شمواد ( تولید مواد اولیه الیاف مصنوعی )

marmolak

New Member
کاربر فعال
عزیز دل خواهر مثل مجمع تاید این هم سر کاری بود! نماینده پلی اکریل نیامده بود!

سیاح

New Member
عضو تازه
شایعاتی مبنی بر افزایش سود تا 170 ریال در گزارش 9 ماهه وجود داره دوستان یه بررسی روی این سهم داشته باشن بد نیست

سیاح

New Member
عضو تازه
eps شرکت در حال حاضر 116 ریال و درقیمت حدود 60 تومان معامله میشه بررسی این سهم خالی از لطف نیست

علی کوچولو

New Member
عضو تازه
بله -
سیگنال تکنیکالش هم آمد .
با تشکر از از شما استاد گرام .
استاد rsi سهم بالا نیست .؟ هر چند تز نفر فندا... مورد تایید شماست .

mehdi60

Well-Known Member
کاربر فعال

پلي اكريل بلوك11.82درصدي مواد اوليه الياف مصنوعي را خريداري كرد

خبرگزاري فارس: صندوق بازنشستگي كاركنان صنعت نفت امروز براي سومين مرتبه اقدام به عرضه بلوك 11.82درصدي مواد اوليه الياف مصنوعي كرد كه اين بلوك توسط پلي اكريل ايران خريداري شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادي فارس، طبق اعلام قبلي امروز سومين عرضه بلوك 11.82درصدي شركت توليد مواد اوليه الياف مصنوعي در 5 ماه اخير توسط صندوق بازنشستگي كاركنان صنعت نفت با كاهش 25 توماني هرسهم نسبت به عرضه 16 اسفند سال گذشته انجام و اين بلوك بدون رقابت و به همان قيمت پايه فروخته شد.
بررسي هاي فارس نشان مي دهد خريدار اين بلوك شركت پلي اكريل ايران است كه تا پيش از اين با 40 درصد مالكيت، سهامدار عمده الياف مصنوعي بشمار مي رفت.
اين شركت از طريق شعبه اصفهان كارگزاري اقتصاد نوين اقدام به خريد 16 ميليون و 971 هزار و 814 سهم مواد اوليه الياف مصنوعي به قيمت هرسهم 75 تومان و با شرايط يكجا و نقد كرد تا مالك بيش از51 درصد سهام باشد.

mehdi60

Well-Known Member
کاربر فعال
ظاهرا دلیل فروش دیوانه وار پلی اکریل بر روی این سهم فقط و فقط تصاحب بلوک در قیمتهای پایین بود

سیاح

New Member
عضو تازه
ظاهرا دلیل فروش دیوانه وار پلی اکریل بر روی این سهم فقط و فقط تصاحب بلوک در قیمتهای پایین بود
بله دقیقا همینطوره اگه قیمت میرفت بالای 75 تومان چطور میتونست تو این قیمت بلوک را بخره دو درصد خرج کرد 12 درصد بدست اورد

mehdi60

Well-Known Member
کاربر فعال
توی این بازا خراب و داغون که همه سهمها بنداز بنداز شدند حتی یک برگ سهم این شرکت به صف خرید عرضه نشد...........

arash1349

Active Member
کاربر فعال
لذت ميبرم از تحليل هاي دوستان بعد چهار صباحي ديگه ميگن واي چرا بدبخت شدم
آخه قربونش فدات اولين کار براي خريد سهم مشاوره با متخصصه صنعته مربوطه است
خوب نبود اشکالي نداره با يکي که اونجا کار ميکنه مشورت کن
من که همه کارا توي اين شرکت دستمه جرات خريد نصف سهمشم ندارم
آق بلند مدت نخر والسلام

سیاح

New Member
عضو تازه
جالبه هر کارگر یا کارمندی که توی یک شرکتی کار میکنه فکر میکنه همه چیز شرکت را میدونه

mehdi60

Well-Known Member
کاربر فعال
لذت ميبرم از تحليل هاي دوستان بعد چهار صباحي ديگه ميگن واي چرا بدبخت شدم
آخه قربونش فدات اولين کار براي خريد سهم مشاوره با متخصصه صنعته مربوطه است
خوب نبود اشکالي نداره با يکي که اونجا کار ميکنه مشورت کن
من که همه کارا توي اين شرکت دستمه جرات خريد نصف سهمشم ندارم
آق بلند مدت نخر والسلام

واقعااااااااااااااااااااااا(به سبک خانوم شیرزاد!!!)

دوست عزیزی که به قول خودت اونجا داری کار میکنی بهت اطمینان 100 درصد میدم تا پایان سال مالی این شرکت نه تنها میتونه سود اعلامی خودش را پوشش بده(عملیاتی) بلکه چند تا تعدیل عملیاتی و غیر عملیاتی مثبت هم خواهد داشت که به علت اینکه پلی اکریل می خواست بلوکش رو روی قیمتهای مفت هاپولی کنه رو نکردند (پلی اکریل سهامدار عمده اصلی هستش و زورش توی شرکت میچربه)ولی حالا که به خواسته شون رسیدند و بلوک رو مفت و مجانی صاحب شدند ببین یکی پس از دیگری تعدیل های میاد تپل و درحد تیم ملی من فقط از یکیشون بهت سر بسته بگم که به خاطر شکایت شرکت از چند پتروشیمی تعدیلی بسیار سنگین در دل این سهم خوابیده..............

arash1349

Active Member
کاربر فعال
واقعااااااااااااااااااااااا(به سبک خانوم شیرزاد!!!)

دوست عزیزی که به قول خودت اونجا داری کار میکنی بهت اطمینان 100 درصد میدم تا پایان سال مالی این شرکت نه تنها میتونه سود اعلامی خودش را پوشش بده(عملیاتی) بلکه چند تا تعدیل عملیاتی و غیر عملیاتی مثبت هم خواهد داشت که به علت اینکه پلی اکریل می خواست بلوکش رو روی قیمتهای مفت هاپولی کنه رو نکردند (پلی اکریل سهامدار عمده اصلی هستش و زورش توی شرکت میچربه)ولی حالا که به خواسته شون رسیدند و بلوک رو مفت و مجانی صاحب شدند ببین یکی پس از دیگری تعدیل های میاد تپل و درحد تیم ملی من فقط از یکیشون بهت سر بسته بگم که به خاطر شکایت شرکت از چند پتروشیمی تعدیلی بسیار سنگین در دل این سهم خوابیده..............
پدر جان چند روز پيش داشتيم به خاطر نبود مواد اوليه تعطيل ميکرديم
آخه کار کردن توي يه شرکت اينقدر مهمه که من دروغ بگم توي ماه رمضون با زبون روزه که ميفرماييد به قول خودتون
همونقدر که شما اسمتون را بلديد من دي ام تي را ميشناسم

mehdi60

Well-Known Member
کاربر فعال
به هرحال دوست عزیز تولید در این کشور مشکلات خاص خودش رو داره
مهم اینه که روند شرکت مثبته و قطعا تا آخر سال چند تا تعدیل مثبت دیگه داره و اینو خریدارای شرکت خیلی خوب میدونن
هرچند شرکت سهم قابل توجهی هم دست کسی نداره که بخواد روش فروشنده بشه

arash1349

Active Member
کاربر فعال
به هرحال دوست عزیز تولید در این کشور مشکلات خاص خودش رو داره
مهم اینه که روند شرکت مثبته و قطعا تا آخر سال چند تا تعدیل مثبت دیگه داره و اینو خریدارای شرکت خیلی خوب میدونن
هرچند شرکت سهم قابل توجهی هم دست کسی نداره که بخواد روش فروشنده بشه
چي شد برادر من خريدي يه نگاهي به گزارش شش ماهه بنداز تا دستگيرت بشه من چي گفتم

mehdi60

Well-Known Member
کاربر فعال
چي شد برادر من خريدي يه نگاهي به گزارش شش ماهه بنداز تا دستگيرت بشه من چي گفتم

آره دوست عزیز خریدم خیلی هم خریدم از قبل هم داشتم الان هم تنم داره مثل بید می لرزه آخه یه سهمی رو خریدم که قطعا امسال بالای 20 تومن سود عملیاتی داره و با سود غیر عملیاتیش احتمالا حدود 50 تومن سود می سازه و خوب خریدن یه سهمی که حدود 50 تومن احتمالا سود داره به قیمت 60 تومن واقعا ترسناکه...!!!!!!!

بالا