شمارش معكوس صدراي عزيز شروع شد(استارت هم كه خورد)انفجار!؟؟

شروع موضوع توسط مازيار ‏15 آگوست 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

• ربات تلگرامی بورس گرام

قیمت لحظه‌ای و نمودار سهام مورد نظرتون رو دریافت کنید و با ایجاد دیدبان شخصی، از صف خرید و فروش سهام خود باخبر شوید.

1. مازيار

مازيار New Member عضو تازه

با سلام خدمت دوستان عزيز
    مدت انتظار به پايانش نزديك ميشود اخبار بسيار خوبي نيز در راه است نتيجه مناقصه 200 ميليون دلاري قطعي است و هم اكنون در محافل سياسي متمايل به راست صحبت از برنده شدن صدرا در فاز 15 و 16 ميباشد. اما فراموش نكنيم بدون در نظر گرفتن نتيجه اين دو مناقصه صدرا سهمي است كه بيش از اينها ميارزد.
    ولي بهتر است فعلا همينطور بمونه تا ما صدرايي ها خريد هاي خودمون رو از اين سهم در كف قيمت كامل كنيم.
    پولدار و پولرسان باشيد

2. سارا

سارا New Member عضو تازه

شغل:
    كارمند
    اميدوارم در بازار خوب صدرا كه احتمالا هفته آينده شروع مي شود آذراب هم باز شده و سهامداران را خوشحال كند

3. فرهاد كوه كن

فرهاد كوه كن New Member کاربر فعال

شغل:
    كارمند
    با عرض سلام

مازيار جان منبع خبر را نيز ذكر كنيد :twisted:

4. زنون

زنون New Member عضو تازه

شمارش معكوس تا منفي بينهايت؟

مازيار جان
    احتمالا با توجه به مفاد و شرايط مناقصه صدرا و خريد آن توسط بانك ملي شمارش معكوس حالا حالاها ادامه دارد!!! :wink:

5. عليرضا اسدي فرد

عليرضا اسدي فرد New Member کاربر فعال

شغل:
    كارمند
    راستي شما از اذراب خبر داريد كه چه كرد و چه شد؟

6. عليرضا اسدي فرد

عليرضا اسدي فرد New Member کاربر فعال

شغل:
    كارمند
    صدرا

اين صدراي بي وفا با هر خبر مثبت يك گام به عقب بر ميدارد.
    كاش اخبار منفي برسد شايد اين بي وفا به غيرت بيايد.

7. مهران انتظامي

مهران انتظامي New Member عضو تازه

شغل:
    بيكار
    با عرض سلام خدمت همه عزيزان سروران گرامي.
    [b]آيا مي دانيد چرا صدرا در گذران چنين روزهاي سختي است؟
    آيا ميدانيد پي به اي صدرا چند است؟
    آيا ميدانيد چرا بازار هيچ عكس العملي به صدرا نشان نمي دهد(خبرهاي خوب=افت بيشتر)؟[/b]

8. مهران انتظامي

مهران انتظامي New Member عضو تازه

شغل:
    بيكار
    روزهاي سخت صدراي عزيزم!!!!

با عرض سلام خدمت همه عزيزان سروران گرامي.
    [b]آيا مي دانيد چرا صدرا در گذران چنين روزهاي سختي است؟
    آيا ميدانيد پي به اي صدرا چند است؟
    آيا ميدانيد چرا بازار هيچ عكس العملي به صدرا نشان نمي دهد(خبرهاي خوب=افت بيشتر)؟[/b]

صدرا در روزهاي مثبت بازار در حالت بيتفاوتي كامل بسر ميبرد واي بر حال آن در اين روزها . اينرا پيش بيني ميكردم چون مديريت (ضعيف) و بانك در بازار گرداني اين سهم مسبب چنين روزهاي تلخي شده و نگاه بلند مدت آن به خريد طلايي بهمن ماه 82 خود (طلايي به سبب زد و بند هاي باندي و دستوري بودن خريد آن توسط وبانك و جلوگيري از خريد ديگر تشكلها)نيز مزيد بر علت شده . بر هيچيك از سروران پوشيده نيست كه در صورت خريد صدرا توسط بانك پارسيان و سايپاو... اين سهم هم اكنون در چه وضعيتي بود ( پيش بيني من پي به اي =20)اينجانب از مهر سال 81 در بورس امرار معاش ميكنم اولين خريد من از صدرا سه ماه بعد از ورودم بود (دي 81)مبتدي بودم اما در بدترين روزهاي بازار (تهديدهاي آمريكا بر ضد صدام)پي به اي صدرا حداقل=15 بود و در روزهاي خوب بازار 20و22و... بود :idea: مديريت معظم وبانك از بوش خطر ناكتر است.
    از بوش خطر ناكترو... كه هم اكنون پي به اي اين سهم= 9.5 مي باشد.
    ازمديريت وبانك كه بگذريم مديريت صدرا نيز با تعللهاي خود در اراپه گزارشهاي مربوط به مناقصات برنده شده كه بالغ بر800ميليون دلار(خارك + ميدان نفتي رشادت) و مناقصاتي كه بدليل انتظار جواب 15و16 در قبول آنها تعلل ميكند بالغ بر 720 ميليون دلار (كشتي سازي) مجموعا :?:
    بله مجموعا 1.5 ميليارد دلار(بدون احتساب 1ميليارد 15و16) پس دليل تعلل گزارش دهي مديران ارشد صدرا را فهميديم كه چون بازار شديدا در انتظار جواب 15و 16 بوده ولي برنده نشدن صدرا از قدرت آن نميكاهد(مطمعنا)كسي تو بازار نمي خره چون ميدونن تا گزارش دهي فاصله زماني وجود دارد.مثل گزارش خارك كه ديري نپاپيد. :roll: :!:
    پيش بيني اين حقير اگر بپذيريد و نظر دهيد : وبانك فعلا حمايت نمي كند چون با ايجاد پشتوانه يك ميليارد دلاري و ذليل شدن صدرا در بورس (در بورس كه نمايشگاه اقتصاد كشورمان مي باشد)
    در مناقصه پر سرو صداي 15و16 برنده خواهد شد (چون همه شرايط جوجه اردك را بوجود آورده).
    بعد از آن روز است كه صفهاي خريد شكل ميگيرندو روزهاي خوش (انشاءا...)براي سهامداران آن

9. ميترا

ميترا New Member عضو تازه

با سلام خدمت همه دوستان

اگر پيگير اخبار بورس و حجم معاملات صدرا بوده باشيد حتماْ متوجه شديد اين روزها وبانك به شدت مشغول جمع آوري سهام صدراست .
    با كمي تاٌمل متوجه خواهيد شد چرا اخبار و گزارشات مالي صدرا منتشر نميشود .
    مديريت وبانك آنقدر هم ضعيف و ... نيست بلكه با زيركي تمام به هدف خود رسيده و مشغول جمع آوري سهامهاي صدرا با قيمتهاي كنوني است و بعد از جمع آوري كامل سهامها يكي يكي اخبار مثبت از راه خواهد رسيد اعم از برنده شدن در مناقصه ها و.... و متعاقب آن فروش همان سهامها با قيمتهاي بالا به خلق الله .

به زودي شاهد اوج گرفتن صدرا خواهيد بود و تنها كساني كه صبر كمتري داشته اند و سهامهاي خود را از دست داده اند متضرر خواهند شد و همان سهامهاي خودشان را در صف خريد با قيمتهاي خيلي بالاتر تهيه خواهند كرد البته با آه و حسرت .

10. محمدامين

محمدامين New Member عضو تازه

آخر و عاقبت جوجه اردك زشت !!!

اگه كتاب جوجه اردك زشت رو خونده باشيد آخراي كتاب همون دو سه صفحه آخر وقتي زمستون سرد جاشو به گرماي بهار ميده همه وقتي نگاه مكنن تو درياچه يه قوي سفيد خوش رنگ رو ميبينن كه داره شنا مكنه
    خيلي در مورد اين جوجه حرف دارم فقط حيف كه چشم تايپ كردن ندارم
    از شفاف سازي ها كه ما ايراني ها نميتونيم داشته باشيم از سياست كاري ها كه ما ايراني اه حتي تو غذا خوردنمون هم بايد و بايد داشته باشيم از تحليلهاي مالي و كاربرد اون تو بورس كه ديگه اب تو هاون كوبيدنه و.......
    راستي ميخواستم اينو بگم بورس مثل يه فنر كه روي يه پله در افت و خيزه تو خود حديث مفصل .........
    در آخر هم با حرفهاي ميترا خانم فرهاد خان كوه كن و همه بروبچ موافقم و ايشالله تا چند روز ديگه اجر صبرتون رو ميبينم
    دوستدار همتون امين
    سمت چپيها صدراي من كجايي
    سمت راستيها بازم بالا ميايي

11. مازيار

درود بر سياستمداران صدرايي

سلام بر تمام عزيزان
    ابتدا عرض كنم ميدان 200 نفتي ميليوني كه فكر كنم رشادت بود در روزنامه هم چاپ شد(دنياي اقتصاد) و در مورد فاز 15و16 در محافل راست مطرح است...............حالا!!!
    اما آذرابي كه تمام دو آتشه هاي صدرا آذراب را هم در سبد خود دارند عرض كنم خبر هاي مجمعش بدون در نظر گرفتن پيروزي در مناقصه ساخت بويلر در سوريه بود و در ضمن فرمول لعنتي وبانك-صدرا-آذراب هم موجود است و پيشبيني اساتيد قبل از مجمع حركت آذراب در اواسط پاييز بود حال بايد منتظر ماندو ديد
    من كه با ديد بلند مدت به ايندو نگاه ميكنم وبا چادر و وپترو و.. موج سواري ميكنم
    با تشكر از همه كه اظهار لطف فرمودند منتظر اخبار و تحليلهايشان هستم
    پولدار و پيروز باشيد

12. مازيار

درود بر سياستمداران صدرايي

سلام بر تمام عزيزان
    ابتدا عرض كنم ميدان 200 نفتي ميليوني كه فكر كنم رشادت بود در روزنامه هم چاپ شد(دنياي اقتصاد) و در مورد فاز 15و16 در محافل راست مطرح است...............حالا!!!
    اما آذرابي كه تمام دو آتشه هاي صدرا آذراب را هم در سبد خود دارند عرض كنم خبر هاي مجمعش بدون در نظر گرفتن پيروزي در مناقصه ساخت بويلر در سوريه بود و در ضمن فرمول لعنتي وبانك-صدرا-آذراب هم موجود است و پيشبيني اساتيد قبل از مجمع حركت آذراب در اواسط پاييز بود حال بايد منتظر ماندو ديد
    من كه با ديد بلند مدت به ايندو نگاه ميكنم وبا چادر و وپترو و.. موج سواري ميكنم
    با تشكر از همه كه اظهار لطف فرمودند منتظر اخبار و تحليلهايشان هستم
    پولدار و پيروز باشيد

13. بورس مي خريم

بورس مي خريم New Member کاربر فعال

صدرا امامزاده اي كه نه

تنها شفا نمي دهد بلكه كور و كر هم مي كند و اگر زيادي سنگ آن را به سينه بزنيد به عاقبت تايرا دچار مي شويد.
    نمي دونم واقعا مشكل صدرا فوندامنتالي است يا تكنيكال؟؟؟؟
    در هر صورت هر چه هست اين سهم با روند سقوطي كه دارد طي مي كند فعلا به 1670 رضايت داده است و اگر اين بار روند سقوطي را تجربه كند به گواه تمام تكنيكال كارها تا قيمت 1500-1550پايين خواهد آمد كه در اين صورت .....
    و قصه آذرآب شايد تا دو سال ديگر هم غصه باشد . براي اين سهم در طي دو سال گذشته آنقدر بذر خشخاش كاشتن كه تا مدتها نمي تواند از اين حالت نش.. در آيد. بنابراين...

و اما بازار دعا كنيم كه فردا و پس فردا زيادي مثبت نشود كه اگر شد......!!!!

يه سوال: چون سياسي بود منصرف شدم .اما واقعا سوال مهمي بود.

يه پارادكس:
    به سفارش كسي خريد و يا فروش نكنيد.!!!!

با تشكر

14. بورس مي خريم

يه نكته ديگه

حجم معاملات صدرا در هفته اخير به كمترين سطح ممكن رسيده است ؟؟؟؟؟ پس اينكه مي گن دارن جمعش مي كنن پس چرا حجم معاملاتش انقدر كمه؟؟؟

15. مازيار

درود بر صدراييها!!

سلام خدمت دوستان عزيز
    صدرا جز آن دسته از سهم هايي است كه به اعتقاد كارشناسان حتي اگر ايران به تجارت جهاني بپيوندد مثل بيشتر شركتها و كارخانجاتي كه بايد تعطيل شوند دچار مشكل خاصي نخواهد شد درامد ايران كه متكي نفتش ميباشد و صدرا با اعتبار ترين شركت در اين زمينه كاري است و اكنون نيز قابل رقابت با شركت هاي خارجي است كه نمونه اش رقابت قدرتمندانه اش در هند بود از طرفي به اعتبار آن و حجم كلان قرارداد هايش توجه كنيد بنابراين مقايسه آن با تايرا مثل مقايسه چادر ملو با گيلان پاكت است!! در ضمن هدف از باز كردن اين تيتر پيشنهاد خريد اين سهم نيست بلكه تبادل افكار با دوستان است چونكه اغلب سهامداران مقداري از اين سهم را در سبد خود دارند و نيازي به تبليغ احساس نميشود.
    اگر جنابعالي به تحليل (1500) خود اعتقاد داريد لحظه اي براي فروش درنگ نكنيد سهماي با ارزش زيادي را مي توانيد پيدا كنيد و اگر قبلا به فكر افتاده ايد بايد عرض كنم اينجا محل گفتگوي صدراييها ميباشد
    يا علي

16. فرهاد كوه كن

فرهاد كوه كن New Member کاربر فعال

شغل:
    كارمند
    با سلام

فعلا بازم مي گم
    صدراي من كجايي ------ صدرا چه بي وفايي(5)
    نه مانده صبر و حالي
    موندم با جيب خالي
    موندم با اين ضررهات
    صدراي من كجايي ----- صدرا چه بي وفايي
    جون ما بالا اومد ----پس كي بالا ميايي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

17. بورس مي خريم

سلام

مازيار عزيز و صدرايي و دوست داشتني. عزيز برادر چرا دعوا مي كني!!؟؟؟ يه نظر شما دادي يه نظرم من ايراد داره؟؟!!!
    خوب اصلا صدرا قراره بشه 4000 تومن. بتركه چشمي كه نمي تونه ببينه :shock:

اگر اين محل براي بيان نظر سهامداران و يا علاقه مندان است پس بذار همه نظر بدن. من اگه مي گم ممكنه اين سهم به 1500 هم برسه دليل بد بودن و يا دشمني من با صدرا نيست !!!

در هر صورت كه اين بار رو 1670 توقف كرد و حجم معاملات هم....
    باشه اگه اينجوري راضي مي شي: صدرا 100٪ افزايش داره بعد از اونم مي شه4000 تومن.
    خوب شد عزيز من.
    اما من و تو واقعيت را مي دانيم.

خوش و خرم و صدرايي باشي

18. حمید1000

حمید1000 New Member عضو تازه

شغل:
    كارمند
    با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت تمامي دوستان و تشكر از اطلاعات و اظهار نظرات
    من هم با نظر جناب مازيار ختن موافقم كه تقريبا تمامي اعضاي اين سايت مقداري صدرا در سبد خود دارند. و مطمن هستم اين سهم در آينده اي نه چندان دور روزهاي طلايي گذشته را در پيش خواهد داشت.
    انشاء ا...

19. بورس مي خريم

Re: سلام

سلام خواستم اين تاپيك را بيارم بالا تا بقيه دوستان بخوانند و خداي ناكرده دچار سهام با اسم و رسم گذشته نشوند. خوب اين بار رو 1600 به احتمال زياد مي ماند(اما بعيد هم نيست كه پايين تر بيايد).

در هر صورت اميدوارم بيش از اين به يه سهم دل نبنديم. ما عاشق سهم نيستيم ما براي گين به بورس آمديم.

20. تنها

تنها New Member عضو تازه

يكي جواب بده

آقا من هم مثل خيليهاي ديگه 20 درصد سبدم صدرا با قيمت خريد 2100 هست در 7 ماه پيش
    هربار خواستيم بفروشيم خيلي از آقايون متعصب به شدت مخالفت ميكردند انگار بازي استقلال و پرسپوليسه
    حالا هم ديگه بعد از اين مدت و با 30 درصد ضرر خودم دلم نمياد بفروشم
    آقاي كامران حرف خيلي خوبي زده بود من هم ميگم
    ؛؛از سهامي كه سهامداراش خيلي شديد و متعصبانه ازش دفاع ميكنند دوري كنيد چون مطمپنا در اينده نزديك چيزي براي گفتن نداره؛؛