شفارا ( پتروشيمي فارابي )

j11

Active Member
کاربر فعال
میتونه ۹۸ به سوددهی برسه؟
من هم با مدیرعامل فن آوران صحبت کردم هم با مدیرعامل خود فارابی هر دو صحبت از سودده شدنش طی امسال کردند.البته با اجاره مخازن شاید سال دیگه بتونه سود تقسیم کنه.استاندارد کردن مخازن 35میلیارد پول لازم داره که میخوان از افزایش سرمایه یا از سهامدارعمده تامین کنند.هزارتن الکل هم گویی هفته پیش برای تامین خوراک شرکت وارد کردند......من4میلیونتاشو دارم وفعلن فروشنده نیستم تا سال آینده.....

Mahdir2

Member
کاربر فعال
عضو تازه
من هنوز وارد سهم نشدم. به نظرتون توی گزارش سه ماهه یا شش ماهه تغیر محسوسی روی سود سازی صورت میگیره و افزایش سرمایه حدودا کی از طریق کدال پیشنهاد میشه؟

milad001

Well-Known Member
کاربر فعال
من هم با مدیرعامل فن آوران صحبت کردم هم با مدیرعامل خود فارابی هر دو صحبت از سودده شدنش طی امسال کردند.البته با اجاره مخازن شاید سال دیگه بتونه سود تقسیم کنه.استاندارد کردن مخازن 35میلیارد پول لازم داره که میخوان از افزایش سرمایه یا از سهامدارعمده تامین کنند.هزارتن الکل هم گویی هفته پیش برای تامین خوراک شرکت وارد کردند......من4میلیونتاشو دارم وفعلن فروشنده نیستم تا سال آینده.....
پس با اینحساب اول باید مخازن رو استانداردسازی کنند و بعد اجاره بدند.
بعید می دونم به مردادماه وصال بده.

jalalbigdeli

Well-Known Member
کاربر فعال
دوست عزیز همیشه در بورس آینده یک سهم رو میخرن..مطمئن باشید اگه سهمی بخاد سود ده بشود چند ماه قبل اون شروع به بالا رفتن میکند وقتی خبر اومد دیگه قیمت پیش هور میشه

milad001

Well-Known Member
کاربر فعال
دوست عزیز همیشه در بورس آینده یک سهم رو میخرن..مطمئن باشید اگه سهمی بخاد سود ده بشود چند ماه قبل اون شروع به بالا رفتن میکند وقتی خبر اومد دیگه قیمت پیش هور میشه
البته موارد نقض متعدد این قاعده در بورس وجود داره که دیر دوزاری بازار می افته یا بعبارتی بازار دیر ایمان میاره به پتانسیلهای یک سهم که خب البته خودش فرصت مناسبیه برای حرفه ایها

milad001

Well-Known Member
کاربر فعال
شفارا فردا باز می شود. انقدر بی حال نباشید. جالبه تاپیکی که ساعتی نبود که مطلب داخلش نزنند. بعد از اومدن گزارش 3 ماهه هم در اوج سکوت و انفعال به سر می برد. یا بقیه انقدر بی حال شدند که زورشون میاد بزنند صفحلت قبلی فروم تاپیک رو پیدا کنند یا ترجیه می دهند از کانالهای دیگه موضوع رو دنبال کنند

saman3g

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شفارا فردا باز می شود. انقدر بی حال نباشید. جالبه تاپیکی که ساعتی نبود که مطلب داخلش نزنند. بعد از اومدن گزارش 3 ماهه هم در اوج سکوت و انفعال به سر می برد. یا بقیه انقدر بی حال شدند که زورشون میاد بزنند صفحلت قبلی فروم تاپیک رو پیدا کنند یا ترجیه می دهند از کانالهای دیگه موضوع رو دنبال کنند
مطلب زدن باعث بالا رفتن قیمت سهم نمیشه. این صبر هست که انسان را به نتیجه میرسونه. شفارا میتونه به هزار تومان هم برسه ولی فقط با صبوری و سهامداری نه مطلب زدن پی در پی. یکسال صبوری کنید و نتیجه اش را ببینید.

milad001

Well-Known Member
کاربر فعال
مطلب زدن باعث بالا رفتن قیمت سهم نمیشه. این صبر هست که انسان را به نتیجه میرسونه. شفارا میتونه به هزار تومان هم برسه ولی فقط با صبوری و سهامداری نه مطلب زدن پی در پی. یکسال صبوری کنید و نتیجه اش را ببینید.
من هم می دونم مطلب زدن ربطی به قیمت نداره.
عرض بنده اینه که این فروم یک فضای تحلیلی و بحث رو ایجاد کرده که از اون میشه برای افزایش آگاهی استفاده کرد..
صبر باید توام با آگاهی باشه.. وگرنه صبر مطلق فقط فرصت سوزیه
اینکه سهم رو درست انتخاب کنی و در مسیر رسیدن به اهدافش صبر کنی مستلزم کسب آگاهی است که این صبر رو تقویت کنه و جلوی تبدیل شدنش به یاس رو بگیره.
دیروز گزارش سه ماهه اومد، حداقل انتظار مشارکت دوستان در تحلیل این گزارش بود

سعید راد

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام دوستان

چرا با وجود ارایه گزارش مجمع و گزارش سه ماهه باز نمی شود؟؟؟؟

Amin_Khan

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام دوستان

چرا با وجود ارایه گزارش مجمع و گزارش سه ماهه باز نمی شود؟؟؟؟
سلام
گویا سازمان برای گزارش مجمع گیر داده و شرکت داره نامه شفاف سازی مجدد تهیه میکنه احتمالا امروز یا فردا بیاد روی کدال

Boursineh

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
لیست بالا گروه شیمیای کامل شد ارزش بازار گروه شیمیایی 36 سهم به ترتیب ارزش

شلعاب با 76 میلیارد رتبه اول کم ارزشترین فارس 56098 میلیارد تومن پرارزشترین سهم گروهن

شلعاب حتی بخاد به سهم بعد شسینا برسه باید قیمت 470 تومن الان بشه 900 تومن

فقط شلعاب زیر 100 میلیارد

شلعاب جا رشد داره

1 . شلعاب 76 میلیارد تومن

2. شسینا 139 میلیارد تومن

3. ساینا 181 میلیارد تومن

4. شتوکا 211 میلیارد تومن

5.شدوص 248 میلیارد تومن

6.شفارس 313 میلیارد تومن

7.شپارس 362 میلیارد تومن

8.شکربن 455 میلیارد تومن

9.شبصیر 540 میلیارد تومن

10. پاکشو 564 میلیارد تومن

11. شکلر 601 میلیارد تومن

12.وپترو 623 میلیارد تومن

13.شغدیر 806 میلیارد تومن

14. شمواد 903 میلیارد تومن

15. شوینده 963 میلیارد تومن

16. پاکسان 1105 میلیارد تومن

17. شگل 1166 میلیارد تومن

18. شاملا 1183 میلیارد تومن

19.شپلی 2556 میلیارد تومن

20.خراسان 3075 میلیارد تومن

21.کرماشا 3084 میلیارد تومن

22.پترول 4538 میلیارد تومن

23. شیران 4682 میلیارد تومن

24.شیراز 4984 میلیارد تومن

25. جم پیلن 5593 میلیارد تومن

26. شاراک 5753 میلیارد تومن

27.شفن 6344 میلیارد تومن

28. نوری 10353 میلیارد تومن

29.شخارک 11959 میلیارد تومن

30.شپدیس 12581 میلیارد تومن

31. زاگرس 15373 میلیارد تومن

32.پارسان 22291 میلیارد تومن

33. تاپیکو 22591 میلیارد تومن

34. پارس 25100 میلیارد تومن

35.مارون 32178 میلیارد تومن

36.فارس 56098 میلیارد تومن

samak_03586

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام دوستان

شفارا را از دست ندهید. محکم بچسبیت به سهم تان.

دوشنبه باز میشه . فقط و فقط اضافه کنید.

خیلی ها دنبال این سهم هستند . به هر ترفندی می خواهند جمع کنند.

samak_03586

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام دوستان

شفارا فردا باید باز بشه .

دوستان ارزش سهم شما بالای 300 تومان است. سهم تان را مفت نفرشین . سهم سفارود و فبیرا .... که چیزی ندار حدود 300 درصد رشد کردن.

شفارا قبل مجمع فقط جمع کردن.

خیلی ها منتظر بازشدن شفارا هستند تا از دست سهامدارن خرد دربیارند.

بالا