شلرد ( كود شيميايي اوره لردگان )

Asphd

New Member
عضو تازه
بیابانهای زنجان رو دارند به اسم صنایع کود و اوره زنجان ۳۰۰ می فروشند . البته با توجه به نرخ ارز قیمتش باید همین هم باشه و اوره لرگان با قیاس با سایر موارد مشابه تولیدی در گذشته و حال با تمام بدهی ها باید با یک حساب سر انگشتی در زمان افتتاح به کف ۶۰۰ تا ۸۰۰ برسه و بطور غیر عادی پایینه الان و قیمتش به لحاظ صرفا افزایش ارز، باید همین الان ۴۵۰ می شد، بنابراین این قیمتها راضی کننده نیست. باین حال من سهامهای باارزش معدنی و بی ارزش پتروشینی مثل زنجان رو به شلرد تبدیل کردم . تا زمان افتتاح حتی تا قیمت ۳۰۰ هم خریدارم

jalalbigdeli

Well-Known Member
کاربر فعال
بیابانهای زنجان رو دارند به اسم صنایع کود و اوره زنجان ۳۰۰ می فروشند . البته با توجه به نرخ ارز قیمتش باید همین هم باشه و اوره لرگان با قیاس با سایر موارد مشابه تولیدی در گذشته و حال با تمام بدهی ها باید با یک حساب سر انگشتی در زمان افتتاح به کف ۶۰۰ تا ۸۰۰ برسه و بطور غیر عادی پایینه الان و قیمتش به لحاظ صرفا افزایش ارز، باید همین الان ۴۵۰ می شد، بنابراین این قیمتها راضی کننده نیست. باین حال من سهامهای باارزش معدنی و بی ارزش پتروشینی مثل زنجان رو به شلرد تبدیل کردم . تا زمان افتتاح حتی تا قیمت ۳۰۰ هم خریدارم
دقیقا..شلرد خیلی از بازار عقبه باید جبران کنه
به فروش حقوقی نگا نکنید

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یا ممسنی ۳۳۰ که هفته پیش تا ۴۰۰ هم رسید.

اشتباه محض

Well-Known Member
نارنجی سابق
امروز از ۹ منفی به ۱۰ مثبت تابلو رفت
اگه بعد از عبور از ۲۴۰ تومن حقوقی عرضه نمیکرد شلرد با صف خرید بالای ۵۰ میلیون سهم روی ۱۰٪+ تابلو و پایانی منفی بسته میشد
ولی به لطف عرضه های حقوقی پایانی سهم ۵٪ مثبت شد

شلرد
شلرد
شلرد

آخرین ویرایش:

*شاهین*

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بتا سهم:
بالاخره میخ اوره ای ها روی تابوت اوره دولتی کوبیده شد ...

شپدیس در گزارش خود اصلاحیه زده و اعلام کرده فروش تغییر میکند شفاف سازي در خصوص نرخ اوره داخلي: طي صدور اخطاريه، مورخ 1397/12/11ديوان عدالت اداري به کارگروه تنظيم بازار وزارت صنعت، معدن وتجارت مبني بر اجراي مفاد کامل دادنامه قبلي ديوان عدالت اداري ظرف مدت 7روز از زمان ابلاغ از يک طرف و ابلاغ مصوبه ستاد تنظيم بازار به سازمان خدمات حمايتي کشاورزي با پيگيري انجمن صنفي کارفرمايي صنعت پتروشيمي از طرف ديگر موجب گرديد نرخ اوره داخلي از ابتداي مهر ماه 1397بر اساس ميانگين وزني نرخ اوره فروش رفته در بورس کالا در محاسبات لحاظ گردد. بر این اساس، شپدیس طی اصلاحیه ای، میانگین نرخ فروش اوره داخلی در سال 97 را از 620 تومان به 1700 تومان افزایش داد که به دنبال ان فروش اوره داخلی 623 میلیارد تومان افزایش یافت و فروش کل سال مالی 97 از 1823 میلیارد تومان در گزارش قبلی به 2445 میلیارد تومان رسید.

*شاهین*

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بتا سهم:
بالاخره میخ اوره ای ها روی تابوت اوره دولتی کوبیده شد ...

شپدیس در گزارش خود اصلاحیه زده و اعلام کرده فروش تغییر میکند شفاف سازي در خصوص نرخ اوره داخلي: طي صدور اخطاريه، مورخ 1397/12/11ديوان عدالت اداري به کارگروه تنظيم بازار وزارت صنعت، معدن وتجارت مبني بر اجراي مفاد کامل دادنامه قبلي ديوان عدالت اداري ظرف مدت 7روز از زمان ابلاغ از يک طرف و ابلاغ مصوبه ستاد تنظيم بازار به سازمان خدمات حمايتي کشاورزي با پيگيري انجمن صنفي کارفرمايي صنعت پتروشيمي از طرف ديگر موجب گرديد نرخ اوره داخلي از ابتداي مهر ماه 1397بر اساس ميانگين وزني نرخ اوره فروش رفته در بورس کالا در محاسبات لحاظ گردد. بر این اساس، شپدیس طی اصلاحیه ای، میانگین نرخ فروش اوره داخلی در سال 97 را از 620 تومان به 1700 تومان افزایش داد که به دنبال ان فروش اوره داخلی 623 میلیارد تومان افزایش یافت و فروش کل سال مالی 97 از 1823 میلیارد تومان در گزارش قبلی به 2445 میلیارد تومان رسید.
IMG_20190418_152238_069.jpg

تعداد فروشنده های حقوقی در چند روز اخیر داره بیشتر میشه و نشون میده که سهامدار عمده دیگه مثل قبل حاظر نیست تک فروشنده عمده باشه. یکی از دوستان وقت ازاد داره حساب کنه ببینه چند میلیون از بعد از حراج حق تقدم فروخته. میدونم فقط بالا بوده و مجبور بود که به سود مقطعی هر چند کم قناعت کنه تا خرجش دربیاد . ولی الان به نظر بین دو یا سه حقوقی هماهنگی برای فروش توزیع شده هست که این هم تا آخر اردیبهشت بیشتر دوام نمیاره، پشت برخی خریدهای حقیقی هم احتمالا حقوقی هست تا از یک طرف کنترل قیمت کنه و از طرف دیگه نمایندشون بخره conspiracy theory

بالا