به چشم خواهید دید . بنده عددو رقمی نمیخواهم در رابطه با سهم و ارزشش به شما بدهم اما به یقین سهم شما به ارزش یک از چند برابر واقعی خود در حال معامله است و جالب است برخی برای این قیمت حتی نگرانند . نخیر دوستان گرامی نگران نباشید و سهمتان را با امید فراوان و استوارانه محافظت کنین طوری که دیگران التماس شما را کنند و برایش صف خرید تشکیل دهند نه انکه شما به رایگان در اختیار دیگران قرار دهید .... قدر گوهر را گوهر شناس میداند نه نمکی . ان شخصی که این دو سهم را در قیمتهای فعلی عرضه و در میز فروش میگذارد قطعا شغلش جمع اوری نان خشک یا نهایتا یک سبزی فروش است که این سهم را پیدا کرده و بجای یافتن صاحبش چوب حراج به مال دیگران زده .......شاید واضحتر از این نشود مثال زد .
بگذریم
بنده شخصا نه سهامباز هستم و نه نوسانی از سهم میگیرم . اما قطعا در قیمت فعلی خرید بی چون و چرا انجام خواهیم داد . قطعا فروش این دو سهم معنای ان باخت است ان هم نه باخت مادی بلکه عقلی ....هر که این دو.سهم را مخصوصا در قیمهای فعلی بفروشد قطعا از لحاظ عقلی مشکل دارد ....... بشدت باید به این دو سهم امیدوار بود .
در پایان این را نیز اضافه کنم حربه افزایش سرمایه را نخورید و بشدت مراقب باشین ... وسلام ........ فراری
 

njmadin

Well-Known Member
کاربر فعال
N. mosavi:
دوستان خوبم سلام.

یه توضیح برای پایان دادن مبحث دادستان و تعویق سرمایه تا زمان فول‌ظرفیتی

با توضیحاتی که در ادامه خواهم داد بپذیریم که دستورِ توقیف گزارش ارزیابی کانون کارشناسان مبتنی بر نظر دادستان کل، تماماً مبتنی بر حمایت از کارخانجات تولیدی و سهامداران خرد بوده.

به علت اینکه بعد از افزایش سرمایه، شرکت از ماده ۱۴۱ خارج میشه و در این صورت است که باید اداره شرکت تماماً از هیأت اجرایی به هیأت مدیره تحویل داده شود در نتیجه شرکت از حمایت‌های هیأت اجرایی که از بدنه دولت هستند خارج میشه.

سایه حمایت دولت بر سر سهام پایه ب، موجب این میشه که بخش‌هایی از بدنه دولت، مثل تأمین اجتماعی، دارایی یا برخی از بانک‌ها که از این شرکت‌ها مطالباتی دارند مطالبات خود را به إجراء نگذارند.

البته همانطور که شب گذشته جناب دادخواه‌فر فرمودند در زمان فول‌ظرفیت شدن شرکت و تولید سود و کاهش زیان، افزایش سرمایه اجرا خواهد شد.

علاوه بر اینکه اینک با ارزیابی انجام شده توسط تیم کارشناسی، برای اهالی بازار سرمایه، مبرهن شده که دارایی شرکت، چندین برابر سرمایه دفتری ثبت شده است.

این یعنی، شپلی، حباب منفی داشته و تا رسیدن به قیمت واقعی فاصله زیادی دارد که باید با همدلی بیشتر، قیمت تابلو را به قیمت واقعی این سهم نزدیک کنیم.

موفق باشید.
 

Exemplary

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اتفاقا این دادخواه فر بسیار هدفمند نصف شب آمد و بی ربط هایی را گفت که اصلا به ایشان ربطی نداشت!
وقتی روز قبل شفافسازی اومد مساله حل شده بود و حتی دیدیم صف خرید روی 204 تشکیل شد
بعد این شخص آمده مطالبی را گفته که فرداش صف خرید به صف فروش تبدیل شده!
این بود رسالت نمایندگی!
یکی از دوستان کارگزاری بر اساس کد ملی ایشان بررسی کرده است و متوجه شده است ایشون روز 29 بهمن ماه حدود 1.5 میلیون سهم فروخته... و ظاهرا به چندتا از ادمینها هم گرا فروش داده
اگر آشنا دارید کارگزاری برید صحتش را چک کنید
اینهمه حق الناس برای چه؟!
بعدم تا مطلبی میگیم سریع موضع میگیرند که ایشان خدمات دادند و فلان کار را کردند
اگر هم اینطور باشه الان دیگه جریان لگد زدن به سطل شیر هست با این حرکت خانمانسوز و تشویش دهنده!
خدا عالم بر قلوب همگان است
 

ak119

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یکی لطفا به من توضیح بده چرا نرخ فروش دي ام تي مذاب قبلا 8000 تومن بوده توی گزاری 10 به بعد شده 4800؟

1551182428227.png


1551182433877.png
 

eiman

Well-Known Member
کاربر فعال
واقعا اگر دادخواه فر خبر داشته و فروش هم داشته با اطلاع از خبر عدم انجام افزايش و به دور و اطرافيانش هم خبر داده چوب خدا و روزگار را خواهد خورد . واقعا چرا روي 204 شپلي صف خريد داشت بعد از اراجيف نيمه شب اين بابا الان دو روزه صف فروش مي بينه . حرام خوردن چقدر رواج پيدا کرده در اين ديار.
بيچاره سهامداراني که با خبرهاي واهي اين آقا روي 250 بجاي خالي کردن از سهم حمايت کردن
 

بیقرار

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام
دوستان شپلی و شمواد چرا این قدر درگیری ایجاد میکنید.
روزی که سهم شپلی صف خرید میشه چرا سهم را نمیفروشید و خودتون را راحت کنید.شمواد از اون روز بالای هزار هم رفت.خوب برادر من بفروش و برو تا اذیت نشی.این دو سهم وارد بازی جدیدی شدند شمواد شاید تا محدود 600 هم بیاد پایین.البته خدا نکنه ولی بازی است و هزار تا اما و اگر و صبر و حوصله.
کاری به نماینده ها هم نداشته باشید بنده در ریز کار همه شون بودند.اسم کسی را نمیبرم ولی از همه شون تشکر میکنیم گاهی اوقات بازی را میبرند در حاشیه ولی بالاخره بازی گردان قوی که با یه باد نمیترسه.
 

njmadin

Well-Known Member
کاربر فعال
دادخواه فر:
دوم در مورد اتفاقهای به وجود اومده و بنیاد شرکت :
ببینید دوستان اینکه جلوی انجام افزایش سرمایه گرفته شد دلیلی بر این نیست که برای بنیاد شرکت که تا دیروز برای همه عزیزان خوب بود و به به و چه چه میکردند اتفاقی افتاده باشه بلکه شاید با این شرایطی که به وجود اومده شرکت خیلی زودتر هم به اون اهداف خودش برسه
بنده هم مثل همه عزیزان مخالف این بودم که جلوی افزایش سرمایه گرفته بشه و با تمام توان پیگیری کردم که این کار حتما انجام بشه اما متوجه شدم که تصمیم قطعی گرفته شده و پیگیری من به غیر از تبعاتی که برای خودم به وجود آورد آب در هاون کوبیدن است اما برنامه هایی که اونها برای شرکت دارند با اطمینان می گویند که در آینده به نفع سهامداران خواهد بود اما نه نوسان گیران بلکه سهامداران بلند مدتی سهم
چند تا از پیش شرطهاشون را هم که با بنده مطرح کردند این بود که اول باید خطوط اکرلیک راه اندازی و فول ظرفیت بشه و تولید جامد در دی ام تی هم راه اندازی و فول ظرفیت بشه و تولید پلی استر هم فول ظرفیت بشه
البته ساز و کارهای دیگری هم در نظر داشتند که صلاح ندونستند بابنده مطرح کنند
آیا این یعنی اینکه بنیاد شرکت دچار بحران شده و شما باید سهم خودتون را به هر قیمتی به حراج بگذارید؟
آیا اگر افزایش سرمایه انجام نشه ارزش کارخانه ، شرکت و سهام شما افت کرده ؟
مگر افزایش سرمایه از آورده نقدی بوده که الان که انجام نشه پولی که قرار بود به شرکت تزریق بشه دیگه وارد شرکت نشه و اتفاق بدی باشه ؟
وقتی که قرار بوده اموال شما سهامداران به نرخ روز ارزیابی بشه آیا الان که انجام نشده یا کمی به تاخیر بیفته از قیمت اموال شما کاسته شده ؟
آیا اینکه الان مسئولین استان و کشوری تصمیم گرفتند که اول این کارخانه فول ظرفیت بشه و بعد کار افزایش سرمایه انجام بشه خیلی فاجعه به بار اومده ؟
آیا همه دنبال فول ظرفیت شدن کارخانه نبودیم ؟ آیا نمیگفتیم که اگه کارخانه فول ظرفیت بشه چقدر سود میتونه بسازه ؟
آیا الان نزدیکتر به این موضوع نشدیم ؟
این را بدونید که تا شما قدر سهمتون را ندونید هیچ فایده ای نداره و باید شما قدر مال و اموال خودتون را بدونید تا کسی نتونه مفت از دستتون در بیاره
یکی از دوستان یه ماشین دیده بود دو روز پیش و صحبتهاشون را هم کرده بودن و حتی یه بیعانه هم داده بود به اون بنده خدا و ماشین را به 219 میلیون صحبت کرده بودن و امروز که رفت مابقی پول را بده و ماشین را تحویل بگیره به 232 میلیون قولنامه کرد بعد جالبیش اینه که همین ماشین ده روز پیش 180 قیمتش بود
اون بنده خدا گفته بود اون قیمت مال دو روز پیش بود و اگه همون دو روز پیش پول کامل داده بودی مال شما بود اما من امروز نمیتونم ماشینم را به این قیمت بهت بدم چون قیمتها بالا رفته
این یعنی اینکه ارزش مالت را بدونی
من نمیدونم چطور یه عده سهام را جزو اموالشون نمیدونن و فکر میکنن به هر قیمتی باید چوب حراج را به سهامشون بزنن که مثلا چه اتفاقی افتاده ؟
باور کنید با این همه گرانی و تورم قدر اموال خودتون را نمیدونید
تا خودتون ندونید که چه سهمی را خرید کردید هر کسی میتونه در هر لحظه شما را بازی بده و این را بدونید تا شما نفروشید هیچ کسی نمیتونه به زور سهم شما را بخره
یک بخش دیگه هم صحبتهام داشت که متاسفانه خسته شدم و بعدا فرصت بشه حتما براتون ارسال میکنم
موفق و پیروز باشید
 

njmadin

Well-Known Member
کاربر فعال
N. mosavi:
ss:
یک تحلیل بکر به دستم رسید
لطف در صورتیکه صلاح میدونید بزارید تو گروه تا همه استفاده کنند.
طبق تحلیل یکی از کارشناسان افزایش سرمایه از رگ گردن نزدیکتر هست.
اینکه چرا هئیت اجرایی از همان اول جلو شروع فرایند تجدید ارزیابی وپرداخت هزینه کارشناسی را نگرفتند سئوال بزرگی بود که پاسخ ان به شرح ذیل است
برای بیرون انداختن العقیلی از هیئت مدیره ،فرایند جمع اوری سهم در حال انجام بود و امیدوار بودند که تا قبل از گزارش کارشناسان به تعداد کافی جمع کرده باشند که به دلیل رشد بیش از حد قیمت نتونستند به هدف برسند.
بدیهی است اگر در این شرایط افزایش سرمایه انجام و شرکت از ۱۴۱خارج میشد قاعدتا هیئت اجرایی می بایست کارخانه را تحویل هیئت مدیره می داد و هرچه بافته بودند پنبه می شد.
اگر به خاطر داشته باشیدنماینده العقیلی ها چندین بار اعلام کرده که راه اندازی اکریلیک هیچ کاری نداره و به محض اینکه هیئت اجرایی کارخانه را تحویل بدهند ما ظرف ۲ماه اکریلیک را راه می اندازیم.و همه به خاطر داریم که در مجمع قبلی باصدای بلند انحلال شرکت را اعلام کردند که مورد قبول سهامداران قرار نگرفت.
جمع این دو مطلب متناقض ، پازل را تکمیل می کنه و اون دعوای تصاحب کارخانه هست.
هدف العقیلی ها تعطیل کردن شرکت هست تا بتونن اعلام ورشکستگی کنن و قطعا میدونید شرکتی که ورشکستگیش تایید بشه همه بدهی های اون میره رو هوا و میتونن سهام وثیقه شده بابت بدهکاری را در قالب خریدار با قیمت مفت بخرند و با یک تیر دو نشون بزنند(هم بدهیشون به دولت میپره و هم صاحب کل کارخونه میشن)
هدف دولت جمع اوری سهم(گرفتن سیت کنترلی)و بیرون انداختن العقیلی هااز چرخه تصمیم گیری و هیئت مدیره هست.تا بتونن بدون خسارت به کارخونه و کارگران، سهم العقیلی ها بابت بدهکاری را تصاحب کنن...

اینکه هیئت اجرایی مهلت خواسته تا افزایش سرمایه را انجام بده فقط به خاطر این هست که بتونه تعداد باقی مونده سهم را با کمترین هزینه جمع کنه...

بنا بر این افزایش سرمایه و تحول عظیم شرکت کاملا شبیه خصدرا(۱۰برابر شدن قیمت سهم) هست که از رگ گردن به شما نزدیکتره...

و اما موضوع دیگری که به صورت غافلگیر کننده اعلام شد؛ عضویت نماینده سهامداران(اقای دادخواه فر)در هیئت مدیره هست..
این ترفند برای جلوگیری و کنترل اخبار تحولات سریع اینده هست و ترسیدند کار از دستشون خارج بشه..برای همین تصمیم گرفتن محترمانه و قانونی ایشون را محدود کنند...
 

poooma

Active Member
کاربر فعال
N. mosavi:
ss:
یک تحلیل بکر به دستم رسید
لطف در صورتیکه صلاح میدونید بزارید تو گروه تا همه استفاده کنند.
طبق تحلیل یکی از کارشناسان افزایش سرمایه از رگ گردن نزدیکتر هست.
اینکه چرا هئیت اجرایی از همان اول جلو شروع فرایند تجدید ارزیابی وپرداخت هزینه کارشناسی را نگرفتند سئوال بزرگی بود که پاسخ ان به شرح ذیل است
برای بیرون انداختن العقیلی از هیئت مدیره ،فرایند جمع اوری سهم در حال انجام بود و امیدوار بودند که تا قبل از گزارش کارشناسان به تعداد کافی جمع کرده باشند که به دلیل رشد بیش از حد قیمت نتونستند به هدف برسند.
بدیهی است اگر در این شرایط افزایش سرمایه انجام و شرکت از ۱۴۱خارج میشد قاعدتا هیئت اجرایی می بایست کارخانه را تحویل هیئت مدیره می داد و هرچه بافته بودند پنبه می شد.
اگر به خاطر داشته باشیدنماینده العقیلی ها چندین بار اعلام کرده که راه اندازی اکریلیک هیچ کاری نداره و به محض اینکه هیئت اجرایی کارخانه را تحویل بدهند ما ظرف ۲ماه اکریلیک را راه می اندازیم.و همه به خاطر داریم که در مجمع قبلی باصدای بلند انحلال شرکت را اعلام کردند که مورد قبول سهامداران قرار نگرفت.
جمع این دو مطلب متناقض ، پازل را تکمیل می کنه و اون دعوای تصاحب کارخانه هست.
هدف العقیلی ها تعطیل کردن شرکت هست تا بتونن اعلام ورشکستگی کنن و قطعا میدونید شرکتی که ورشکستگیش تایید بشه همه بدهی های اون میره رو هوا و میتونن سهام وثیقه شده بابت بدهکاری را در قالب خریدار با قیمت مفت بخرند و با یک تیر دو نشون بزنند(هم بدهیشون به دولت میپره و هم صاحب کل کارخونه میشن)
هدف دولت جمع اوری سهم(گرفتن سیت کنترلی)و بیرون انداختن العقیلی هااز چرخه تصمیم گیری و هیئت مدیره هست.تا بتونن بدون خسارت به کارخونه و کارگران، سهم العقیلی ها بابت بدهکاری را تصاحب کنن...

اینکه هیئت اجرایی مهلت خواسته تا افزایش سرمایه را انجام بده فقط به خاطر این هست که بتونه تعداد باقی مونده سهم را با کمترین هزینه جمع کنه...

بنا بر این افزایش سرمایه و تحول عظیم شرکت کاملا شبیه خصدرا(۱۰برابر شدن قیمت سهم) هست که از رگ گردن به شما نزدیکتره...

و اما موضوع دیگری که به صورت غافلگیر کننده اعلام شد؛ عضویت نماینده سهامداران(اقای دادخواه فر)در هیئت مدیره هست..
این ترفند برای جلوگیری و کنترل اخبار تحولات سریع اینده هست و ترسیدند کار از دستشون خارج بشه..برای همین تصمیم گرفتن محترمانه و قانونی ایشون را محدود کنند...
اقای دادخواه با هیات اجرایی کاری نداره و اتقاقا همه خبرا اونجاست
 

njmadin

Well-Known Member
کاربر فعال
A. Mahdi:
چیزی که هست خط رو برای اکریلیک کاملا آماده کردن و هرآن امکان داره این an برسه و یاهم رسیده رو نمیکنن . و در کل شمواد و شپل رو یه جورایی به نظرم دارن دیگه تا میشه جمع میکنن . عرضه هاهم بشدت کم شدی هفتاد درصدشم از اصلا خودشونن دارن عرضه میکنن و کد به کد که بیشتر جمع کنند و فعلا سهم رو کنترل کنند . در نهایت فقط باید حوصله کنیم بازیشون تموم شه و خوب که سهم رو خشکوندن ماهم باهاشون پرواز کنیم

نقل قول یکی از دوستام مورد اعتماد
 

njmadin

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام خدمت دوست عزیزجناب فراری
ممنون میشوم حداقل هفته ای یک مطلب در مورد شمواد وشپلی بزنید تا دوستان در سهامداریشون بیشتر ثابت قدم باشن
 
بالا